Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość Chcgsfbfgfmsg
Na mnie nic nie dziala :classic_cool: zawsze przed snem mam totalne mętlike w glowie i powtarzam w myslach 'kurwa zamknij sie juz':classic_cool:oczywiscie sa to slowa skierowane do mojego mozgu,ktory szaleje w notzy a rozbudza sie dopiero w okolicach 15.:classic_cool: I ciagle podczas zasypiania przypominaja mi sie jakies koorevsko emotzjonujace momenty z mojego zytzia i tyle ze spania,ile ja bym dala za zasypianie w 5minut po polozeniu sie😭:classic_cool: Nikomu nie wybaczam,bo ja nie baluję i jestem sfroostrowana und zgorzkniala.:classic_cool:🖐️ Jakby tzo to moge zasnac w oczekiwaniu na nowego posta,chyba ze ty pierwsza zasniesz w oczekiwaniu na mojego.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcgsfbfgfmsg
Na mnie nic nie dziala :classic_cool: zawsze przed snem mam totalne mętlike w glowie i powtarzam w myslach 'kurwa zamknij sie juz':classic_cool:oczywiscie sa to slowa skierowane do mojego mozgu,ktory szaleje w notzy a rozbudza sie dopiero w okolicach 15.:classic_cool: I ciagle podczas zasypiania przypominaja mi sie jakies koorevsko emotzjonujace momenty z mojego zytzia i tyle ze spania,ile ja bym dala za zasypianie w 5minut po polozeniu sie😭:classic_cool: Nikomu nie wybaczam,bo ja nie baluję i jestem sfroostrowana und zgorzkniala.:classic_cool:🖐️ Jakby tzo to moge zasnac w oczekiwaniu na nowego posta,chyba ze ty pierwsza zasniesz w oczekiwaniu na mojego.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoo, jak zwykle zbliża się trzecia, a mój net zalicza reseta :o:classic_cool: Też kiedyś miewałam takie mętlike, dodatkowo miałam natłok miliona twórczych und genialnych pomysłów i nie mogłam spać, ale teraz na szczęście jestem człowiekiem, który pada jak kłoda i przeważnie zasypia od razu. Chyba naprawdę się starzeję :o:classic_cool: Może Tobie też to przyjdzie wraz z postępem wiekowym, a jeśli nie to wprowadź wyczerpujący tryb żytzia i bankowo zaśniesz od razu :classic_cool: Ze mną chyba nie jest tak źle, bo uwielbiam łikędy z powodu baunsujących sąsiadów. Niby powinno mnie to wkoorwiać, bo nie biorę w tym udziału, ale świadomość, że ktoś się dobrze bawi w tym choojowym świecie jest dla mnie całkiem w pytę :classic_cool: Ty już pewnie zasnęłaś :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcgsfbfgfmsg
Nie zasnelam,jestem sztrong :classic_cool: Wlasnie mam natloki myslowe,wszelakie analizy i genialne plany,ktore nie daja mi zasnac.przy meczacym trybie zycia mam to samo,z tym ze goopsze pomysly i odczuwam wzmozone chroniczne zmeczenie.:classic_cool: Ja jestem piertolnieta w inna strone,bo z kolei cieszy mnie czyjes nieszczescie.:classic_cool: moze nie tyle co cieszy ale poprawia humor,ze ktos moze miec bardziej zyebane zytzie niz ja.:classic_cool: Jestem wyjatkowo oziebla na ludzkie tragedie und dramaty,ruszaja mnie tylko zwierzęta i norowtze.:classic_cool: no i holenderkele,bandele,wokalistki i siostrele,wasze nieszczescia mnie smoocą😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to już koorwa śpię na siedząco und głoduję 😭 Zaraz wyślę w chooj długiego posta i rozważę optzję spania :classic_cool: Od razu przypominają mi się obrazky z kwejka o mózgu pracującym w notzy, więc chyba sporo osób wyposażonych jest w mózgi peune trollujących trolli :classic_cool: Mi w sumie też często zdarzają się takie natłoki, ale na szczęście to już nie to co kiedyś :classic_cool: A ja właśnie swoje zyebane życie przyjmuję z radością wmawiając sobie, że świat działa na zasadach równowagi i dzięki temu, że ja się męczę to ktoś prowadzi zajeebisty żywot :classic_cool: Ale ja to powinnam być drugą matką Teresą z Kalkuty :classic_cool:🖐️ Chociaż często na tragedię zwierzęcia reaguję wielkimi emotzjami niż na tragedię ludzką, ale to z tego powodu, że człowiek sam może o siebie zadbać i z góry ma większe szansę niż przykładowy piesełe, któremu jakiś popiertoleniec wsadził petardę do pyska :o Lepiej, żebyś się nie smoociła, bo wtedy ja się smoocę i Pawełe plus reszta kafetełe bankowo też 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po moim ostatnim poście widać, że już śpię, bo robiłam błędy z doopy, więc wrzucam swój elaborat i idę umyć zęby póki nie zjadłam laptopełe :classic_cool:🖐️ Pawełe! ❤️ W sumie to dobrze i pozytywnie rokuje na przyszłość, zwłaszcza, że ja już jestę przygotowana na spoglądanie na Twoją fatzjatę, bo dni bez niej byłyby kiepawe 😭❤️ Czuj się zauważony przez Paoolinę, ilość Twoich lajków powoduje, że zaczyna węszyć :classic_cool: Och Pawełe, za to moja lista znajomych na facebookełe wreszcie zaczęła mieć jakiś sens, bo chyba tylko Ciebie w niej od zawsze brakowało 😭:classic_cool: Popierame, prawdziwy klasyke, a nie ten syf na jedno kopyto tzo teraz 😭 Uwielbiałam Fallouta, w ogóle zajeebisty był motyw z tworzeniem postaci, więc oczywiście nad tym siedziałam najdłużej i dłubałam w statystykach und umiejętnościach jak hydraulik w roorach 😭 Trójka pod tym względem była z deka uboga i na trójce zakończyłam swoje przygody z Falloutem, chociaż też mnie motzno wciągnęła :classic_cool: Członkowie Bractwa Stali było hot :classic_cool: Ja pewnie też będę pisała ją przed terminem, bo ja zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę i pod względem prac długoterminowych jestę strasznie niezorganizowana :classic_cool: Ja mam to samo i nigdy nie wiem jak zacząć, więc często bywało tak, że zaczynam od środka, a resztę dopisywałam na sam koniec :o:classic_cool: W sumie racja, przecież tyle jeszcze mam do zobaczenia und tyle wspólnych chwil do przeżycia o czym ciągle zapominam przez natłok czarnych myśli nad moją głową 😭 Tory mogą poczekać 😭:classic_cool: Właśnie taki miałam plan, przy okazji zamknęłabym drzwi na wszystkie spusty, żebyś mi nie uciekł 😭:classic_cool: Twoje bokserky będą musiały wyjść z ukrycia, bo inaczej spłoniesz w tej piekielnej temperaturze :classic_cool: Faktełe, zapomniałam jeszcze o "Killerach" und "Chuopakach" a rzeczywiście filmy były mistrzowskie i oglądałam za każdym razem kiedy leciały w telewizji :classic_cool: Ja piertolę, nigdy nie mogłam zrozumieć fenomenu "Lejdis", jeszcze jakby odbiorcami docelowymi byli gimnazjaliści to olałabym sprawę, ale jak słyszę studentki sikające w gacie podczas debaty na temat postaci Dereszowskiej i kiepawych zboczonych tekstów to tracę wiarę w ludzi 😭 A najlepsze było "Ciacho", 100% śmiesznych scen wsadzonych do trailera :classic_cool: Dobrze, że on nie jest taki domyślny i proponuje mi jedynie wspólne spacerki und seanse w kinie raz na tydzień, na które ja udzielam odpowiedzi wymijających :classic_cool: Co innego gdybyś był to Ty, spędzałabym z Tobą każdą wolną chwilę 😭:classic_cool: Na drugi raz zamiast koloryzować und dodawać samtzom tego czego nie mają to wezmę się za takich, którym niczego nie brakuje :classic_cool: Mimo, że to nie będzie konieczne, bo już takiego znalazłam 😭:classic_cool: Ty pewny siebie samtzu, takie podejście mi się motzno podoba :classic_cool: W takim razie postaram się być pojętną uczennicą und unikać sytuatzji, w których musiałbyś zapisywać kajet uwagami 😭:classic_cool: Zdziwi się na pewno, ale pewnie przyklaśnie radośnie, bo lubi kawalerów pod postacią cichych wielbicieli :classic_cool: Z jej parciem na wydanie za mąż und pożenienie wszystkich wnucząt to najpewniej będzie Cię wypytywać o datę ślubu, a Ty pod natłokiem tego spamu usuniesz facebookełe oraz mnie und moją szaloną rodzinę z Twojego życia 😭:classic_cool: Wtedy to już totalnie miałabym Cię w myślach jako rasowe cyborge z wmontowanym oprogramowaniem głosowym :classic_cool: A szanse na to, że Twój głos zwali mnie z nóg są spore, bo mam bardzo wrażliwe und przyjazne ucho :classic_cool: Na szczęście październik już bliżej niż dalej 😭:classic_cool: Ja też nie wiem mój boski Pawełe, ale nie wiem też jak Ty zaśniesz, bo Ciebie czeka to samo ❤️:classic_cool: Jesoo, to musiał być niezły przełom rodzicielski kiedy wyfrunąłeś z domu i Twoi rodzice pierwszy raz spędzili Sylwestra bez szałowych fajerwerków :classic_cool: Ja w sumie od końcówki podstawówki Sylwestra spędzałam z przyjaciółką albo w parku na wiejskiej potańcówce, więc zabawy miałam przednie aż do tego roku kiedy przesiedziałam Sylwestra w Wawie przed kompem. To już koorwa lepiej było jechać na wieś i spędzić go z rodzicami :o Mój ślub und moje wesele jest od zawsze tematę tak średnio prawdopodobnym, że nigdy nawet nie wyobrażałam sobie jak mogłyby wyglądać, ale podejrzewam, że byłaby to biba wszech czasów peuna klimatów lubelskich 😭:classic_cool: Ale na weselicho Paltza z wielką radością bym wbiła i mam nadzieję, że nie zapomni o swojej córkełe i swoim niedoszłym kochanku będącym aktualnie loobym jej dzieciny i oboje dostaniemy zaproszenie :classic_cool::classic_cool: Och Pawełe, Ciebie to tylko czule głaskać i patrzeć jaki jesteś suodki 😭❤️:classic_cool: Czkwakę tam chętnie zabiorę, o ile zaakceptuje scenariusz wystrzelenia tej budki w kosmos kiedy już poderwie wszystkich ciapatych, zje kebabora und nacieszy się tą turecką namiastką :classic_cool: Na szczęście mój instynkte macierzyński jest zahibernowany jak Sylvester Stallone w "Człowieku demolce" :classic_cool: To ja już chyba jestę tak zauroczona und podniecona Twoją osobą, że nawet nie widzę nawiązań do ciapatych :classic_cool: Dodałam Cię do czarnej listy czatowej :classic_cool::classic_cool: A tak na serio to dzisiaj na facebookełe byłam online tylko raz i chyba Cię wtedy nie było 😭:classic_cool: Pawełe Ty chwalipięto z mózgiem Einsteina :classic_cool::classic_cool: Ja już niestety nie pamiętam ile punktów zgarnęłam za część humanistyczną i pewnie nie zapamiętałabym też części ścisłej, gdyby nie była dla mnie tak bolesna und traumatyczna :classic_cool: A zmiana dobrych odpowiedzi na dobre to i moja domena, zawsze przekombinuję 😭:classic_cool: Siostrełe Jesoo, piąta rano brzmi barbarzyńsko, więc już lepiej mieć wyebane i zostawić to codzienne mycie, odpoczywanie włosów przez całe wakacje und inne dłuższe przerwy szkolne jest wystarczające :classic_cool: Moje włosy są z doopy wzięte z powodu kołtunów i jestę postrachę swojej fryzjerki, która rozczesuje mi je przez 20 minut tylko po to, żeby po pięciu minutach z powrotem się poplątały, przeyebane :classic_cool: Sooszarka! Już nigdy nie spojrzę na żadną bez myśli o trollującej siostrełe :classic_cool: U mnie właśnie dziwne jest to, że nitz mnie nie swędzi, więc już nie wiem co za bydlę podziabało mnie w każdym możliwym miejscu na ciele. Mam nadzieję, że to nie pajonk :o Z dwojga złego też wolałabym pomarańczową fatzjatę i między innymi dlatego mam podkład choojowo dopasowany do koloru mojej cery, ale chooj z tego skoro zajeebiście kryje und trzyma się przez cały boży dzień, a nawet dłużej :classic_cool: Też bym chciała Diora, ale niestety nie jestę burżuję, a plebs się Diorem nie smaruje :classic_cool: To nie poyebanie tylko prawdziwa miłość und fascynacja, którą powinno się podziwiać. Powinni napisać o Tobie w Fakcie, a sama Ewa Drzyzga powinna zaprosić Cię do swojego programu zamiast yebniętych panien z historią: "Jestę żoną Armina van Buurena, ale on jeszcze o tym nie wie" 😭:classic_cool: No dopra, bo jeszcze wykraczę :classic_cool: Pewnie przebierze się po prostu za Elvisa i będzie śpiewać "Love me tender, love me sweet, never let me go" :classic_cool: Przeważnie tak jest, że piękne samitze boją się pokazywać swoje piękne oblicza i mają najwięcej kompleksów, a fest pasztety bombardują swoją lipną aparytzją, więc może coś w tym jest i Holenderkełe nie czuje się aż taka w pytę jaka rzeczywiście jest :classic_cool: Jesoo, ja nawet w 10% nie byłam taka zajeebista jak ona 😭:classic_cool: Szału to ni ma, ja dawniej miałam patologicznych znajomych, więc wpiertalałam z nimi pizzę zrobioną z piachu i popijałam to wodą z kałuży. Pewnie dlatego mam dzisiaj pancerny żołądek :classic_cool: Ja niestety jestę słabą loszką i takie rzeczy prawie odsyłają mnie na drugi świat :classic_cool: Za to mam v-kumpla, który oglądał ten filmik przy jedzeniu i nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia, więc nie wiem czy się o niego martwić, czy dać mu żyć ze swoim zboczeniem :classic_cool::classic_cool: "ale po hooya kupować 10 par butów za 30zł,w których nie idzie chodzić,skoro można mieć mniej i zayebiście wygodne" Święte słowa, mój tatełe by Cię pokochał :classic_cool: Jeszcze trochę siostrełe i będziesz gibać się do Deliry und innych zajeebistych rytmów oraz wymacasz Holenderkełe po samej matzitzy i jajnikach, więc uzbrój się w cierpliwość 😭:classic_cool: "tyle dobrego,że nie przypominamy downa" O koorwa, od dzisiaj będę się tym pocieszać, bo zajeebiście podniosło mnie na duchu :D :D :D Jakaż ona suodka und rozkoszna, z policzkami do miziania 😭:classic_cool: Nos ma rzeczywiście w pytę, ale Twojemu do kartofelka to raczej daleko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcgsfbfgfmsg
Dobra,to idzieme spac :classic_cool: Obrazki z kwejka o mozgu czynnym w nozty mam nawet na kompie,bo w styczniu z obawy przed acta na dzikiej fazie zapisywalam wszystko z internetu:classic_cool:tym sposobem mam 20gb filmikow z holenderkele...na plytach:o:classic_cool:ale są bezpieczne!:classic_cool: Ja jestem wybitnie samolubna i wkoorvia mnie cudze szczescie,dlatego od dziecka przyciagam osoby,ktore maja odemnie gorzej,jakies transy czy cos w ten deseń..:classic_cool: Ludzkie cierpienia mnie nie ruszają,tylko zwierzeta😭:classic_cool:jestem w hooy nieczula,ale tak jest w pytę:classic_cool: Spiertalam spatz i tobie radzę to samo,bo zaraz piertolniesz glowa o ekran i rozleje ci sie ekran,a to jest rownoznaczne ze smiercia laptopele.:classic_cool: dobranotz:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcgsfbfgfmsg
W pytę esej,odpiszeme jutro:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś miałam tendencję do zapisywania całego internetu, co prawda nie było to spowodowane ACTA tylko moim poyebaniem, ale bywa :classic_cool: 20gb Holenderkełe na płytach to lepsze niż zapisanie internetu na dyskietce :classic_cool: Nawet ja mam od Ciebie gorzej, bo jestę brzydsza, a moja przyszłość rysuje się w choojowych barwach, bo bankowo będę osobą biedną und bezrobotną podczas gdy Ty będziesz zarabiać miliony na obrazach tworzonych na fazie :classic_cool: Potwierdzame Twoją teorię :classic_cool: Też się kładę, bo przy okazji rozleje mi się mózg, zwłaszcza że jestę półtorej godziny po zwyczajowym czasie swojego snu 😭:classic_cool: Dobranotz siostrełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
ja piertole, moja sasiadka kupila se radio i napierdala nim od rana, gorzej byc nie moglo :o ide skoczyc :o:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu napisalas cos madrego
:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
pomarancza, Ty piczko, mam Cie na oku :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooyowy dzien
Nie szkoda ci oka dla pomaranczy?😭:classic_cool: Matka pisze cos w wordzie i nawet nie moge sprawdzic czy jest net:o jutro musze wstac o 8...:o Nie wyspalam sie za hooya,i jutro nie wyspie sie tymbardziej,zasnelam o 4,obudzilam sie o 8 i zasnelam jakos przed 9:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Ofitzjalnie się witam mówiąc dzię dobry Pawełe ❤️ Und dzię dobry siostrełe :classic_cool:🖐️ Moje oko jest już tak choojowe, że tu nie ma czego żałować 😭:classic_cool: Jesoo, a ja miałam mieć looźną niedzielę to muszę wysprzątać chatę i o godzinie piętnastej udać się na Dworzec Zachodni w celu odebrania mojej blondyny, która wiezie ze sobą tyle jedzenia und alkoholu, że bez pomocy na Pragę nie dojedzie 😭 Nie wiem jak to zrobię skoro moje włosy są w stanie wskazującym na przetłuszczenie, już prościej było skoczyć o tej 10 rano :classic_cool: Współczuję tych choojowych notzy und pobudek, bo mnie za miesiąc czeka to samo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ręgowy tubasznike
Koorva,net jest!a to znaczy ze na nowo jest w pytę!:classic_cool: A juz mialam pisac łzawy elaborat o tym,abys mnie nie zostawiala samej bez internetu,ale skoro netele jest to no problemo:classic_cool:🖐️ Tez sie oficjalnie z wami przywitam,bo nowy dzien jednak zapowiada się w pytę.:classic_cool:🖐️❤️ Musze tylko zrobic cos z niewyspaniem,czyli kopsnac sobie kawe i tobie radze to samo,bo u mnie niweluje to zmeczenie i bol glowy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️ i Qciapa, chociaż wczoraj się ze mną nie pożegnała 😠:classic_cool: ja każdy swój dzień rozpoczynam i kończę wizytą na Twoim profilu, co jest gwarancją udanego dnia und dobrych snów 😭:classic_cool: oczywiście robię to też aby sprawdzić czy nie ma nowych fot :classic_cool::classic_cool: oho, a do jakich wniosków doszła? 😭:classic_cool: to ja jestę zaszczycony, że posiadam taką wspaniałą osobę jak Ty na swojej liście ❤️😭 ja w takich grach skupiam się na eksplorowaniu świata :classic_cool: muszę mieć odkryte dosłownie wszystko, bo inaczej nie mogę skończyć gry w spokoju :classic_cool:😭 fallout 3 w ogóle mi się nie spodobał :o już nie było tego klimatu i nie podobała mi się perspektywa pierwszej osoby :classic_cool: sprawiali wrażenie nadętych bubków zamkniętych w Power Armorach :classic_cool: znacznie lepsi byli w Fallout Tactics: Brotherhood of Steel :classic_cool: w tej grze bardziej chodziło o nawalankę niż fabułę, ale i tak było zajeebiście cool] mam dokładnie to samo :classic_cool: zawsze sobie mówię, że mam dużo czasu i na pewno zdążę :classic_cool: a w końcu i tak robię ją dzień przed, najczęściej w nocy :classic_cool:😭 ale od środka nie umiałbym zacząć :classic_cool: zepsułoby mi to całą kompozycję i zupełnie zapomniałbym co miałem pisać 😭:classic_cool: widzisz, jesteś wyjątkowa pod tym względem! :classic_cool: dobrze, że wciąż o tym pamiętasz 😭:classic_cool: tory und wieżowce zdecydowanie mogą poczekać 😭:classic_cool: domyślam się, że zawór zimnej wody również będzie zakręcony? 😭:classic_cool: chyba nie będę miał wyjścia :classic_cool: mając do wyboru śmierć od miziania albo spalenia, wybieram to pierwsze ❤️:classic_cool: ja mam te filmy na kompie i oglądam co jakiś czas :classic_cool: a te nowe shity nie są warte uwagi, większości z nich nawet nie miałem ochoty oglądać, bo zniechęcił mnie sam trailer :classic_cool: ale uparta z niego sztuka :classic_cool: stanowczo und stale mu odmawiasz, a on nadal swoje 😭:classic_cool: nie poddaje się tak łatwo :classic_cool: widzisz, tak się o niego troszczyłaś, że przywiązał się do Ciebie 😭:classic_cool: moja boska Asiu ❤️😭 uśmiecham się szeroko do monitora, gdy czytam Twoje słodkie słówka 😭:classic_cool: nawet mamełe dziwnie na mnie popatrzyła i pytała dlaczego się tak uśmiecham do monitora 😭:classic_cool: a gdybyś nadal nie uważała to przetestowałbym rózgę, którą dostałem od Świętego Mikojana, na Twoich pośladkach :classic_cool::classic_cool:😭 najwyżej zablokuję tablicę :D:classic_cool: znowu te czarne myśli 😭:classic_cool: nikogo nie będę usuwał z fejsbuka i swojego życia, a już na pewno nie Ciebie 😭:classic_cool: w takim razie złapię Cię gdy będziesz spadała 😭:classic_cool: jeśli będę w samych bokserkach to może jakoś przetrwam 😭:classic_cool: ja pierwszego Sylwestra spędziłem na domówce, a pozostałe na imprezach w wynajętych lokalach :classic_cool: nikogo z zewnątrz, sami swoi i wódka 😭:classic_cool: może nie było tak źle 😭:classic_cool: przynajmniej miałaś fajerwerki w TFie :D:classic_cool: w sumie też sobie tego nie wyobrażałem :classic_cool: w swoim życiu byłem tylko na 3 weselach i to wtedy gdy byłem w wieku 12-14 lat 😭:classic_cool: także nooda w chooj :classic_cool: fakt, Cytrynówki, Bimbru und wędzonych wędlin nie mogłoby zabraknąć! :classic_cool: może się na nas nie wypnie 😭:classic_cool: jej wesele to pewnie byłaby kosmiczna impreza z morzem wódki 😭:classic_cool: to Ty swoją boskością und przemiłym nastawieniem sprawiasz, że taki jestem 😭❤️ no nie wię czy będzie chciała pozbyć się owej budki 😭:classic_cool: dzięki niej mogłaby podrywać coraz to nowych ciapatych i nigdy nie narzekałaby na brak adoratorów 😭:classic_cool: ja też nie, nie wię o chooj im chodzi :classic_cool:😭 chyba koorwa ciapatego nie widzieli :classic_cool: skoro zamieniasz dobre odpowiedzi na dobre to chyba nie ma problemu? 😭:D:D]:classic_cool: ps: ja też zazwyczaj jadłem, gdy włączałem filmy w stylu "1man1jar", "1cup2girls" albo "1horse2men" :classic_cool: mnie takie filmy i zdjęcia tylko i wyłącznie śmieszą :classic_cool: a poza tym czuję się świetnie :classic_cool: kiedyś wysłałem dla kolegi takie fajne zdjęcie, a on następnego dnia w szkole powiedział mi, że prawie się porzygał i już więcej nie otworzy żadnego linku ode mnie :D:classic_cool: ps2: Rychu Peja wziął ślub :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak neta ?[cool]
Raczej innym topikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę już przerwe😭:classic_cool: Jutro holenderkełowe dwuletnie anniversary,będzie w pytę:classic_cool: Zobacz na tą fotke,jest taka suotka i ma grube nóżki😭:classic_cool: http://smoonstyle.blogspot.com/2011/09/anniversary.html Szkoda tylko,że fatzjaty nie widać,ale to potwierdza teorie z kompleksami,skoro wybiera specjalnie takie foty,na ktorych nie widać jej fatzjaty bez makijażu.:classic_cool: Ja nikomu nie daję moich dotykać,bo dostałabym koorvicy jakby jakaś fryzjerka mi je matzała.:classic_cool: już wolę jak ktoś matza mi fatzjatę niż włosy :classic_cool: Holenderkełe na kołtuny powiedziałaby ,że trzeba kupić dobrą szczotkę,bo dla niej wszystkie problemy z włosami da się rozwiązać dobrym szamponem,odżywką lub szczotką:classic_cool:🖐️ 'Sooszarka! Już nigdy nie spojrzę na żadną bez myśli o trollującej siostrełe' :D:D:D:D:D:D To pewnie jakieś hormonalno-czekoladowe babole,też takie czasem mam,wprawdzie to raz na kilka miesięcy ale jednak mam:O:classic_cool: Pamiętam jak gorliwie błagałam aby przed koncertełem mi nitz takiego nie wyskoczyło,bo to byłby największy fail ever:classic_cool: Ciekawa jestem czy jutro będę bledsza od transa,bo trans to z natoory blondyna a więc ma fajniejszy kolor tzery plus idealną cere,i nie ma pomarańczowej fatzjaty od podkładów:O alemoja koleżanka sobie wymyśliła,że mam być pod szkołą o 8:40 bo ona ma tak autobus i będzie sie nudzić,noo hooy... jak wytrzyma 20minutowe piertolenie o holenderkełe to pozdro dal niej:classic_cool:🖐️ W sumie mogę to olać,ale wtedy ona kiedyś w szkole oleje mnie,a to nie skończyłoby się dobrze.:classic_cool: Pamiętam jak ludzie się wkoorviali na moje gadanie o holenderkełe,a jak mi przeszedł słowotok w 2011,to pisali ,że jak dobrze że wreszcie można jakoś pogadać,a nie ciągle 'co myślisz o...' :classic_cool:😭 Drzyzga może stworzyć programe o mnie z dopiskiem na pasku 'jestem tzórką holenderkełe ale ona jeszcze o tym nie wie' :classic_cool:🖐️ Jesoo,ciekawe czy wogóle pamięta,że to jutro.:classic_cool: bo jeśli tak,to ma w pytę pamięć do rocznitz,dokładnie jak ja:classic_cool: Wątpię,bo holenderkełe wie że jest w pytę i doskonale zdaje sobie z tego sprawę,widać to po jej spojrzeniu,w lusterko zawsze patrzy z taką dumą,jakby byłą dumna ze swojej fatzjaty,nie żartuję ,naprawde tak jest:D:classic_cool: Ja tylko udawalam ,że jestem koniem i bezustannie izolowałam się od wszystkich,albo to inni izolowali się odemnie bo byłam/jestem(i będę) dziwna.:classic_cool: Ja jestem słaba na robale,dlatego je zabijam.:classic_cool: Hmm,ja wpiertalałam śniadanie czytając kafe i śmiejąc się z podszywów o jedzeniu kupy,rzyganiu i zboczonym sexie,więc...:classic_cool: ale nie jestę zboczeńcę😭:classic_cool: A ty razem ze mną:classic_cool:🖐️ 2013 incoming!:D:classic_cool: Lubię oglądać zdjęcia brzydkich i upośledzonych ludzi,pocieszając się że tak nie wyglądam.to chyba chore,bo zamiast im współczuć to ja się śmieję i cieszę,że tka nie wyglądam.:classic_cool: Jest tzuudna😭! szkoda,że nigdy nie dotknęłam jej policzków,ale ma fajne pletzy,brzuch,ręce i włosy:classic_cool: Wlaśnie się skapnełam,że jak holenderkełe była w moim wieku to jej ówczesny fagas miał 28 lat:classic_cool: jesoo,chyba jej palnę tekst że ona jest dla mnie prawie tak jak dla niej Oli,bo dzieli nas tylko 10 lat różnicy,jestem pewna że odrazu inaczej na mnie spojrzy😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chata wysprzątana, zostało mi wysprzątanie aparytzji 😭 Koorwa, przed przyjazdem Pawełe będę musiała umyć okna, bo są takie czarne, że nie zobaczy mojego szalonego widoku na piękną panoramę lokalnego targowiska :classic_cool: Siostrełe, mówiłam, że netełe wróci, one zawsze wychodzą na piesze wędrówki po świecie i przed południem są już w domu :classic_cool: Jestę człowiekię niepijącym kawy, im więcej kaw próbuję, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że cierpię na wrodzoną nietolerancję kawy :classic_cool: Za to kopsnę sobie Cherry Coke i z marszu będę na fazie porównywalnej do fazy po przedawkowaniu kofeiny zmieszanej z LSD :classic_cool: Na resztę jestę zmuszona odpisać z deka później, ponieważ aktualnie wędruję do łazienki ogarnąć swój posępny czerep ze strachu przed telefonem blondyny, która może przyjechać w każdej chwili 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty piździpączku :classic_cool:🖐️ Też nie lubię kawy,ale co mam zrobić,skoro kawę mam za darmo a dodatkowo mnie pobudzi.Holenderkełe też nie lubi kawy,ale ona ma kase na redbule,a ja nie,więc muszę się zadowolić tym co mam,mimo że na sam zapach kawy bierze mnie obrzydzenie.:classic_cool: Chyba chciałaś napisać 'podstępny czerep',ach te lireróffki.:classic_cool: Miłego ogarniania:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, widzę, że mogę dołączyć do waszego klubu niepijących kawy :classic_cool: i tak mam w sobie dużo energii :classic_cool: w sumie herbatę też piję bardzo rzadko 😭:classic_cool: głównie piję wodę mineralną und soki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoo,poczułam się tak ciekawą und fascynującą osobą,niedługo okaże się że cała kafe nas podczytuje i wie o nas więcej niż my sami.😭:classic_cool: Przynajmniej masz życie realne i możliwość wyjścia do lasu,a my w tym czasie nastookamy w pissdu postów,abyś miała tzo czytać jak wrócisz.:classic_cool: Chodziaż czarno widzę to napiertalanie postów,bo siostrełe ogarnia czerepe i ma dzisiaj jakiś plan dziwny dnia,więc z tym może być gorzej.Dla pocieszenia,zawsze masz jeszcze ponad 100 stron do czytania na dobranotz.:classic_cool: Miłego spatzeroo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jakieś 20 minoot wychodzę z domu, bo blondyna wyświetliła znak Batmanełe na niebie, więc muszę zareagować :classic_cool: Chciałam tylko serdecznie powitać und telepatycznie uścisnąć Iwę, którą kojarzę z dawnych lat i wię, że jest motzno w pytę :classic_cool: Uważaj w tym lesie, żeby Cię jakiś wilkołake przebrany za Wondera nie porwał :classic_cool:🖐️ Będę za jakąś godzinę lub więcej, o ile hołota warszafska wpuści nas to autobusu linii pięćset dwadzieścia trzy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłała SMSa telefonem komórkowym marki Samsung na mój telefon komórkowy marki Nokia o treści: "Dojeżdżam na zachodni, możesz wychodzić z domu" :classic_cool: Blond Robinełe wezwał Batmanełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×