Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość gość
Poczytaj sobie o narkotykach.Przyda się Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym mieszkaniu, w którym ja nocowałam były jakieś naczynia, pościel itp. Ale np. żelazko zabrałam ze sobą i oczywiście osobiste rzeczy. Nie słuchaj bzdur o narkotykach. Jak facet nie wiem, w jaki sposób się tłumaczyć to musi coś wymyślić. Żal mi ich... Nie biorą odpowiedzialność za to co robią, a nie szukają winnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
jak ja byłam na szkoleniu to w mieszkaniu były pościele, była pralka, naczynia i garnki, patelnie - te podstawowe rzeczy były. Żelazko miałam swoje. Suszarkę i prostownicę też dziewczyny miały swoje. No i wiadomo - jakieś ciuszki, coś do pomalowania się, kosmetyki których używasz codziennie :) I najlepiej tragarza, który to będzie nosił haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolia
czyli w sumie wszystko jest :D to dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Tak wszystko co jest niezbedne do przetrwania jest :) Za dużo nie trzeba zabierać :) Zabierz chęć do nauki i pozytywne nastawienie :) to się przydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o narkotykach wszyscy się uczyli w szkole więc nie wiem po co polecasz jej taką lekturę? w klubach nikt się w takie rzeczy nie bawi bo to jest nielegalne chyba to rozumiesz? jeżeli nie to współczuję ci głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88a
polecam pracę w klubie cocomo :) praca jak każda inna, a można sobie fajnie zarobić, także moim zdaniem wszystko jest naprawde ok. godziny nocne co prawda, ale można się przyzwyczaić, a w ciągu dnia tez można coś przecież zrobic. :D:D:D polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poniedziałek jadę na szkolenie jako kierowniczka :) Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaklina11
trzymamy :D nic się nie bój :) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nando
gosc a skad jedziesz jak moge spytac bo ja 14 04 tez jade daj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Powodzenia na szkoleniu !! A na jakie miasto będziesz kierowniczką? :> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baka12
ja chciałabym starać się o posadę kierowniczki na Wrocławiu:) mam nadzieję że mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja14484
dlaczego ilu jest ludzi tyle jest wersji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baka12 powodzenia posada na prawde fajna no i oczywiscie super zarobki, trzymam kciuki jak sie postarasz na pewno dostaniesz tą prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie idźcie tam do pracy.Jest bezprawie jak może to nadal funkvjonowac jest to oboz pracy. Nigdy nie dostaje się takich pieniędzy jakie sa obiecywane na początku. ..w biurze a raczej ala biuro pracuja znajomki sxych które oczekują. ..szycha rządzi idę do prokuratury zglosic co sie tam dzieje i jak praca tam wygląda. ..Bylam pracownica to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest prawo w Polsce. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania465
Ja jestem tancerka, potwierdzam, ze w cocomo sie duzo zarabia, jedynie co moge powiedziec, to ze jednak lepiej na tancerke jechac do innego miasta tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszkolonaKasia
na mieszkaniach jest suuuper! czułam się troszkę jak na koloni, ale naprawde pozytywnie. :):) podstawowe rzeczy tam są pościel, wyposazona kuchnia, pralka itd. na pewno trzeba zabrać ręcznik i uśmiech! :):) powodzenia! będziecoe zadowlone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się robi żenujące. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Ja pracuje od stycznia i kasa mi się zawsze zgadzała jak do tej pory, może po prostu źle liczycie sobie godziny dziewczyny. U mnie jest wszystko ok. Zaden obóz pracy - kiedy otrzebuję biorę wolne i tyle. Tylko trzeba umieć i chcieć normalnie sie dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xosar
a w jakim mieście pracowałaś? i zapewne sobie źle liczyłaś :P pamiętałaś o odliczaniu podatków etc? bo jako że to legalna branża to trzeba zawsze odliczyć podatek o czym zapewne zapomniałaś:P a z tym obozem pracy to niby o co Ci chodzi? jest to normalny etat z przerzuceniem na godziny nocne czyli 5 nocy pracy na dwie wolne:P chyba że myślałaś że będziesz pracować jak Ci się podoba :P to rzeczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Ja na początku też zapominałam o podatku i już chciałam robić awanture, że mnie oszukali, ale moja rekruterka mi wszystko wyjaśnila jeszcze raz i teraz wszystko jest ok. Zaczęłam liczyć prawidłowo z odliczeniem podatku i wszytko mi się zgadza. Także dziewczyny moze w tym lezy problem również u Was :) sprawdzcie to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak999
Ja pracuję jako kelnerka. Nawet jeżeli ktoś w księgowości coś pomylił to po telefonie od razu to odkręcali i dosyłali kasę, także firma jest wypłacalna w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longis
potwierdzam :) mi się w sumie nigdy nie zdarzyła sytuacja żeby coś się nie zgadzało ale koleżankom tak i wtedy im zawsze w ciągu tygodnia robili wyrównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a możecie mi napisać na czym polega praca kierowniczki i ile można na takim stanowisku zarobić ? Właśnie zaprosili mnie na rozmowę i chciałabym wiedzieć na co mogę liczyć i czy to jest warte zachodu ??? Bardzo proszę o odpowiedź i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stanowisku kierowniczki można zarobć na prawde bardzo dobre pieniądze, jeżeli chodzi o obowiązki to podobne jak na kazdym innym stanowisku kirowniczym w lokalu tj. zarządzanie zespołem, otwarcie oraz zamknięcie lokalu, kontrola utargu. Polecam udanie się na rozmowe nic nie tracisz :) warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka pracuje w klubie na stanowisku kelnerki i mówiła mi, że jej kierowniczka spokojnie ma 4-5000 miesięcznie. Mówiła, że to jest nierówne, bo zalezy od utargów. Kiero ogarnia wszystkich ;) Są jakieś szkolenia więc luz, pewnie nauczą Cię wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczki zajmują się prowadzeniem klubu w godzinach wieczornych. Odpowiedzialne są za prace klubu i osób pracujących. Tak jak w innych klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×