Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

ps: zmień sobie nick na "lady Paletz" żeby było śmieszniej und bardziej arystokratycznie na kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soo sie dzieje
Jesoo,ostatnio na gimbaze szykowalam sie 2lata temu 😭:classic_cool: teraz jestę licgoownem:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz oficjalnie :classic_cool: dzię dobry Asiu ❤️ und cześć Qciapa i Paletz :classic_cool:🖐️ wiesz, z daleka to może różnie wyglądać :classic_cool::classic_cool: tylko nie zapomnij o zrobieniu pokazówki dla babełe 😭:classic_cool: już nie mogę się doczekać jej postów na swojej tablicy :classic_cool: ja też bardzo chętnie zrobiłbym pokazówkę dla swojej rodziny, która zawierałaby Twój profil na fb, photoblog und jakieś wycinki rozmów, które potwierdziłyby, że jesteś boska und cudowna ❤️:classic_cool: Asiu, Ty najwspanialsza samitzo na świecie przebijająca wszystkie kafeterianki :classic_cool:😭❤️ też lubię próbować wszystkiego, ale dopiero gdy przynajmniej raz ukończę grę :classic_cool: bo tak na początku rozgrywki trochę choojowo zmieniać postać co 5 min :classic_cool: w taki sposób nigdy nie przejdziesz gry 😭:classic_cool: zwykłe przypominały zestaw do gotowania, a nie pancerz bojowy :classic_cool::classic_cool: za to advanced power armory to było coś + symbol promieniowania z tyłu pancerza 😭:classic_cool: ale moim power armorem będą tylko i wyłącznie bokserki :classic_cool::classic_cool: oczywiście, że zaimponuje 😭:classic_cool: inni nazwaliby to po prostu lenistwem, a ja zarzucę fachowym terminem :classic_cool: ja miałem się uczyć na 1,5 miesiąca przed sesją, a wyszło jak wyszło :classic_cool: przedmioty na pierwszym roku są tak choojowe i nudne, że aż nie chce się ich uczyć 😭:classic_cool: spokojnien, poradzę sobie :classic_cool: und trzymaj się z dala od torów i wysokich budynków 😭:classic_cool: katorgą to był wypracowania z polskiego :classic_cool: opisywanie tego co autor miał na myśli, jaki jest przekaz, metafory, trochę patosu :classic_cool: nie lubiłem tego w chooj, ale i tak pisałem na 4 :classic_cool: jeszcze mógłbym za Tobą nosić plecak :classic_cool::classic_cool: nie zapomnimy o sobie, bo jesteśmy sobie przeznaczeni 😭❤️ a ja zazdroszczę tramwajów 😭:classic_cool: to prawie jak jazda pociągiem po ulicach :classic_cool: prawdziwa pani psycholog i wrażliwa und miła osoba, dbająca o innych 😭:classic_cool: no bo jesteś moją wybranką, ale nie z Matrixa, a rzeczywistości 😭❤️ ja wolę ściągnąć właśnie dlatego, że są lepszej jakości,oglądam je kilka razy, mam choojowego neta, a gdy nie mam neta to mam co robić na lapku :classic_cool: w każdej chwili mogę do nich wrócić i nie muszę czekać chooj wie ile na bufor :classic_cool: to zupełnie tak jak ja :D:classic_cool: chcę, ale nie mogę bo coś mnie odrzuca i czuję się jakbym miał za chwile zwymiotować :D:classic_cool: przecież to on Cię traktuje lekceważąco, ignorując Twoje słodkie wywody albo odpowiadając na odpierrtol 😭:classic_cool: a poza tym udaje nie wiadomo jakiego imprezowicza i chwali się tym Tobie jakbyś miała być mu wdzięczna, że w ogóle się do Ciebie odzywa 😭:classic_cool: nie zaprzątaj sobie głowy wyrzutami sumienia :classic_cool: ale przeca pokaże jej Twoje zdjęcia, a nie jakiegoś pasztetełe 😭 na pewno będzie bardzo zadowolona z takiej synowej 😭:classic_cool: a dzieci wygrają życie już na starcie :classic_cool: mimo wszystko będę walczył, nie mogę wyjść z wprawy :classic_cool:😭 październik już blisko :classic_cool: no dobra, to w takim razie będę Aragornem, a Ty moją Arweną 😭:classic_cool: będziemy żyli długo i szczęśliwie :classic_cool: a kiedyś wystarczyło pobawić się w berka albo policjantów i złodziei 😭:classic_cool: chętnie wróciłbym do tamtych czasów 😭:classic_cool: przydałoby się, wtedy może poziom czarnowidztwa spadłby o parę % 😭:classic_cool: a potem komunia i bierzmowanie :classic_cool::classic_cool: każda okazja jest dobra, a szczególnie u Paltzów :classic_cool:😭 no chyba nie 😭:classic_cool: czytając opinię paru użytkowniczek tego forum dla mądrych kobiet stwierdzam, że są takie które lubią świńskich blondynów 😭:classic_cool: uff, dobrze, że nie mam tendencji do łysienia und nawet nie mam zakoli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry Pawełe ❤️ I siostrełe :classic_cool:🖐️ A także piona mameue :classic_cool:🖐️ Siostrełe, mam nadzieję, że dzisiaj już nitz Cię nie napiertala i jesteś szczęśliwa jak rekine młote machający swoimi nóżkami ambulakralnymi :classic_cool: No tu są plusy ataków schizofrenicznych und innych faz :classic_cool: Ja kiedy pomaluję swoje płytki w łazience czarną kredką do oczu podczas pijatzkiej fazy to następnego dnia wzrooszam się niesamowicie patrząc na wystrój swojej łazienki i cieszę się strasznie, ponieważ jej stan zwiastuje na obecność osób trzecich w moim domu poprzedniej notzy. Przynajmniej mam jakichś znajomych, którzy ze mną piją i zostawiają mi romantyczne liściki na podłogach 😭:classic_cool: Ty przynajmniej możesz czytać historie, których nie znasz, ponieważ tworzył je jakiś geniusz słowa pisanego :classic_cool: Ja w sumie w innych miejscach nie spamuję, bo ostatnio jedyne co robię to odświeżam "moje tematy", od tygodnia nie wiem co dzieje się poza tym topełe i działem z tematami z moich ulubionych :classic_cool: Starość nie radość :classic_cool: Przekup modełe lizakami i płodami, bankowo połkną haczyk i będziesz mogła krochmalić do woli :classic_cool:🖐️ Koorwa, to właśnie pod poprzednim rozdziałem jest 70 komentarzy, które przeczytałam prawie wszystkie krętząc bekę z tych gorątzych tekstów und mizianek, przy których przy okazji chciało mi się rzygać, bo były takie lotne, a ja mam lęk wysokości :classic_cool: Ciekawe czy ktoś rzyga czytając mnie und Pawełe :classic_cool::classic_cool: Jesoo, ma to swoje plusy, bo przynajmniej nie skończyłaś tak jak ja i nie jesteś nerdem reagujątzym wilgocią w gaciach na postacie z gry und na premiery nowych tytułów, to już fest zyebane objawy :classic_cool: Też sobie taki yebnę, może będę taka męska jak on 😭:classic_cool: W takim razie pozostaje mieć nadzieję, że Holenderkełe jest osobą uskrzydloną udn radosną w dniu dzisiejszym i ten nastrój udzieli się również Tobie :classic_cool: To rzeczywiście leepa, ale moja chyba też zacznie tak reagować, bo póki co nie używam telefonu zbyt często, więc baterię mam fest dobrą, jak zacznę ją katować internetem to ona zacznie się buntować. Choojnia :classic_cool: Ja się wyginam jak pretzel, ale jest to z deka bolesne, bo moje kości to stare próchno i któregoś dnia nie wrócę do swojej właściwej postaci :classic_cool: Skończę jako człowiek supeł i nawet do zakonu mnie nie przyjmą 😭:classic_cool: Wtedy będę musiała stworzyć z Tobą związkełe, bo Pawełe bankowo będzie już pożeniony und dzieciaty :classic_cool: Chociaż nie, Ty będziesz żoną ochroniarza to choojnia straszna, nawet nie będę miała pary 😭:classic_cool: Powitaj go piontką prosto w pośladki, na pewno mu się spodoba :classic_cool: A jak nie to dostaniesz piontkę prosto w twarz, ale to też całkiem w pytę :classic_cool:[ Ja też, a mam jedynie kościste łopatky 😭:classic_cool: Noodne i dłoogie posty na kafetełe są w pytę, zawsze może siedzieć tu jakiś łowca głów und talentów i wypatrzeć nas spośród miliona kafeteriuszy, a następnie zaprosić do swojej białej willi, w której szlafroki to kaftany bezpieczeństwa, a na deser dostaje się tablety :classic_cool: Koorwa, ostatnio wbiłam poczytać tematełe Drzoany czy chooj wie kogo, która napisała, że jestę plebsem na pytanie pomarańczy czy gdzieś tam grasooję :classic_cool: Dobrze, że przynajmniej w Twoich oczach jestę szlachcianką 😭:classic_cool: Przez najbliższy tydzień będę osobą podatną na froostracje, bo blondyna należy do głośnych zabójców napiertalających przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, więc dopiero jak położy się spać i przestanie gadać to spływa ze mnie całe wkoorwienie i delektuję się ciszą :classic_cool: Niestety zanim to nastąpi to muszę przeżyć co najmniej dwanaście godzin w hałasie :classic_cool: Stęskniła się za Tobą albo odkryła w sobie lesbijską duszę i zaczęłaś ją krętzić tak jak łyżka krętzi cukrem w kubku herbaty :classic_cool: Odrób wszystkie lekcje siostrełe, żebyś nie przyniosła nam yednynki, bo tateue Paweue zapozna Cię ze swoją rózgą :classic_cool::classic_cool: A na suodki elaborat Pawełe odpiszę później, bo to zuośliwy dziad. Spr und potw :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ptokach :classic_cool:🖐️ Siostrełe, zara Ci odpiszę co pewnie trochę zajmie zważywszy na hałas jaki wytwarza blondyna swoim otworem gębowym :classic_cool: Fajanseue, Ty jesteś uroczym dziadem :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie "KOORRRRRWA, gdzie ta menda?", a kiedy zobaczyłam jakąś radośnie hasającą pyrę to dokonywałam odwrotu z wrzaskiem: "Spierrrrrrtalać!" :classic_cool: Może kiedyś dojrzeję do tego, żeby być jak Kapitan Bąba i iść na Ciebie z okrzykiem: "Napierrrrtalaaaać" wyrzucanym przez moje struny głosowe :classic_cool:🖐️ Aczkolwiek wachlarz moich tekstów w trakcie rozgrywki jest bardzo groobaśny, więc były tam również inne niecenzuralne treści, niekoniecznie skierowane w Twoją stronę, przy których bankowo nie nazwałabyś mnie suodką 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spamowanie skoków to przyzwyczajenie z innych fpsów :classic_cool: przydatne bo wtedy przeciwnik nie wie co się dzieje i nie może mnie trafić :D następnym razem musimy być w jednym teamie, bo chcę to usłyszeć 😭:D:classic_cool: pewnie osstro mnie przetyrałaś :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie naprawili 😠 Ja skaczę jedynie wtedy kiedy jestę fest doomna z siebie, bo tak zajeebiście mi idzie, ale przy Tobie to już sobie nie poskaczę, bo zawsze będziesz wyżej w tabeli ode mnie :D:classic_cool: Boszełe, to nie do pomyślenia, żeby mój looby mnie tak traktował, zgotuję Ci osstry miesiąc miodowy w październiku, więc już ćwicz blokowanie ataków ze SD :classic_cool:🖐️ Nie usłyszysz, będę siedziała cicho, żeby nie stracić reputatzji rozkosznego Mikojanu 😭:classic_cool: No z deka Cię przetyrałam, ale przeca wiesz, że więcej w tym było ciepłych uczuć peunych miłości niż wkoorwienia :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaopiekuj się mną moszno tak!" Od dzisiaj będę krzyczeć do ludzi stojących w kolejce do monopolowego :classic_cool:🖐️ Jesoo, a ja w czasach swojej litzealnej edukacji nie miałam internete w telefonie i mogłam cmoknąć się w doopę, ponieważ przez siedem długich godzin byłam osobą odciętą od świata :classic_cool: Na obecnych zajęciach kafetełe nie przeglądam, bo krętzenie beki patrząc w telefon mogłoby być źle odebrane przez ludzi z tytułem magistra/profesora/doktora psychologii, którzy kolejno mogliby stanąć na drodze zdobycia przeze mnie własnego magisterskiego tytułu :classic_cool: Czego ten transełe jeszcze nie zrobi, żeby pomiziać swoje biedne ego wielkości jego fioota :classic_cool::classic_cool: Trzy wyjścia do kibla w całym półroczu, to już w więzieniach o zaostrzonym rygorze mają lepszą dostępność toalet und pisuarów :classic_cool: Fayna, rygorystyczna babeczka, pozdrów ją ode mnie i pomiziaj jej kalendarzyk :classic_cool: Siostrełe, nie czesz tyle tych włosów, bo Ci wszystkie wypadno 😭:classic_cool: A z transełe to prawdziwy komplemenciarz, wszystkie hot loszki są jego :classic_cool: Nie wiem tzo odpowiedział transełe na tekst o mosznie, ale obawiam się, że był to dla niego prawdziwy strzał gotyckim glanem po pyskaczu, ponieważ on nie ma żadnej moszny, mimo że bardzo by chciał :classic_cool:🖐️ Ja piertolę, nie wiem jak ja czytałam "Boską", że nie zwróciłam na to uwagi, ale widocznie nie byłam kiedyś wtzale taka fest yebnięta jak dziś :D Albo po prostu nie czytałam w ogóle :o:classic_cool: Pewnie poczuł w sobie motz papugi kakadu, bo im też sterczą kikuty :classic_cool: Ale papooga kakadu nadrabia swoim urokiem und zajeebistością, transełe będzie nadrabiał fiootem za dwa lata, więc na razie jest na spalonej pozycji :classic_cool: Poderwij go siostrełe, jak się w Tobie boojnie to wszystkie informatzje masz jak w banku :D:classic_cool: To był pewnie prezent od Holenderkełe dla Ciebie tylko pyebały jej się adresy :classic_cool: Ja po Twoim wideło stwierdzame, że S...c nie jest wtzale takim pasztetełe, buźkę ma w pytę, ale nie jestę pedofilę to nie będę się nim podnietzać :D:classic_cool:🖐️ Koorwa, co Ty za jakiś poyebany plan lekcji masz :classic_cool: W sumie tęsknię za czasami kiedy przeżywałam swój zyebany plan lekcji przez cały tydzień i nie wiedziałam, że na studiach będę go przeżywać jeszcze bardziej 😭:classic_cool: Nawet jeśli tak jest to miałabyś transełe w garści, udzieliłabyś mu jakichś zmyślonych, poufnych informatzji, a on opowiedziałby Tobie historie o cyberseksie przez internet z jego v-dzieffczyną :classic_cool: Przemyśl to, poświęcenie warte świeczki :classic_cool: Lepsze to niż zmieniać się w true potwora i jechać po Pawełe jak po łysej kobyle, bo ma więcej punktów :classic_cool: Fazy są zdrowsze dla otoczenia, siostrełe :classic_cool: Dobrze, że nie robi tego przy kamertze wysyłającej wszystko na youtube :classic_cool:🖐️ Przynajmniej Twój telefone może liczyć na Twoje dobre sertze i miłość rodzicielską zapewniającą mu chwile odpoczynku :classic_cool: Ja już jestę kobietą-kwadratem, ale kwadratowy supeł też nie zaszkodzi :classic_cool: Żelka jest w pytę, Holenderkełe wpiertoliłaby Cię ze smakiem aż by jej się uszy trzęsły :classic_cool: Nastoletnie lesbijki są lesbijkami po to, żeby szokować starszawą gawiedź, więc takim nie można ufać tak jak łysym :classic_cool: Mam nadzieję, że pozwolisz mi pomiziać swojego ochroniarza za uszkiem, bo ja lubię ochroniarzy, liczę przy okazji, że będzie miał jakichś chętnych na mnie kolegów 😭:classic_cool::classic_cool: Typek jest pewnie grzybem z czerwonym kapeluszem w ciapki, a jego żona codziennie mu powtarza: "Zatruwasz mi życie, MuchomorQ" :classic_cool: Po jej uwielbieniu do czystego języka bez błędów można wywnioskować, że to rzeczywiście fiel, ale i tak mnie wkoorwia, bo nie lubię ludzi pokroju fiel :classic_cool: Już wolę wolną i zadowoloną z życia :classic_cool: Koorwa, Tantuum Rosa! Właśnie zapragnęłam pobawić się tym fikuśnym proszkiem, który jest lekarstwem na całe zło, może blondyna do mnie dołączy i obie będziemy na irygacyjnej fazie :classic_cool: Matoorę to musisz zdać, bo bez maturełe Holenderkełe nie dokona adoptzji, ponieważ adoptzja bankowo ma być nagrodą za wygrane żytzie und ukończenie edukacji :classic_cool: Odrabiaj matmę und inne lekcje, żeby nie było poruty :classic_cool: Horatzy z jaszczurką i Apollo z jaszczurką! Widzę, że jaszczurka była bardzo motznym symbolem w starożytnych czasach, chociaż podobno wpiertalano ją na mitologiczne groby jako symbol oświetzenia, więc oświetzone jajtza Apollo und głowa Horatzego mają sens :classic_cool: Wpiertoliłam hot-doga, jestę osobą groobą i nadal głodną 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ma ludzi od chodzenia do monopolowego i ja bym chętnie mogła robić jej takie alkoholowe zakupy, byłoby ryzyko, że wciągnęłabym wszystko zanim doniosłabym to do Holenderkełe, ale piertolić szczegóły :classic_cool: Ja bez neta sobie jakoś radzę, ale na dłuższą metę dostałabym lekkiego szału, gdybym nie mogła wbić do świata wirtualnego przez kilkanaście godzin, bo to by oznaczało, że zostałam sama ze swoimi schizofrenicznymi znajomymi wypełniającymi mój pokój :classic_cool: Nie oglądałam stonogi, mam w planach, ale ja swoje plany związane z filmami realizuję z dziesięcioletnim opóźnieniem :classic_cool: Mi też się nigdy nie przydawał przywilej wyskakiwania do łazienki, ponieważ ja w ciągu dnia piję jedynie puszkę Cherry Coke lub Pepsi. Jestę cyborgie, żyję bez przyjmowania płynów :classic_cool:🖐️ Chyba że mowa o alkoholu :classic_cool: To dobrze, że Marysia z moszną nie zdominowała Twojego mózgu do tego stopnia, że nie krzyknęłaś: "z moszną" zamiast "uśmiechnięta" :classic_cool: Wtedy to już nitz by nie zostało z waszej dobrej współpracy :classic_cool: Gdyby nie była transełe to stwierdziłabym, że zazdrości Ci wuosów und fatzjaty, więc tak namiętnie się w nią gapi, ale skoro to trasnełe to bankowo czuje do Ciebie miętę :classic_cool::classic_cool: Unikaj napierania, bo jeszcze Cię zgwałci paltzem tak jak Ty mogłaś to zrobić na topełe z kosmetyczką :classic_cool: Ło koorwa, to prawie jak empikowietz wrzucający mnie do wora ateistów, bo jestę metalóffką :classic_cool:🖐️ Szkoda, że mój czas na glany z deka przeminął, bo pewnie też bym je nosiła po męsku skoro jestę babochłopę :classic_cool: Zajeebiste fragmentełe wam dawała na sprawdzianach, my mieliśmy samą choojnię, a jedyne co bawiło w tych sprawdzianach to własna niewiedza und goopota przelewana na kartkę :classic_cool: Ja nieustannie leveluję w popiertoleniu, więc nie martw się siostrełe, będę jeszcze większym poyebę z biegiem lat :classic_cool: Dobrze, że nie ma paróffki, bo z jego talentem do cięcia to by sobie jeszcze fioota obciął przy karczowaniu lasu w gatziach :classic_cool: Pewnie empikowietz będzie jedynym wolnym fatzetem w przyszłości, więc bardzo możliwe, że z desperatzji się z nim zwiążę :classic_cool::classic_cool::classic_cool: Holenderkełe ma tyle na głowie, że pewnie biedna nie ogarnia, więc dobrze, że jesteś w stanie jej wybaczyć :classic_cool: Ja piertolę, wszystko na "S" to łatwo poyebać :classic_cool: Oczywiście zwracam honore i podniecałam się Si__ą, mimo że pani S...c też jest całkiem w pytę :classic_cool: Bardziej niż ja na pewno nie będziesz żałować, a jeśli nie będziesz żałować w tym stopniu co ja to spokojnie dasz radę, bądź optymistką, siostrełe :classic_cool: Jesoo, zajeebisty plane i podejrzewam, że transełe zareagowałby skokiem ciśnienia und zwiększoną objętością paróffki, gdyby tylko ją miał, a następnie poprosił o jakieś pikantne szczegóły :classic_cool: Później byłby tak otwarty, że jego hot nowinki miałabyś jak w banku, więc wyciągnij ten osstry kaliber :classic_cool: Gołębi kolor jest w pytę, napiszesz to jeszcze kilka razy i będę fazować z Tobą :D:classic_cool: Wtedy bankowo byś już o tym wiedziała, przeca Ty wiesz wszystko z ratzji fabrycznie wmontowanych roodych radarów :classic_cool: Ay piertolisz, siostrełe i kiedyś dostaniesz wpiertol za to piertolenie, serjo :classic_cool:🖐️ Ja zawsze drapię po klacie 😭 Ale Twojego chuopa nie będę drapać, więc spokojna głowa, ooszko wystarczy :classic_cool: Moim dyrektore był typas od angielskiego, przymooł straszny, więc zarażał flegmatyzmem 😭:classic_cool: Dobrze, że Ty przynajmniej możesz liczyć na swojego grzybka halucynka :classic_cool: Ja też nie czytałam, bo to już był przesadzony prodżekte, który powinien umrzyć z powodu bycia ignorowanym, ale tzóż, kafeterianie potrafią toczyć dysputy nawet z projektami :classic_cool: A tzo do wolnej to popierame :classic_cool: To dobrze, że czepiała się o sam fakt mazania, a nie o treść, bo moja przyczepiłaby się do pochwy :classic_cool: Siostrełe, do spania, chociaż bankowo już śpisz skoro nawet o 21 już spałaś :classic_cool: Mam nadzieję, że śni Ci się norowietz o gołębim kolorze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny zuośliwcu ❤️ Na szczęście mój pulpit jest miejscem średnio dostępnym dla obcych oczu, więc może uniknęłabym podejrzliwych spojrzeń jakichś zboczeńców :classic_cool::classic_cool: Babełe nie mogę pominąć, nawet dzisiaj kazała przekazać pozdrowienia dla mojego tajemniczego kawalera, więc możesz czuć się pozdrowiony, pewnie namiętnie spamowałaby Ci buziaczkami i zuotymi radami dotyczącymi bliskich związków zakończonych ślubem, gdybyś miał ją w znajomych na facebookełe :classic_cool: Mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś przekaże Ci to wszystko ustnie, a przy okazji zapisze całość na karteczce, żebyś nie zapomniał 😭:classic_cool: Och Pawełe, mam nadzieję, że Twoja rodzina nie uznałaby Twojego wystąpienia za objaw choroby psychicznej, którą Cię zaraziłam 😭:classic_cool: Pawełe, Ty boski samtzu, który suodkością przebija nawet Pyrę i jest na szczycie tabeli podsumowującej wskaźnik uroku ❤️😭:classic_cool: Niestety ja działam właśnie w ten choojowy sposób zmiany postaci co pięć minut, chociaż ostatnio zaczęłam z tym walczyć i staram się zaakceptować to, co nagle przestało mi się podobać :classic_cool: Sam przypominasz zestaw do gotowania, z naciskiem na gary :classic_cool: Nie wiem skąd mi się ostatnio wzięło gepardełe skoro gepardełe ma ciapki, ale widocznie zaliczyłam zastój umysłowy i oczywiście miałam na myśli lampartełe/panterełe, napromieniowane od tyłu :classic_cool: Ty koosicielu, dobrze, że ten Power Armor to motzno zaawansowana technologia i przystosowany jest do piekielnych temperatur, bo w innym wypadku musiałbyś korzystać z gościny zimnych akademików :classic_cool: W takim wypadku możesz imponować również miesiącem miodowym kiedy już wrócisz na uczelnię w październiku ze śladami wskazującymi na zachowania przemocowe, a które będą po prostu dowodem osstrego miziania :classic_cool: Znam ten ból, ja co prawda miałam tyle przedmiotów co kot napłakał, ale nauka historii psychologii und inne filozofie to była sieka mózgowa, więc też uczyłam się tego na ostatnią chwilę :classic_cool: Niestety trzymanie się z dala od torów nie wchodzi w grę, ale postaram się myśleć o Tobie na tyle pozytywnie, żeby nie wpaść pod żadnego demona prędkości, który w kawałkach podrzuci mnie do centrum 😭:classic_cool: Ja nie przepadłam jedynie z powodu tego, że zawsze przekombinowałam i tak leciałam z wyobraźnią, że ze zwykłego wypracowania wychodziła opowieść science-fiction, ale jakimś cudem zgarniałam wysokie noty :classic_cool: A ja z wdzięczności zabierałabym Cię po lekcjach na lody... włoskie, które specjalnie dla Ciebie bym polubiła :classic_cool::classic_cool: Och Pawełe, wszystko co piszesz brzmi tak prawdziwie, że przestaję mieć jakiekolwiek wątpliwości 😭❤️ Fakt, tramwaje są całkiem w pytę, brakuje tylko części restauracyjnej und barowej po środku :classic_cool: Czasem uda mi się wykrzesać z siebie trochę wrażliwości i troski o postronne osoby 😭:classic_cool: Jesoo, motzno się wzrooszyłam i teraz rozmazuję swój makijaż wyobrażając sobie jak ocierasz moje łzy swoją samczą klatą 😭❤️:classic_cool: Ma to sens i z tego powodu zawsze ściągałam filmy, zwłaszcza że mój net we wsi uwielbia padać co godzinę, więc z każdą kolejną przerwą w dostawie internetu przeglądałam swoje filmowe zapasy na kompie, obecnie chyba jestę stara und leniwa oraz mało wymagająca jeśli chodzi o jakość 😭:classic_cool: Ratzja, sam sobie zasłużył na takie zimne traktowanie, więc nie powinnam się nim przejmować 😭:classic_cool: Mimo, że wcale nie przejmuję, bo mój system przejmowania się zdominowałeś Ty 😭:classic_cool: Ty suodziaku 😭 Nie mogę z tym polemizować, bo nie znam Twojej mameue, więc pozostaje mi liczyć, że nie jest zbyt wymagającą kobietą :classic_cool: Już 5 września, jeszcze chwila i będzie 5 października :classic_cool: Tzo to była za piękna und nieśmiertelna miłość 😭:classic_cool: Przynajmniej zobaczę jak pięknie się starzejesz 😭:classic_cool: Ja też bym chętnie wróciła, bo ewidentnie nie wyszalałam się jeszcze jako operator AK-47 und pani polutzjantka, ale jedyne co obecnie mogę zrobić to spożytkować energię na pochłanianie Lubelskiej 😭:classic_cool: Niedługo pewnie spadnie, więc trzeba być cierpliwym 😭:classic_cool: Liczę, że fasolka mamełe będzie spełniać się w mundurowej roli, ponieważ ktoś będzie musiał pomóc naszemu potomkowi w zdobyciu referencji und pięciu się na szczyty mundurowej kariery :classic_cool::classic_cool: Te od świńskich blondynów jeszcze nie dojrzały do posiadania prawdziwego mężczyzny 😭:classic_cool: W soomie ja tak piertolę o łysych, a mój tatełe jest łysawy :classic_cool::classic_cool: Aczkolwiek osobom bliskim zawsze można wybaczyć jakieś drobne mankamenty :classic_cool: Dobranoc mój suodki Pawełe, śpij dobrze ❤️ Idę śnić o Twoich strunach głosowych, więc jutro będę osobą peuną skowronków i namiętnie będę wciskać CTRL wrzeszcząc: "mów do mnie jeszcze" :classic_cool: Und dobrej nocy wszystkim innym :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pośrodku* Reszty nie chciało mi się skanować, więc jak są tam jakieś porażające orty to proszę Boga o wybaczenie, ale jestę osobą śpiącą :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba śpiąca koorva,wchłonęłam już 2 kawy ,i zamiast osoby śpiącej jestem osobą niezdrowo koorva pobudzoną.:classic_cool: o 16 będzie trzecia kaffka,serdooszko mi koorva wykitooje :classic_cool:🖐️ Ona kupuje same dobre wina bo jest bogaczę,a raczej oli jest :classic_cool:🖐️ Ja sobie nie radzę bez neta,odrazu wpadam w panikę,a moi schizofreniczni przyjaciele razem ze mną ,i mam wtedy dziki szał przeplatany okrzykami rozpaczy.:classic_cool: ewentualnie gwałcę zawartość ipodełe😭:classic_cool: Stonoga jest tak samo śmieszna jak i goopia,a typek z 2 części przypomina dariusza z trudnych spraw.:classic_cool: najlepsze jest jak taki typ krzyczy do laski,będacej na przodzie stonogi 'feed her!' czyli zesraj się,żebys mogła nakarmić tą peezde przyszytą do twojego odbytu:O:classic_cool: 'ale ja swoje plany związane z filmami realizuję z dziesięcioletnim opóźnieniem' to samo tuutaj :D:classic_cool: chyba,że to seriale w które się wciągnęłam,wtedy wszystkie serie potrafię wciągnąć w kilka dni :classic_cool: Do tego najzwyczajniej w świecie nie chce mi się wstawać z łaffki,jestę osobą leniwą.:classic_cool: Zbliza się religia,gromkie brawa i polski,czuję niebotyczną mosznową fazę😭:classic_cool: 'Wtedy to już nitz by nie zostało z waszej dobrej współpracy' :D:D Jesooo,nawet tak nie mów 😭:classic_cool: przecież ma swoja v-dziewczynę:classic_cool:a może transełe gapi się,bo nie wie czemu my się gapimy,i może też myśli,że czoojemy do niego miętę,i dlatego się gapi? 😭schizooję:classic_cool: pozostaje jeszcze druga optzja-nigdy nie widział osoby brzydszej odemnie,więc nie może się nadziwić i przestać wpatrywać w moje brzydkie und grube oblicze.:classic_cool: Zapomniałam napisać,że wczoraj zostałam naparta po polskim,ale transełe tzoodem nie śmierdzi, i załatwiło mojej koleżankełe całoroczne zwolnienie z wfu,bo jego mamełe to lekarka :classic_cool: 'Unikaj napierania, bo jeszcze Cię zgwałci paltzem tak jak Ty mogłaś to zrobić na topełe z kosmetyczką' i jeszcze mnie zapuodni brudem spod paznokcia😭:classic_cool: Mnie kiedyś wrzucali do wora emo,ale teraz jestem zbyt histeryczna und rozchichotana na takie ksywki :classic_cool: Za to słyszę,że jestem sZatanistką,z naciskiem na sz :classic_cool: Kiedyś też miałam samą hooynie ,dopiero tu się zmieniło :classic_cool: Moja goopota ostatnio bardziej mnie martwi niż śmieszy,bo muszę zdać matoorę a coś czarno to widzę:classic_cool: Niby na aspełe przyjmują tylko na zasadzie egzaminów i świadectwem maturalnym mogę sobie tak naprawdę doope podetrzeć,dlatego też chcę tam iść,ale pewnie w efekcie popełnię sakryfikal siusajd bo hooy mi z tego,że mam wykoorviście artystyczne charakterełe,skoro sztuka mnie tak naprawdę hooya interesuje.:classic_cool: zamiast się zachwycać und podziwiać,to popadam w depresję spowodowaną tym,że ja tak nie umiem und nigdy nie będę umiała,więc unikam konfrontacji z wszelaką sztooką coby się naprawdę nie zabić:classic_cool:🖐️ Będzieme wysyłać do siebie listy z psychiatryków😭:classic_cool: chodziaż mam głęboką nadzieję,że trafimy do jednego pokoju:classic_cool: 'Dobrze, że nie ma paróffki, bo z jego talentem do cięcia to by sobie jeszcze fioota obciął przy karczowaniu lasu w gatziach' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tak ogółem to transełe nie goli pach i bez skrępowania podnosi pachy,ukazując niebotyczny blond busz:O Spytaj wróżki z kafełe jak widzi twoją przyszłość,związki und życie ucztziowe,przy okazji podszyj się pod empikowtza i spytaj o to samo,lepiej wiedzieć wcześniej:classic_cool: Ja wszystko bym jej wybaczyła😭z wyjątkiem fasoli,odejścia z bandełe i obcięcia włosów:O:classic_cool: Widziałam panią s..c już 3 razy,miała taki śmieszny garniturek i koka,oraz klasycznie wielką brodawę miedzy brwiami wyglądającą niczym hinduskie bindi:classic_cool: Niestety ale jestę zagorzałą pesymistką,a holenderkełe jest 'realistic optimist' :classic_cool: sama jej nawet zadałam to pytanie,are you optimist pessimist or realist,i mi odpowiedziała w wideło😭:classic_cool: Jesoo,za pół godziny znowu będę w pobliżu transełe:O koleżankełe spytała się kiedyś,jak transełe się mastoorboje,ale powiedział że nie powie.:classic_cool: bo skoro nadal ma łiłę,to soo mu staje,motyleq ?:classic_cool: Gołębi kolor wymyślił akurat transełe,bo anglistkełe się farbnęła na siwo zółto brazowy kolor,i transełe powiedziało że to gołębi kolor,a ja zaczęłam kwiczeć jak idiotka i powtarzać tą frazę do zayebania:classic_cool: tak samojak mam ochotę powtarzać 'skoro dostałam,to będę nosić' :O:classic_cool::D:D:D No tak,masz ratzję.:classic_cool: niedługo trasa po usa i znowu będę się budzić w nocyO::classic_cool: Ciekawie kiedy będzie ten wpiertol,chciałabym na lacoonie,wtedy jeszcze scabbia rzuci we mnie mikrofonę 😭:classic_cool: Odnoszę dziwne wrażenie,że wszyscy faceci jakich spotkałaś mieli jakiś świerzb czy inne pchły,bo ciągle ich drapiesz:classic_cool: Już tęsknię za tym parszywym grzybem,który zawsze piertolił od rzeczy i zrobił jeden jedyny sprawdzian z całego roku szkolnego,składający się z 5 pytań,jednym z nich było 'wymień 7 cudów świata' lub 'opisz wierzenia egipskie' :D:D jesoo było tak łatwo und looźno😭:classic_cool: Noxelia jest fajnym prodżektem,zawsze się śmieję jak kogoś wyzywa:D:classic_cool: Pomyślałam o tym samym,ale koleżankełe zamazała to markerem i pochwa ustąpiła miejsca wielkiej czarnej plamie.:classic_cool: Zasnęłam jakoś przed 1,jak zwykle koorva najlepsze myśli są w notzy :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gorąca niczym Pyro und boska Asiu ❤️ wystarczy, że ktoś przypadkiem wejdzie do pokoju i odruchowo rzuci okiem na monitor! 😭:classic_cool: i nieszczęście gotowe :classic_cool: w takim razie cieszę się, dziękuję und również pozdrawiam babełe 😭:classic_cool: mam nadzieję, że udzieli nam błogosławieństwa und zostanę przez nią zaakceptowany :classic_cool:😭 a jej złote rady bardzo chętnie wezmę sobie do serca :classic_cool: na pewno ucieszyliby się z takiej prezentacji und ciepło przyjęli tę wiadomość 😭:classic_cool: cudowna und słodka Dżoanno, to Ty tak na mnie działasz ❤️😭 Twój głos dodaje mi sił und pobudza do działania 😭:classic_cool: trzymam za Ciebie kciuki und życzę sił w walce z przyzwyczajeniami :classic_cool:😭 mam nadzieję, że tylko ze względu na nick, a nie wygląd 😭:classic_cool: bardzo zaawansowana! :classic_cool: chłodzenie 24/7 und miękki, elastyczny i odporny na uszkodzenia materiał :classic_cool: albo jeszcze z bardziej gościnnego dworca centralnego :classic_cool: przynajmniej będzie mniejsza szansa, że dostanę wpierrtol :classic_cool::classic_cool: te dowody bardzo mi się przydadzą :classic_cool: bo kto na tym kierunku uwierzy mi bez dowodów, że miziała mnie taka boska und cudowna loszka jak Ty 😭❤️ z tego samego powodu też uczyłem się na ostatnią chwilę :classic_cool: te przedmioty zupełnie mnie nie interesowały, a uczenie się ich było dla mnie katorgą :classic_cool: tylko nie myśl o niebieskich migdałach, bo skończy się jak w TFie! :classic_cool::classic_cool::D opowieści science-fiction z elementami mitologii pisałem na wypracowania z polaka w podstawówce :D jacyś wymyśleni bogowie, zabójstwa magicznymi sztyletami itp. :classic_cool: ciekawe co pomyślała sobie o mnie praktykantka która to sprawdzała :D ale postawiła mi 5+ :classic_cool: a ja z wdzięczności, że mogłem skonsumować lody z taką boską osobą jak Ty, odprowadziłbym Cię aż pod same drzwi Twego domu, a przez cała drogę niósłbym Twój plecak 😭:classic_cool: mam nadzieję, że wątpliwości będą stopniowo opadały, aby po październiku osiągnąć poziom zerowy 😭❤️ ee tam, podróż nimi trwa zbyt krótko, aby coś takiego miało sens i w ogóle się opłacało :classic_cool: wydaje mi się, że znacznie częściej niż czasem 😭 przeca jesteś bardzo wrażliwą, dobrą und przemiłą osobą :classic_cool:😭 ocieranie łez klatą mogłoby być trochę trudne 😭:classic_cool: chusteczka und czułe przytulenie może być? ❤️:classic_cool: mam to samo u siebie, tyle że moja wieś jest trochę większa :classic_cool: no i mam choojowego dostawcę :classic_cool: a co do jakości to raczej nie obniżę standardów :classic_cool: czasami na necie jakość jest tak choojowa, że w ogóle nie widać co się dzieja :classic_cool: pierrtolę oglądać takie coś :classic_cool: no właśnie, czyli problem mamy chwilowo z głowy :classic_cool: gorzej będzie, gdy przypomni sobie o Tobie i zacznie zadawać niewygodne pytania :classic_cool::classic_cool: jakie to miłe und wzruszające, że tak troszczymy się o siebie 😭:classic_cool: jeszcze nie znasz, ale poznasz :classic_cool:😭 taka komunikatywna osoba jak Ty na pewno nie będzie miała problemu z nawiązaniem z nią dobrego kontaktu 😭:classic_cool: zleci jak z bicza strzelił! :classic_cool: niemoralną propozycję złożyłem Ci 9 sierpnia, a wydaje się jakby to było wczoraj 😭:classic_cool: zawsze moglibyśmy opuścić Śródziemie i być wiecznie młodzi 😭:classic_cool: też chętnie pobawiłbym się w wojnę :classic_cool: gdzieś w piwnicy nadal leżą moje zabawkowe karabiny und strzelby 😭:classic_cool: jestę cierpliwy 😭:classic_cool: no i przy tym uparty :classic_cool::classic_cool: zobaczymy jak mamełe ją wychowa 😭:classic_cool: może pójdzie w ślady rodzicielki i zostanie gwiazdą na kafetełe? :classic_cool::classic_cool: a dziwnym zbiegiem okoliczności nasz potomek również odwiedzi te forum i historia się powtórzy? 😭:classic_cool: też tak myślę, nie wiedzą co dobre albo po prostu zadowala je wybrakowany towar :classic_cool::classic_cool: jak chyba większość Polaków po 40stce 😭:classic_cool: mój tatełe na szczęście nie jest łysawy i mam nadzieję, że ja też nie będę :classic_cool: no i dobranoc boska und cudowna Dżoannełe, słodkich snów ❤️ myślę, że dzisiaj we snach rozgrzejesz mnie niczym Dupospalacz 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do świata żywych witając und pozdrawiając wszystkich serdecznie, ze szczególnym naciskiem na moją złośliwą kutoparófkę ❤️ i siostrełe :classic_cool:🖐️ Siostrełe, nie przeginaj pauki z kawą, już lepiej przegiąć z alkoholem, bo przeholowanie z endorfinami brzmi i wygląda lepiej niż przeholowanie z poziomem pobudzenia :classic_cool: Dobrymi winami nie da się nawet nayebać 😭:classic_cool: Ostatnio byliśmy nawet świadkami Twojego szaleńczego ataku podczas braku internetu, więc jestę w stanie wyobrazić sobie jak und czym objawiałby się taki stan chroniczny :classic_cool: Ja rok temu nie miałam neta przez trzy dni i przyznam się, że trzeciego dnia to już mi fest odpiertalało i byłam na fazie tak jak Stachursky odstawiający Nervosol :classic_cool: Mimo, że cierpię na stan popiertolonego mózgu to chyba nie czerpałabym pokładów rozrywkowych z filmu o ludzkiej stonodze :classic_cool: Może kiedyś obejrzę, chociaż ze mną to nigdy nic nie wiadomo skoro do dzisiaj nie włączyłam nawet pierwszego odcinka trzeciego sezonu "True Blood" :classic_cool: Ja póki co wciągnęłam się jedynie w "Grę o Tron" i wpiertoliłam to w cztery dni, do reszty seriali podchodzę raczej mniej obsesyjnie :classic_cool: "Gromkie brawa", chyba mam na to fazę, zwłaszcza na "gromkie", dziwny wyraz :D:classic_cool: Jakie błędne koło, jeden się gapi, bo drugi się gapi, a drugi gapi się przez trzeciego i dlatego wszyscy czują do siebie miętę, co za współczesna "Moda na Mediolan" 😭 Jak dla mnie to on po prostu szuka dobrego materiału genetycznego, którym prawdopodobnie jesteś Ty, więc notzami śni o tym jak napiera na Ciebie swoją paróffką, a cały skan Twojego lica służy bardziej trafnym und bliskim rzeczywistości wyobrażeniom sennym :classic_cool: Aczkolwiek nic się nie bój, bez paróffki nie jest żadnym zagrożeniem :classic_cool:🖐️ Czyli jednak posiadanie transełe w gronie swoich znajomych jest bardzo opłacalne :classic_cool: Mam nadzieję, że brak smrodu stanie się od teraz jego znakiem rozpoznawczym i pozwolisz mu na siebie napierać, żebym ja później mogła krętzić z Ciebie przyjacielską bekę :D:classic_cool: Brud spod paznokcia! Prawdziwy z niego samietz 😭:classic_cool: Ja od zawsze byłam wrzucana do wora metali und raz ktoś mnie wsadził do hipisów z ratzji ogromnej szopy na głowie, której nie powstydziłyby się żadne dzieci kwiaty, a która utrwaliła się na zdjęciu klasowym wraz z moją fest zyaraną miną :classic_cool: Szataniści są w pytę! Gdyby mnie ktoś tak nazwał to byłabym z siebie dumna, ale niestety ludzie nie mają śmiałości, żeby mnie tak motzno wyzywać 😭:classic_cool: SIostrełe, matura mimo wszystko jest całkiem prostym egzaminem, do którego można podejść w miarę logicznie und pod kątem zdolności lania wody, chyba że to matematyka, więc wtedy trzeba się przyłożyć, ale i tak dasz radę z paltzem w doopie :classic_cool: Sakryfikal siusajd to popełnisz na stare lata jak się okaże, że Holenderkełe to tak naprawdę Twoja mamełe tylko oddała Cię do adoptzji :classic_cool: Ja również mam taką nadzieję, bo wtedy miałabym przynajmniej najbardziej odpowiednie towarzystwo, przy którym nawet deserowe tablety nie miałaby zdrowotnego wpływu na mój organizm. Nie chcę być osobą normalną :classic_cool:🖐️ Jesoo, wpiertalam kanapkę z serem żółtym, którego nie lubię und keczapem, który lubię, ale po przeczytaniu o niebotycznym buszu odechciało mi się jeść :classic_cool: Oy ten transełe, jemu to już nic nie pomoże :classic_cool: Boję się wróżek, bo wszystkie widzą moją przyszłość bardzo czarno, a przyszłość z Empikowtzem byłaby już najczarniejszą przyszłością z możliwych 😭 Nie będę ryzykować, wolę sobie wmawiać, że w mojej przyszłości będzie tylko Pawełe :classic_cool::classic_cool: Pozdrów panią S...c ode mnie, którą nadal mylę z Si__ą, co jest raczej dla niej niezłym ciosem, ponieważ Si__da mimo suodkiego pyska nie jest tak zajeebisty jak hinduska bogini :classic_cool: Również jestę zagorzałą pesymistką, o czym cały mój czarny świat przekonuje się codziennie :classic_cool: Tyle dobrego, że Tobie przynajmniej Holenderkełe odpowiada i jest dla Ciebie jakimś światełkiem w tym pesymistycznym tunelu, mnie to już nic nie pomoże :classic_cool: Pewnie się nie mastoorbuje, bo brzydzi się własnej łiły 😭:classic_cool: Dobrze wiedzieć, że gołębie są siwo-żółtawo-brązowe, nawet przy transełe można się nauczyć czegoś innego niż operowania paróffką :classic_cool: Ja od dzisiaj powtarzam "gromkie brawa" :D:classic_cool: Przynajmniej nie cierpisz na polutzje notzne i nie budzisz się z ich powodu :classic_cool: Widzę, że spełniłyby się wtedy Twoje marzenia, gorzej jak Ci Scabbia wszystkie zęby powybija i nie będziesz mogła wpiertalać Laysów :classic_cool: Wszyscy moi fatzeci byli psimi samitzami i rzeczywiście niekiedy mieli pchły :classic_cool: Reszta to wały z kołdry, które drapię z przyzwyczajenia :classic_cool: W każdym razie można uznać, że dobrze kombinujesz, siostrełe :classic_cool: Koorwa, żałuję że ja nie miałam takich daleko posooniętych luzów i moje sprawdziany łączyły się z 45cio minutową pompą und niedowierzaniem, że jestę takim nieukię :classic_cool: Noxelia nie rzuca mi się w oczy, kojarzę ją und jej teksty jedynie z relacji pomarańczek, ale mimo wszystko mnie wkoorwia jak większość prodżekte :classic_cool: Sprytna bestia z koleżanki, chociaż u mnie by to nie przeszło i myślę, że za taką czarną plamę dostałabym od mamełe większy słowny wpiertol niż za pochwę :classic_cool: A ja koorwa już myśleć przestałam i nawet nie myślę w ciągu dnia ani w notzy, coś mnie fest upośledziło 😭:classic_cool: Kutoparóffce odpiszę za moment, bo idę pomiziać pana Andrzeja za uszkiem jak będzie niósł doniczki, żeby się spiertolił ze schodów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój suodki Pawełe, który całym sobą wżera się w mózg bardziej niż działka pana inżyniera ❤️ Najpewniej takiej osobie bankowo zrobi się goopio kiedy już ją uświadomię, że zamiast nosa widzi jakieś niecenzuralne treści i tym sposobem zabiję ją jej własną bronią :classic_cool: Jeśli nie poskutkuję to wykręcę się badaniem psychologicznym, w którym właśnie wzięła udział, a które ma na celu sprawdzenie jak bardzo ludzkie elementy skojarzeniowe zdominowane są przez zboczone treści, to zawsze działa :D:classic_cool: Babełe ma epizody demencji starczej, w trakcie której ujawnia się rasowy szatanełe, ale Ty jesteś taki suodki und rozkoszny, że nawet szatanełe od babełe zmięknie i błogosławieństwo mamy jak w banku 😭:classic_cool: Moja rodzina na pewno Cię pokocha :classic_cool: Wieść o ciepłym przyjęciu takowej prezentacji jest dla mnie pocieszająca oraz w przyszłości umniejszy mój strach przed Twoją rodziną 😭:classic_cool: Mój suodki Pawełe, rozumiem, że pobudza Cię do działania mającego na celu złośliwe palenie mojej skromnej, wkoorwionej doopy :classic_cool:❤️ Dziękuję, z pomocą Twoich kciuków moje przyzwyczajenia na pewno zmienią motz, z jaką dominują w moim aktualnym życiu 😭:classic_cool: Oczywiście, że tylko ze względu na nick, z wyglądu przypominasz najbardziej boskiego samtza na tym marnym padole 😭:classic_cool: Pancerne bokserky, mam nadzieję, że zdadzą przy mnie egzamin i Cię nie zawiodą :classic_cool: Na dworcu przynajmniej politzjanty und ochroniarze chodzą, obronią Cię i przy okazji ja będę spokojniejsza :classic_cool::classic_cool: Fakt, u was wszystko musi być poparte solidną argumentacją, mam nadzieję, że ślady na fatzjacie und na klacie wszystkim wystarczą i mam nadzieję, że ci "wszyscy" to sami fatzeci, żebyś nie musiał klatą przed innymi loszkami świecić :classic_cool::classic_cool: Niestety ja już myślę o tych migdałach nieustannie, więc zaczęłam popijać niewidzialną herbatę z wrażenia i wkładam do mikrofalówki ścierki zamiast talerzy, niestety obawiam się, że wędrówka przy torach ma spore szanse na tragiczne zakończenie 😭:classic_cool: Praktykantki zazwyczaj nie myślą :classic_cool: Gorzej jakby siedział tam psychiatra i wystawił Ci opinię na żółtych papierach, ponieważ dla psychiatry daleko posoonięta wyobraźnia w wieku dziecięcym zawsze jest objawem choroby psychicznej :classic_cool: Och Pawełe, z wdzięczności dostawałbyś gorące buziaki w Twoje gorące policzki 😭:classic_cool: Ja również mam taką nadzieję, bo w innym wypadku mój stres und wątpliwości tak mnie zjedzą, że wyskoczę z pociągu jadącego w kierunku Lublina 😭:classic_cool: Ty suodziakoo, szkoda że moja wrażliwość und dobroć kończy się tam, gdzie zaczyna się dzika rywalizacja na miejsca w tabeli lub inne pierwsze miejsca 😭:classic_cool: Może być, nie ma to jak Twoje boskie samcze bary, które śnią mi się już po nocach ❤️😭 Ja w takiej choojowej jakości oglądałam pierwszą część siódmej części (:classic_cool:) Harry'ego Pottera, nie dość że ciemno to piksel na pikselu, więc dałam sobie spokój i stwierdzam, że moje zaniżone z lenistwa und starości standardy były jednak bardzo złym pomysłem :classic_cool: Wtedy przedstawię mu Ciebie i Twoje boskie oblicze będzie najlepszą odpowiedzią na wszystkie jego wątpliwości und każde nasuwające się pytanie :classic_cool::classic_cool: Przy okazji wpadnie w solidną depresję, ale to na szczęście już nie nasz problem :classic_cool: Och Pawełe, dziękuję za Twoje emotzjonalne wsparcie, które na pewno mi się przyda, bo nawet pomimo obrazu Twojej mamełe jako osoby przyjaznej und motzno sympatycznej nadal się jej obawiam 😭:classic_cool: To prawda, czas leci szybko i niedługo będziemy świętować same rocznice 😭:classic_cool: Wiecznie młodzi und wiecznie razem, jakie to wzrooszające 😭:classic_cool: Ja już swoich od dawna nie posiadam, może kiedyś pobawię się z Tobą Twoimi zabawkami :classic_cool::classic_cool: Uparty jak osiou und złośliwy jak maupa :classic_cool:🖐️ Mameue bankowo wychowa ją na pijoosa und kafeteriusza 😭 Moje dziecię nie może aż tak się marnować, więc w takim wypadku będę musiała ograniczyć kontakty naszej fasolki z fasolą Paltza, chyba że nasz potomek będzie miał w planach poznanie na kafeterii swojej drugiej połóffki to będę skłonna spojrzeć na ten obrazek bardziej przychylnie 😭:classic_cool: "Wybrakowany towar" to chyba najlepsze określenie dla tych blond świniaków :classic_cool: Zobaczymy jak dobijesz do lat czterdziestu, najwyżej sfinansuję Ci przeszczep włosów i będę trzymać za rączkę jak będą Ci przeszczepiać to i owo :classic_cool: Mam nadzieję, że rzeczywiście Cię rozgrzałam, bo Ty mnie tak rozgrzewasz co notz 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoota pizza
Dzisiaj dla odmiany wchłonełam tylko 1 kawę,za to czuję koorevskie zmęczenie,senność i przymulenie,które oczywiście w momencie mojego położenia się do łóżka, ustąpią miejsca pobudzeniu oraz dzikiej gonitwie najciekawszych myśli.:classic_cool:🖐️ Holenderkełe pije nawet burżuazyjną kawę z białą pianką,która się do niej uśmiecha.:classic_cool: Jestę bardzo impulsywna i histeryczna,ale ta fooria spowodowana brakiem neta to nitz,gorzej jak zaczynam rzucać przedmiotami i wyżywać się na wszystkim,co mam pod ręką.Regularnie w takich furiach w 2011 wyzywałam i biłam transełe,aż sie dziwie że wtedy ze mną wytrzymywał:O:classic_cool: Transełe jest teraz takie miłe,nie śmierdzi i tak wchodzi mi w doopę,że aż nie wiem soo czynić,oraz w dalszym ciągu nic nie wiem na temat v-związku.Koleżankełe mówi że trasnełe na nią napiera,przez co siedzi taka smootna i skulona,przechodzi na mój zły profil,ciągle dogadooje jak bardzo transełe ją wkoorvia oraz czuje się 'wyssana z energii życiowej'.:classic_cool: ja za to czuję jedną wielką fazę i śpiewam piosenki o pani pautze.:classic_cool: Nawet transełe narysowało panią paukę na religii 😭:classic_cool: Nervosol,jesooo :classic_cool: i dosko się czuję,i wszystko kapooję,na lekkiej fazie wciąż trybię i jarzę.:classic_cool: dzisiaj poproszę colę...on chce jednak colę...ale ja poproszę colę...on chce dzisiaj colę...poproszę colę! ...A JA CHCĘ NERVOSOL!:classic_cool:❤️ Ja staram się czerpać pokłady rozrywkowe ze wszystkiego soo się tylko da,z ratzji tego jak bardzo smootne jest moje żytzie,sama muszę je sobie ubarwiać.Tym sposobem stale towarzyszą mi makaronizmy,pochwy,loverzy i inne płody😭:classic_cool: True blood wraca w czerwcu 2013,nie dobijaj :classic_cool: Grę o tron też wpiertoliłam w podobnym czasie soo ty,więc faza max.:classic_cool: Ale true blood jest nadal moim fav,bo w 2009 ,gdy zaczęłam się moja faza na holenderkełe i bandełe,czytałam pierwszą część z książek,na których oparte jest to serialełe. Mamełe nie chciała mi koopić tej książki,bo była za wulgarna:classic_cool::classic_cool: więc całą książkę przeczytałam w empikełe słuchając tego,aby zagłuszyć pop lecący z empikowych głośników.:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=PQIbzXY1sRk I mam sentymente😭:classic_cool: Dzisiaj miałam gromkie brawa!właściwie to przeczytałam to soo tu napisałaś będąc z gromkimi brawami,czyli na religii :classic_cool: koleżankełe powiedziała,że podczas krzyczenia 'gromkie brawa' musisz jeszcze dobitnie klaskać:classic_cool: my tak zawsze robimy wchodząc na religię, i zamiast znaku amenełe,klaszczemy.:classic_cool: A to wszystko przez słynną postać 'ksiądź gromeq':classic_cool: 'Jakie błędne koło, jeden się gapi, bo drugi się gapi, a drugi gapi się przez trzeciego i dlatego wszyscy czują do siebie miętę, co za współczesna "Moda na Mediolan"' :D:D:D:D właściwie to koleżankełe się gapi,i mówi mi czy transełe się gapi,bo ja z ratzji braku soczewek widzę jedynie rozmazaną fatzjatę.:classic_cool: Soo do mediolanu,to doszły do nas 2 dziewczyny.jedna wypisała się odrazu po rozpoczęciu roku szkolnego i wybiegła ze szkoły z płaczem :classic_cool: a druga już na drugi dzień zabrała papiery ze szkoły,twierdząc że ta klasa jest straszna i źle się w niej czuje:D:classic_cool: Zapewne przepisała się do jakiejś matfizowej klasy ze słodkopierdzącymi dziewuszkami,kochającymi kwiaty i matematykę,pryszczatymi chłoptzami i groobymi paszczurami.Mniemam,że zastała tam pokłady ciepła i miłości płynącej z matematyki,oraz znalazła tam zrozumienie i akceptację jakiej zabrakło jej w mediolanie.:classic_cool: Japiertolę:D ale tak na poważnie,to naprawde zaczynam się zastanawiać,czy ten v-związek to nie jest prodżekte i nie robią sobie przypadkiem jaj,tym bardziej że ta laska jest brzydka jak notz,i kompletnie odbiega od ideału urody transa. Transełe przerobił w fotoszopełe fotę meganełe,dodał jej krętzone czarne loki,mniejszy nos,bardziej owalną fatzjatę i taki słodziaśny wyraz twarzy.Już bardziej ja przypominam ten ideał,z ratzji koloru włosów,nosa i słodziutkiej fatjzaty,bo ta laska jest prostowłosą blondynką z dużym nochalem,brwiami gigantami i cienkimi ustami..:classic_cool: najchętniej bym zapytała wprost o soo koorva chodzi,ale i tak nitz mi nie powie.mam zagwozdkę.:classic_cool: Dowiedziałam się jeszcze,że transełe zamiast zacząć brać hormony w 2013,przesunął to sobie na wakacje 2014 i poczeka ze studiami do momentu ,w którym hormony zaczną działać i on zmieni dane osobowe und dokumenty i wtedy dopiero wkroczy na stoodia jako pełnoprawny mężczyzna.:classic_cool: Jest opłatzalne,ale koleżankełe wogóle nie wykazuje wdzięczności.Pozatym miałam cichą nadzieję,że skoro będzie miała zwolnienie,to nie będę musiała spędzać godziny wfu sama ale..ona spotyka się wtedy ze swoim fagasem.przegrauam :classic_cool:🖐️ Transełe to poyeb,spradzone und potwierdzone:classic_cool:🖐️ Dzieci kwiaty to jeden z moich loverów!:classic_cool: ta laska jest w mojej klasie i mówi że jest godkom gdyż zna kilka piosenek nowego najtłisza i loffcia anetkę oraz swojego bojfrenda pjotra,który zabrał ja do parku owadogigant jako dowód jego dozgonnej miłości.😭:classic_cool: Pozatym piertoli,że jest hipisę,ubiera się jak dziffka,jest dziffką,jest goopia i ma 10cm odrost.:classic_cool: ostatnio bardziej mnie wkoorvia niż śmieszy,ale nadal jest moim loverem:classic_cool: Mnie tak nazywają/li i jeszcze mówią,że holenderkełe i bandełe to 100% satanizm:classic_cool: Foty klasowe są moją zmorą,chodziaż na tej sprzed roku wyszłam całkiem w pytę.O ile w tym roku będą trzaskać foteły klasowe,to pokaże ci to zatzne focisze,oczywiście o ile ty zaprezentujesz mi swoje sprzed 5 lat.:classic_cool: Chyba wyglądam na upośledzoną,bo dzisiaj gimnazjalista powiedział do mnie 'pani' i 'dzień dobry' :O na co ja zrobiłam minę 'wtf' i zaczęłam tłumić dziki śmiech:classic_cool: Właśnie koorva,matematyka to moja piertolona zmora i to mnie przeraża najbardziej.Resztę olewam ciepłym moczem,chyba że to angielski który czeka mnie rozszerzony na matoorełe.:classic_cool: Koorva,rozważałam już tę optzję,ale wychodzi na to że holenderkełe musiałaby się zafasolkować w wieku 9 lat i urodzić mnie w wieku 10,co yedzie ostrą patologią und nieprzeciętnie wczesną mestrooatzją i initzjatzją seksooalną.:classic_cool: 'Nie chcę być osobą normalną' to samo tootaj :classic_cool:🖐️ Doborowe towarzystwo,tymi tableteczkami to pewnie grałybyśmy w wartzaby 😭:classic_cool: Jak spotkam się z transełe na stoodiach,to piertolnę.ale z droogiej strony miałabym go wtedy w garści und mogłabym nim manipulowatź oraz mieć niebotyczne wymagania,gdyż znam jego największy sekret ever i w jednej chwili mogłabym mu zrobić z żytzia piekiełko.:classic_cool:🖐️ Chodziaż nie jestem aż tak wredna,ale nie ręczę za siebie jak ktoś mnie wkoorvi,a jest to niestety bardzo łatwe.:classic_cool: Moje koleżankełe z neta umie wróżytź,ale pojechała na stoodia ,wciągnęła się w ćpanie und chlanie i teraz jest osobą odurzoną i uzależnioną,więc wszelakie karty ma głęboko w doopie.Jednak była całkiem w pytę,w połowie grudnia2009 wywróżyła mi,że holenderkełe odpisze mi za około 2 tygodnie,i koorva naprawde tak było,bo przecież odpisała mi na urodziny:D:classic_cool: Nie widziałam siudy na żywtza już prawie 2lata,ale nadal pamiętam ten śmieszny głos i jego pryszczatą fatzjatę suto wysmarowaną pomarańczowym fluidem.:classic_cool: Niby tak,dodatkowo mam jeszcze jedzenie oraz moje fazy i takie wachania nastrojów,że nie sposób się nudzić.Nawet napisałam rymowankę ,ktora umiliła mi kolejny dzień i zapewniła kolejne spazmy.Twoim światełkiem jest przecież garę,alko,gry,batmanełe,gra o tron i fajny puszap,wygrałaś żytzie:classic_cool: Musi się mastoorbowatź,bo pisał rozdziały erotyczne,na które reagowałam zdegustowaniem,a mnie naprawdę jest ciężko zdegustować.:classic_cool:jednak zrobiłam sobei z tego fazę ,i za każdym razem wyrywałam transowi zeszyt z opowiadaniem tantum rosa,oraz czytałam go na glos,za co transełe chciało mnie uderzyć und udusić,ale tego nie zrobiło,bo jestem dziewczyną.dżentelmene koorva:classic_cool: wtedy też transełe powiedział 'mam swoje potrzeby' :O:D:classic_cool::O 'Dobrze wiedzieć, że gołębie są siwo-żółtawo-brązowe, nawet przy transełe można się nauczyć czegoś innego niż operowania paróffką Ja od dzisiaj powtarzam "gromkie brawa" ' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ffjem,i bardzo się z tego cieszę.ciekawe czy pieski mają polutzje notzne😭:classic_cool: Wstawię sobie protezę,jak holenderkełe której dwie jedynki piertolnęły w wieku 11 lat,fajny zbiege okoliczności :classic_cool: Wały z kołdry są w pytę,ja właśnie zmieniłam mojemu ubranko vel.pościel.:classic_cool: a twój jak jest ubrany?w zielony garniturek?:classic_cool: Moje piątki są w pytę,mam na 10 i mam tylko 4 lektzje,jesoo idealnie:classic_cool: Jutro piątek!❤️:classic_cool:i rysunek w niedziele:O:O:O Mi też się nie rzutza,ale kiedyś było jej tu pełno i odpierdalała jakieś schizofrenie,kafeteriusze robili fotomontaze i ogiolnie było komicznie.:classic_cool: Po tej wypowiedzi jestem w 100% pewna,że wolna i zadowolona z życia to prodżekte ,albo ma hirsutyzm.:classic_cool: ' 15:53 [zgłoś do usunięcia] wolna i zadowolona z życia ja wszystko golę , wąsy ,brodę , plecy , rece , brzuch , posladki , okolice intymne , nogi wszystko' Ona też pewnie dostała wpiertol ,dlatego udaje porządną i nie chce się bawić w mazanie po zeszytach.😠:classic_cool: Chodziaż nie wiem jak można dostać wpiertol za pomazaną książkę,bo mi nikt ich nie przegląda.Ale ja nie powinnam się wypowiadać,bo sama dostaję wpiertol za stookanie krzesłem,klawiaturą i spanie w ciągu dnia:O Ja albo mam gonitwę myśli,albo zupełną pustke w głowie:O jestę poyebę :classic_cool: Jestem senna,ale pewnie w przewidywanej porze snu się rozbudzę i znowu zasne dopiero o 1.:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×