Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
'Mam nadzieję, że Twoja wada nie zamierza iść dalej, a nie pójdzie na pewno wtedy jak ograniczysz kafetełe und komputerełe' co nie stanie się nigdy,bo ograniczenie komputerełe jest równoznaczne z przejściem na mobilne,czyli 24 na dobęz telefonełe w łapie:classic_cool:🖐️ Hooyowa brzmi w pytę i jest synonimem wszystikch słów takich jak 'cera naczynkowa/problemowa/atopowa/tłusta/mieszana/sucha/ziemista/trądzikowa' itp itp:classic_cool: Dziękujeme,już wpiertoliłam i idę wyprowadzić norowtza na mocz i kopanie dołków.:classic_cool:🖐️ Ja bym zasnęła,jakby holenderkełe mi tak szeptała,bo to takie w pytę uspokajajątze und relaksujątze,a jej fatzjatę i tak mam w wyobraźni.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe Kibitzuj przy okazji za mnie :classic_cool: Siostrełe, w każdym możliwym miejstzu poruszamy zupełnie inne tematy, niedługo pomyślę, że jest nas kilka :classic_cool: W najgorszym wypadku obie będziemy ślepe, kupimy sobie psa asystujątzego i Holenderkełe będzie do niego mówiła: "Goodnight baby" :classic_cool: Nie wiem po chooja wymyślili tyle tych cer, później stoję w sklepie i się zastanawiam czy kupić do tłustej, suchej czy wrażliwej, bo każde miejstze na mojej fatzjacie ma inne składowe :o:classic_cool: Uściśnij norowtza ode mnie :classic_cool:🖐️ A później ona zasnęłaby na Tobie i przykrywałabyś się jej płonątzymi włosami :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorwa, zbierają łomot jak w siatkówce 😭:classic_cool: 21:1, ja pierrdolę 😭 no niestety minusem takich mistrzostw są hordy gimgówien zdolnych zrobić dosłownie ... wszystko za miejsce na sali :classic_cool: ale w końcu odnaleźliśmy się w czeluściach internetu 😭:classic_cool: dopiero teraz czuję, że żyję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Po prostu obie mamy osobowość mnogą,to tzały sekret naszych konwersatzji :classic_cool:🖐️ 'W najgorszym wypadku obie będziemy ślepe, kupimy sobie psa asystujątzego i Holenderkełe będzie do niego mówiła: "Goodnight baby"' łoo kooorva!❤️piękne!❤️:classic_cool: ja też nie wiem,atak po prostu zrobiliby dział o nazwie 'hooyowa tzera' i byłoby po problemie,ale nie,zawsze trzeba wszystko utrudniać 😠:classic_cool: Norowietz wymiziany i wyściskany,śpi na kanapełe z mamełe,a ja muszę cicho stookać w klawisze,żeby jej nie obudzić,bo ma wykoorvisty słooch i słyszy wszystko,mimo że mamy duże mieszkanie:O 😭 'A później ona zasnęłaby na Tobie i przykrywałabyś się jej płonątzymi włosami' ❤️ w pytę tekste:classic_cool: wpiertoliłam snickersa,ale coś czuję że chętnie wpiertoliłabym jeszcze jednego,ale już nitz nie ma,a mi nie chce się rooszatź doopy do sklepu ,plus i tak nie mam kasy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja gralam na betonie w babingtona i sobie reke zdarlw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze im tak, Ruscy są w pytę :classic_cool: Zwłaszcza w Team Fortressie jak wiecznie ratują moją doopę und moje fragi :o:classic_cool: Dobrze, że nie ma aż tak dużo dziewczyn wśród tych gimgoowien, bo one to już szczególnie wszystko by zrobiły :classic_cool: Pawełe, suodki kłamczoochu 😭:classic_cool: Siostrełe Po raz kolejny potwierdzame, że lepiej być yebniętym niż normalnym człowiekiem :classic_cool: Moja też ma zajeebisty słuch, ale słyszy tylko to tzo chce. Jak ja coś się do niej drę stojątz obok to nie słyszy, ale jak ja będątz na końcu świata szepnę: "koorwa matź" to od razu przebiegnie cały dystans und przepłynie tzałe otzeany, żeby udzielić mi reprymendy, że dama nie klnie :classic_cool: Ja mam tylko jakieś choojowe Duplo tzo kosztuje ponad złotówkę za badyla do zjedzenia na raz :o:classic_cool: Z drugiej strony ja nie jem słodyczy to lepiej się pocieszyć tym marnym batonikiem niż rzutzać się w morze czekolady :classic_cool: Biest, Ty piertoło :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pytę? :o jak dla mnie to nooby, które nie komunikują się z drużyną i lecą na hurra, zamiast rozegrać coś taktycznie :classic_cool: drugą grę wygrali Polacy, teraz decydujący mecz :classic_cool: wcale nie kłamię moja boska Joanno! 😭❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego są mi bliscy, bo ja często nie myślę taktycznie tylko lecę na hurra. A w grach typu strzelanki mam przy okazji gen samobójcy und kamikadze, zawsze lecę pierwsza nie używając mózgu 😭:classic_cool: Zwłaszcza jak mam PMS :classic_cool: Ale skoro kibitzujesz Polakom to niech wygrają ten decydujący mecz :classic_cool: Jesteś bardziej uroczy niż sto tysięcy małych misiów polarnych razem wziętych 😭❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Dla mnie wszystko tzo się dzieje na tym świetzie jest potwierdzeniem,że lepiej być popiertolonym niż normalnym.:classic_cool:🖐️ 'Moja też ma zajeebisty słuch, ale słyszy tylko to tzo chce. Jak ja coś się do niej drę stojątz obok to nie słyszy, ale jak ja będątz na końcu świata szepnę: "koorwa matź" to od razu przebiegnie cały dystans und przepłynie tzałe otzeany, żeby udzielić mi reprymendy, że dama nie klnie' nie noo ,koooorva!nikt nie ująłby tego lepiej!:classic_cool:❤️ jak otwieram batonełe na 2gim końtzu mieszkania,to przylatuje z wkoorvem i pytaniem skąd miałam pieniądze,ale jak stojątz w przepokoju pytam się ,tzojest na obiad,to udaje że nie słyszy,w sumie nawet teraz usłyszałam 'przestań tak tłuc' ...:O duplo to w pytę wyraz nadający się do krzyczenia do ludzi.:classic_cool: poprosiłam mamełe o laysy,bo spiertala na zakoopy,ciekawe czy mi je dostarczy😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
jaka cisza :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wkleję swoje pismo, na gg nie idzie to tu może w końcu pójdzie :classic_cool: 1. http://i47.tinypic.com/rcr79l.png Moje standardowe pismo :o:classic_cool: 2. http://i47.tinypic.com/2n9iyrd.png To rozpoczęte od "anomia" to moje pismo kiedy staram się ładnie pisać i jest w chooj lamerskie :classic_cool: Przy okazji po lewej stronie moja faza, czyli Jerzy Chmielnitzki, hydraulik, który naprawiał mi pływak w kiblu :classic_cool: 3. http://i45.tinypic.com/330r9r6.png Przy końtzu to już poziom hard jak nie chce mi się pisać, oczywiście nie mogło zabraknąć Jurka :classic_cool: Powinnam być facetem, z wiekiem piszę coraz bardziej rozwlekle, coraz bardziej krzywo und coraz bardziej bazgrolę :classic_cool: I idę pod prysznic, więc za jakieś pół godziny albo więtzej odpiszę Ci na gg :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
mam laysy!:classic_cool:❤️ dla mnie wtzalenie jest hard,całkiem lajtowe pismo :classic_cool: może trochę za bardzo porozkoorviane po bokach,ale moje jest jeszcze bardziej.:classic_cool: ładne pismo rozpoczętne od anomii jest całkiem w pytę,tak samo jak pan jerzy,japiertolę koorva,to twój lover?:classic_cool: nie utop się :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to oni tak na Ciebie wpływają! :classic_cool: gdybyśmy byli w jednej drużynie to jestę pewien, że poprowadzilibyśmy ją do zwycięstwa :classic_cool:😭 jak urodzeni żołnierze :classic_cool: no i dostali w doopsko tak, że... że... że o ja pierrtolę 😭:classic_cool: w porównaniu do mnie piszesz baaaardzo ładnie 😭:classic_cool: moje pismo bardziej przypomina pismo jaskiniowców 😭:classic_cool: za to Ty jesteś bardziej pociągająca i słodsza niż Eowina i Arwena razem wzięte 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe Miłego chroopania 😭❤️:classic_cool: Podobno moje pismo oznacza, że jestem komunikatywna, sama nie wiem czego chcę und mam silny, namiętny charakter, cool story bro :o:classic_cool: Można uznać, że pan Jerzy to mój lover, taki z niego w pytę starszy gość, wygląda podobnie jak N_K i pewnie ten łeb mnie tak urzekł, że przyfazowałam na jego punkcie. Problem jedynie w tym, że kibel und hydraulikę mam już sprawną, więc nie widuję Jerzego od miesiętzy :classic_cool: Biest Ruch jest zdrowy, szkoda, że ja ruchowo ograniczam się jedynie do pójścia na zakupy und krętzenia się wokół Zygmunta III Wazy :classic_cool: Pawełe, gdzieś Ty był jak Cię nie było 😭:classic_cool: Jaki z Ciebie optymista! Ale jestem pewna, że Ty wymiatasz jak rasowy Rambo, więc sporo bym się nauczyła podpatrując Ciebie w aktzji :classic_cool: Polacy to cienkie bolki. Zawsze 😭:classic_cool: Dziękuję, mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję zobaczyć Twoje 😭:classic_cool: Och Pawełe, tak mi suodzisz, że nie wiem jak się zachować, więc jedynie się rumienię jak ruska babina 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale stypę odpiertalacie, więc idę się nayebać, co może spowodować, że zasnę natychmiastowo z ratzji mojej traumatycznej pobudki o 7 rano i spaniu zaledwie 4 godzin :classic_cool: Jakbym przepadła bez wieści to do jutra :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamełe! Córkełe się miewa zajeebiście jak zawsze :classic_cool:🖐️ Koorwa, a ja mam tylko płatki kukurydziane, podziel się pieroszkełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorwa właśnie połknęłam ostatni kawałek 😭 cza było się pucować wcześniej, że jesteś głodna to bym Ci coś podrzuciła, a tak to ledwo zaczęłam jeść i już skączyłam :O wciągnęłam je z mocą silnika jakiegoś wykoorwnego odrzutowca z włączonym odwracaczem ciągu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamełe to piczqa 😭 Ja piertolę, moja flaszka, a raczej jej pozostałości som takie skrąmne, że będę musiała nayebać się autosugestią :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem piczką, po prostu mimo, że jesteś moją córką to niestety nie wyczuwam Twojego głodu tudzież obecności jedynie światła w lodówce :classic_cool: albo efektem placebo :classic_cool: wlej se jakąś ciecz do flachy i duldaj :classic_cool: a może i nawet będzie do porzygu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Paletz :classic_cool: Asiu ❤️:classic_cool: postanowiłem się zdrzemnąć, gdyż byłem baaaardzo zmęczony :classic_cool: a ja bym chętnie Cię nauczał :classic_cool: lubię pomagać und nauczać innych, ale sam bardzo niechętnie przyjmuję taką pomoc :classic_cool: wcale nie zawsze 😭:classic_cool: będziesz, będziesz, o to się już nie martw moja Meganełe :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamełe, nie jesteś ze mną na tyle blisko, żeby odczoować tą więź und przesył telepatyczny. Pewnie pochodzę z przypadku i jestę wpadką po Twojej notzy pełnej alkoholizacji und rozpusty :o:classic_cool: W sumie mam jeszcze Okocim Motzne, jak sobie yebnę taki duet to nawet argentyńskie tukany zmuszę do przyspieszenia swojego okresu lęgowego :classic_cool: Pawełe! ❤️ Nie wiem czym się tak zmęczyłeś, ale mam nadzieję, że nie łączy się to przy okazji z bólem prawej ręki :classic_cool: Ja jak na samitzę przystało robię wszystko, żeby samietz mógł od czasu do czasu wykazać się und poczuć prawdziwym samtzem i to nie tylko przy otwieraniu słoików :classic_cool: Ale przeważnie kącertofo dają doopy jak nayebany Chopin po kącercie 😭:classic_cool: Och Pawełe, nitz mnie tak wewnętrznie nie uspokaja jak Twoje zapewnienia! 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikojanu, nadal zapraszam do mnie, arsenał nie zmalał, a nawet powiększył się o jedno piwo, które tatełe znalazł u mej siostry w pokoju :classic_cool: Ewentualnie, jeśli na targu wciąż brakuje specjalnych dywanów, to mogę Ci posłać paczkę charytatywną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansełe! :classic_cool:🖐️ Ty fartuchoo jeden, niczego Ci nigdy nie brakuje 😭:classic_cool: Ale doceniam fakt Twojego bezgranicznie dobrego sertza i chęci dzielenia się swoimi zbiorami z taką płotką jaką jestem ja :classic_cool: Niestety typa od dywanów nie znalazłam, pewnie go sprzątnęli za posiadanie und rozprowadzanie grzybów haloocynów bez których owy dywan nie poleci 😭 Ale nadal szukam, żeby nie naciągać Cię na dodatkowe koszta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×