Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Kamaa1986 powiedziałam to juz jej naprawde dosadnie wrecz mimo ze to moja mama to nerwy mi pusciły i jej powiedziałam dosłownie " nie wpierdalaj mi sie w wychiwywanie moich dzieci, mowie ze masz nie nosic i bujac to masz tego nie robic " i co? Ja na rynek mama została z K. ja wracam a O. do mnie babcia bujała, babcia nosiła :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi u mnie też tak było, też bujała, były wojny o to, kładła dziecko do wózka tak zasypiało.. generalnie masakra.. ale na szczęście odwiedza nas raz na mieś. to mam spokój ;) choć nie powiem są dni kiedy chętnie bym dziecko podrzuciła i zajęła się samą sobą, ja też nigdy nie byłam za bujaniem, zawsze jak dziecko nakarmiłam bez względu na wszystko odkładałam do łóżeczka, przecież krzywda się nie działa, mała zresztą spała sama gdzieś do 15mieś. a teraz to chce ciągle z nami w łóżku spać :( z 2mieś. spała sama w swoim pokoju i nagle przestało to się jej podobać :/ chciałabym znowu spać sama tylko z mężem, ale jak takiemu maluchowi to wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ona całymi dniami spała i jadła, dopiero w nocy dawała z nudów koncerty ;D ale to było na samym początku, później to dziecko aniołek jadła i spała i przesypiała całe noce. Teraz moja matka też tak robi jak przyjeżdża podlizuje się małej, ciągle nosi na rękach, a potem jak wyjeżdża po 1 dniu to mała ryczy, że chce na ręce i tak szybko o tym nie zapomina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze okropna ze mnie matka :D moj synek tez mial taki moment, koniecznie chcial spac z mamusia i tatusiem, pozwalalam mu chwile z nami polezec i twardo wynosilam do jego lozka, tlumaczac ze kazdy ma swoje lozko. dostal wieksze lozko, nowe posciele z pociagami tak jak lubi no i sie udalo, ale nie bylo lekko. oczywiscie tatus wymiekal ale sie nie dalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi tak to już czasem jest z tymi babciami... możesz się ty jedynie wk... no ale... szczupła duchem miło że do nas dołączasz masz podobną wagę do mojej ;( i widzę że zapał do zgubienia kilogramów ogromny podziwiam cię że też nie dość ze ograniczasz jedzenie to jeszcze cwiczysz i to się chwali ja jestem bardziej nygus ;( i nie lubię cwiczyć ... czasem się troszkę zmuszam ... a synka młodszego masz w podobnym wieku co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama no to masz fajnego synka, bo to jest histeryczka do potęgi, może strasznie długo płakać aż jest cała spocona, a to chyba nie o to chodzi.. po czasie zaczyna się krztusić ze złości i płaczu. Chciałabym to jakoś zmienić. Co dziwne za dnia idzie spać do swojego łóżka, a na noc chce z nami. Nawet zapalone światło nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna coś na temat spania z rodzicami mogę powiedziec bo tak do 7 miesiaca synek spał w łóżeczku a potem.... z nami aż do zeszłego roku w listopadzie przywiozłam łużeczko turystyczne i tak mu się spodobało ze od tego czasu w nim spi i nie mam mowy żeby do nas przyszedł ;) sam cyhba dorusł sama bylam w szoku jak tak zrobił a nie powiem że na początku było mi go brak w naszym łóżku nie powiem ze też się cieszyłam ale... dzieci tak szybko rosna ze jeszcze zatęsknisz za przytulaniem i budzeniem się obok córki ;)) ja tam nie narzekam i cieszę się że tak wyszło mi było też tak dobrze za chwilkę bedzie dorosły i co... ożystaj dopóki możesz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co gorsze.. przeprowadziliśmy się znowu do jej pokoju.. :( chyba czas znowu przeczytać tą słynną książkę, że każde dziecko może nauczyć się spać :D już raz mi pomogła, może i drugi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, a Twój synek jest zazdrosny o męża albo o Ciebie? bo moja jest strasznie zaborcza, zazdrosna itd. jak się przy niej przytulamy to wpada w złość, popłakuje, krzyczy, marudzi. Czasami nas odpycha od siebie. Czytałam rady psychologa, żeby okazywać sobie miłość przy dziecku tzn jakieś tam przytulania pocałunki, żeby wiedziało, że rodzice też mają prawo, ale na razie na nią to nie działa, chyba chce być w centrum uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam szczerą nadzieję, że zmądrzeje i zapragnie spać sama, ja wiem, że jej niewygodnie z nami, bo często w nocy wędruje z 2-3 razy do swojego łóżka, trochę pośpi i wraca do nas, a niekiedy od początku idzie spać do siebie lub całą noc śpi z nami. Taka mała rotacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 moja tez tak czesto reaguje :) a ze spaniem to ma tak ze ma w swoim pokoju swoje łozko z księżniczkami zrobione na różowo i tam śpi :P chyba że nie chce to śpi w naszym pokoju ale nie z nami:) ma obok fotel rozkładany:) Hanka j jak ci idzie dieta?:P dalej kefir? Kama poprostu babcia nie mysli:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna też to przerabiałam ale okazywalismy mu że się kochamy i jego też bardzo mocno całowałam męża i potem synka w policzek i oczywiście mu tłumaczyłam no i w końcu za którymś razem podziałało ;)) czasem teraz też zdarzy mu się zazdrościć i chce też być w centrum ;) ale tak już jest... okazujemy mu bardzo dużo miłości czesto mu mówimy że go kochamy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi jak narazie ok dziś dałam rade zobaczymy jak bedzie jutro ;)) najgorzej to weekend ... ale muszę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi, bo póki co ona się budzi od razu jak się ją rusza, tak samo nie da rady na śpiąco ją wysadzić na nocnik drze się od razu i nie chce usiąść na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 moja znowu sika w nocy, nie chce chodzic w butach, rozbiera sie zdejmuje skarpetki a potem sika w łóżko:-/ naszczescie zawsze ma podkład , szału mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się stało z Kawowa Dietkującaa??? Szczerze mówiąc myslałam ze ona tu najdużej ze mną zostanie :-/ czyz by sie poddała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 ja jej robiłam badanie moczu i td i jest ok poprostu pewnie od tych zimnych paneli i td :( nalata się a potem sika , nawet teraz z gołą dupą lerzy i ni uja nie chce się ubrac :-/ ja zakładam ona sciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snilo mi sie ze...
zawalilam,znowu:(jutro jade na weekend do chlopaka i nie dam rady dietowac bo nie bede wybrzydzac przy ''tesciowej'':Pale jak wracam postanowilam zrobic tygodniowe oczyszczanie dieta jablkową,innymi slowy sprobuje tydzien jesc same jablka,zobaczymy co z tego bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, ubrałam ją załozyłam jej grube skarpety z froty i spodnie od piżamki mam nadzieje ze sie nie rozbierze :( młodsza tez nie spi juz od dość długiego czasu, :-/ nie wiem co tym dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi, nie martw się, może Kawowa ma więcej spraw na głowie :) na pewno wróci!! Muszę kupić córce buty już na zimniejsze dni, a tak mi się nie chce jechać do sklepu szukać bucików, chętnie bym coś zamówiła przez neta, ale zawsze coś jest nie tak, jak mi się podoba to nie ma rozmiaru, albo cena jest nienormalna. Strasznie podobają mi się buciki "Dawid" ale tego mojego modelu już nie ma :( a do innego koloru nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja dziś drugi dzień na kefirku jeszcze mojego śniadanka nie jadłam ;-)) dopiero tak po 8 ale kawkę właśnie piję ;-) Kiwi też się zastanawiałam co z nasza koleżanką kawową ale pewnie ma coś na głowie albo wyjechala na urlo ;-)) mam nadzieje że wróci a widze że udało ci się w końcu stopkę ustawić super jak to ładnie widać takie spadki super gratulacje ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 no ja też musze ehhh a tak nie lubie tego robić :( ma adidaski ale przydało by sie kupic nowe :) Handa no udało się ale musiałam założyc drugie konto aby ustawic stopke na tym się nie dało:-/ Moja młodsza juz nie spi, kurna mam problem jeść mi nie chce :( mąz w smoczkach wieksze dziurki dorobił (nie wiem po co) wczoraj byłam po smoczki do butelek i tez dupa była tylko 2ka i jest za duża, tez za mocno cieknie do tego jest ciut mniejszy nż ten co miała, musze poszukac gdzies jedynki:( nie wiem zawsze jadłam 90 na starcie a teraz zje 40 i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×