Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

dzię dobry moja boska,zuośliwa und podstępna Joanno, zabijająca mnie podczas obserwowania okolicy przez lunetę ❤️😭 und cześć Kuciapa :classic_cool:🖐️ to tylko na pierwszy rzut oka i to z daleka wygląda na niecenzuralną treść 😭:classic_cool: po bliższych oględzinach wychodzi szydło z worka :classic_cool: badanie psychologiczne w formie zdjęcia na pulpicie? :classic_cool:😭 no nie wię czy to przejdzie :classic_cool: mnie by taka wymówka rozbawiła :D:classic_cool: mam nadzieję, że jak wymięknie to nie zacznie mnie bombardować pytaniami o dokładną datę ślubu i kiedy doczeka się fasolek :classic_cool::classic_cool: moja Ciebie również, bo będę w dobrych und boskich rękach ❤️😭:classic_cool: przeca nie masz się czego obawiać 😭:classic_cool: nie tylko cudowna Dżoanno :classic_cool::classic_cool:❤️ palenie Twojej wkoorwionej und seksownej doopy już nie jest efektywne 😭:classic_cool: teraz wolę Cię atakować z zaskoczenia :classic_cool: proszę :classic_cool: mam nadzieję, że niedługo zmienisz nawyki w TFie i przestaniesz katować biednego pyro 😭:classic_cool: o moim nicku wiesz już wszystko, boska,przypominająca anioła und słodko wkoorwiająca się Asiu ❤️😭 no nie wię, każda technologia zawodzi, zwłaszcza w tak ekstremalnych warunkach :classic_cool: ja też będę spokojniejszy :classic_cool: będę mógł wypić w doborowym towarzystwie und będę bezpieczny :classic_cool: poczuję się jak w jakimś klubie :classic_cool: wystarczą ślady na facjacie :classic_cool: te na klacie będą naszą słodką tajemnicą, o której nikt poza nami nie będzie wiedział 😭:classic_cool: zresztą, w naszej ponad 20sto osobowej grupie są raptem 4 loszki, w tym 3 blondynki :D nie masz o co się martwić 😭:classic_cool: nawet sobie nie żartuj w ten sposób, bo skończę na oddziale zamkniętym z objawami głębokiej depresji 😭:classic_cool: pewnie spodobała jej się fabuła, wymyślne nazwy oraz nagłe zwroty akcji :classic_cool: dlaczego miałaby się mnie czepiać 😭:classic_cool: to, że mam bardziej rozwiniętą wyobraźnię niż pozostali automatycznie musi oznaczać, że jestę psychiczny? 😭:classic_cool: to jakieś socjalistyczne wyrównywanie szans? :classic_cool: po których nie mógłbym zasnąć z wrażenia 😭:classic_cool: w sumie to jest nieźle przemyślane :classic_cool: najpierw lody, a później gorące buziaki żeby nie zachwiać równowagi 😭:classic_cool: jeśli nie dojedziesz to ruszę w poszukiwania wzdłuż torów i nie spocznę dopóki Cię nie znajdę 😭:classic_cool: a jeśli mi się nie uda to sam położę się na torach 😭 ale mówisz to pod wpływem emocji i jest to ciemna strona naszej miłości 😭:classic_cool: ja ciągle śnię o Tobie i spotkaniu w październiku 😭:classic_cool: uczepiłem się tego jednego tematu jak... :classic_cool::classic_cool: śni mi się nasze spotkanie, maraton, mizianie, picie Cytrynówki und wiele innych 😭:classic_cool: ps: dzisiaj miałem krótki koszmar z "z pod prysznica" w roli głównej 😭:D pewnie próbowałaś obejrzeć ten film krótko po premierze w kinie :classic_cool: wtedy zazwyczaj jest choojowa jakość CAM + dźwięk dopasowany z kina :D🖐️ wolę poczekać aż będzie wersja DVDRip i spokojnie obejrzeć :classic_cool: taki imprezowicz na pewno tym się nie przejmie i ruszy na dalsze łowy :classic_cool: jego motto to pewnie "trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać" :classic_cool: na pewno znajdzie się inna chętna, którą będzie zabierał do kina und będzie zasypywał smsami o imprezach i oglądaniu filmów ze znajomymi :classic_cool: nie masz czego 😭 na pewno oszaleje z radości gdy Cię pozna i na własnej skórze przekona się o Twojej boskości ❤️😭 a wszystkie te daty zostaną w mojej głowie na zawsze 😭:classic_cool: 9 sierpnia, 5 października und jeszcze parę innych 😭:classic_cool: jak w Toy Story :classic_cool: "na koniec świata i jeszcze dalej" 😭:classic_cool: przydadzą się kiedyś dla naszej fasolki :classic_cool: my sprawimy sobie ASG und mundury taktyczne :classic_cool:😭 i pisze to osoba, która cieszy się z każdego mojego dead'a w TFie 😭:classic_cool: ale to ja jestę złośliwy 😭:classic_cool: nie wiadomo 😭 może będzie chciała wychować ją na porządną fasolkę :classic_cool: alkohol od 18 lat, blokada na kafeterie und Kapitana Bombę :classic_cool:😭 ale z drugiej strony, ktoś będzie musiał zająć jej miejsce na kafeterii :classic_cool: "there must always be... a Paletz!" :classic_cool::classic_cool: blondynki powinny być rzucane na pożarcie ciapatym i murzynom :classic_cool::classic_cool: obejdzie się bez przeszczepów 😭:classic_cool: mam gęste und motzne włosy, więc nie zanosi się na zakola und łysinkę :classic_cool: ale doceniam Twoje chęci und wsparcie ❤️😭 tylko dzięki temu nie zamarzłem w nocy 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór mój pro Pawełe złośliwie oglądający się za innymi brunetkami ❤️ und siostrełe :classic_cool:🖐️ Nadchodzi dwumetrowy post :classic_cool:🖐️ Siostrełe Jak byłam młodsza to też byłam osobą histeryczną und furiacką, więc często kopałam kosze na śmieci rozpiertalając cały syf oraz obierki po ziemniakach po chałupie, rzucałam ludźmi und przedmiotami oraz biłam wszystko co popadnie, ale fartownie dorosłam i obecnie jestę prawdziwą oazą spokoju. Teraz nawet Pawełe nabijający na mnie swoje fragi nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi :classic_cool::classic_cool: Rychu Peja pozdrawia i całuje :classic_cool:🖐️ Transełe wchodzący Ci w doopę zacznie być niebezpieczny jak dorobi się paróffy, więc na razie nie musisz zbytnio się go obawiać :classic_cool: On wyraźnie potrzebuje miłości, czułości und zrozumienia, pewnie doszedł do wniosku, że z jego v-związku wyjdzie łysy chooj skoro nawet nie może czule podrapać swojej loobej za uszkiem, więc szuka kogoś kto jej zastąpi, bankowo jesteście na jego liście hot doopencji :classic_cool: Pani Pauka i jej Moominek! Chyba serialnie wydrukuję pana Paukę i powieszę go sobie obok zboczonego Pawełe :classic_cool:🖐️ Stachurskyemu do tego Nervosolu przydałby się też jakiś dobry psychiatra, ale z drugiej strony lepiej, żeby nagrywał swoje tęgie bity napędzane motzą kosmiczną :classic_cool: Ja jako osoba stara und niedołężna nie czerpię już chyba żadnych pokładów rozrywkowych z niczego, ponieważ z wiekiem robię się coraz bardziej wybredna i zadowala mnie tylko alkohol i inne lotne rozrywki, do których zazwyczaj nie mam dostępu :classic_cool: Mnie książki TB też kusiły i miałam je kupić, ale ostatecznie przygruchałam "Grę o tron", której jak zwykle nie mam czasu czytać :classic_cool: W klaskaniu jestę dobra i mogłabym konkurować z klaszczącą ekipą Piotra Rubika, więc myślę, że podołam temu zadaniu i gromkie brawa mnie nie przerosną :classic_cool: Zazwyczaj wyglądam przy tym jak osoba upośledzona, ale na szczęście nikt mnie na razie nie widzi to odpiertalam gromkie oklaski ciesząc się, że mogłam tak fajnie przyfazować, więc z uciechy klaszczę dwa razy motzniej i drę się dwa razy głośniej. Jestę mistrzę gromkich oklasków :classic_cool:🖐️ Pewnie były zbyt normalnymi osobami na wasze klasowe warunki, zresztą Mediolan to przeca szkolna elita, więc gdzie takie puotki jak te dwie panny się tam pchają. Przynajmniej mądre skoro same zrezygnowały :classic_cool: "Już bardziej ja przypominam ten ideał", to już wiesz czemu transełe tak bacznie Cię skanooje :classic_cool::classic_cool::classic_cool:🖐️ Któregoś dnia wyzna Ci całą prawdę, bo znudzi mu się ten ukryty v-związek, póki co jara go pewnie ta aura tajemniczości, więc nie puści pary z ust czując dreszczyk emotzji jak trzynastolatka spotykająca się w ukryciu z trzydziestolatkiem. Bądź cierpliwa, siostrełe :classic_cool:🖐️ Pewnie tak mu odpiertoli, że od razu zacznie napierać na wszystkie pobliskie loszki i ostatecznie zostanie uznany za zboczeńca i wroga publicznego numer jeden, tym sposobem przez kilka przyszyłych lat nie zrobi użytku ze swojej paróffki :classic_cool: Ty możesz w tym czasie spotykać się z Holenderkełe und wałami z kołdry, więc nie masz powodów do narzekań :classic_cool: Nowemu Nightwishowi to już bliżej do popu niż normalnej muzyki, więc z tej pipy z odrostami wożącej się po parku owadogigant to rzeczywiście wypływa sam gotyk, mrok und szatanełe :classic_cool: Ostatnio puściłam swojej blondynie kawałek Holenderkełe i stwierdziła, że to muzyka kościelna, więc zdania jak widać są motzno podzielone :classic_cool::classic_cool: Ja nigdy nie wychodziłam w pytę i cieszę się bardzo, że mam to za sobą, bo nigdy nie rozumiałam celu fotografowania całej klasy, której członkowie przeważnie rzygają sobą nawzajem i wspólne zdjęcia im niepotrzebne :classic_cool: Jak kiedyś znajdę swoją fotełe klasową peuną pasztetełe to Ci podrzucę :classic_cool: Nie na upośledzoną tylko na prawdziwą und dojrzałą samitzę :classic_cool: Ciesz się, bo to znak że mogłabyś kupować alkohol bez plakietki, gdyby owi gimnazjaliści siedzieli przy kasie w monopolowym :classic_cool: Na szczęście masz wsparcie rodzinne w postaci załatwiania Ci korepetycji, więc spokojnie dasz sobie radę z tym koksem :classic_cool: Holenderkełe jest cyborgię, bankowo może się rozmnażać tak jak cyborgi, czyli ulepiła Cię z kabli przewodzących prąd und innych urządzeń technicznych na wzór człowieka tworzonego przez Prometeusza. Jesteś Terminatorę siostrełe i nawet o tym nie wiesz :classic_cool:🖐️ Ty szantażystko, może zaszantażuj go tym sekretem i wyciągnij z niego informację na temat jego v-relatzji z jego v-dzieffczyną :classic_cool: Ja też nie jestę osobą wredną, a i tak nikt mnie nie lubi, więc chyba zacznę być człowiekię skoorwielę któregoś dnia :classic_cool: Taka koleżanka jest na wagę złota, więc może wyciągnij ją z nałogu i niech Ci namiętnie wróży do końca życia :classic_cool: Chociaż podejrzewam, że na fazie jej przewidywania są jeszcze bardziej trafne to możesz to wykorzystać :classic_cool: Pomarańczowy fluid na fatzjacie Si_y, musiał wyglądać fest seksownie :classic_cool: No widzisz siostrełe, więc w gruncie rzeczy jesteś bardzo szczęśliwą osobą peuną światełek und nadziei na przyszłość i nie masz powodów do narzekań :classic_cool: Ty też je wygrałaś, bo jeszcze kilka lat i na drodze stanie Twój rycerz na białej kobyle :classic_cool:🖐️ Pewnie ma motzno rozbudowaną wyobraźnię oraz system wmawiania sobie różnych treści, więc w trakcie tego aktu wyobraża sobie swoją paróffkę, a później tworzy takie bulwersujące teksty :classic_cool: Taki z niego dżentelmę, że pokazuje środkowe paltze do ponętnych loszek jak rzucajo w niego papierkami :classic_cool: Ma przy okazji potrzebę mówienia und pisania o swoich potrzebach, nie dość że transełe to jeszcze ekshibicjonista :classic_cool: Zależy, które pieski :classic_cool::classic_cool:🖐️ Cyborg bez zębów, to Ci dopiero nowoczesna technologia und zaawansowany kamuflaż, żeby nikt nie poznał, że jest osobą wyładowaną przewodami :classic_cool: Mój wał jest ubrany w leśny kamuflaż bojowy, czyli w zielony mundur przypominający Puszczę Białowieską, całkiem sekzowna z niego bestia :classic_cool: Wczoraj był piątek i u mnie było deszczowo, zwierzyna w klatkach warszawskiego ZOO spiertalała w popłochu :classic_cool: Ewentualnie wolna und zadowolona z życia jest Wielką Stopą tylko nie chce się przyznać :classic_cool:🖐️ Też nie wiem jak można dostać za to wpiertol, pomimo tego że moja mamełe uwielbia czyste książki, przy okazji nie wiem jak można dostać wpiertol za stookanie w klawiaturę, ale rodzice to takie bestie, że tego nie zrozumiesz :classic_cool: Ja najczęściej mam w głowie pustkę, zresztą od osoby bezmózgowej trudno wymagać czegokolwiek innego :classic_cool: Godzinę temu wpiertoliłam spaghetti, a obecnie jestę głodna, co za choojóffka 😭:classic_cool: Boski Pawełe ❤️ Z moją zdolnością przekonywania und motzą perswazji płynącej z tego oblicza pełnego nauk pobieranych od labradora wmówiłabym takiemu zboczoochowi nawet to, że na zdjęciu jest piła łańcuchowa STIHL :classic_cool: Aczkolwiek bajer z badaniem psychologicznym przechodzi dość często w mniej kontrowersyjnych sytuacjach :classic_cool: Takie pytania mogą się pojawić, ale na pewno nie będzie to w formie bombardowania, najwyżej zapyta Cię o to tylko raz dziennie :classic_cool::classic_cool: Na szczęście Twoja szczera und stanowcza odpowiedź: "nigdy" zdecydowanie wystarczy 😭:classic_cool: No nie wię czy Twoja rodzina wyciągnie taki wniosek z moich gróźb und kuksańców peunych miłości, więc przed poznaniem Twoich bliskich będę musiała udać się na terapię radzenia sobie z nerwami, żeby nikt nie musiał się o Ciebie martwić 😭:classic_cool: Ty zuośliwcu, nie dość, że nabijałeś na mnie fragi, zdobywałeś osiągnięcia oraz dokonywałeś gorątzej und samczej dominacji to jeszcze czerpałeś pokłady radości z moich zgonów 😭:classic_cool: A ja miałam wtedy nadzieję, że miziałam tym Twoje samcze ego i że przy okazji nie wstydzisz się, że masz taką lamerską loobą, która gra jak prawdziwy paralityk opuszczony przez szare komórki 😭:classic_cool: Co nie zmienia faktu, że ja pękam z dumy kiedy mój samietz dziko podbija und rozpiertala całą mapę i inne grajątze loszki mogłyby mi go pozazdrościć ❤️:classic_cool: Powoli rosną moje chęci na zmianę klasy, więc może już niedługo dam odpocząć biednemu miotaczowi ognia :classic_cool: Najsłodziej to wkoorwiasz się Ty, zwłaszcza tym swoim ironicznym und zaczepnym tonem, który zaczyna mnie krętzić 😭❤️:classic_cool: Jeśli Twoja technologia zawiedzie to możesz mieć problem, bo ja niestety nie dysponuję żadnymi męskimi bokserkami :classic_cool::classic_cool: Dosłownie żytzie na krawędzi :classic_cool: Na szczęście bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ten, że będziesz pił ze mną, więc musisz przeżyć te ubogie w emocje klubowe warunki :classic_cool: To dobrze, bo wolałabym, żeby żadna inna loszka nie śliniła się do Twojego boskiego und samczego ciała 😭:classic_cool: Uspokoiłeś mnie tymi blondynkami und jedną brunetką, bo jedna zawsze brzmi lepiej niż kilkanaście :classic_cool: Zawsze może pocieszyć Cię jakaś loszka z ciemnymi włosyma, więc dasz sobie radę nawet wtedy jak ja skończę na torach :classic_cool:🖐️ Na pewno tak było, przy okazji bankowo liczyła na to, że skończysz jako sławny pisarz i będzie mogła częściej zaczytywać się w Twoim potoku literackim, a Ty zrobiłeś ją w chooja :classic_cool: Dokładnie tak, w obawie przed tworzeniem się niesprzyjających tępym uczniom dysproporcji załatwiono by Ci żółte papiery z powodu Twojej daleko posooniętej wyobraźni :classic_cool: Wszystko musi być genialnie przemyślanie, żeby było idealnie, gdybym nie zafundowała Ci loda und gorątzych buziaków to pewnie nie chciałbyś nosić mojego plecaka :classic_cool::classic_cool: Och Pawełe, chyba tylko tak boski samietz jak Ty byłby skłonny do takich poszukiwań 😭:classic_cool: Na szczęście póki co nie muszę z Tobą rywalizować w dwóch różnych teamach i od dwóch dni nie zrobiłam Ci słownej krzywdy, po której miałabym solidne wyrzuty sumienia niedające mi spać po notzach 😭:classic_cool: Chyba, że nadal masz głowę peuną brunetek to taki stan rzeczy może zmienić się bardzo szybko :classic_cool::classic_cool: Mi się śnią same rozstania und tragedie w naszym żytziu, ale widocznie równowaga musi być zachowana i jeśli Ty śnisz o pozytywach to ja muszę śnić o negatywach, więc wszystko jest w porządku 😭:classic_cool: Miołaj z Empika wychodzący z pod prysznica i zamykajątzy okno, bo pizda :classic_cool:🖐️ Koorwa, jakoś CAM to niezły syf, na szczęście ja zanim załapię, że była premiera danego filmu to już są w miarę ogarnięte wersje, ale to nadal nie taka czystość und zerowy piksel jak filmy DVD :classic_cool: Liczę, że przygruchasz Batmanełe w jakiejś zajeebistej wersji i obejrzymy przy następnym spotkaniu, które prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie, bo po weekendzie w moich ramionach będziesz miał dosyć 😭:classic_cool: Ratzja, pewnie regularnie ponosi go melanż, więc nawet nie pamięta o moim istnieniu. Przynajmniej nie muszę mu odpisywać na ostatniego esemesa, bo bankowo jest już w objęciach innej loszki :classic_cool: Skoro nadal się przy tym upierasz to jestem zmuszona zminimalizować swoje obawy, które bankowo nasilą się przed tym dniem zapoznawczym, ale na szczęście mam jeszcze mnóstwo czasu, żeby się do tego przygotować, więc jakoś to będzie 😭:classic_cool: W mojej też i prawdopodobnie nasze wspólne daty będą jedynymi datami, które pamiętam 😭:classic_cool: Jesoo, jeśli sprawisz sobie kiedyś mundur taktyczny und ASG to chyba za długo w tym nie pobiegasz, bo błyskawicznie się na Ciebie rzutzę psując całą zabawę 😭:classic_cool: To nie ja Ci opowiadam o brunetkach, Ty dziadoo zuośliwy 😭:classic_cool: Miejmy nadzieję, że jej fasolka nie będzie fasolką z rodzaju tych skrzywdzonych przez ambicje rodziców :classic_cool: Chociaż nie zapominajmy o tatełe fasolki, bo może mieć tu dużo do powiedzenia i nakładać same blokady rodzicielskie, które spowodują, że wyrośnie buntownicza fasola peuna nienawiści do świata 😭:classic_cool: W takim razie jeden problem z głowy i przynajmniej Ty będziesz miał boojną czuprynę Zbigniewa Wodeckiego, bo ja na starość bankowo wyłysieję przez dominatzję genów mojego tatełe nad siwymi genami mamełe 😭:classic_cool: Cieszę się, że tak Cię rozgrzewam, bo Ty mnie rozgrzewasz regularnie nawet wtedy kiedy śnię o naszych kłótniach und milionach zdrad oraz bolesnych rozstań 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba senna i głodna
przeczytałam,zaliczyłam upojne śmiechełe,ale odpiszę jutro w godzinach wieczornych,gdyż jestem osobą posiadającą 8 nowych swetrów ,oraz niebotyczną senność spowodowaną kilkugodzinnym nakoorvianiem po sklepach w poszukiwaniu tychże swetrów.:classic_cool:mam dziwną dziką fazę i zaczynam bać się samej siebie.:classic_cool: peezda z którą chodziłam do gimnazjum,prosi mnie o pomoc w zaprojektowaniu tatuażu z łosiową czachą,a ja nie odpisuję jej już od..środy?:O nie chce mi się koorva:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba senna i głodna
zapomniałam dodać,że życzę wszystkim upojnych notzy i równie upojnych snów,rześkiego porankoo i braku katza:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba podjarana und senna
zapomniałabym dodać newsa z wczoraj :classic_cool: z twittera holenderkełe: 'Now it's time to work on the new Epica songs! Very excited!' :D:D:D:D:D:D :classic_cool: koorva,a więc to jednak nie są żarty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem osobą posiadającą 70zł i najprawdopodobniej we wtorek udam się do rossmana po soczewy.:classic_cool: niby jest jakaś obawa,że kupię rossmanowe goowno,które rozpiździ mi oczy a wada skoczy do -5,ale w mojej sytuacji cena gra niestety bardzo ważną rolę,żeby nie powiedzieć najważniejszą.:classic_cool: Od czasu przyfazowania na punkcie nowej płyteły moje skłonności destrukcyjno-furiackie drastycznie zmalały,i tym sposobem utrzymuję względny spokój, przeplatany stałym niepokojem wewnętrznym.:classic_cool: Chodziaż wiele rzeczy wyprowadza mnie z równowagi,ale nie daję tego po sobie poznać,ponieważ jestem osobą ze sprzecznymi reakcjami i histerycznym chichotem,oznajmiającym że mam wyjeebane na wszystko.:classic_cool: Łoo jesooo,jutro znowu transełe od rana aż do 15:O😭 transełe ma fetysz łapania za kolana ,ramiona i głowy,spr und potw :O:classic_cool: Japiertolę,nie ogarniam o soo chodzi z tym v-związkiem,kiedys chyba wypiertole mu w tffasz 'kim do kurwy nędzy jest sylwia i dlaczego oszukujesz tą biedna niewiastę,że masz fioota' :classic_cool: Przypominam o mailowym wideło ,objaśnieniach paukowo tomaszowych (przy okazji zapraszam na praktyki do tego miłego pana :classic_cool::classic_cool:http://paleczka.prv.pl/) Wyglądasz jak tęgi bit i jesz harpie na obiadokolację,której zapominasz wydalić poranną porą ,ponieważ masz problem z percepcją manualną i postrzeganiem kolidacji urządzeniowo toksykomicznych.:classic_cool: Ja muszę z czegoś czerpać,bo nie mam dostępu do alkoholu,a pełnoprawne nayebanie się nastąpi dopiero za 2 lata:O wyobraź sobie koorva 2 letnią abstynencję,bo jedyny dostęp do alko poprzez miłą koleżankę mam już odcięty,a w domu dostanę wpiertol aż miło.:classic_cool: Teraz nie czytam już żadnych książek,bo nie jestem w stanie się na żadnej skoncentrować.Mam zbyt dużą burzę myśli oraz innych dziwnych rzeczy,które balansują jak szalone koorva po jakiejś niebotycznie pochyłej linii,zmieniając co chwilę kierunek und swoją wielkość,yebane przygłoopy:classic_cool:🖐️ Ale naprawdę,jedyne na czym jestem w stanie się skoncentrować to muzyka,koncerty,holenderkełe i czytanie kafe :O:classic_cool: na innych czynnościach nie jestem w stanie skoncentrować się dłużej niż na 2 minuty :classic_cool: tak szczerze to utrudnia mi to życie,i to motzno,szczególnie na matmie :classic_cool: To w pytę,bo trzeba będzie klaskać w środę i to koorva gromko.:classic_cool: środa jest pokoorviona,bo mam dwa angielskie z rana i potem dwa wfy,na których siedzę w domu przed kompem.Wolałabym mieć na 9:50 i przynajmniej się wyspać😭:classic_cool: 'Zazwyczaj wyglądam przy tym jak osoba upośledzona, ale na szczęście nikt mnie na razie nie widzi to odpiertalam gromkie oklaski ciesząc się, że mogłam tak fajnie przyfazować, więc z uciechy klaszczę dwa razy motzniej i drę się dwa razy głośniej':D:D:D:D:D:D Możliwe,ta klasa to poyeby i to motzne,transy,wariatki,geje,lesby,modelki,dziwki, galerianki i psychopaci,w pytę klasa,idealnie dla mnie :classic_cool: Japiertolę,nie chcę znowu znosić transełe,tym bardziej że koleżankełe się przed nim chowa i nie mogę jej potem znaleźć,a czasem kątem oka widzę jak transełe do kogoś dzwoni..pewnie do sylwii :classic_cool: Transełe jako 14latka pisał z jakimś 20 letnim mariuszem o sexie,soo to byłoo,z kim ja się zadaję :classic_cool: Już napiera,wszyscy patrzą na niego z przerażeniem,ale jedyne co lubię to ten optymistyczny i pełen ciepła okrzyk 'ludzka stonoga' :classic_cool: mam nowe słowo: fuszerka :classic_cool::O Mam też fuszerek od zayebania:classic_cool:🖐️ jestem fuszerką i rozwieszam swoje jelita na suszarce owijając je w bawełniane ręczniki najlepszej jakości i delikatnie opatulam jedwabnymi wstążeczkami dla zachowania maximum stylu i dobrego smaku.:classic_cool: Moje wały z kołdry są faworytami norowtza,ogółem norowietz zajmuje całą poduszkę a ja śpię na płasko,holenderkełe to pewnie śpi na ramieniu olivera :classic_cool: Chcę koncert!😭:classic_cool: 'Nowemu Nightwishowi to już bliżej do popu niż normalnej muzyki, więc z tej pipy z odrostami wożącej się po parku owadogigant to rzeczywiście wypływa sam gotyk, mrok und szatanełe' :D:D:D:D: pokażę ci kiedyś jej foty:D:D:D koorva:classic_cool: chyba że już pokazywałam,skleroza mode on! Łoo koorva,też już to słyszałam,na równi z satanizmem,a soo jej takiego koorva matź kościelnego puściłaś ty goopia pauko ?:classic_cool: Ja też nie rozumiem,tym bardziej jak piertolą o uśmiechaniu się i suszeniu zębów,a ja wtedy stoję z grobową miną lub strzelam jakiś grymas twarzowy wyglądający na cyniczno ironiczny uśmiech.:classic_cool: Będę czekatź cierpliwie,tak samo jak czekam na fotografe und codziennie rano odpiertalam piękne makijaże,aby na ewentualnej fotełe wyjść w pytę :classic_cool: bo ta szkola to takie poyeby,że nawet nikt nie powie w przeddzień,że będą foty,tylko przychodzą w środku lektzji z radosnym komunikatę 'fotografe czeka aż wysadzicie doopy na dwór żeby mógł wam zrobić zdjęcie,na którym wyjdziecie jak ostatnie paszczory i osoby grube':classic_cool: Jestę osobą brzydką und groobą,ide się pochlastać:classic_cool:🖐️ Teraz to doceniam,ale trzy godziny to zdźiebko (:classic_cool:) za dużo,chodziaż dwie to matma a ta trzecia to chemia,której za hooya nie rozumiem i cudem uniknęłam popraffki.:classic_cool: Jest jakimś koorva ufo,jak można mieć taką fatzjatę i taki uśmiech koorva :classic_cool: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/644360_508010199226337_1269693287_n.jpg ja z wyszczerzonymi siekaczami w uśmiechu wyglądam jak chomik czy inny pokraczny zwierzak:classic_cool: a to jest takie słodkie,jeszcze z podpisem 'Aren't we all big children with more responsibilities? ' 😭:classic_cool: http://4.bp.blogspot.com/-cQz9_-_iXYg/UEtLL3_B-yI/AAAAAAAACPg/9KNhUqED-TA/s1600/IMG_1800.p.jpg Na resztę odpisze jutro albo jeszcze dziś na mobilnym,bo mnie wypierdalaja z kompa.Adios :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie grzecznie z domu. Wymoczylam dupke i opalilam nam morzem polnocnym. Za meduzami latalam i wpodke wypilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymoczona dupka
:classic_cool:meduzy są rozkoszne,zazdroszcze możliwości obcowania z meduzami😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFASHGDFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Rozpoczynam gnębienie und tyranie transełe,na co otrzymałam odpowiedź,że jestem między innymi dziecinna,frazy w stylu 'ogarnij się' ' przestań' ' o co ci chodzi' :classic_cool: a to wszysctko dlatego,że transełe kupił sobie czerwono czarny piórniczek z postacią z kreskówki,będący rzecz jasna kwintesencją męskości.Na owym piórniczku widnieje napis 'knock knock' na co ja drę się do transełe 'PUK PUK' ,koleżanka dodaje 'kto tam?' i obie szczepczemy 'radosny transss' :classic_cool: :O:D:classic_cool: ogółem transełe załapało wkoorva i siedziało przez pewien czas motzno zirytowane moim dogadywaniem 'puk puk dziecinny piórniczek' :O:classic_cool: 'Ja też nie jestę osobą wredną, a i tak nikt mnie nie lubi, więc chyba zacznę być człowiekię skoorwielę któregoś dnia' ja się już skoorvielam,ale większość sytuacji ostatnio mnie śmieszy,widziałam tzałujące sie owadogiganty pod szkołą :classic_cool: Koleżankełe już nawet nie ma tych kart,więc jedyne co może zrobić to powróżyć mi z fusów.swoją drogą wczoraj bez żadnego powodu napisała 'ej Simone jest w końcu w ciąży?' na co ja zareagowałam automatyczną paniką.:classic_cool: Wprawdzie miałam takiego stracha w styczniu i lutym 2012,bo holenderkełe przytyła i miała zaokrąglony bebzol,ale na szczęście okazało sie,że wszystko jest po staremu,żadnej fasoli nie ma i nie będzie,więc moje obawy zostały rozwiane.:classic_cool: Pozatym idzie nowa trasa,nowy album,więc to tym bardziej nie jest czas na zapładnianie.:classic_cool:🖐️ Miał jeszcze dziewiczy wąsik niczym kuba kołodziej z trudnych spraw(http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/08/0e1428bd08cc7b1f6e990f2ac9f9e2e7.jpg?1312191426) z tym,że si__da miał czarny:classic_cool::O Jestem właśnie motzno podjarana i nakręcona i nawet nie wiem koorva czym,może holenderkełowym widełem ale byłam już taka cały dzień,nie ogarniam moich piertolonych zmian na stroju,koorva matźźź:classic_cool: ja pierdole zaraz rozkoorvie chate,nooo :classic_cool::D:D:D Nie jestem osobą szczęśliwą,jestem osobą popiertoloną z nieokreślonym nastrojem i niebezpiecznymi obsesjami na punkcie różnych dziwnych osób,z pokoorbvionym poczuciem humoru i fazami,a osobą szczęśliwą jestem jedynie na koncertełe😭:classic_cool: Zawsze chciałam mieć konia😭:classic_cool: powtarzałam dziś namiętnie frazę 'mięsny jeż to moje ulubione danie' :classic_cool: Dzisiaj na angielskim były jakieś koorevskie pytania typu co robisz gdy pada,a transełe powiedziało że ma wtedy wenę na pisanie opowiadań:D na tzo ja spytałam,czy takich w stylu tantuum rosy,czyli erotycznych:classic_cool::classic_cool: ale powiedziało ,że nie,czyli chodzi o psshymierze lykanuff :classic_cool: Jeszcze mnie wyzywa ,śmierdzi tzeboolą und napiera bezustannie,transełe to yebane narcystyczne psychole :classic_cool: Holenderkełe to tzudo,ona mnie zachwyca swoją osobą już od 3 lat,nieprzerwanie,to popiertolone:classic_cool: nie nooo kooorva,piertolne zaraz,mojapsychika robi sobie zemnie jajtza:D:D:D:D:D:D:D:D:D: mój nastroj = :D:D:D:D:D :O:O:O:classic_cool::classic_cool::D:D:D:classic_cool::O:O:O:classic_cool::classic_cool::classic_cool::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:classic_cool::D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam piertolony monolog
czuję się conajmniej głupio:O:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe sie psuje,nie wyświetla
emotek:O w tych długich postach,ja pierdole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe sie psuje,nie wyświetla
ooo kooorva,poucinało niektóre posty,wszystkie coole i inne wyjeebało z tych długich tasiemcowych postów :O kafa sie zyebało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddaję laptopa do naprawy, ogarnę topełe jak dostanę go z powrotem, bo elaboraty und kafetełe z piertolonymi reklamami na mobilnym nie wchodzą w grę :o:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te eseje bez emotów und ewentualne eseje bez widocznych podwójnych enterów są takie zyebane, że aż choojowo się je czyta i odechcewa mi się pisać cokolwiek :o Ja piertole, jaka choojnia wszędzie, idę w peezdu :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
juz mam yebana reklame na pol ekranu und juz mnie wypiertala do menu, bo wielorybia waga reklam na tym chorym portalu zabija nawet moja ceglasta Nokie :o:classic_cool: uroczy Fajanseue, sciskam motzno und serdecznie pozdrawiam, bo bardzo sie stesknilam za Twoja pocieszna aura :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też się stęskniłem za Twą przyjazną und zwariowaną aurą i również serdelecznie pozdrawiam, życzę także dużo sił und samozaparcia potrzebnych do rozprawienia się z przeciwnościami tego kureskiego losu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październik juz za pasem
czy szczegóły spotkania są już dograne? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Po 69 tysiacach odswiezen und dlugich minutach peunych napiecia i ciszy wypelnianej moimi dzikimi przeklenstwami, kafetele wreszcie zrozumialo co to znaczy 5 minut bez reklam :classic_cool: Fajanseue, dziekuje za te szczere und serdeczne zyczenia, jestem obecnie osoba fest wzrooszona i zasilam wiadro pelne wody i plynu do podlog wlasnymi lzami, liczac na to, ze to rozkoszne trio w wiaderku bedzie zajeciem na dlugie godziny i zapomne o swoim operowanym laptopie :classic_cool: A co do pazdziernika to wszystko pod kontrola samczego umyslu boskiego Paweue, ktory zawsze pomysli o wszystkim bez pominiecia takich szczegolow jak zabranie ze soba patelni :classic_cool::classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiański, zimny wiatr
wszystkie szczegóły są dopracowane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zapomnijcie
zrobic sobie slit foci i nam tugaj wkleic 🖐️ bierzcie przyklad z najlepszych tj. Sossssssa und tej jego niespelnionej milosci :classic_cool::D ale beka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Ja jedynie musze dograc szczegoly przemeblowywania fatzjat na wypadek sytuacji, w ktorej jakas wulgarna loszka bedzie podrywala mojego samtza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie żyję
Popełniłam sakryfikal siusajd :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie żyję
Popełniłam sakryfikal siusajd :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie żyję
Popełniłam sakryfikal siusajd:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie żyję
Popełniłam sakryfikal siusajd:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Nowa strona! Ja piertole, myslalam, ze mi paletz od scrollowania odpadnie 😭:classic_cool: Moja torba na glowie zepsuje caly urok tej foci, ale najwyzej dokonam tuningu w Paintcie i moze nie zawiode moich wyimaginowanych und lafeteryjnych przyjaciol, tez bedzie beka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×