Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

a poza tym " a ja się męczę z idiotami, tzo za niefart und wiatr w oczy" aż pojawiły mi się łzy w oczach 😭:classic_cool: zapijasz cytrynówkę sokiem? 😭:classic_cool: przecież cytrynówka jest tak smaczna, że nie trzeba jej zapijać 😭 ja zapijam tylko czystą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, Ty jeszcze większy goopku 😭:classic_cool: Ty jesteś darem und pocieszeniem od losu za zyebane 22 lata z debilami :classic_cool: Ja zapijam, bo jak mam coś z cytryną to dostaję ataku paniki. Fobia cytrynowa 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nKACm..." Nawet w kodzie na transfer do chomika dają mi komunikaty podprogowe :o:o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodzisz moja boska Dżoanno! ❤️:classic_cool: ja w ogóle nie lubię cytryn, ale wódka to co innego... :classic_cool: swego czasu kupowałem co miesiąc konto explorer na chomikuj, ale teraz kupuję tylko transfer, bo znalazłem darmową wyszukiwarkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kooorva,chcę tą stronę! http://warszawa.naszemiasto.pl/archiwum/1827342,koszecin-jest-sledztwo-czy-to-koniec-strony-o-nekrofilii,id,t.html namiętnie szookam w gugl i huy,nitz nie ma,a taka zayebista strona 😠:( Więtz jakby noroweitz i czołgełe się spotkali to nie byłoby z tego związku płodów😭:classic_cool: Ja mam i tak gorzej,bo nigdy się za nikim nie uganiałam,ani nikt nie uganiał się za mną,więtz obtze jest mi pojętzie randkełe,tzałowania i tego co dzieje się dalej.:classic_cool: taki los paszteta:O:classic_cool: 'Nawet nie wiedziałam, że Sharon jest taka ch*jna w sadzeniu und pielęgnatzji fasoli, jej mózg jest już pewnie wyciśnięty do granitz możliwości, zresztą nie tylko mózg. ' :D:D:D:D kafełe przekształciło h.o.j.n.a na hoojna,ale to znaczy prawie to samo :classic_cool:🖐️ jakby ktoś nie zauważył,a dokładniej ta laska,to wtełe jest patologicznie komercyjne,i nawet w jednej ze swoich piosenek sharon śpiewa 'ło ło łoł siu _ aaaaa,for de ferst tajm,lajf is gona tern arałnd,ju łil lajk it ,aj noł ':classic_cool: Pozatym ciągle płodzi dzietzi i jest już wyssana do reszty niczym pani pauka,a dodam jeszcze tzoś co mnie rozpieroliło.:classic_cool: na kontzerełe w maju (wczoraj minęły 3 miesiątze:classic_cool:) stałam obok takiej blondyny,która ledwo machała łapą ,a włosami to już wogóle,ogółem stała sztywno niczym pauka politzyjna(:classic_cool:)a na forume napisała: 'Ponadto, z reguły, chodzę na koncerty, aby dać z siebie wszystko, śpiewać wraz z wokalistą i pokazać, jak wielką i oddaną fanką jestem.' ..... :D:D:D🖐️:classic_cool: .....:D 'stwierdzam, że wszystkie holenderskie baby muszą być nieźle zakonserwowane' samtze też :classic_cool:🖐️ Ja przesadzam z czarnym cieniem,który potem spływa z oczu w ekspresowym tempie,pozostawiajątz wykoorviste smugi und plamy,których nie zatuszuje nitz,oprócz demakijażu i ponownego pomalowania oka.:classic_cool: Ja też mam taką nadzieję,ale tzeboola też jest w pytę.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty tak na mnie działasz mój Pawełe, cukier mi skacze i muszę się nim dzielić 😭:classic_cool: Cytryn też nie lubię, dlatego nawet herbaty z cytryną nie wypiję. Jeśli chodzi o wódełe to pewnie mam zespół stresu pourazowego, bo raz przeholowałam z cytrynówką i się wyłożyłam prosto na akwarium. Dobrze, że tylko lampka poszła od tej fali jaką zrobiłam, bo jakbym zabiła suma, którego mój tatełe hodował z miłością und rozanieleniem wypisanym na twarzy to by mnie na świetzie nie było :o:classic_cool: Od tego czasu daje mi po przełyku und emotzjach w trakcie picia :classic_cool: Konieczność posiadania explorera dla wyszukiwarki wymyśliła chyba Skłodowska-Curie, też już tego nie kupuję od czasu jak zaczęłam używać googli z dopiskiem "chomikuj", lepszy rydz niż nitz :classic_cool: Siostrełe Pewnie już ją wyebali w kosmos :classic_cool: Niestety nie, mogą co najwyżej stworzyć związek homoseksualny, przy czym mój czołgiste bankowo rozjedzie gąsienicami Twojego norowtza 😭:classic_cool: Siostrełe, ja to Ci yebnę boś chyba nie widziała paszteta. Spójrz na mnie to Ci się poprawi :D:classic_cool: Za mną tylko Chińczyki und Toorasy się uganiają, naprawdę nie wiem tzo gorsze. Chyba Toorasy, bo jak taki Cię dorwie przez facebookełe to zdjęcia jego fioota w porze obiadowej masz gwarantowane :o:o :classic_cool: Kafetełe to trollełe, ale bycie choojną też tam pasuje :classic_cool: "'ło ło łoł siu _ aaaaa", yebnę :D :D:classic_cool: To tekstełe stojątzej jak pauka polutzyjna blondyny pasowałoby na kafeteryjnego podszywa :classic_cool: Laska jest w pytę, od razu widać, że jakaś yebnięta :classic_cool: To jakbyśmy się we dwie dobrały to byśmy zajeebiście wyglądały :classic_cool: Chociaż rozmazane smugi też mi się zdarzają, bo jak się wymaluję kredką, a potem ryknę śmiechem na ulitzy to siłą rzeczy mam kredkę wszędzie, ale nie na oczach :classic_cool: Tzeboola śmierdzi 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, moja ex współlokatorka właśnie zawodzi na facebookełe, dobrze, że nie mam gg, bo jak się domyślam mam tam tzały elaborat na temat jej problemów w związku, w które ja się nie mogę wczuć, bo nie wiem tzo to związek :classic_cool: Ja piertolę, żytzie paszteta jest takie ograniczone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe,ty lubisz oho :classic_cool:??? Przecież tzytryny sa takie fajne i tzytzate,jak można nie lubić tzytryn?😠 dodatkowo mają kolor jak ściany w psychiatryku,czyli żółty.:classic_cool: Norowietz jest niepozorny,ale to prędzej ona by rozłożyła czołgistę,to w końtzu pies norowietz und myśliwietz.:classic_cool: Akuratjak patrzę na ciebie,to upewniam się w przekonaniu żem pasztet :classic_cool::O a bycie fajną doopą w mejkapie nie jest żadnym wyczynem,CHYBA że jesteś kamilą zdziebko czy inną pauką.:classic_cool:🖐️ Znajątz mnie,wysłałabym toorasowi fotę si_ dy z dopiskiem 'I'm transgender,that's me before plastic surgery' :classic_cool: Odnośnie si _dy :classic_cool:🖐️ my heart is bleeding just for si_da:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=2GxU2JOkQsk wczuj się w ten wykoorvisty bit okraszony trójką bachorków,które wyraźnie stępiły ich kunszt muzyczny und jakikolwiek dobry gust:O:classic_cool: Nie była w pytę,była kołkełe i podrywała perkusistę,a on robił sobie z niej jajtza,podczas gdy ona myślała,że się mu podoba.:classic_cool: 'Chociaż rozmazane smugi też mi się zdarzają, bo jak się wymaluję kredką, a potem ryknę śmiechem na ulitzy to siłą rzeczy mam kredkę wszędzie, ale nie na oczach' to samo z tzieniem,jako że zkredki dawno zrezygnowałam,bo za szybko się mazała und dawała zbyt słaby efekt :classic_cool:🖐️ Ciekawe tzo zrobiłaby holenderkełe gdybym dała jej taką ładną paczuszkę,a w środku tzeboola!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie lubiłem cytryn, nie odpowiada mi ten smak :classic_cool: wkoorwia mnie to, że często w klubach do czystych 100 dają cytrynę do zagrychy 😭:classic_cool: wtedy z szarmanckim uśmiechem odrzucam ją na bok i wlewam setę w gardziel niczym wodę mineralną :classic_cool: niestety poprzez sposób z google nie da się znaleźć wszystkiego dlatego polecam tę stronkę :classic_cool: http://chomikuj-wyszukiwarka.eu/ już nie mogę się doczekać października i wyjścia na Bombę ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loobię! :classic_cool: Tzytryny są kwaśne i powodują zmarszczki mimiczne kiedy wykrętzają niebezpiecznie fatzjatę osoby jedzącej, jedynie ich kolor do mnie przemawia właśnie z ratzji tego silnego powiązania z psychiatrykiem :classic_cool: W sumie ratzja, mój czołgiste nadaje się jedynie do tratowania und transformatzji w amfibię pokonujątzą morza und oceany :classic_cool: Siostrełe, zawrzyj gębę pókim dobra! (zapamiętaj ten tekst, jakby Ci "Chłopów" na matoorze doyebali, Maciej Boryna jako ideał chłopa polskiego to mój lover!) :classic_cool: Ja nie jestem doopą w mejkapełe und bez, choojowa sprawa :classic_cool: Tzo ona ma za typów w tym zespole, jedynie łysy brodacz jest w pytę motzno, bo ma brodę, a ona trochę się zestarzała od czasu kiedy widziałam ją po raz ostatni :classic_cool: I w ogóle koorwa co to za noota dla gimnazjalistów, tzo się stało z kawałkami typu "Mother Earth"? 😭 Chociaż SI_DA mnie rozyebał, więc odtwarzam tę marną przyśpiewkę już czwarty raz i chichoczę jak bobas Sharon łaskotany po stópkach :classic_cool: Nie ma to jak żytzie w bajce, pewnie teraz opowiada znajomym, że perkusistełe wytatuował sobie jej imię na lewym pośladku :classic_cool: Nadal Ci zazdroszczę, że umiesz posługiwać się cieniami, ja mam chyba parkinsona, serio :classic_cool: Stwierdziłaby pewnie, że to subtelna aluzja mówiątza o tym, że jest ogrem i ma warstwy jak tzebula :classic_cool: Pawełe Koorwa, kiedy ja w cywilizowanym klubie byłam, a właściwie w jakimkolwiek klubie poza warszawską "Piekarnią" do której nigdy nie wejdę nawet wtedy, kiedy zaproponują mi darmowy alkohol przez całą notz :o:classic_cool: Ale motyw z tą cytryną rzeczywiście jest z doopy i robiłabym to samo, tyle że z mniejszą gratzją, bo po mineralnej przynajmniej nie zieję ogniem jak żółwie w drugiej części gry o Harry'm Potterze :classic_cool: Nie znałam tej strony, więc dziękuję za poszerzanie moich horyzontów, dzięki Tobie wreszcie coś znajdę 😭:classic_cool: Och Pawełe, to będzie mój jedyny pocieszacz kiedy pomyślę o nadchodzącym październiku ❤️😭:classic_cool: Biest Cześć, lisico :classic_cool:🖐️ Nie rób zamachu, bo swoje baseny będziesz musiała zamienić na basen sanitarny kiedy politzja Cię dorwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jak mnie zrazu zas nie rozniesie to kogos rozniose.... :) Kupilam mala wodke na nerwy...ale podziele sie wirtualnie z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złość piękności und duchowi szkodzi 😭 Też mam wódkę, więc jak otworzę to rozlewam każdemu kto się nawinie, a Twoja niech Ci idzie na zdrowie i ukojenie nerwów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to juz nic nie zaszkodzi...:) Jutro w planie scinanie drzew,grilek u przyjaciol i cala niedziela w basenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak mi, moje geny wykorzystały wszystko co się dało :classic_cool: Dosłownie żyć nie umierać 😭 Ja mam w planach tylko kaca, a w niedzielę tradycyjnie sprzątanie całego mieszkania tylko po to, żeby od poniedziałku móc syfić znowu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ty lisico kusicielko z basenami 😭:classic_cool: Idę coś zjeść, bo ta wóda mnie ładnie sieknie na pusty żołądek und zwali z nóg bardziej niż Pawełe. Szkoda że dysponuję jedynie samym masłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie życzę Ci smacznego boska Asiu! ❤️😭:classic_cool: wypij nasze zdrowie :classic_cool: ps: ja właśnie ję platzki ziemniaczane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matkełe,jaka ty jesteś porządna,że w niedzielę sprzątasz mieszkanie,że trzymasz się jednego dnia na sprzątanie,i sprzątasz,ojapiertolę 😭:classic_cool: A lubisz krochmal?:classic_cool: 'Tzytryny są kwaśne i powodują zmarszczki mimiczne kiedy wykrętzają niebezpiecznie fatzjatę osoby jedzącej, jedynie ich kolor do mnie przemawia właśnie z ratzji tego silnego powiązania z psychiatrykiem' koorva!:D:D:D:classic_cool: Właśnie wróciłam ze spatzeru z norowtzem,mamełe mówi że w takiej fabrykełe był jakiś przecieke i w całym mieście śmiedzi jakąś siarą,nie idzie wytrzymać:O mimo to dzielnie szłam z norowtzem,przykłądając rękaw do nosa,coby nie czuć tego odoru.:classic_cool: Norowietz to motzny nakoorviacz,biega jak na lonży,łapie szczury und ptaki,może biegatź bez przerwy,aż jej sertze nie stanie,poważnie:O to piesełe wulkan:classic_cool: Jestem ostatnim rocznikiem ze starą matooorą,przeztzo mogę czuć się wyjątkowo,mimo że teraz czuję wiertzątzą się dzioorę w brzuchu,która nie daje mi się skontzentrować na niczym:O Dobrze wiedzieć o twoim kolejnym loverze,ja mam już ich tyle że powoli zapominam kto jest kto i dlaczego mnie śmieszy :classic_cool:🖐️ Ona chyba jest w wieku boskiej beckinsale,tylko z tą różnitzą,że beckinsale trzyma się lepiej od niej i ma już bardziej odchowane fasolki,które jakimś tzudem nie przeżarły jej moozgu,chodziaż who knows,nie wiem jaka była przed fasolkowaniem,ale wnioskuję że musiała być wykoorviście zayebista,skoro po fasolkach trzyma sie całkiem w pytę.:classic_cool: 'I w ogóle koorwa co to za noota dla gimnazjalistów, tzo się stało z kawałkami typu "Mother Earth"?' fasolka wżarła :classic_cool::O 'Chociaż SI_DA mnie rozyebał, więc odtwarzam tę marną przyśpiewkę już czwarty raz i chichoczę jak bobas Sharon łaskotany po stópkach' o koorva!:D:D:D:classic_cool: szkoda,że nie powiedziałaś tego jak miałam prawdziwą faze na si_de,czyli rok temu,bo wtedy na 100 protzent popuściłabym mocz i wydaliła przy okazji wszsytkie narządy,a teraz tylko zakwiczałam radośnie i poddusiłam się przez chwilkę.:classic_cool::D Jak holenderkełe użyje kiedys swojej matzitzy,przed czym strzeż nas panie boże:classic_cool:,i zacznie odpiertalać coś w tym stylu http://3.bp.blogspot.com/-n815H8NBu70/TsPtmI2u9-I/AAAAAAAABD8/umtw54XcUDk/s1600/375193_319623074730205_142469465778901_1353599_1491269958_n.jpg lub wrzucać na twitterełe foty w stylu http://storage.canalblog.com/45/29/469424/30461013.jpg to wirtualnie kopnę ją w zad i może zapomnieć o moim supportowaniu jej osoby,jej wyczynów i dalszych (wątpliwych wtedy)postępów w karierze.:classic_cool::O🖐️ Opowiada,że zabrał ją na bakstejdż i afterparty,taaa może jeszcze do tourbusa na małą wycieczkę i przygodę w lóżku :classic_cool:🖐️ Nie wiem czy umiem władać tzieniami,mamełe mówi że brzydko to robie i ogółem jestem brzydka.:O:classic_cool: 'Stwierdziłaby pewnie, że to subtelna aluzja mówiątza o tym, że jest ogrem i ma warstwy jak tzebula' :D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa pionierka :classic_cool: ja "oho" znałem już wcześniej z TSów :classic_cool: wyrażanie emocji poprzez "oho" to coś pięknego :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oho wyniosłam z lektzji polskiego,z dzieła mirona białoszewskiego o wdzięcznej nazwie OHO:classic_cool:po czym moje emotzje sięgnęły zenitu i musiałam podzielić się tym odkryciem z kafe cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mój suodki Pawełe i Tobie również smacznego chociaż pewnie już zdążyłeś zjeść ❤️😭:classic_cool: Wypiję nawet potrójnie z podwójnej wódy zmieszanej z potrójną wódą! A poczwórnie za październike 😭:classic_cool: Siostrełe Niestety muszę, bo im bardziej odkładam sprzątanie, tym bardziej mi się nie chce, a później jak już się zabiorę to jest tyle roboty, że dnia nie starcza 😭 Dlatego w niedzielę sprzątam, piorę und prasuję, jeśli jest tzo :classic_cool: Na kafetełe wszyscy lubą krochmal. Koorwa, ile ja się naczytałam tych topów o krochmalu to ja piertolę, miałam się przenieść na uczuciowy :D:classic_cool: Szkoda, że biedny norowietz musiał to czuć, a psy mają węch jak jasna cholera 😭:classic_cool: Mój czołgiste ma lekkie ADHD, ale podejrzewam, że przy norowtzu by yebnęła na zawał z ratzji swojej wagi, która jest o kilka kilogramów za duża. Piertolone labradore, raz nie przypilnujesz, utuczysz przez przypadek i za chooja nie zrzuci 😠:classic_cool: Ta matura jest całkiem w pytę, pomijajątz matematykę. Ale pamiętam swój stres und panikę, więc doskonale rozumiem Twoje emotzje i powiem, że będzie jeszcze gorzej :D:classic_cool: Optzje są dwie, czyli taka, że Katełe ma wielki mózg, który podzieliła na swoje fasolki, po czym sporo jest zostało i jest zajeebista, albo te fasolki takie zajeebiste, że nitz od niej nie wzięły. Po Sharon to widać, że nie domaga skoro z zajeebistego bendełe zrobiła zespół weselny 😭:classic_cool: No koorwa, aż żałuję, że tak się nie stało i że nie mam okazji zobaczyć Cię w aktzji wydalania moczu und wszystkich narządów, bo to musi być motz w pytę :D:classic_cool: To jest bardzo brzydkie dzietzko, ich tatełe musi mieć chyba jakieś problemy 😭:classic_cool: Ale nie dziwię, że byłabyś skłonna to zrobić, bo też bym się wkoorwiła, lepiej niech pokazuje swoje piękne baby labradore, które jest na maksa urocze und kochane, czyli takie jak ona :classic_cool: W soomie ja też mam gitez scenariusz z fletzistełe w mojej głowie, ale dopóki nie pojadę na kotzertełe to nie będę opisywać naszych ekscesów na facebookełe :classic_cool: Mamełe chooja się zna :classic_cool: Tak jak mój tatełe z piertoleniem o warkoczu und koralach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×