Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość AnaStazja11
polecam prace w tych klubach, sa naprawde swietne zarobki, jak sie trafia dobra nocka to jako kelnerka moge nawet zarobic tysiac złotych, oczywiscie nie rozbieram i nie tancze, a jednak mam takie pieniadze!! :D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka889
zadni oszuści! na pewno to pisze jakas laska, ktora nie przeszla szkolenia, albo jest zazdrosna, jak ktos nigdy nie byl i nie pracował to niech sie nie wypowiada, bo żal normalnie takie cos czytac. u mnie w klubie w warszawie wszystkie dziewczyny sa na maksa zadowolone, jest super managerka, mozna sie z nia dogadac, zarabia sie przyzwoicie :D:D i co tydzien masz kase. nie czytajcie tych glupot dziewczyny, tylko same sprawdzicie! powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narycyza
ja pracuje już prawie chyba 3 miesiące, stoję za barem i jak do tej pory to jest najlepsza i najlepiej opłacalna praca jaką miałam do tej pory; poza tym sobie studiuje i daje radę wszystko ogarnąć, no i nie powiem.. pamietam że pierwszy tydzień był masakra, jak jeszcze wszystkiego do końca nie ogarniałąm )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fico
To Ty nie wiesz jak długo pracujesz? .Trzy miesiące to jest czas ,o którym chyba nie ma problemu aby zapamiętać.Chyba ,że w tym Cocomo masz duży zap......l i nie wiesz gdzie jesteś i co robisz i jak długo w tym kieracie pracujesz .Uważaj abyś nie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki89
Fico widzę , że Ty do końca już zwariowałeś/aś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Ja pracuję od stycznia i jeszcze nigdy nie zarabiałam takich pieniędzy, a pracowałam już w innych klubach, w slepie, na siłowni - wiadomo wszystko na studiach jakieś dorywcze prace. Teraz jestem mega zadowolona z pracy i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barmankacocomo
pracuje jako barmanka :) jestem naprawde, szczerze zadowolona, praca łatwa i przyjemna, a poznaje naprawde duzo fajnych ludzi, głownie to robie drinki i rozliczam wszystko, jakies raporty dobowe itd. strój jest normalny, a nie tak jak pewnie każdy sobie wyobraza Gogo, biała bluzka, czarna spódniczka, ja mam tatuaze to musze miec ramiona zasłoniete takze, mam bluzke na długi rekaw no i czarne, płaskie balerinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję jako koorydnatorka, kontroluje pracę 10 promotrek. Mam prowizję od ich pracy więc muszę je motywować, ale praca jest fajna ;) Zawsze miałam zdolności przywódcze więc sprawdzam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingamin
a jak średnio wyglądają Twoje zarobki? jeśli można spytać? ciężko dowodzić taką grupą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczka22
Witam, Pracuję w Evencie już od kilku miesięcy na stanowisku biurowym i nie mam zastrzeżeń do atmosfery, formy wypłacania pensji ani atmosfery panującej w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam prace w tej firmie! fajne wynagrodzenie za naprawde podstawowy zakres obowiazkow np. na stanowisku kelnerki i co najwazniejsze praca w bardzo fajnym zespole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Haha no widze, że trochę się natrudziłaś, żeby wstawić tu nielegalnie te wszystkie linki. Chyba Ci się nudzi w domu i przesiadujesz całymi dniami na forum żeby to wszystko znaleźć i tu wstawić. Zapewne też sporo komentarzy jest Twoich na tych forach. Gratulacje!! :D Ciężko jest pojąć, że niektórym naprawdę ta praca odpowiada? Jak się dobrze pracuje to nikt nie ma zastrzeżeń do danej osoby i można naprawdę dobrze zarobić. A czego chcieć więcej w dziejszych czasach. W końcu praca jest po to żeby zarabiać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunonka
pewnie jesteś jedną z osób które zostały zwolnione skoro wkładasz w to tyle zaangażowania. No cóż było trzeba nic nie wywijać to pewnie dalej miałabyś pracę hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninajj
bazienka a wiesz co to tzw czarny PR? Bo właśnie nieświadomie to robisz. Pierwsza zasada w biznesie nie ważne co mówią, ważne żeby mówili:) Patrząc po forach to każda firma jest zła bo zawsze trafi się jakiś niezadowolony klient albo pracownik, który jeszcze historię ubarwi. Najlepiej sprawdzić na własnej skórze czy jest ok i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
i kolejny anonimowy wpis - mielibyście chociaż tyle odwagi żeby się podpisywać, a nie wiecznie jako gość.... Dzięki za kolejną dawkę "nowości" - przynajmniej mam się przy czym pośmiać jak czytam te wyssane z palca brednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa1122
No własnie, może niech te najbardziej poinformowane mogłyby napisać swoje imię przynajmniej a nie oczerniają firmę nie mając o niej zielonego pojęcia... Miałybyście chociaż trochę odwagi. Jak ja bym była niezadowolona to bym nie miała problemu z ujawnieniem się żeby wszyscy wiedzieli. Pewnie nigdy nawet nie byłyście w cocomo i nie miałyście nic wspólnego z tą firmą. Tylko pisać umiecie tutaj nic poza tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ingamin Zarobki są uzależnione od wejść do klubu, ale ja średnio w miesiącu mam 3500-4000zł na rękę :D Musisz czuwać nad dziewczynami i muszą wiedzieć, że nie ma obijania się, bo w innym wypadku będziesz się ich czepiała, to Twoja praca i zarobki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka11
o kurde naprawdę aż tyle można zarobić?!?! brzmi super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Zarobki zależą od stanowiska, ale jak ktoś dobrze pracuje to na każdym praktycznie stanowisku jest w stanie dużo zarobić. Jak mi dziewczyny z innych stanowisk czasami mówią ile zarobiły to jestem w szoku. Kwoty naprawdę wysokie, a aczkolwiek ja też nie narzekam :D. Czasami mam ponad tysiąć tygodniowo więc naprawdę bardzo fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleńkaKa
można zarobić kokosy :D:D:D:D ja zarabiam i każdy kto chce może spróbować, nie można od tak się wszytskiego nauczyć daltego wysyłają Cię na szkolenie, a ludzie sobie wpierają, że nie wiaodmo po co? po to, żebyś później jak bedziesz pracowala na wlasnej placowce nie truła innym kelnerkom czy barmankom co robić, tylko sama będziesz ogarniała! weźcie się w garść, jak szukacie pracy macie ją pod nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metope
zgadzam się z przed mówczynią :P jak ktoś chce zarobić dobre pieniądzę to na bank je zarobi :D ja zarabiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
szkolenie bardzo dużo daje. Wracasz i wiesz co masz robić. Nie stoisz nie gapisz sie co robią inni - tylko od razu zaczynasz pracować, a co za tym idzie od razu zarabiasz normalną kasę :) Także warto pojechać na te kilka dni żeby później móc normalnie pracować, tym bardziej, że za szkolenie też płaca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osyda
a jak wygląda kwestia noclegu na takim szkoleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciabe
osyda, jesli chodzi o nocleg to firma Ci zapewnia nocleg :D mieszkania sa zawsze blisko klubu, jest tam kilka osob, ale dzieki temu mozna poznac fajne osoby :):):) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia11
a co trzeba ze sobą zabrać na szkolenie kelnerskie oprócz tego stroju? co tam jest na mieszkaniu służbowym? chce być dobrze przygotowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×