Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak sobie myślę...

Muszę podjąć decyzję

Polecane posty

Gość Tak sobie myślę...

Mam 40 lat. Od września chciałam pójść do Liceum Zaocznego lub wieczorowego, zdać maturę i pójść na studia. Ale...czy w moim wieku ma to sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1989
oczywiście!! ja niedawno skończyłem studia i było bardzo wielu ludzi w Twoim wieku którzy zrobili to dokładnie tak jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
Z jednej strony chciałabym mieć wykształcenie ,,na papierze" , ale z drugiej zastanawiam się, czy to nie strata czasu. Co mi to da? Kiedyś uczyłam się w Liceum Ekonomicznym. Przerwałam naukę po 3 roku i jakoś nie było czasu i mobilizacji na powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1989
to da Ci wlasnie papier;] teraz bez papieru z matury to niekiedy na sprzątaczkę nie chcą zatrudnić:) a pozatym dzieci będą miały świadomośc ze jak mama ma wyższe to i one a nie podstawowe..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
Zgodzę się z tym, że do pracy jest potrzebne. Jednak ja pracy nie szukam i raczej nie będę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
Moje dzieci chyba nawet nie wiedzą o tym, że mam tylko podstawowe. Będą studiować. Ja nie mogłam, bo zwyczajnie nie było mnie na to stać. 18 lat i musiałam zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1989
pamiętaj kto stoi w miwjscu ten się cofa;] zrób krok na przód, liceum dla dorosłych jest darmowe próbuj co drugi weekend szkoła i raz dwa matura w kieszeni a studia jak chcesz ale średnie musi być no jak to brzmi podstawowe wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka 1612
Witam, a czym sie zawodowo zajmujesz, jesli moge wiedziec? Ja jestemmgr analitykimedycznej i strasznie chciałabym pracowac w Rossmannie, a jakos nie dzwonią.... :( Trzeba zrobic cos dla siebie, jesli tylko jest taka mozliwosc; ja bym poszła do szkoły na Twoim miejscu... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka 1612
nikomu nie zycze takiej orki na studiach, jaka ja miałam... teraz nic ztego nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
Od wielu lat prowadzę działalność. No właśnie ...trochę mi wstyd, że tylko podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiiia
ale po co?co do tej pory robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr dziennikarstwa Piotr B.
doktorat sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka 1612
ja sobie pluje w brode, ze zmarnowałam 5 lat na rycie, wejsciówki i bezustanny stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka 1612
teraz przynajmniej wiesz czego chcesz i pewnie po maturze wybierzesz mądry kierunek studiów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
,,Trzeba zrobic cos dla siebie, jesli tylko jest taka mozliwosc" Dzieci nastoletnie, więc opieki już 24/dobę nie potrzebują. Zawodowo mogę już przystopować, więc czas jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka 1612
super moment wg mnie... Mąż popiera Twoja decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxxx
Ja uważam ze liceum to strata czasu !!!!!! Argumenty przeciwne Liceum - Po liceum nie masz konkretneo zawodu - Jest bardzo trudno znależć prace po liceum. (prędzej osoba po zawodówce znajdzie prace w swoim wykfalifikowanym zawodzie niż osoba po liceum) - w przeciągu kilku lat 3-7 wybuchnie III wojna światowa . Myślisz że ktoś w czasie wojny będzie patrzył na twoje cv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
ale po co?co do tej pory robiłaś? Do tej pory siedziałam za biurkiem i zajmowałam się umowami, rozliczeniami z US, ZUS itp. Wszystkim co związane z prowadzeniem firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr dziennikarstwa Piotr B.
Jaka kuurwa III wojna światowa, co ty pieerdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
super moment wg mnie... Mąż popiera Twoja decyzję? Wie, że kiedyś marzyłam o studiach i uważa , że powinnam spełnić to marzenie. Do pracy mi się nie przyda, ale tak dla samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
tygrysek xxxxx Niestety matury nie zdobędę w inny sposób. Muszę skończyć szkołę średnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIl divoooooooooo
To zalezy od Ciebie czy chcesz i czy wtedy bedziesz czula sie lepsza...od innych, w rodzinie znam osoby ktore ukonczyly po trzy kierunki, a nadal nic nie robia...bo dla nich pracy nie ma.Zalezy dlaczego chcesz to zrobic??Bo jesli dlatego, bo komus chcesz udowodnic, ze potrafisz to nie ma sensu.Jesli dla siebie, bo chcesz zdobyc wiedze, a nie tylko papier to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zastanawiaj sie nawet :)
oczywiscie, ze idz. ja mam 23 lata, za rok koncze studia i na moim kierunku jest maska kobiet/mezczyzn po 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxxx
dr Dziennikarstwa, Czy widzisz co się dzieje na świecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
Myślisz że ktoś w czasie wojny będzie patrzył na twoje cv ? Na moje CV nikt patrzył nie będzie, bo ja nie chcę u nikogo pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr dziennikarstwa Piotr B.
tak widze jestem dziennikarzem i to znanym, i co to za pieerdolenie o III wojnie światowej, czy jesteś na haju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIl divoooooooooo
Uwierz mi na "slowo" ze ten papier nie jest az tak wazny, bedzie dla Ciebie jesli zaczniesz uczyc sie bo tego pragniesz, bedzie potrzebny Ci w zyciu a nie na pokaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę...
IIl divoooooooooo ,,To zalezy od Ciebie czy chcesz i czy wtedy bedziesz czula sie lepsza...od innych" Hmmm...nigdy nie czułam się lepsza, ani gorsza. Mimo braku wykształcenia wydaje mi się, że odniosłam sukces. Fakt , ciężko na niego pracowałam. Zdobywałam wiedzę, ale uczyłam się sama po nocach, gdy dzieci już spały. ,,Zalezy dlaczego chcesz to zrobic??Bo jesli dlatego, bo komus chcesz udowodnic, ze potrafisz to nie ma sensu.Jesli dla siebie, bo chcesz zdobyc wiedze, a nie tylko papier to tak." Ja nikomu nic nie muszę udowadniać. Aby zdobyć wiedzę nie trzeba chodzić do szkoły. U mnie to raczej spełnienie marzeń z dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka 1612
jesli sie da, to marzenia trzeba spełniac... najwazniejsze to studiowac kierunek, który nam sie podoba, a nie tylko dla idei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraphl
Ja mam 301lat i wlasnie koncze studia, do tego w obcym kraju, w nieznanym jezyku i o czyms o czym nie mialam pojecie. I wogole nie zaluje. Nikt nie jest za stary na nauke. Mam nadzieje ze bedziesz miala wsparcie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×