Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Siostrełe, to samo u mnie, ale ja jeszcze nitz nie jadłam, bo nie mogę się zdecydować czy lepszy naleśnik, czy spaghetti 😠:classic_cool: Diety głodowe to większa choojnia niż łysy chooj ekshibitzjonisty czającego się w krzakach Parku Skaryszewskiego, dodatkowo jedno i drugie nie daje żadnej przyjemności und efektów :classic_cool: Zapomniałam, że nie chlejesz, podzielę swoje zbiory na pół, wypiję swoją połowę, a przy drugiej wmówię sobie, że jestem Tobą i może też się nayebiesz przez ten przesył telepatyczny 😭:classic_cool: Też mi się to podoba, w ogóle to emotełe jest w pytę 😠:classic_cool: W soomie ostatnio nie wychodzę z domu und nie wydaję na bilety, więc jak pozbieram grosz do grosza to może uda się wyczarować z tego dobry sprzęt :classic_cool: "Wciskam sobie kit patrząc w loostro przed wyjściem ,a ten kit brzmi 'dobrze wyglądam" :D:classic_cool:🖐️ Przełom to będzie jak wrzuci fotełę bez grama obróbki kolorystycznej w programełe :classic_cool: No dobrze Pawełe, ufam Ci ❤️😭:classic_cool: W takim razie mnie żyztiowo poratuj i idź ze mną na Bombełe :classic_cool: Zapijałam tylko Pepsi, mineralna to lepsza optzja? :classic_cool: mikojan piszesz takie nudne A Tobie tak się nudzi, że regularnie je czytasz i jeszcze się dzielisz własnymi spostrzeżeniami, nie wiem tzo gorsze, ale mimo wszystko piona, bo tzoś nas łączy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikojan piszesz takie nudne
Na siłe próbujecie być śmieszni aż robi sie to już żałosne :O Nie chce sie już Was nawet czytać używacie za dużo ełe i tyle innych głupich specjalnych błedów, że szkoda co pisać :O Cholernie ciężko i chujowo sie Was czyta.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawiodę Twojego zaufania Dżoannełe Meganełe 😭:classic_cool: bardzo chętnie i nie poratuję tylko Ciebie, ale również siebie :classic_cool: zależy dla kogo :classic_cool: to prawie jak picie bez zapijania, ale następnego dnia masz mniejszego albo zerowego katza :classic_cool: jednak mimo wszystko wolę zapijać sokami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikojan piszesz takie nudne Ja rozmawiam, a nie piszę monologi po to, żeby zabawiać całe kafetełe. Pozdrawiame :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam już wyjść z norowtzem,ale doopa przyrosła mi do krzesła a nogi do podłogi i taki hooy,ale z droogiej strony norowietz to grzeczne stworzenie bo nie wali stoltza na środku pokoju tylko dlatego,że spóźniłam się ze spatzerem o pół godziny :classic_cool:🖐️ 'Zapomniałam, że nie chlejesz, podzielę swoje zbiory na pół, wypiję swoją połowę, a przy drugiej wmówię sobie, że jestem Tobą i może też się nayebiesz przez ten przesył telepatyczny' i będzie w pytę!:classic_cool: Groszowa sprawa 😠 Przecież wstawia w pissdu foteł bez żadnej obróbki 😠 Chodziaż foteły z 2005 rozpiertalają tzałe systeme :classic_cool::D https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/393890_498725536821470_1455992747_n.jpg a gitarzystełe z lewej miał wtedy 27 lat,jacy oni byli młodzi!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garełe,nie możesz być naszym bratem,wtedy z siostrełe to byłoby kazirodztwo!😠 mikojan piszesz takie nudne - nasze posteły wydają ci się nudne,a to co uważamy za nudne,jest często przez nas po prostu nie rozumiane:classic_cool:🖐️ zR3$zTą z4r4z c1 p0|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ja Twojego też nie, boski Pawełe 😭:classic_cool: Miło z Twojej strony, przynajmniej jakieś światełko w toonelu i chociaż raz nie będzie to pociąg :classic_cool: W sumie rok temu letziałam z wódą bez popity, ale następnego dnia katz mnie dosłownie zamordował. Szkoda, że nie wiedziałam o tej mineralnej, bo na pewno nie musiałabym leżeć jak zwłoki przez cały boży dzień 😭:classic_cool: Może dzisiaj zaszaleję z mineralną w tzelu sprawdzenia Twojej retzepty, jak jutro wstanę bez katza mordertzy to z marszu do Ciebie jadę, żeby Cię ozłocić :classic_cool: Nie możesz być naszym bratełe 😭 Tzo najwyżej weszliśmy na podobny poziom telepatii jak ja z moim syjamskim siostrełe :classic_cool: Kootziapa Norowietz to tzywilizowany pies, pewnie sam by Cię dziko szturchał, gdyby już nie mógł utrzymać niespodzianek w swoich pośladach :classic_cool: Pomiziaj ją ode mnie, bo dzisiaj chyba jeszcze jej nie smyrałam :classic_cool: Ale na wszystkich ma mejkapełe 😠:classic_cool: Ten gitarzystełe to boskie tziacho 😭 Stwierdzam to zwłaszcza po tym boskim widełe od "Goodnight baby", tylko brać fatzeta und miziać jak dzietzko opętane przez szatanełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam kawałek ściągniętego kontzertełe, fletzistełe wymiata już w pierwszych sekoondach! :classic_cool: Idę pomachać garami und przygotować jakieś lamerskie spaghetti to będę z doskoku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak idziesz machać w garach,toja spiertalam z norowtzem,bo spina motzno poślady a pęcherz pewnie już jest obolały od moczu:classic_cool: Mój żołądek za to jest obolały z głodu,więtz zazdroszczę ci żartzia tak samo jak alko:classic_cool: Wiem,że to boskie ciacho,a holenderkełe może sobie w nich przebieratź i każdy jest na jej najmniejsze zawołanie😠 miziu miziu :classic_cool:😭 https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/428899_498054856888538_1551270170_n.jpg 'Ale na wszystkich ma mejkapełe' bo to zakupoholike jakieś i jest profeszynal mejkap artist,nie może psutź swojego dobrego mejkapowego imienia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę pochwalić samą siebie, bo pierwszy raz w żytziu wyszedł mi odpowiednio gęsty sos, pewnie to zasługa tego, że w końtzu przypomniałam sobie o oleju. Szkoda tylko, że nagotowałam tego jak dla całego plutonu, nie ma to jak atak schizofrenii w trakcie gotowania :o:classic_cool: Dodatkowo mam ochotę na Laysy i poważnie zastanawiam się nad wyskoczeniem do sklepu, kupiłabym przy okazji sok i miała całkiem w pytę wieczór 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że norowietz nie wciągnął Cię do jakiegoś rowu :classic_cool: Przestaniesz mi zazdrościć jak się rok akademitzki zacznie, będę bez jedzenia, bez alkoholu und chęci do żytzia 😭:classic_cool: Holenderkełe to wszystko może i dlatego jest taka zajeebista :classic_cool: Właśnie przeglądam jego foteły w Googlach, a raczej przeglądałam dopóki nie trafiłam na tą: http://userserve-ak.last.fm/serve/500/2151455/Mark+Jansen.jpg Żyły koorwa, tylko matzać :classic_cool::classic_cool::classic_cool: A Holenderkełe to niech nie przegina pauki, bo z taką twarzą to ona z powodzeniem może wszystkim wmawiać, że jest umalowana mimo że nie ma na sobie milimetra zaprawy murarskiej :classic_cool: Poczekam do 16 aż strawię te kilogramy pochłoniętego makaronu, potem pójdę się maznąć pędzlem i skoczę do tego sklepu :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soku nawet ja nie mam, Mikojanu, także nie mogę Cię poratować :( Będziesz piła mocnego okocima ze sokiem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe,a jesteś tucząca?(info dla kanibali:classic_cool:) Właśnie stygnie mi zoopa,a poza nią nitz nie mam,skończyły się już dni dobrobytu okraszone frytkami😭 została mi garstka laysów i pół snickersa,miałam taki plan zeby iść do sklepu,ale moja fatzjata wyglada dzisiaj wybitnie niewyjściowo,mimo przeciwsłonecznych na pół ryjtza:O Nitz się nie stauo,nawet wyjątkowo nie kopała dołków:classic_cool: 'będę bez jedzenia, bez alkoholu und chęci do żytzia' to samo tutaj za 2 tygodnie:O:classic_cool: No koorva,wiem!:classic_cool: masz z tego samego fotoszuta,była tu w twoim wieku :classic_cool: http://www.voila.pl/217/1rivi/index.php?get=1&f=1 niby w trakcie powstrania tej foteły już nie byli tugeder od 2 lat,ale nadal stoją tak jakby miało to sugerowatź bycie tugeder.:classic_cool: mjeszajom nam w głowach.:classic_cool:] Ona ciągle przegina pauke,taka już jest:classic_cool:🖐️ Wprawiłam się,i od jakiegoś czasu widzę ile czego ma na fatzjacie,praktyke czyni miszcza:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był snickers podwójny,składajątzy się z 2 małych snickersowych pierdółek.wczoraj wpiertoliłam jedną i zapchałam się laysami,dlatego dzisiaj mam ich już tylko garstkę.:classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdę :classic_cool: Co jest w sumie wydarzeniem motzno szokujątzym, ponieważ poszłam tam wyglądając jak dzikie zwierzę z ratzji tego, że nawet nie chciało mi się malować czymś więcej niż tylko podkładem :classic_cool: Mam Laysy, sok und Cytrynóffkę :classic_cool: Uroczy Fajansełe! :classic_cool:🖐️ Chęci się liczą, więc za pomysł und gotowość do wyciskania cytryn należy Ci się wielki plus und mizianie po policzkach :classic_cool: Okotzim na szczęście poczeka w kolejtze, w pierwszej kolejności zajmę się Lubelską licząc, że zagwarantuje mi dzisiaj szczęśliwe, samotne chwile :classic_cool: Widzę, że Fajansełe to zjadacz suodyczy, coraz więcej o Tobie wiem :classic_cool: Kootziapa Jestem utuczona und tuczątza, pewnie smaczna przy okazji też, zwłaszcza jak się mnie wysmaruje Nutellą :classic_cool: Jak to dobrze, że ja dobiłam do wieku wyebania na wszystko, więc nawet z wyglądem wieloryba skrzyżowanego z rekinem młotem potrafię wybrać się na zakupy. Pomijam fakt, że w drodze najczęściej udaję, że trzaskam równo smsy jak opętana tylko po to, żeby nikt nie patrzył na moją twarz, a przy kasie gorączkowo grzebię w portfelu udajątz, że wciąga mnie motz tej czarnej dziury :classic_cool: Ciekawe czy mój piesełe czolgiste dzisiaj rozrabiało. Pewne jest jedynie to, że zostawiło na podłodze górę własnej sierści, którą mamełe skomentuje pytaniem retorycznym: "Na cholerę nam to piesełe?" :classic_cool: Nie pasowałabym do niego, jestem 5 razy szersza niż on będątzy jakimś śmiesznym, sekzownym przecinkiem :classic_cool: Koorwa, ona w młodszym wieku wyrywała takich fagasełe, a ja się męczę z idiotami, tzo za niefart und wiatr w oczy :o:classic_cool: Dobrze, że fletzistełe jest fatzetem, bo pewnie też bym tak patrzyła na niego pod kątem ilości pudru na fatzjacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to Wy tutaj siedzicie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji spać mi się chce jakbym na parkiecie zarzucała sadłem na boki przez tzałą czwartkowo-piątkową notz :o A to Wy tutaj siedzicie Pjona :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nootella!😭 A piesełe czołgista ma łiłę czy fioota?:classic_cool: 'Nie pasowałabym do niego, jestem 5 razy szersza niż on będątzy jakimś śmiesznym, sekzownym przecinkiem' :D:D:D:classic_cool: wiesz,że ona go wyrwała będąc w MOIM wieku...:O a może nawet w wieku 15lat,bo jak się rozstali to miała 20 lat,a mówiła że byli razem 4,5roku...:O o koorva:O właśnie czytam forume bandełe i skargi polaczków na holenderkełe:D:classic_cool: 'Poza tym wystarczy popatrzec na inne wokalistki w tym głównie na Sharon den Adel, jest wspaniałą, sympatyczną, pełna pozytywnych uczuć osobą. Zespoł WT jest bardziej znany na świecie niż Epica. Do tego Sharon ma 3 dzieci.' bla blabla,wspaniała sympatyczna osoba:classic_cool:PRZEMIŁA OSOBA:classic_cool: mam ochotę otworzyć okno i krzyczeć te frazy:classic_cool::D sharon ma rozepchaną pochwe trójką bachorków,i wiesz siostrełe dobrze z naszej wczorajszej konwersatzji tzo się dzieje z zafaskolkowaną kobietełe,która teraz tym samym udaje sympatyczną aby wyżywić bachorki.:classic_cool:koorva:D:D:D Holenderkełe czasami przesadza z poodrem ,ale ja też przesadzam,z tym ze u mnie nie wygląda to tak efektownie😭:classic_cool: Mamełe znowu poszło na zakoopy i mam nadzieję,że coś mi przyniesie,bo nie chce mi się ruszać doopy nigdzie indziej,niż na spatzer z norowtzem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to Wy tutaj siedzicie
Z ciekawości, żem zerkneła co to za gupi temat :O A tu no popacz :classic_cool: Kuleżanki i kolega bo Tego od polnych poperdalańców sie nie przyznaje 😴:classic_cool: Ide robic maskę :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rzeczy samej, drogi Mikojanu, jem słodycze i mam w sobie coraz więcej cukru :classic_cool: Ale dalej nie wiem, do czego Ci sok 😴:( Bążur, pomarańczowa kuleżanko, która wyszperała także i to topike :classic_cool:🖐️ Tylko żeby Cię nie zdominował apetyt i żebyś nie zjadła maski :classic_cool: Wzajemnie miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nootela, zjadłabym 😭:classic_cool: Piesełe ma łiłę i wspiera całą sobą wszystkie łiły na świetzie, w tym Twojego norowtza :classic_cool: Ja piertylę, jaka porażka, przy niej to jesteśmy jakimiś mendami społecznymi und fajtłapami żytziowymi :classic_cool: Chociaż ja mam gorzej, bo w wieku piętnastu lat uganiałam się za samtzami, których jedynym osiągniętziem było nakoorwianie po polu na traktorze, a także dostęp do kombajnu oraz posiadanie węża o długości powyżej 20 centymetrów i był to zazwyczaj pyton tygrysi :classic_cool: Nawet nie wiedziałam, że Sharon jest taka hojna w sadzeniu und pielęgnatzji fasoli, jej mózg jest już pewnie wyciśnięty do granitz możliwości, zresztą nie tylko mózg. Przy okazji dopiero teraz spojrzałam na jej wiek i stwierdzam, że wszystkie holenderskie baby muszą być nieźle zakonserwowane :classic_cool: Holenderkełe przynajmniej nie nagina und nie sadzi piruetów w rytmie bitów Armina van Buurena :classic_cool: Ja czasem przesadzam jedynie z różem, który potem wycieram własnym telefonem komórkowym podczas trzymania go przy uchu i można uznać, że zmieniam na nim tapetę w telefonie :classic_cool: Mam nadzieję, że przyniesie Ci coś smacznego, w innym wypadku podzielę się zieloną ceboolą :classic_cool: A to Wy tutaj siedzicie Miłego und zapraszame częściej :classic_cool:🖐️ Fajansełe! Lepiej mieć w sobie więcej cukru niż goryczy, chyba że to ta z piwa :classic_cool: Sok w połączeniu z Lubelską ma u mnie dwa zastosowania czyli jako popita und jako składnik do drinka :classic_cool: Nie wiem w jaki sposób wykorzystam go dziś, ale skoro mam Laysy to może obejdzie się bez lamerskich drinków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witame und pozdrawiame kuleżankę z Łodzi :classic_cool:🖐️ pewnie trzaskasz smsy z empikowtzem i tylko tutaj piszesz, że jest Ci obojętny i Cię wkoorwia 😭:classic_cool: a ja mam laysy paprykowe, kinder bueno und wafelki z musem czekoladowym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, Ty goopku 😠😭:classic_cool: Na Empikowtza mi pieniędzy szkoda, tak jak jemu na mój bilet :classic_cool: Ja miałam jeszcze Twixa, ale poleciał za łóżko, więc ja i mój Twix już przeszłość 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×