Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

No i tym sposobem, niczego zapewne nieświadomy Mikojanu, wpadłeś w czasową pułapkę i teraz jeśli chcesz być słowny, to możesz się pojawić na kafe dopiero w sobotę :classic_cool: No chyba że nas cały czas okuamujesz i tak naprawdę jesteś w jakiejś zachodniej strefie czasowej 😭 np. zulu :classic_cool: Dobra, idę w cholerę, dobranoc :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
witaj garełe :classic_cool:🖐️ no właśnie tzoś niepokojąco cicho :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoota wykałaczka
ja też,powinna już dawno tu być 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoota wykałaczka
ktoś mi przejął nicka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry, dziubasqi :classic_cool: Pawełe! 😭❤️:classic_cool: Nie mam internete, znaczy mam, bo kradnę sąsiadowi, który czasem kradnie mi, ale zasięg jest tak choojowy, że zostałam bez gg und poczteły, której mi nie ściąga z serwerów, bo za długi czas oczekiwania rozkoorwia tzały system, grunt że kafetełe jest, tzo prawda na raty, ale lepszy rydz niż nitz :o:classic_cool: Obejrzałam w notzy "Kootapokalipsę", więc z radością und spokojnym sumieniem będę mogła wybrać się na nową und kinową wersję Bąby dlatego dziękuję Pawełe za ten w pytę news, bo znowu bym przespała :classic_cool: Fajansełe, jak dobrze, że czuwasz 😭 Musiałam nagiąć trochę swoją reputatzję i z pełną świadomością swojego czynu pojawić się tutaj jednak dziś, bo tzo to za żytzie bez Pawełe, siostrełe und tzałego kafetełe. Mam nadzieję, że z biegiem kolejnych tygodni uda mi się zatrzeć ślady tej słownej porażki 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykalaczka
mam podszywa😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie mistrzofsko zignorowaliście, że nawet nie wiem czy mój post został rzeczywiście dodany :classic_cool:🖐️ Idę w peezdu, bo muszę się ogarnąć z ratzji choojowej pobudki o 7 rano :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykalaczka
nie obrażaj się tylko ogarnij neta:classic_cool:🖐️ myślałam,że pobudka o10 to za wczesnie i hooynia,ale 7 too oo koorva :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykalaczka
a co jest fajnego w moim nicku?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Router do wymiany, nie mam na razie hajsiwa na nowy, bo za tzoś trzeba żoolitź 😭:classic_cool: Pomijając fakt, że obetzny był naprawiany na początku roku i podobno miał śmigać do końca żytzia jak F-16 po pasie startowym lotniskofca :classic_cool: zakuta wykałaczka Jakiś megaloman z Ciebie skoro "mi" piszesz wielką literą :classic_cool: Pawełe, Ty misioo polarny 😭:classic_cool: Empikowietz jest za porządny na oglądanie Kapitana Bąby, więc z ratzji tego smootnego faktu zakładam, że Bąbełe obejrzę z własnym wałem z kołdry, już zbieram hajs na ciuchy dla niego, bo na golasa przecież nie pójdzie :classic_cool: Piertolona "Plebania" o 6:50 jest w ramówce piertolonego TVP chyba przez cały yebany tydzień, więc moja yebana sąsiadka musi puszczać to na fulla, żeby cały blok wiedział, że proboszcz Antoni Wójtowicz właśnie popiertala po wsi Okuniew 😡 Z ratzji całego swojego wkoorwienia planuję wystosować pismo do TVP o wypiertolenie tego serialu z porannej ramófki, a także pismo do pana Andrzeja Z. o wypiertolenie pani Barbary G. zza mojej ściany. Plus jeszcze pismo do laryngologa o zbadanie tej roorze uszu 😡:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórki chyba, bo dwa odcinki pod rząd letzą. Jak słyszę tę pedalską nootę śpiewaną przez typa, którego chyba przed nagraniem poddawali próbie elektrowstrząsów o dziesiętziu stopniach natężenia to mnie koorwa krew zalewa :classic_cool: Podejrzewam, że tak, a nie chcę kupić dziadostwa za grosze, bo właśnie ten jest za grosze i wiecznie ma jakiś problem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego od razu zakładasz, że obejrzysz go z wałem z kołdry? 😭 też chętnie poszedłbym na nowego Bombę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nikt inny mnie nie chce 😭:classic_cool: Ty pewnie pójdziesz z Czkawełą, nawet mi się śniło, że szedłeś gdzieś z Czkawką 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koorva,dzisiaj jest piątek:O 'a nie chcę kupić dziadostwa za grosze, bo właśnie ten jest za grosze i wiecznie ma jakiś problem' to znaczy,że wcześniejszy router był groszową sprawą? :classic_cool: czyli nie popierasz idei groszowej sprawy,skoro twoim zdaniem ten router ma jakiś problem?😠 musisz mu po prostu powiedzieć,że mimo wszsytko nadal go kochasz i nie żałujesz żadnego grosza zainwestowanego w to tzatzko.:classic_cool: siostrełe,wytęż oczko i powiedz,czy nie sądizsz że ona nie ma tutaj mejkapu?:classic_cool: http://instagram.com/p/Oa_72tGPnR/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie 😭 a ja się nie liczę?! 😭 przecież wtedy żartowałem z wyjściem do kina z Czkawką 😭:classic_cool: zresztą ona ma pewnie 5 facetów z sympatii z którymi umawia się na randki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek, weekendu und samotnego chlania początek 😭:classic_cool: W sumie chlania z kafetełe, dodatkowo ściągnęłam w notzy kontzertełe z fletzistełe, którego jeszcze nie oglądałam to przynajmniej będzie przy kim żoolitź przez 59 minoot :o:classic_cool: Dokładnie! To dziadostwo to GROSZOWA SPRAWA 😠:classic_cool: Nie twierdzę, że jakość jest równa tzenie, ale ta groszowa sprawa kompletnie się nie spisooje, ponieważ ciągle lami und się psuje. Właściwie jakby doliczyć koszta naprawy to można uznać, że router będątzy z początku groszową sprawą staje się nagle jakimś burżujskim wydatkiem! 😠:classic_cool: Z reguły nie kłamię, ale jeśli wtziskanie routerowi takich kitów ma pomóc to spróbuję :classic_cool: Nawet instagrame mi się wczytuje w chooj czasu 😭 Jestem skłonna przyznać ratzję stwierdzeniu, że zaprawę murarską zostawiła w łazientze, a wygląda bosko :classic_cool: Dodatkowo komentełe: "He's still there, around you. I'm sure." jest na maksa wzrooszajątzy 😭:classic_cool: Pawełe, oczywiście, że się liczysz i to nawet bardziej niż wał z kołdry 😭 Jestem po prostu ostrożna w przypisywaniu Tobie stwierdzenia, że mnie chcesz :classic_cool: Podobno w każdym żartzie jest gram prawdy 😭 Ale puszczę tę teorię w niepamięć i uwierzę, że kino z Czkawełą nie chodzi Ci po głowie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam soku do wódki :o :o Nie chce mi się szpachlować fatzjaty, będę piła dzisiaj jedno Okotzim Motzne, chlanie z przytoopem, naprawdę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakieś dziwne zawroty głowy,to chyba z głodu bo nawet klawiatoora się chwieje,ale koorva wpiertoliłam bułkę o 11,jakim tzudem miałąbym schoodnać na głodówkełe,skorojuż teraz nie mogę wytrzymać bez żarcia i mój mózg przestaje pratzowatź?:O😭 Kto chleje ten chleje😭:classic_cool: GROSZOWA SPRAWA😠 ta fraza z emotą 😠 ma jeszcze lepszy wydźwięk,chyba wydrookoje taki zestaw i będę pokazywać do ludzi :classic_cool: to faktycznie,lepiej kup boorżujski router, a przy okazji wmów sobie,że masz dietę oraz zalóż lokatę:classic_cool: Wciskam sobie kit patrząc w loostro przed wyjściem ,a ten kit brzmi 'dobrze wyglądam' :classic_cool:🖐️ Aleja piertolę,to przełom und poważna sprawa,boona nigdy,naprawdę nigdy nie pokzała fatzjaty bez mejkapu,zawsze jakiś tuszełe do rzęseł,ajlajner,a tu koorva nitz,nawet rzęs nie zrobiła bo ma ich mało a na dole wtzale,a tak naprawdę ma po prostu jasne:classic_cool: ta foteła zmieniła moje żytzie😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałem wcześniej, pozbyłem się myśli o Paltzu i Czkawce 😭:classic_cool: teraz liczysz się tylko Ty! ❤️:classic_cool: a próbowałaś zapijać wódkę pod wodę mineralną? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikojan piszesz takie nudne
posty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×