Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość Zakuta wykalaczka
Znowu zaczynacie :D? Zaliczylas zgona w notzy :classic_cool:?jestem nieprzytomna,ale hooy tam,dzię dobrę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatanełe zabrał moje internete, więc dzisiaj z rańtza życzyłam Ci na gg zajeebistego dnia z rodziną :classic_cool: Ja nie żyję und nie mogę spać, bo sąsiadełe nakoorwia detzybelami, dlatego jak skończy to idę w pissdu i pewnie nie wrótzę :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wstałam lewą nogą, a później się położyłam, żeby wstać prawą i znowu wstałam lewą powtarzajątz to do zayebania, a i tak chooj wyszedł, ja piertolę zajeebiście :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Koorva,nawet szatanele nas nie lubi 😭:classic_cool:nie nie umieraj,nie umieraj dzdzownitzo,nie znikaj 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Chyba masz dzisiaj podwyzszony poziom autodestruktzji,jak ja wczoraj przez chwile :classic_cool: chcialabym nie musietz dzisiaj gratz przed rodzina:o odczytam ggiele jak tylko wyrwe sie ze szponow kafele:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatanełe to łysy chooj, w końtzu jest samtzem :classic_cool: Jeszcze jestem und w miarę żyję, nie wiem jak długo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie wyśpię to tak mam, dodać godzinę jedenastą, którą oglądam zwyczajowo we własnych snach oraz sąsiadkę łysą peezdę und inne tragedie żytziowe i audestrookcja murowana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
widać, że wstałaś lewą nogą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Tez sie nie wyspalam,ale ja sie nigdy nie wysypiam:o:classic_cool: z takim malym szczegolem,ze gdy spie mniej niz 6h to tak mnie glowa napiertala,jakbym miala katza mordertze lub tzos gorszego:o:classic_cool: wszystko tzo zle jest dla ciebie lyse,szatane lyse,siasiadke lyse:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę A weź mnie nie wkoorwiaj :classic_cool: Kootziapa Mnie napiertala jak śpię za długo, jak śpię za krótko to albo jestem wkoorwiona, albo jeszcze bardziej popiertolona :classic_cool: Pewnie mam jakąś traumę z łysymi, o której nie pamiętam, bo wyparłam ją ze swojej schizofrenicznej świadomości, mimo że łysi są w pytę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
W sumie mnie napiertala zawsze po przebudzeniu,i mija po kilku godzinach,w ciagu ktorhch nie jestem zdolna do jakiejkolwiek produktywnej egzystentzji i nawet pisanie na kafe sprawia mi trudnosc:o:classic_cool: pewnie twoj fagas od matmy w szkole podstawowej,ktory gnebil cie z luboscia i dokladnoscia godna mrowki legionistki,mial lysy leb,stad te uprzedzenia :classic_cool: jak ty brutalnie odrzucasz garele,nie moge na to patrzec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dlatego największy wzrost Twojej schizofrenii und zmasowanego popiertolenia można zauważyć w godzinach popołudniowych :classic_cool: Chociaż ja może mam tak samo, ale z ratzji bycia człowiekiem notzy uaktywniam się z wrodzonym idiotyzmem dopiero na notz :classic_cool: Matmy zawsze uczyła mnie kobieta, ale chyba żadna nie była łysa 😭:classic_cool: Za to typ od fizykełe był łysym choojem i to pewnie jego wina, bo niszczył mi żytzie regularnie stawiajątz pauy w dzienniku :classic_cool: To on mnie odrzuca :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
w jaki sposób Cię odrzucam? 😭:classic_cool: gdyby tak było to już bym tu nie pisał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obojętność to też odrzutzanie :classic_cool: A zakładajątz, że wczoraj sama rzuciłam sugestią, że przestaniesz się tu pojawiać optzja Twojego siedzenia tutaj na siłę, żeby nie udowodnić, że mam ratzję też jest możliwa. Następnie stopniowo będziesz znikał und znikał aż w końtzu znikniesz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
Dżoano, przecież nie jestę obojętny, źle to odbierasz 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Cześć, lisico! Ja po przeżyciu wczorajszego kaca stwierdzam, że w weekend muszę się napić :o:classic_cool: Garę No nie wiem, ja w odbiorach zazwyczaj się nie mylę, żytzie w internecie und zachowania ludzi na kafetełe mam obtzykane lepiej niż sztukę sznoorowania butów sposobem na drabinkę :classic_cool: Fajnie, że jest jakieś yebnięte święto kościelne i mój sklep jest nieczynny. Znowu kolejny dzień wpiertalania ziemniaków albo spaghettełe :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie też! :classic_cool: Tylko mi już o basenach nie mów, bo śnią mi się po nocach :D:classic_cool: Na zdrowie, lisico :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
po słowach wyzwisk,pretensji,umyciu głowu und wstawieniu frytek,jestem ponownie:classic_cool:🖐️ siostrełe,dlaczego zawsze witasz biest słowem 'lisioco'?poza kwestią koloru włosów,przecież mówiła że już jest blondynkełą :classic_cool: biestełe z drinkiem 😭:classic_cool:🖐️ 'Pewnie dlatego największy wzrost Twojej schizofrenii und zmasowanego popiertolenia można zauważyć w godzinach popołudniowych' nikt nie ująłby teog lepiej.:classic_cool:🖐️ Mnie nigdy nie uczyła kobeita,zawsze jakieś podstarzałe dziady ze schizofrenią,ale nie tą fajną schizofrenią jak my,tylko raczej taką jak owtza.:classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
'A syjamskie siostrełe zostało potraktowane barbarzyńsko und odcięto jej dostęp do schizofrenicznego świata kafeterian, więc pozdrawia tym samym z mojego gg, tęskniątz za tą falą głoopoty i zajeebistości emanujątzej z monitora ' Połowę to już sobie sama dodałam, ale czuję że mam ratzję' masz stu protzentową ratzję:classic_cool: tak bardzo tęskniłam za kafe😭 jednakże rozmowa z tobą ukoiła moją tęskontę i na nowo zalałam się falą euforii,która została przyćmiona przez potrzebę snu.:classic_cool: ciekawe czy didzełe się dzisiaj pojawi,czy uciekła spłoszona i nigdy nie wrórtzi:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
chciałabym,ale niestety nie jestem jeszcze w posiadaniu takiej fajnej plakietki,umożliwiajątzej mi legalny zakup alko😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Cię widzieć siostrełe und smacznego na zapas :classic_cool:🖐️ Etiologia lisitzy łączy się z działalnością Biest w topełe: "Ktoś pije browara?" polegajątzą na regularnych nalotach i nazywaniu nas lisiczkami. Od tego czasu Biest sama jest dla mnie boską lisicą :classic_cool: Ta owcza schizofrenia to już prawdziwa masakra, więc szczerze współczuję. W sumie ten typ fizykełe też miał motzno schizofreniczny mózg przeżarty głupotą und fazami jak po przeterminowanym LSD zmieszanym z przeterminowanymi grzybami haloocynami :classic_cool: Cieszę się, że dałam Ci chociaż trochę namiastki prawdziwego kafetełe 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że didżełe zrobi wieczorny nalot, bo muszę skonfrontowatź własne podejrzenia und fazy manii prześladowczej oraz własnych urojeń z tym, tzo ma do powiedzenia :classic_cool: A Kamila niczym prawdziwe fotomodelkełe wpadła pod Photoshopełe. Szkoda, że jej to nawet PS nie pomoże :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę coś zjeść und ogarnąć swoją szpetną fatzjatę. Pewnie zajmie mi to trochę czasu :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
no to przykro mi Joasiu , ale teraz się mylisz :classic_cool::D nic się nie zmieniło :P zbyt wiele czarnych myśli krąży wokół Ciebie :classic_cool: ps: na drabinkę? jak to wygląda? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja lisiczka oblewa twe piersi zimnym drinkiem i przeciera bisiastym lisiastym ogonem.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Dopiero przyszłam a ty już spiertalasz😠:classic_cool: dziękujeme,ale właśnie uświadomiłam sobie,że wstawiłam za mało frytek i jestem jeszcze głodna,niby to żadnen problem,ale piekarnik jest już zajęty😭 ale z drugiej strony,raz czuję sie max napchana,a po chwili koorevsko głodna,mó żołądkełe robi sob ie zemnie jajtza:O Robiła regularne naloty powiadasz?:classic_cool:japiertolę[cool Mam to samo z fatzetem od matmy,plus śmierdzi vodką i jest niższy odemnie:O ale przynajmniej dał mi dopa i mam spokój.:classic_cool:🖐️ Nie wiemc,zy kojarzysz fenomen dariusza z trudnych spraw?to ma tzośwspólnego z moim fizykełe,ponieważ nosi on wdzięczne imię dariusz.:classic_cool: pozatym ja zawsze wyśmiewam się z fizyków,taka faza,dziwna faza...:classic_cool: Spisałaś się znakomitzie w kwestii zastępywania mi kafei tzałej gwardii,jesteś miszczem.:classic_cool: też jestem ciekawa,toz sie świętzi :classic_cool: Nie wiem jakim cudem kamila ma włosy po umyciu takie jak ja po tygodniu niemycia i nieczesania...naprawdę NIE WIEM...:O http://4.bp.blogspot.com/-PmV9Vicmkyk/UCtzjY0AF2I/AAAAAAAAFf4/QNpKKtDMjpU/s1600/DSC05347.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×