Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Mokry podkoszulek jest całkiem w pytę,szczególnie jeśli należy do zayebistego gitarzysty po zayebistym kontzertele.:classic_cool:❤️ O koorva,pora na przygodę jest zayebista!kocham to:D o koorva,donek i te ludkowe domki,to jest popiertolone:Dale tak bardzo w moim stylu,że aż mięknie mi sertze:classic_cool: To musisz ogarnąć hypnozę i resztę,oglądam to pomiędzy odpisywaniem na topełe:D:classic_cool: Akurat dla mnie klikanie 'następne' jest froostroojątze😭 wolę szukaj,albo wpisywać różne fajne frazy w google z dopiskiem 'kafeteria' :classic_cool: Jakbym miała fajniejszy głos,to nagrałabym ci jak to śpiewam,bo to jest piosenkełe,ale że mój głos brzmi jak połączenie upośledzonej umysłowo 10latki z rozchichotaną idiotką,to wstyd mi rozpowszechniatź taki szajs,dlatego podśpiewooję to na lektzjach polskiego i w domu.:classic_cool: Szkoda,że jeszcze nie wymyśliłam podkładu moozycznego do groszowej sprawy😭:classic_cool: Pewnie tak jest:classic_cool:ja lubię koty ze względu na holenderkełe i mam sentymente do jej schwarzkopfa😭:classic_cool: Ja jestem egoistką:classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mokry podkoszulek jest całkiem w pytę,szczególnie jeśli należy do zayebistego gitarzysty po zayebistym kontzertele." Popierame, istne szaleństwo doopy und matzitzy :classic_cool: Wiedziałam, że też kochasz "Porę..."! W ogóle jak to oglądam to czuję, że nie jestem sama na świetzie i jest od chooja takich popiertoleńtzów jak ja, co motzno podnosi mnie na duchu und daje nadzieję na przyszłość :classic_cool: Słoniczka z naklejkami też była w pytę, dopóki jej nie rozyebało :classic_cool: Hypnozę na pewno obejrzę, bo widzę, że to też niezdrowa na umyśle kreskóffka, a ja takich nie omijam :classic_cool: To tak jak dla mnie wyszukiwarka, mamy na odwrót tzo oznacza, że idealnie się uzupełniamy :classic_cool: Mój brzmi jak wycie jelenia na rykowisku, naprawdę nie wiem, która z nas ma gorzej :classic_cool: Śpiewam jedynie pod bity Skrillexa, bo ten jazgot idealnie do nich pasuje :classic_cool: Kiedyś Cię spiję to będziesz śpiewać und wymyślisz nawet nootę do groszowych spraw :classic_cool: Mnie raczej nitz nie jest w stanie przekonać do kotów, pewnie to dlatego, że nienawidzę hipokrytów, a koty to hipokryci 😠:classic_cool: Egoistom lepiej w żytziu, spr und potw :classic_cool: Ja mam mamełe, która jest matką Teresą z Kalkuty i niestety tak jak ona wszystkim bym wszystko rozdała und wszystkim bym pomagała nawet kosztem zdrowia psychicznego, którego na szczęście już nie posiadam :classic_cool: Mamełe To dobrze, bo ja też, znowu czuję motzną relatzję między nami, czyli taką jaka powinna być między córkełe, a mamełe ❤️😭 Pozdrów tatuśka, musi być w pytę i mam nadzieję, że to człowiek potrafiący przyżoolić na pełnej koorwie tak jak my, a nawet lepiej :classic_cool: Dobrze, że nie wykorzystuje wódeły do manipulatzji, bo to już by był cios poniżej jajetz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiątz to mi już się rzygać chce od tej wódy, ale kto nie pije ten się nie nayebie, więc leję ile wlezie :classic_cool: Włączę sobie koncerte, będę odświeżać kafetełe tzo pięć minoot :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D widać ma znikomą ilość taktełe :classic_cool: a tatełe jest zayebisty, na pewno byś go polubiła i on Ciebie :classic_cool: myślę że byłby dumny gdyby wiedział jaką mam córkełe :classic_cool: ale boje mu się pedzieć, bo on generalnie to na myśl o córce dostaje palpitacji serca i opadnięcia kootasa w poprzek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szal matzitzy na gitarzyste jest zawsze w pytę!❤️:classic_cool: nakoorviam z mobilnego,a to znaczy ze klawiatoora juz mnie wkoorvia,tak samo jak to,ze trzeszczy bo to stare und zuzyte telefone 😠:classic_cool: Sloniczka ma charakter podobny do pani pauki:D rozyebal mnie odcinek,w ktorym finełe byl stopa i spotkal inne czesci ciala,schizofrenia max!niestety obejrzalam juz wszystkie odcinki jakie znalazlam,musze glebiej poszukatz:classic_cool: W kwestii glosu ja mam gorzej,trudno o bardziej hooyowy glos niz moj:o Nigdy nie mialam koteła,ale wkoorvia mnie to,ze nie daja sie tarmositź.😠 Ja piertolę,to mam zupelnie na odwrot,bo olewam wszystkich und wszystko,podobno jestem zimna jak skaua:classic_cool: i prawie nitz mnie nie rusza,chyba ze holenderkele,norowietz i siostrele :classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie nic mu nie mów, bo kootas to jednak bardzo przydatne urządzenie i powinien regularnie wystawać z gatzi jak peryskop z najciemniejszych głębin :classic_cool: Jak już przyjdzie do wspólnego poznawania się przy wutce to najwyżej mu powiesz, że zgarnęłaś mnie z ulicy, bo moja morda tak chwyciła Cię za Twoje wielkie sertze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no otóż to dlatego sama rozumiesz dlaczego nie mogę mu wyjawić Twojego istnienia 😭 wspaniałe córkełe które doskonale rozumie potrzeby mamełe :classic_cool: a ta wkręta ze zgarnięciem Cię z ilucy nie przejdzie :O on nie wierzy że ja mam wielke sertze 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe, zwłaszcza na takiego jak ten od Holenderkełe 😭:classic_cool: Współczujeme mobilnego, bo ja bym chyba otzipiała. Chociaż w sumie też się wkoorwiam, bo internete mi mooli jakby ciągnął stado moorzynów na wózkach inwalidzkich przywiązanych do stada słoni siedzątzych na kombajnach, ale nie będę narzekać skoro kradnę, lepszy rydz niż nitz :classic_cool: O ja piertolę, to Pauka musi być zajeebista, chociaż w soomie słoniczka wywoływała u mnie bardzo mieszane uczucia, ale jak ją rozyebało to z marszu zrobiło mi się przykro, więc chyba się polubiłyśmy :classic_cool: Koorwa, pamiętam ten odcinek i był w pytę po chooju :D :D:classic_cool: Ja to ogólnie brzmię jak fatzet, czasem jak dzwoni do mnie jakaś peezda z Orange to mówi do mnie: "Dzień dobry, panu", a ja krętzę bekę z jej goopoty :classic_cool: Też mnie to wkoorwia, takie chooje egoisty z nich :classic_cool: Żytzie na zimno jest łatwiejsze, chyba że jesteś zimnym troopem to już w ogóle masz wyebane na wszystko :classic_cool: Ale to dobrze, że jestem w tej grupie, która Cię rusza, wzruszyłam się motzno 😭:classic_cool: Mamełe, dlatego zapamiętaj to jaka jestem zajeebista und wyrozumiała kiedy zaczniesz płodzić inne dzieci. Zawsze chcę być Twoją najlepszą córkełe 😭:classic_cool: To tzoś Ty mu mamełe robiła, że nie wierzy w zawartość Twojej klatki piersiowej? Jakieś BDSM na siłę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frajdej najt king
jo men czekeraczo!! waazap dupki?? Właśnie dupnouem szostego gżdyla z dyskontu i chyba sie popieszcze dłoniom pod wasze wpizdy:classic_cool:Mam nadzieje iż nie bendziecie sie gniewać jak sie tu uwolnie nieco bitej smietany.W koncu jest frajdej nie kurfa samiczki me pienkne und mentkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friday night fever
Dobranoc :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,ze to gitarzystele jest juz zajete😭 pozatym chodzi plota,ze 'plakal' po holenderkele,bo znajdowal sobie dziewczyny z niebieskimi oczami,bladej und z roodymi wlosami:classic_cool: Dlatego z dwojga zuego wole zestaw mobilny+dobry net na kompele,ale komp i tak mooli sam w sobie😠 Wpierw,czyli na poczatku 2011 mialam hejta na pauke ,bo mnie wkoorviala,ale potem ja pokochalam(jako lovera:classic_cool: kazdego mojego lovera daze inna miloscia,kazdy jest wyjatkowy und niepowtarzalny😭:classic_cool:)sloniczka to wlasnie taka pauka,mila und naiwna do przesady,a przy tym smieszna:classic_cool: O koorva,to transele by ci zazdroscilo:D bo spetzjalnie zniz glos by brzmietz bardziej mesko:o ale i tak twierdze,ze mam gorzej,bo brzmie jak niedorobiona peezda zmixowana z dzieckiem autustycznym:classic_cool: Spiertalam spatz,bo mozgele przymiera und nie jest takie rozchasane und blyskotliwe jak to zwykle bywa w godzinach 16-00😭 nie wiem czy z ratzji kradzionego neta ogarniesz gg,jakby tzos rooszylo to napisz na topele:classic_cool: w soomie nie wiem po tzo ide spatz,skoro obudze sie bardziej zmeczona niz teraz:classic_cool:chyba dla zasady,chodziaz w sumie bola mnie juz oczy:o do jutra na topele,nie zachlej sie na amen siostrele:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy w pytę gitarzystełe są zajęci 😭 Nie wiem jak wyglądaj jego obetzna panna, ale podejrzewam, że na pewno ma sporo z Holenderkełe :classic_cool: Komp mooli ma swoje lata, Ty też będziesz mooliła w jego wieku :classic_cool: Ja podejrzewam, że oszalałabym na punkcie Pauki, a właściwie na punkcie jej zajeebistego Muminka, którego mogę uznać za swojego lovera :D:classic_cool: Czasem lubię patrzeć na tę ich piękną wspólną fotełę i emanować prawdziwą miłością połączoną z tęsknotą za doliną Moominków :classic_cool: Z transełe to ja się mogę zamienić, już kiedyś na tzoś chciałam i chyba były to tzytzki, więc dorzutzę jeszcze swój głos :classic_cool: I muszę uwierzyć Ci na słowo, że masz gorszy, ale jak kiedyś będzie okazja to Ci udowodnię, że to ja mam bardziej przeyebane :classic_cool: Ja też powinnam iść spać po tej mojej barbarzyńskiej pobudce o 7 rano, ale tak się wkręciłam w koncerte, gdzie fleciste aktualnie nakoorwia na dudach und zabawia te kłody na płycie, które zabooliły w chooj za bilet, a nawet nie wiedzą do czego służą długie włosy, że raczej za szybko się nie położę :classic_cool: Oznacza to tyle, że jutro mogę wstać nawet o 13, więc jakbym się za długo nie pojawiała to znaczy, że odsypiam tę groobą bibę na dwa flety :classic_cool: Wóda tzoś mi nie wchodzi, więc zostanie na jakieś pięć kielichów, dopiję następnym razem :classic_cool: Dobranotz siostrełe, suodkich snów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry, dziubaski 😭 Ilość moich dzisiejszych snów oraz ich kaliber rozyebały mi mózg. Więcej nie piję, bo po śnie z Pawełe und Holenderkełe zamienionych w plastikowe manekiny z marszu poczułam katza und wewnętrzną pustkę wypełnioną smakiem Cytrynóffki 😭:classic_cool: Nadal popełniam zbrodnię i kradnę internete sąsiadowi, więc wkoorwiam się niesamowicie, gdyż samo kafetełe ładuje mi się pół godziny, ale jest nadzieja w postaci mojego wkoorwionego bratełe, który zamówił mi jakiś zajeebisty routere. Przy dobrych wiatrach będę miała to tzatzko w połowie przyszłego tygodnia. Mam tym samym nadzieję, że do tego czasu mój routere jeszcze zadziała 😡:classic_cool: Idę zatrzasnąć się w łazience :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu mikojan?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japiertolę,właśnie weszłam na kafe,siostreły syjamskie mode on!:classic_cool: i też zaraz po brzbudzeniu się miałam zamiar zamknąć się w łazientze,i zrobiłabym to gdyby nie mamełe,która zrobiła to wcześniej i muszę czekać aż opuści to magiczne miejstze,do którego wchodzi pasztete a wychodzi niebotyczna piękność.:classic_cool:🖐️ A jego aktualna laska wygląda tak https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/397427_226990320713792_221811480_n.jpg I z ratzji koloru włosów,oczu,figury,kształtzu fatzjaty i tendentzji do robienia tej samej goopiej miny na fotełach,ma więtzej ze mnie niż z holenderkełe,ale to dobrze,gdyż zwiastuje to odcięcie się od przeszlości und znalezienie loochy,która go być może nie porzutzi :classic_cool:😭 Tu z holenderkełe.Nie lubią się. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/308382_2671695750038_1711023031_n.jpg Tu z zayebistą wokalistką o wdzięcznym imieniu 'podłoga' :classic_cool: http://sp2.fotolog.com/photo/18/11/120/floor_anette/1307694917261_f.jpg Na scenie,razem😭:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/374823_3075710258786_1805208956_n.jpg Jestem starsza od tego kompa,ale jak byłąm w jego wieku to tak nie mooliłam.chyba że lata komputera liczy się tak jak psie lata,wtedy to już inna sprawa.:classic_cool: Szkoda,że nie mam więtzej fot męża tomasza,japiertolę 😭:classic_cool: Tak ,to były tzytzki,jak transełe jeszcze raz do mnie napisze w sprawie petyztzji o kastrowaniu gwałcicieli,to poinformuję go,że ma kandydatke do zamiany tzytzek und głosu.:classic_cool: Dobry notzny kontzert nie jest zły,ja też bym siedziała po notzach gdyby nie to,że w tym domu nie da sie spatź dłużej niż do 12,bo wszyscy grasooją jak rozwścieczone termity zmixowane z mrówką legionistką.😠:classic_cool: Nie wiem tzo ci się śniło,i dorzucę prośbę żebyś napisała o tym rozległy elaborat,bo jestem ciekawa co działo się w twoim mózgu w trakcie trwania notzy,podczas której mi nie śniło się nitz.:classic_cool: Więtz przyszły tydzień zapowiada się wykoorviście,pożegnasz się z routerem groszową sprawą i powitasz nowego towarzysza swojego żytzia,z którym będziesz dzielić wszystkie smutki,radości,obawy i nadzieje,tak jak ja robię to od 6 lat z moim modemem neostrady tp.:classic_cool: Idę mytź głowełe,ale to będzie chwilka,więtz pewnie jak wrótzę to zastanę topełe w takim stanie,w jakim je właśnie zostawiam😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitz tak nie pomaga przepitej mordzie jak przyjęcie na siebie lodowatej wody :classic_cool: a czemu mikojan? Jeśli pytasz o genezę nickełe to poletzam przyjrzeć się w googlach sylwetce Artioma Mikojana :classic_cool: Siostrełe Dobrze, że moja łazienka nie przyjmuje w swoje skromne progi zbyt wielu osób, co daje mi wielką satysfaktzję, bo najpiękniejszą loszką jaką widziało moje lustro jestem ja :classic_cool: Babeczka całkiem w pytę i rzeczywiście Holenderkełe nie przypomina w żadnym tzalu, no chyba że charakterologicznie :classic_cool: Jestem skłonna stwierdzić, że gitarzystełe und ta czarna wdowa do siebie pasują, więc z radością ich pobłogosławię, mimo tzałego mojego żalu, że taki samietz jest już zajęty :classic_cool: Podłoga ma fajne tzytze, gitarzystełe ze sceny przypomina mi fletzistełe, a Holenderkełe ma elfie uszy :classic_cool: Podejrzewam, że lata komputerełe to właśnie lata psie, a nawet i lata bardziej posoonięte w czasie, więc Twój komputerełe to już emeryt :classic_cool: Mam nadzieję, że transełe przyjmie moje dary z radością, dobrze że jeszcze nie ma sprzętu między nogami, bo pewnie by dodatkowo zamerdał ogonem :classic_cool: Znam ten ból, bo u mnie na zadoopiu jest to samo, w stolnitzy nie mogę spać jedynie przez yebniętą fankę "Plebanii" und detzybeli oraz skup złomu, gdzie menele und inni dziwni ludzie nakoorwiają elegancko złom na tzały regulator przez cały yebany dzień :classic_cool: Układajątz moje notzne fazy chronologicznie to położyłam się spać jak człowiek po godzinie 3 i na dzień dobry powitał mnie sen, w którym ja i moja syjamska siostrełe naginałyśmy w podskokach do domu, w którym miała znajdować się Holenderkełe und boski Pawełe. Znajdowali się, ale w formie plastikowych manekinów, więc tak spanikowałam, że się obudziłam czując ból z powodu niesprawiedliwości żytziowej und pustki przez następne kilka minoot :classic_cool: Następnie zasnęłam po raz kolejny i mojej yebniętej ex współlokatortze zachciało się wysyłać do mnie smsy, więc słysząc przez sen dźwięk własnej komórkełe mój mózg podrzucił mi scenariusz, w którym czytam smsa od Empikowtza o dosłownej treści: ":( wyrzucili mnie z pracy, możemy spotykać się bez przeszkód." Obudziłam się koorwa, bo to było gorsze niż sytuatzja, w której goniłoby mnie stano napalonych moorzynów potykajątzych się o własne przyrodzenia :classic_cool: Potem znalazłam się na Coke Live Festival, na scenie The Killers, doopy szaleją, dziki bauns i hare kryszna, gitarzystełe wypiertolił się z gitarą i gitara poszła w peezdu, szkoda dobrej gitary to się obudziłam :classic_cool: Później jakieś piertoły bez ładu i składu, więc na sam konietz wrzuciło mnie do trzeciej klasy litzeum, gdzie siedziałam na lektzji i patrzyłam za okno na wielki komin od kotłowni, który na moich oczach wypiertolił się na ziemię. Nie wiem czy to był symbol opadajątzego fioota czy moich upadających nadziei, ale nie sprawdzam, bo się boję :classic_cool: Dokładnie tak będzie, dodatkowo będę wstawała z samego rana, żeby naginać w kierunku uczelni, bo moje anglistykełe nakazuje ruszyć wreszcie doopę i donieść zaległe papiery, ja piertolę :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłby wtedy idealnie sztywny
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatełe wywozi mnie i norowtza dzisiaj do lasu,dlatego zniknę przed 15 i wrótzę nie wiem kiedy,zakładam że wieczorem,ale tatełe może zostawić mnie w lesie i nie wrótzę nigdy😭:classic_cool: Pewnie stoisz przed tym loostremi piertolisz 'loostereczko powiedz przecie kto jest najpiekniejszy w swiecie' a następnie w notzy przychodzisz i mówisz trzy razy 'bloody mary':classic_cool: Nie wiem jaka jest z charakteru,ale musi być całkiem w pytę skoro taki samietz się nią zainteresował.😭:classic_cool: 'Podłoga ma fajne tzytze, gitarzystełe ze sceny przypomina mi fletzistełe, a Holenderkełe ma elfie uszy' :D:D:D :classic_cool: Transełe pewnie spyta 'ile wypilas' i weźnie to za zwykłe piertolenie wariatki,ktora niegdyś słuchała jego piertolenia.:classic_cool: Ja też jestem z zadoopia,ale to nie wieś.jest nawet kino.:classic_cool:mini kino.:O Sen z manekinami jest tzałkiem w pytę,holenderkełe to w soomie taki trochę manekin,mimo że oddycha.:classic_cool: ale pewnie pawełe objawił ci się jako manekin,ponieważ masz go za zimny und niedostępny ideał.😭:classic_cool: Zresztą może tatełe też wywiózł go do lasu,albo tak jak ty męczy się z netełe i nie ma od kogo ukraść😭:classic_cool: Gdy weszłam do łazienki,to z kolei przypomniał mi się mój popiertolony sen:classic_cool: a w nim stałam w łazience,obok wanny napełnionej wodą.w tej wannie pływał mały przezroczysty płód na zielonej gąbeczce.ciągle matzałam płoda,i płód ciągle spadał z gąbeczki,a ja go w kółko na nią przenosiłam.płód miał konsystencję wykoorviście delikatnej galaretki,i czułam jak nakoorvia mu serduszko:classic_cool: za setnym razem,gdy płód spadł z gąbeczki,wciągnęłam go na nią niezdarnie,i zobaczyłam że w środku płodu znajduje się woda.Chciałam wydoosić tą wodę z wnętrza płodu,ale rozdarłam mu gardełko i główka odleciała,a serduszko przestało bitź.schowałam jego zwłoki w szafie i zaczęłam krzyczeć 'gdzie jest płód'....:O:O:O Japiertolę,anglistyka,całkiem w pytę:classic_cool: będziesz nakoorviatź 2 kieroonki jednocześnie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja najprawdopodobniej pójdę wtedy spatź, bo przez te szalone ekscesy nie wyspałam się za chooj 😭:classic_cool: W soomie mam jeszcze jeden koncerte to obejrzenia, więc może obejrzę, bo jak widzę te zgrabne und sprawne paltze nakoorwiajątze na flecie to marzę o byciu tym fletem, a następnie poprawia mi się humor i stan ducha :classic_cool: Jak Cię zostawi to wyślij mi wiadomość telepatyczną, załatwię psy tropiątze, z których jednym będzie norowietz :classic_cool: Strzał w dziesiątkę! Dorzucam jeszcze Candymana, żeby Mary nie czuła się zawiedziona, że jestem samitzą :classic_cool: Ty też jesteś w pytę to z paltzem w doopie wyrwałabyś nawet perkusistę Abby :classic_cool: Po przeczytaniu ostatniej konwersatzji z transełe stwierdzam, że on nawet nie ma szans na to, żeby cokolwiek w żytziu zrozumieć, przegranietz :classic_cool: U mnie było kino do czasu aż nie zamknęli jednostki wojskowej, w sumie później to już całe miasto padło i obetznie jest wiochą :classic_cool: "ale pewnie pawełe objawił ci się jako manekin,ponieważ masz go za zimny und niedostępny ideał." Pomyślałam to samo 😭😭😭:classic_cool: Ewentualnie trenuje prawą rękę... przerzucając węgiel :classic_cool: Lepiej krzyczeć: "Gdzie jest płód?" zamiast "Gdzie jest krzyż?", więc jestem z Ciebie dumna skoro nie poszłaś drogą katolitzką i ten płód nie zmienił się w krzyż na gąbeczce :classic_cool: Niestety tak, zamiast się wziąć za magisterkę to ja szukam wrażeń :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź spatź,a jak wrótzę to będziesz pełna werwy und gotowa na nowe wrażenia i doznania,podczas gdy ja będę padnięta lataniem za norowtzem.:classic_cool: Lepiej tego nie oglądaj,bo nie zaśniesz przez to tzałe rozemotzjowanie und nadzieję na bycie fletem.:classic_cool: Wprawdzie mam telefonełe,ale to skoorviałe skoorvysyństwo rozładuje sie po jednej lub dwóch godzinach netowania,jednak na kafe zawsze baterii starczy.:classic_cool: Candyman i mary to ekipa w sam raz na notzne niuanse przed lustrem,wtedy nie będziesz już pitź w samotności tylko z dwojgiem przyjaciół,zawsze chętnych do straszenia cię po notzy,przewratzania przedmiotów a w końcu do upiertolenia ci głowy :O:classic_cool: Perkusista abby jest no me gusta dla mnie,nie mój typełe.:classic_cool: Transełe zrobiło się tępe po staniu się transem,wcześniej było w miarę,ale teraz nitz za hooya nie rozumie,zresztą wszyscy ludzie z jakimi rozmawiam nitz nie rozumieją z mojego piertolenia,i biorą to na poważnie,z wyjątkiem siostrełe:classic_cool:❤️ Ja też często trenuję prawą rękę...rzutzajątz norowtzowi badyle.:classic_cool:🖐️ Ale zdałam sobie sprawę,że płody to tępe peezdy,skoro spadają z zielonej gąbeczki.ciekawe czy gdyby nie była zielona,a np żółta na znak ścian w psychiatryku und wszechobetznego popiertolenia,to płód nadal by tak łatwo z niej spadał.:classic_cool: Japiertolę,chce ci sie dwa nakoorviatź jednocześnie?chyba się noodzisz w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️:classic_cool: und Kootziapa :classic_cool: nie było mnie, bo miałem problemy ze swoim netem z trzeciego świata 😴 z tego powodu rozbolała mnie głowa i 2 razy zalałem się krwią z nosa 😭:classic_cool: ja nawet nie pamiętam co mi się dzisiaj śniło 😭:classic_cool: ale przecież nie jestem niedostępny i zimny 😭:classic_cool: zastanowiłaś się z tymi literakami? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak później w notzy nie zasnę i będę grasować wściekle wokół palmy przy Rondzie de Gaulle'a przebrana za Goofy'ego :classic_cool: W pierwszej kolejności to muszę zjeść makaron, a jeszcze wcześniej pozmywać tę niebezpieczną stertę garnków. Garów. Garę 😭:classic_cool: Zabawę przy flecie fletzistełe może zostawię sobie na notz :classic_cool::classic_cool: Jedna lub dwie godziny to i tak całkiem w pytę, podejrzewam, że moja komórkełe rozładowałaby się już po dwudziestu minootach :classic_cool: To są dopiero prawdziwi przyjaciele, straszą, robią rozpiertol i służą szybką eutanazją, marzenie :classic_cool: Mój też nie, dlatego chciałam wcisnąć go Tobie na wypadek gdyby mnie podrywał, ale chyba muszę poszukać innej chętnej :classic_cool: Niestety bycie fatzetem zobowiązuje, on dodatkowo jest fatzetem w połowie, więc nie myśli ani mózgiem, ani fiootem, jak już sobie doklei to może złapietzie wspólny język :classic_cool: Ja niestety trenuję jedynie poprzez mieszanie w garach, ale zawsze tzoś :classic_cool: Myślę, że kolor może mieć tu kluczowe znaczenie, zwłaszcza że zielony podobno działa uspokajajątzo, więc jak się płód wyluzował to robił się lekki und bezwładny jak piórko i trochę nim miotało :classic_cool: Nie chce mi się, ale psycho jest taka noodna, że przez cały rok się opiertalam 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWEŁE! ❤️:classic_cool: Dobrze, że nie jesteś kobietą, bo krew z nosa to właściwie mały pikuś przy krwi z innych narządów :classic_cool: Nie jesteś, ale zawsze możesz się w takiego zmienić w mgnieniu oka 😭:classic_cool: Zastanowiłam się i mogłabym uznać, że reflektuję, ale niestety z moim obetznym demonem prędkości jakim jest mój internete koornik mi nie styka, dżava zresztą też nie bardzo, trzeba poczekać do poniedziałkoo 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w swoim krótkim życiu straciłem już tyle krwi, że zupełnie mnie to nie rusza :classic_cool: nie zmienię 😭:classic_cool: będzie coraz... goręcej :classic_cool: nawet nie wiesz jak się cieszę boska Dżoanno! 😭:classic_cool: będę czekał niczym Penelopa na Odyseusza :classic_cool: ps: za niedługo wyślę Ci 1 fotkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam fatzjatę,ale odnoszę dziwne wrażenie że z każdym dniem moja tzera wygląda coraz gorzej,albo mam już obsesje bo co chwila gapię się w loosterko:O Tzn obsesje i tak już mam:classic_cool: ale dodatkowo źle mi się włosy ułożyły(akurat jak wychodzę,noo jak zwykle:O) w soomie za kilka miesiętzy mi to zobojętnieje,jak o 7:20 będę nakładatź cienie nieprzytomna und z zamkniętymi oczami,ciapać podkład na pletzy i szyję und poodrowatź i tuszowatź włosy:classic_cool: Aż zrobiłaś mi smakeła na kontzertełe holenderkełe😭:classic_cool: Przynajmniej tyle,chodziaż za rok i tak mam bratź nowy,ale nie wiem czy trafięna jakiśtzałkiem w pytę,bo jednak klawiatura qwerty to lepszy badziew,niż tylko dotykowa,przy której dostałabym koorvitzy i wypiertolilabym to badziewie za okno:O:classic_cool: Dlatego nie wiem jak trans wytrzymuje,wprawdzie po części wiem,bo rok temu ciągle dostawałam wiadomości z treścią iście samobójczą und użalanie się nad wszystkim i rozpamiętywanie tzałego żytzia i inne trans wywody.trans myśli tylko o tym,że jest transem i nie widzi nitz poza czoobkiem swojego trans nosa:O Ten płód był naprawdę popiertolony,mam dziwne sny.:classic_cool: Jak można sie opiertalać=jest zayebiscie,na aspełe nie ma opiertalania:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×