Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość swiety mikojan
Niezly wariate z tego transele, mam nadzieje, ze nie zareczyl sie z Renia Raczkowska, bo ja podobno mial kazdy :classic_cool:🖐️ Ja mialam pana Sowislawa narysowac, ale mam taka depresje, ze pani Sowislawa jeszcze se poczeka :classic_cool: Sorry, tory juz zajete przeze mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrol ce kontrol fał
jedno położy się na torach prawych, drugie na lewych :classic_cool: pees: można dołączyć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Moja wielorybia tusza moze stanowic lekki problem, poniewaz rozleje sie po calym globie przyslaniajac wszystkie dostepne tory 😭:classic_cool: Dolaczyc zawsze mozna, byle nie do akcji samobojczej, bo ktos musi pchac to topele do przodu kiedy we mnie z impetem wjedzie pociag :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japiertolekoorva
Jestem ciekawa tzo z tego wyniknie,und mam ochotę wyslac tej lasce fote transele,zeby zobaczyla iz tak naprawde 'kocha' typa,ktory ma tzipe,tzytzki,myje sie co miesiac i smierdzi potem czy inna stara tzebulą :classic_cool:🖐️pozatym jednak jestem pewna,ze transełe obgaduje mnie ze swoimi zjayomkami,z sylwią na czele:classic_cool:pewnie piertoli,ze jestem szmatom,sukom,idjotkom,debilka czy innym ćwierćmózgiem :classic_cool: tory zawsze w pytę,a sa na tyle dlugie ze kazdy znajdzie dla siebie mily zakątek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japiertolekoorva
Siostrełe nie piertol,przeciez pisalam do was z trumny und z zaświatów,nawet zmartwychwstalam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japiertolekoorva
Siostrełe nie piertol,przeciez pisalam do was z trumny und z zaświatów,nawet zmartwychwstalam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japiertolekoorva
Siostrełe nie piertol,przeciez pisalam do was z trumny und z zaświatów,nawet zmartwychwstalam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrol ce kontrol fał
nie taki lekki ten problem, bo zalejesz nie tylko tory, ale i pociągi 😭 łeeee, ja chciałam do zbiorowego samobójstwa dołączyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japiertolekoorva
Siostrełe nie piertol,przecież pisałam z grobu und zaświatów,a nawet zmartwychwstauam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japiertolekoorva
.....nie mam słów na ten telefon :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Siostrele, pompa :D:classic_cool:🖐️ Wlasnie mialam pytac wczesniej czy jego v-loszka wie o tym, ze transele to transele, ale czytasz mi w myslach i blyskawicznie udzielilas odpowiedzi :classic_cool: Jeszcze sie dzieffczyna zalamie und dolaczy do akcji podpierania torow, wiec lepiej nie zdradzaj tajemnitz czyhajacych w gaciach jej chuopaka, powie jej o tym po slubie w trakcie upojnej notzy poslubnej peunej szampana, balonow, platkow roz und lubrykantow z Durexa :classic_cool: Niech Cie obgaduja, przynajmniej wiesz, ze liczysz sie w tym chorym spoleczenstwie und nie przechodzisz bez echa, bo jestes taka zajeebista i przemila osoba :classic_cool: Kontrol, nie mozesz umrzyc jesli mi umrzymy, kto bedzie przekazywal nasze nauki z pokolenia na pokolenie jesli nie Ty? 😭 Chyba tylko siostrele potrafi porozumiewac sie z ludzmi lezac w trumnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Koorwa, choojowe to kafetele teraz :o Kolejny powod do miziania torow, bo ja bez moich slodkich odstepow za dlugo nie POCIAGne 😭:classic_cool: Przy okazji Mooszyn wrocil i drze morde pod blokiem, ta dzielnia lubi zaskakiwac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMIŁA OSOBA!!!!!!!
:D!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemiła,boska,cudowna,słodka
mógłbym tak wymieniać przez cały dzień ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrol ce kontrol fał
ha! czyli mam misję 😭 będę żyła póki świat się nie dowie o waszym istnieniu :classic_cool: czas się przebrać w czarne ubranko i powęszyć na sąsiednich topach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMIŁA OSOBA!!!!!!!
Ta laska chyba wie,ze transele to transele,bo na jego fejsbuke sa foty transele jako dziewczyny,wiec tym bardziej nie rozumiem o soo w tym koorva chodzi:classic_cool:a to ying und yang mnie rozpieprzylo,bankoffo sylwia ma czarną połóffkę fengszuja:classic_cool: dzisiaj laska na którą mowię 'sutki' chciala mnie wyjeebac przez okno,bo smialam sie jak na niezlej fazie,ogolem ja wygladam jakbym wciagala jakies lsd czy inne radosne proszki :classic_cool: szykuja sie jakies połownki,i transele idzie na nie z gejem szymciem,ya yebie soo to bedzie:classic_cool:ja za to odpiertole sie na zayebistego lachona und przyczepie sobie karteczke z napisem 'pretty but mental':classic_cool:🖐️ pisanie z grobu jest w pytę,naucze was wszystkich:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Ja bym mogla spisac cala encyklike na temat boskosci mojego slodkiego Pawele, a pozniej dzieci podstawowkowicze uczylyby sie tego na pamiec, zeby dowiedziec sie czym jest prawdziwe uczucie und jak wyglada prawdziwy samietz 😭❤️:classic_cool: Misje som w pyte, dzieki temu mozna dostac kilka punktow dla Gryffindoru :classic_cool: Idz i glos slowo Boze, Czarnuchoo :classic_cool:🖐️ Siostrele, w takim wypadku ta loszka jest bardzo tolerancyjnym czlowiekiem i przynajmniej nie marudzi jak te fagasy z show o Miriam :classic_cool: Czarny wyszczupla, wie transele ta polowka dal pewnie subtelna aluzje Sylwii, ze ma za grubasna szyjke :classic_cool: LSD jest w pyte i fajnie byc czlowiekiem na fazie porownywalnej do fazy po LSD, ale bez LSD, jakie to oszczedne, sprytne und ekonomiczne :classic_cool: Pewnie transele und Szymcio zatancza razem tanca przytulanca macajac sie po doopkach oraz jedno drugiemu bedzie rozpinac stanike und sciagac gacie w dzikim, rozpustnym szale :classic_cool: Pretty, mental und drunk brzmi lepiej :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMIŁA OSOBA!!!
Ta laska jest nie tyle co tolerancyjna,a zdesperowana.:classic_cool:pozatym transele pewnie odwali i przyjdzie w garniturze und krawatele,podczas gdy dziewczyny naginaja w sukienkach.ja jestem dziewczyna a nie mam zadnej sukienki,to moje probleme wieczoru:classic_cool:🖐️przynajmniej mam rekompensate w postaci pizzy oraz faz.pozatym dzisiaj tak wkurwialam und gnebilam transele,ze na religii trzeslo sie z wscieklosci und mialo przeszklone oczy i mrugalo patologicznie szybko,co znaczy ze chciało płackać.:classic_cool:jestem ciekawa jak bys zareagowala na moja osobe na żywtza,pewnie wyszlabys z tego spotkania z postanowieniem 'nigdy wiecej poznawania ludzi na kafe':classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Tyle sie koorwa napisalam i nie wpisalam nickele :o Fatum koorwa trwa w najlepsze :D:classic_cool:l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty pawełe
nie denerwuj się, przeca powtarzałem że złość piękności szkodzi 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Mi juz nic nie zaszkodzi, wszystkie wlosy mi najwyzej wypadna i bede lysym pasztetem, a to zniewaga jak lysy chooj :classic_cool: Skoro Sylwia jest desperatka to juz chyba taka fest po chooju skoro leci nawet na transele, ktory moze ja zadowolic jedynie paltzem... w trakcie pisania milosnych wyznan na klawiaturze swojego komputera :classic_cool: Transele w garniaku, co za Frantzja elegantzja und Mediolan, cyknij mu fote, ktora nastepnie bedziesz pokazywac swoim wnukom, a oni beda kwiczec z zachwytu i uciechy :classic_cool: Kiecke mozesz zrobic z przescieradla, yebnij sobie mala czarna, bo to podobno zawsze klasa und szyk z czerwonych dywanow, dodaj kopertowke z malej poduszki i impreza jest Twoja :classic_cool: Siostrele, Ty maly padaltzu und szatanele, karma wraca, wiec transele pewnie sie zemsci niedlugo za Twoje tyranstwo psychiczne, ja juz sie modle o Twoje zdrowie, cobys nie plakusiala und nie mrugala patologicznie w przyszlosci 😭:classic_cool: A z takim postanowieniem to wyjdzie Pawele w pazdzierniku und Ty tez bys wyszla, ja was kocham bezgranicznie und bezwarunkowo, wiec nic mnie do was nie zrazi :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Tacata! Bede sobie wyobrazala, ze Fajanseue jest tym Mooszynem i baunsuje namietnie do tego imprezowego bitu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Wszystkie ponetne loszki imprezowiczki z marszu sa Twoje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie chodzę na imprezy - głowa by mnie tylko rozbolała od tych loszek (no i szyja - od ich wieszania się na mnie), a nie umiałbym się zdecydować na jedną konkretną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba uzalezniona od żarcia
Spytalysmy dzisiaj transele jak sie mastoorbuje,ale nie chcialo powiedziec,najwidoczniej chce uchodzić za enigmatyczne i wierzyc,ze jest w posiadaniu takiej samej zayebistosci niczym enigmatyczna moc ryby leśnej :classic_cool: jestę idiotką,poniewaz ujebalam sobie spodnie und chcialam sama je uprac,a dokladniej tylko plame.wyszlo jak zwykle,czyli nie po mojej mysli,pomoczylam tzale spodnie i nie zapowiada sie na to aby wyschly do jutra,wiec czeka mnie dzien w samych gaciach.:classic_cool:🖐️ Żadne elegantzji nie bedzie,bo soo to za elegantzja przy wlosach nie mytych w tygodnie:o ale mediolan zawsze w pytę,chodziaz juz tym rzygam a oni rzygaja mna und moimi napadami histerycznego smiechu.:classic_cool: Jesooo,jaki w pytę pomysl,siostrele ty skarbnike pomyslow,jeszcze czeba miec maski na fatzjatę,przyjdę w torbie na glowie😭:classic_cool: tzo za deklaratzje,jestę osobą wzruszona 😭:classic_cool:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
No ratzja, w koncu gdzie kucharek szesc tam dwanascie tzytzow, wiec ciezko byloby wybrac dwa najlepsze, ale zawsze moglbys miec wszystkie na raz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, te polskie loszki niby takie postępowe, ale w tych sprawach nie wiedzieć czemu są bardzo konserwatywne :O Cóż, zaścianek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba uzalezniona od żarcia
Fajansiarzu,sam jesteś konserwatywny a na dodatek pewnie nie lubisz sublokatywnych fruzji opierających się na derealizacji odnóża ambulakralnego ,irracjonalnie ckliwego szyrewiczka gestapuwiczka w esencji kerezji fajansiarsko-betoniarskich.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×