Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

no aale napisalas ze jakis niesmak pozostal maz sie nie zorientowal pisalas rowniez ze w calej firmie to zauwazyli wiec nikt laskawy nie poinformowal meza :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka801
nikt nie poinformował meza. pare razy pytał czy go nie zdradziłam.oczywiscie sklamałam.zle sie z tym czuje.chce o tym zapomniec, ale to wraca jak bumerang.moj maz nie zna ludzi z mojej firmy.tak po imieniu to tak, bo czesto cos opowiadam, ale nigdy nikogo nie poznał osobiscie.plotki są najgorsze,teraz to wszytsko ucichło. ale wczesniej to było mi ciezko.usmieszki kolezanek z innego działu.w sumie to kazdy widział, ze on "wpadał" na mnie...ze ciagle sie gdzies mijalismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm poczucie wstydu jest silniejszym uczuciem nawet od pożądania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka801
ten czas jak on był gdzies w pobliżu to było coś niesamowitego. mi na samą myśl o nim kręciło sie w głowie...ja marzyłam o nim kazdego dnia.rozbierałam go w myslach i całowałam po kawałku...te usmiechy, lekkie otarcie sie o niego gdzies na korytarzu, spojrzenia.myslałąm ze złapałam cos najcudowniejszego na ziemi... miaąłm tysiąc mysli na sekundę, co zrobię i jak to zrobię.myslałąm nawet zeby rozwiesc sie z męzem...(nie mamy dzieci)juz wszystko planowałam w myslach...normalnie rycząłm jak dziecko, zeby go tylko dotknąć.ja czuałam sie jak nastolatka! a teraz, co czuję? zle sie z tym czuję.oklamałam swojego męża.a przeciez Kocham go i nie wyobrazam sobie zycia bez niego, ale to było silniejsze ode mnie....głupie to wszytsko.Teraz to wiem... zaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ale tak nie jest ;) i jak sie czyta rybkę to sie to widzi :P zasłona spada i jedna wielka kicha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale zdecydowanie nie jestes... i nawet tu nie chodzi o urode ale jak facet do mnie pisze maile z taka zawartoscia 1. czesc 2. co slychac 3. pogadasz? 4. no hej to mi sie odechciewa wszystkiego i rece opadaja ;) gdzie ci mezczyzni? gdzie dzentelmeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Dyrektor37
Ona 37: widzę Twój problem, z dóswiadcenia wiem ;), że to może przynieść tylko problemy dla firmy, zrobimt tak: - ja go wyrzucę, ale damy mu szansę w inej fimie, - a Ty się wtedy nim zajmij, teraz pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona...chcialem tylko zebys sie odezwala...jesli nie wiem czy jestes na meilu to nie bede sie rozpisywal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 37 ona
"nie wiem czy jesteś na mailu" poległam:) Masz rację autorko, świat (ten męski) zwłaszcza w necie zszedł na psy.... Same ćwoki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. czesc 2. co slychac 3. pogadasz? 4. no hej to mi sie odechciewa wszystkiego i rece opadaja gdzie ci mezczyzni? gdzie dzentelmeni... on chce byc miły :classic_cool: gorzej jakby ci zapchał skrzynkę fotami pałki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 37 ona
Do miły... Już się zdziwiłam, wiec tu akurat przyznaję Ci rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 37 ona
To, ze generalnie brak Ci słów, doskonale obrazuje Twój maila do autorki topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 37 ona
Autorka pozwoliła sobie mi go przesłać do wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 37 ona
A co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajmy juz spokoj temu, nie ma sensu. Na swojej drodze spotkalam TYLKO 3 mezczyzn, ktorzy potrafili czarowac slowami i podniecala mnie ich inteligencja. Kiepsko to o was swiadczy panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×