Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość słowiański, zimny wiatr
ale sossss i ta jego loszka chyba nie wstawiali swoich fot razem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie żyję
Popełniłam sakryfikal suisajd:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie żyję,possdro
Z trumny :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie żyję,possdro
Z trumny :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umarłam
Nie żyję :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umarłam
Nie żyję :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umarłam
Nie żyję :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umarłam
Moj internete to zjeb :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Siostrele, piona und mam z Ciebie beke :D:classic_cool:🖐️ Sosynka ma loszke i ja nitz o tym nie wiem? Jak to sie stauo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiański, zimny wiatr
"karta SIM jest zablokowana" a teraz koorwa nie mogę jej wyjąć :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiertolę
heloł(kitty) :classic_cool:🖐️koorva,transełe rozdział 3 nazwało tytułem jednej z piosenek holenderkełe..:O siostrełe,co myślisz o słowie HIPOTETYCZNIE?:classic_cool::classic_cool: moja nowa faza obok enigmatyczności,piórnika,dmuchania nosa,sylwii,bliźniąt tiliana i kiliana,frazy 'nie jest dobrze',frazy 'skoro dostałam to będę nosić',lance łapańtze i jeszcze w pissdu innych rzeczy,ktore wymyśliłam w przeciągu kilku ostatnich dni.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiański, zimny wiatr
zakleszczyła się :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiertolę
to pewnie te słowiańskie wiatry ją zablokowały,kup wiatrochron :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Pawele jak zwykle wzial, wlozyl i popsul, prawdziwy chuop :classic_cool::classic_cool: Siostrele, skoro nie mam laptopele to o moze w notzy poczytam mojemu walowi z koldry te lotne opowiesci transele, bo ciagle sie za to zabieram, a koncze jak zawsze :classic_cool: Wyraz "hipotetycznie" jest w pyte i mialam na niego faze co powodowalo, ze wszystko w moim zyciu bylo hipotetyczne, teraz zostal mi sentyment do tego slowa nawet pomimo tego, ze po nim przyszla faza na "potencjalnie" i potencjalnosc pokochalam motzniej z ratzji skojarzen z potencja :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiański, zimny wiatr
pierwszy człon(ek) Twojego nicka do Ciebie nie pasuje :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiertolę
transełe ciągle furczy na mnie i syczy pod nosem 'uspokój się' :classic_cool: i nosi na szyi białą część z tego fengshuiowatego kółeczka,a czarną część pewnie nosi jego sylwia,bo na pytanie 'gdzie jest czarna część' odpowiedziało,że ma ją ktoś inny...:classic_cool: jak kiedyś dorwiesz transełowe rozdziały to napotkasz wyraz 'hipotetycznie',który gwoli iluzji powtarzam przy transełe i dziwie się,że przy dogadywaniu fraz w stylu 'z sylwią' und itepe itede,jeszcze nie skapnęło się,że my czytamy tego yebanego bloga:classic_cool: na dodatek enigmatyczna premiera rozdziału 4 będzie mieć miejsce w piatek,może transełe będzie trzymać się ideologii nazywania rozdziałów piosenkami epikeły i ujrzymy jawne 'delirium'...:classic_cool: sentymenty są w pytę,a twoją potencjalną potencjo-impotencję idealnie rozumiem,a tilian to mój potencjalny mąż.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Niestety ostatnia und najbardziej aktualna strona tego topele ma buga und tyle kilobajtow, ze nie moge na nia wejsc, poniewaz moj inteligentny w chooj telefone ratuje sie przed przemeczeniem i wraca do menu:o :classic_cool: Nie wiem co piszeta, reaguje frustracja, poczytam se topele od poczatku :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiertolę
no to w pytę,idę pooglądać kamilę ździebko :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Wychoojalam wlasny telefone i przechytrzylam buga, gdybym miala nowy wiatrak/wentylatore/radiatore to pewnie dodatkowo sama wlasnymi samiczymi rekami naprawilabym laptope :classic_cool: Pawele, przy Tobie to nawet aniole zgubiloby aureole, a pani Mikolajowa rozlalaby gar zoopy na Swietego Mikolaja :classic_cool::classic_cool:🖐️ Siostrele, to musi byc prawdziwa milosc, bo w koncu Ying und Yang to jednosc, z byle kim nie dzieli sie feng-shuiem 😭 Ciekawe kiedy ich v-romanz przeniesie sie do zycia realnego, bo to bankowo przerwaloby cala zmowe milczenia transele na temat Sylwii und rzucilo nowe swiatlo na aktualne wydarzenia :classic_cool: Sluchanie o tym jak naparl na Sylwie bankowo byloby ciekawe i naznaczone euforia, ale tych zdarzen chyba nie doczekamy, bo konkretnie naprze na nia lub inna przypadkowa samitze dopiero wtedy jak przemowi jego paroffka :classic_cool: W piatek mam juz podobno miec sprawnego laptopa, wiec moze sie wyrobie z rozdzialami i bede oczekiwac na to wydarzenie z rozpalonym czolem und cialem :classic_cool: Tilian to ladne imie, musze sobie znalezc potencjalnego meza, mam nadzieje ze nie bedzie nazywal sie Lillian, bo to by oznaczalo, ze jest kobieta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Pawele fochnal sie o potencjalnego meza und pozegnal mnie bez zadnych ludzkich odruchow und emotzji, pewnie przy okazji trzasnalby drzwiami z przytupem gdyby tylko mogl :classic_cool::classic_cool: Jest groznie, wiec ide ugotowac und wpiertolic makarone, zeby polozyc sie na torach jako osoba najedzona :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełe już obraca inną
:classic_cool: taki typ :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełe już obraca inną
a no i jest znany z tego że obraża się jak wychuchana panienka i nie wstawia emotek 😭 to takie dołujące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
To ja obroce swoj wal z koudry, bo chyba sie dusi od lezenia na brzuchu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go obrócisz
to będzie chrapał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Lepiej zeby chrapal, przynajmniej wiem, ze zyje 😭:classic_cool: Jeszcze musze sie dowiedziec czy mu na mnie zalezy, a pozniej przedstawie go rodzicom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj na ring
już nawet nie można oddalić się w spokoju, aby poczytać książkę 😭:classic_cool: o nic się nie focham, jak chcesz to szukaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Wal z koudry ozyl, wiec juz nie musze szukac :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj na ring
to spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japiertolekoorva
Transele zareczyl sie na fejsbuke,ja piertolę robi sie coraz ciekawiej :classic_cool:🖐️kolezankele skomentowala to tak 'jesli to wszystko nie jest to prowokacja,to swiat sie konczy,czas umierac':D tilian jest w pytę,narysowalam go dzisiaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj na ring
dokładnie - czas umierać 😭 idę na tory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×