Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość pracownica25
Widać,że nie radzi sobie w życiu. Ma dziecka i partnera na utrzymaniu - gratulacje. Może czas zmienić partnera. A poza tym pisze, że większość przychodzi do pracy dla pieniędzy, a przepraszam bardzo po co chodzi się do pracy?! Właśnie dla pieniędzy! Pracujemy po to żeby zarabiać... Mało kto może się poszczycić pracą, która sprawia mu prawdziwą przyjemność. Takie czasy i nic się na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ już bronić tego gangstera. jesteś żałosna. co dostaniesz za pisanie tych farmazonów? nowe stringi czy "25% ceny drinka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuch
Pracuję w Event i jestem zadowolona :) W pracy jest fajna atmosfera , kasa też jest niezła :)Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję i jestem zadowolona :) Jak ktoś nie chce to nic na siłę. Tylko niech się nie wypowaida, jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prof. Kruszyński: W Cocomo lepiej pić wodę niż szampana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relacja została opublikowana na forum erotycznym, gdzie wypowiadają się osoby korzystające z usług lokali dla dorosłych. Jej autorem jest użytkownik, który twierdzi, że skorzystał z usług łódzkiego klubu Cocomo. Mężczyzna wiedział, że klub cieszy się nie najlepszą opinią, więc idąc do lokalu, wziął ze sobą tylko gotówkę i stary telefon na kartę. Wewnątrz zamówił piwo, po czym rozpoczął rozmowę z hostessą. – Standardowe bla bla, ale się trzymam jeszcze, więc żartobliwie mówię, że proszę o kolejne piwo, ale bez pigułki g****u. Sztuczny śmiech na twarzy mojej towarzyszki, więc się śmiejemy sztucznie oboje. Była mniej więcej 2. w nocy. Dalej nie pamiętam absolutnie nic, po prostu zero – napisał użytkownik. Mężczyzna doszedł do siebie dopiero około godziny 14, gdy obudził się we własnym mieszkaniu. Ktoś zabrał jego klucze, laptopa i płyty DVD. – Drzwi jakby po uderzeniu siekierą, r*******y wizjer. Ani prześwitu, co się działo w nocy, nic, absolutnie nic, nogi jak z waty, miałem kaca setki razy, to nie to. Co robić? Na policję? Co im powiem? Wstyd, po prostu mega wstyd – stwierdził, sugerując, że ktoś z klubu przyjechał z nim do mieszkania, by odebrać „dług” zaciągnięty pod wpływem dosypanej do piwa substancji odurzającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściciel firmy budowlanej oskarża właścicieli klubów Cocomo o oszustwo. "Nie zapłacili nam za pracę 250 tys. zł" O sieci klubów go-go Cocomo zrobiło się głośno, bo do mediów trafiły historie klientów, którzy po wypiciu drinka tracili świadomość, by następnie obudzić się z rachunkiem na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Teraz okazuje się, że to nie jedyny podejrzany wątek działalności właściciela tych lokali. – Wykonywaliśmy prace w dziewięciu klubach Cocomo. Agencja Reklamowo Marketingowa EVENT zalega nam i trzem innym firmom około 250 tys. złotych. Złożyliśmy do sądu wniosek o jej upadłość. Wiemy, że właściciel utworzył już kolejną agencję, gdzie przenosi majątek – mówi w rozmowie z naTemat poszkodowany przedsiębiorca budowlany (nazwisko i nazwa firmy do wiadomości redakcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
nikt mi nie płaci za pisanie na forum. Piszę bo chcę żeby ludzie wiedzieli jaka jest prawda, a nie tylko czytali bzdury z gazet bo wiadomo że to tylko szum medialny. W końcu ucichnie i w końcu będzie można normalnie pracować w normalnych warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysunia85
Ja pracuję jako kelnerka i polecam tą robotę pomimo tego wszystkie co o tej firmie mówią. Najpierw się zatrudnijcie a potem gadajcie....zazdrość i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallala
kurde ja pracuje dwa lata i wogóle nie wiem co wy tu wypisujecie ludzie...weźcie się w łeb wszyscy stuknijcie...praca jak każda inna...wymagają jak w każdej innej pracy...proste to chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pracujesz dwa lata , to ciesz się ,że jeszcze Ciebie nie zamknęli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Widać pracuje 2 lata i jej nie zamknęli bo nie mieli za co!!! Praca jest w pełni legalna, firma działa zgodnie z prawem więc z jakich powodów mieliby ją zamykać... Ludzie zastanówcie się naprawdę nad tym co piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznańscy urzędnicy chcą odebrać klubowi go-go Cocomo zezwolenie na sprzedaż alkoholu za podawanie drinków nietrzeźwym. Nocne kluby Cocomo działają w kilkunastu polskich miastach, zwykle w reprezentacyjnych miejscach. W Poznaniu to Stary Rynek, gdzie Cocomo prowadzi dwa kluby. Ich znakiem rozpoznawczym są dziewczyny z różowymi parasolkami, które spacerują przed wejściem i werbują klientów. Dwa miesiące temu ujawniliśmy, że klubami interesuje się policja. Do poznańskiej komendy zgłosiło się ponad 20 klientów, którzy po wizycie w Cocomo obudzili się z wyczyszczonymi rachunkami bankowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość user11
dzięki za kopiowanie arytkułów dzięki Tobie debilu można być na bieżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I my pozdrawiamy debili z Cocomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Ludzie, ale po co siebie wzajemnie obrażacie. Wstawianie kolejny raz tego samego na forum jest bezcelowe bo każdy kto chciał to już to czytał. Ale z drugiej strony nie należy wyzywać siebie od "debili". Trochę więcej kultury i rozsądku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek223
Polecam pracę w Cocomo :) Jestem zadowolona z warunków pracy oraz z wypłaty :) Pasuje mi praca w trybie nocnym chociaż nigdy tak wcześniej nie pracowałam. Nie wiem w jakiej pracy mogłabym otrzymać takie wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissska 05
ja również pracuję i też jestem zadowolona....dziwne są te wszystkie niepozytywne komentarze... czuję tu rekę konkurencji.,...smuteczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, trochę kultury... Konkurencja czuwa, ale nie ma się co przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
konkurencja popisze i w końcu da sobie spokój bo i tak nie ma szans z tak ekskluzywnym klubem :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefffi
w sumie macie rację :P po co się przejmować takimi głupotami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest przekonać się na własnej skórze, a nie słuchać głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetta3
Praca w Cocomo jest bardzo fajna :) Polecam zarobki i atmosferę w lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Zgadzam się - najlepiej iść na rozmowę i się przekonać, a nie czytać głupoty. J gdybym się naczytała tego wszystkiego to też pewnie bym nie poszła na rozmowę. A tak przynajmniej wiem jaka jest prawda i mam zarąbistą pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczka54
Polecam pracę w Cocomo:) Uwielbiam tryb nocny pracy więc uważam ,że jestem stworzona do pracy w klubie nocnym :) Oprócz systemu pracy bardzo motywujące są zarobki :) Osobiście POLECAM !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arilka
a wiesz czemu tego nie zrobili i nie zrobią? ponieważ to wszystko są oszczerstwa!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Nie wiedzą czego się czepić... A biznes jest legalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marki 89
no właśnie:P dziwne , że jakoś sąd odrzucił wszystkie bezpodstawne oskrażenia - to chyba o czymś świadczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart99
popieram powyższy komentarz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
cóż za akt desperacji :D Jak widać sąd odrzucił wszystkie wnioski bo nic nie zostało udowodnione więc nie ma co się rzucać :) Firma działa legalnie - zgodnie z prawem i nie ma nic do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×