Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Zmywanie sterty upiertolonych na maksa naczyń tak mnie znudziło und wykończyło, że odechciało mi się jeść. Zjem później majątz tym samym cichą nadzieję, że schudnę z marszu 10 kilo :o:classic_cool: Garę Niestety nie mam żadnych naukowych dowodów potwierdzających moją zajeebistą teorię, więc pozostało mi uwierzyć Ci na słowo, a swoją wiarę połączyć z baczną obserwatzją und notowaniem wniosków w kajecie przeznaczanym do notowania wniosków 😭:classic_cool: A moje czarne myśli regularnie powodują, że włosy na mojej głowie robią się coraz ciemniejsze :classic_cool: Nie wiem jak wygląda ta drabinka, ale to podobno popularny sposób wiązania sznurówek wśród smootnych emo kidów, mam nadzieję, że te sznurówki wiążą w butach, a nie na żyrandolach :classic_cool: Biest Ty burżuju, rozlewasz alkohol na takie skromne tzytze! Dotyk bisiastego lisiego ogona musi być boski! :classic_cool: Kootziapa Mój żołądkełe ma to samo, więc przestałam mu ufać. Dodatkowo nie ufam swojemu mózgowi wyposażonemu w ośrodek głodu i sytości, bo stwierdziłam już dawno, że coś im się popiertoliło. Dlatego jem tylko w stałych godzinach bez względu na to czy jestem głodna, czy nie :classic_cool: Niezły z niego inwalida musi być, niscy facetzi mają przeyebane. Czasem ich obserwuję siedząc na przystanku i stwierdzam, że z gości majątzych 160cm muszą być niezłe żytziowe piertoły. Ale może to tylko moje chore dywagatzje :classic_cool: Fenomene Dariusza kojarzę und znam jednego Dariusza przypominajątzego owego Dariusza, więc to chyba piętno tego imienia :classic_cool: Jestem wzrooszona i mam nadzieję, że przy następnej takiej aktzji będę mogła dopomóc duchowo und że moje internete nie dostanie piertolca :classic_cool: Ja piertolę, toż to jakiś fenomen. Pewnie myje łeb w Domestosie, bo napisali, że usuwa bakterie :classic_cool: Nie mogę czytać takich tematełe, bo zaraz do mnie dochodzi ile kobietełe wzdycha do mundurowych i jak bardzo spadają moje szanse 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ain't no sunshine when she's gone 😭:classic_cool: ey, a ja zauważyłem, że czasami moje oczy są baaardzo ciemne, a czasami są tak jasne, że aż prawie żółte i nie zależy to od światła :classic_cool: żółte oczy wyglądają zajeebiście :classic_cool: wyobrażałem sobie, że jestem lordem Sithów :classic_cool: tylko koorwa nie umiem posługiwać się mocą 😭:classic_cool: ja robię dwie pętle i jakoś zawiązuję :classic_cool: tak mnie nauczyła pani przedszkolanka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ain't no sunshine when she's gone" 😭😭😭:classic_cool: U mnie wszystko zależy od światła, nawet refleksy na moim łbie und moorzyńskość fatzjaty spowodowana mejkapełe :classic_cool: Koorwa, ale żółte oczy muszą być mega zajeebiste und przy okazji muszą ociekać dzikim sekzem 😭:classic_cool: Właśnie dlatego jarałam się Lordę Sithów porównywalnie do jego podnietzenia z powodu przypływu motzy :classic_cool: Mnie mamełe uczyła, moja przedszkolanka miała wyebane na wszystko i ciągle trzeba było leżakować 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, pomyśleć, że mogłam mieć zajeebisty dzień z powodu Batmanełe na ekranie, a tu chooj. Moje żytzie jest takie choojowe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
koorwa, zaraz będę musiał spadać, bo przyjeżdżają goście :o:o nienawidzę siedzieć w koszuli przy stole i słuchać tych nudnych gadek :classic_cool: pytania o studia, czy mam dziewczynę i takie tam 😭:classic_cool: noo koorwa, swego czasu osstro jarałem się Darthem Maulem, bo miał świetlną dzidę i bardzo efektownie und efektywnie się nią posługiwał :classic_cool: + ten groźny wygląd und czarne szaty :classic_cool: nasza przedszkolanka była spoko, ale gdy wychodziliśmy na dwór to często musiałem chodzić z nią za rękę, bo lubiłem dokuczać innym :classic_cool: a zimą to koorwa przebywałem na dworze 5 min i musiałem wracać, bo "przypadkowo" zasadziłem parę hedszotów kolegom :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
Batmanełe, jasne :classic_cool: pewnie nie mogłaś się doczekać spotkania z empikowtzem :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspieram telepatycznie w niedoli :o:classic_cool:🖐️ Ja się nadal nim jaram mimo tego, że nie mam wprawy und sukcesów w oglądaniu "Gwiezdnych Wojen". Ale miał takie zajeebiste ruchy ciała w niektórych momentach, że nie sposób nie zareagować chcitzą :classic_cool: Jaki z Ciebie geniusz zła, w podstawówtze to pewnie regularnie stałeś w kącie :classic_cool: A z tym Empikowtzem to chyba Cię poyebało jak paczkę gwoździ :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
nie, ale w klasach 1-3 brałem udział w każdej aferze, miałem najwięcej uwag, niektóre były nawet na pół strony :D🖐️ potem lepiej się maskowałem :classic_cool: nauczyciele mieli mnie za grzecznego chłopczyka z dobrymi ocenami, chociaż w rzeczywistości było inaczej :classic_cool: Dżoanno! 😭:classic_cool: przeca pisałem, że już dawno mnie pojeebao :classic_cool: koorwa, miałem w te wakacje obejrzeć Batmanełe, Prometeusza i chooj z tego wyszło 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książkę byś poczytał
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Jestem przyćpana,ta rodzina mnie załamuje,nie chce mi się robić fatzjaty😭 mam teraz stan,w którym mogę przepiertalać czas na byle tzo,tzn ja mam zawsze taki stan,ale dzisiaj to już wyjątkowo 😭 japiertolę,brzmię jak nekrogole,ale jestem zrozpacozna wizją rozstania z kafe na tzałe popołudnie,gdy wtedy mam najlepszye teksty und riposty i mój mózgf pratzuje na najszybszych obrotełach,i to wszystko zostanie dzisiaj zmarnowane,taki potentzjał😭 Japiertolę,jak ja się cieszę że nie mam takich włosów jak zdziebełlo.:classic_cool: To nie czytaj,dla zdrowia psychicznego,które i tak już jest wątpliwe,ale mimo wszystko jesteś llepzsa od ich wszystkich razem wziętych.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji miałeś pewnie zajeebiste powodzenie, bo podobno lasentzje takich lubią :classic_cool: Ja byłam grzecznym, ale pyskującym dzietzkiem, pewnie dlatego nikt mnie lubił co w sumie trzyma się mnie do dziś :classic_cool: To z każdym dniem poyebooje Cię chyba coraz bardziej 😭:classic_cool: Prometeuszełe oglądałam z Empikowtzem, ale doopy to mi nie urwało, Batmanełe to już mogę sobie odpuścić :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książkę byś poczytał
a ja byłem grzecznym, ułożonym dzieckiem i wzorowym uczniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Kafetełe bez Ciebie to tu dzisiaj padnie, ale z rodziną się nie zadziera, więc rób fatzjatę i zabij wszystkich swoją schizofreniczną zajeebistością 😭:classic_cool: Ja też się cieszę, włosy to przynajmniej moja jedyna motzna strona, chociaż Kamilełe ma zajeebiste nogi przynajmniej :classic_cool: ❤️ Mam chyba stany depresyjne dzisiaj, skoczę koorwa z dywanu na główkę albo się napiertolę, podwyższę swoją poprzeczkę i skoczę z łóżka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książkę byś poczytał Pewnie dlatego masz spore szanse na toczenie wygranego żytzia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
tak, tylko nie u takich u jakich bym chciał 😭:classic_cool: nie mów tak Asiu 😭:classic_cool: ja Cię baaardzo lubię :):classic_cool: myślę, że już bardziej nie może mnie pojeebać :classic_cool: po prostu z każdym dniem dowiadujesz się o mnie więcej :classic_cool: jednak to z empikowtzem to tzoś poważnego :(😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książkę byś poczytał
niekoniecznie :D na pewno nie większe, niż Wy :classic_cool: na stany depresyjne polecam rozbrajającego Phila Collinsa: http://youtu.be/Ao9SIKC48vg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
siostrełe,kafe nie padnie póki ty zaszczycasz je swoją obetznością.:classic_cool: Moje motzne strony to włosy,rzęsy i na tym konietz,ale cieszę się że chodziaż to posiadam,zdziebko nie ma nitz:O[cool nogi maakurat hooyowe,bo poorane pieprzykełami i patologicznie chude,beckinsale lub holenderkełemająZAJEBISTE nogi!:classic_cool: chodziaż holenderkełe ma troche groobą doope i masywne uda,ale kate to jest TZOŚ.[coolideał nr.2😭:classic_cool: właśnie widzę,że twoje humorełe jest jakieś hooyowe,tak jak moje,zaraz pójde sie szpachowatź.😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe 😭 Pewnie masz jakieś kosmiczne wymagania, którym nawet moja schizofreniczna zajeebistość nie może sprostać :classic_cool: Wzrooszyłam się motzno i dziękuję, a także odbijam sympatię 😭:classic_cool: To dobrze, bo ja chyba też osiągnęłam stan poyebania maksymalnego, więc byśmy do siebie pasowali jeszcze bardziej :classic_cool: Chooja, a nie poważnego, to tylko desperatzja 😭 książkę byś poczytał Mój ulubiony kawałek samego Philę Colinsę! ❤️ Pocieszam się nim regularnie wierząc, że mądrości Philę mają pokrycie w rzeczywistości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rozleje na swoje ;-p Pozdrawiam rowniez d.Gare .... Mikojan nie badz taka skromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa 😭 Ty komplemenciarełe 😭:classic_cool: Twoje motzne strony to jeszcze boskie oczy und brwi! Plus pewnie wszystko inne czego nie było widać na fotełe :classic_cool: Ale ratzja z tymi nogami, bo po tym względem są choojowe, te Katełe und Holenderkełe to już w ogóle szczyt marzeń 😭:classic_cool: Syjamskość to wszystko powoduje, dwa smooty 😭:classic_cool: A Garę będzie śpiewał innej ponętnej loszce, którą nie będę ja 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisico To nie skromność, to realia :classic_cool: A na swoje możesz rozlewać, tylko daj popatrzeć :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książkę byś poczytał
dzię dobry, dzię dobry :classic_cool:🖐️ a jush tesh tak pierrtolish, priti mama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
również pozdrawiam :classic_cool: nie mam kosmicznych wymagań, ale też nie biorę byle czego 😭:classic_cool: np. nie cierpię blondynek, a takie niestety lecą na brunetów 😭:classic_cool:no i nie jestem z tych którzy wiecznie muszą z kimś być, bo nie radzą sobie z samotnością :P chciałbym taką loszkę jak Ty, wierną und oddaną 😭:classic_cool: a tak w ogóle, ile lat ma empikowietz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Jedna normalna und zadowolona z siebie i żytzia, tak trzymaj :classic_cool: Garę Blondynki są zajeebiste 😭:classic_cool: Ja też nie biorę, dlatego prowadzę takie żytzie jakie prowadzę, ale lepsze to niż bliskie relatzje z psycholami, którzy realnie na mnie lecą :classic_cool: Takich jak ja to jest na pęczki, więc masz mnóstwo szans na dożywotnie szczęście 😭:classic_cool: Empikowtzowi stooknęła dwudziestka siódemka 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
na pęczki? nie powiedziałbym 😭:classic_cool: do tej pory poznałem dwie takie loszki i to koorwa na kafeterii 😭 Ciebie i Paltza :classic_cool: jak żyć? :classic_cool:😭 czyli jest o całe 7 lat starszy ode mnie :classic_cool: ps: ale dzisiaj jest choojowy dzię, najchętniej nie wychodziłbym z łóżka 😭:classic_cool: muszę być przy Tobie! :classic_cool: a poza tym ci goście :o:o😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to miłe, mimo że i tak zajeebistością nie dorównuję Paltzóffce 😭:classic_cool: Zawsze możesz poczekać aż Paletz rzuci swojego fagesełe, który moim zdaniem jest tylko jej imaginatzją :classic_cool: Dokładnie, a Ty jesteś o całe 7 razy bardziej zajeebisty od niego, jak nie więcej, ale wolę się nie zgłębiać w matematykę :classic_cool: Zjedz surowe ziemniaki i się rozchorooj, bezkarne und legalne leżenie w łóżku gwarantowane :classic_cool: W sumie zaraz 15, muszę zjeść śniadanie mimo że nie chce mi się wstawać, bo tak mi choojowo 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×