Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość gość
Po prostu lubią czepić się niewłaściwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietypistolety6
dokładnie tak! wymyślili aferkę myśleli że coś ugrają a tu lipka hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek222
Polecam pracę w Cocomo :) Zarobki są bardzo satysfakcjonujące :) Atmosfera też jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juniorka78
al capone? jezus maria.... coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Dajcie spokój. Praca jest naprawdę fajna i ma co się przejmować tymi wpisami. Ważne, że atmosfera w pracy nie uległa zmianie po tej aferze - a wręcz przeciwnie - jest jeszcze lepiej bo jakby nie było to reklamę nam zobili tymi artykułami :P Polecam zdecydowanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja... Najważniejsza jest atmosfera i nie uleganie presji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male7
zgadzam się z przedmówczyniami :) najlepiej przekonać się na własnej skórze jak jest naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego policja zabrała alkohol z klubu Cocomo w Warszawie ? Działo się to z czwartku na piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś rutynowa kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Ciekawe skąd wy ludzie bierzecie takie rewelacje :P Niby czemu policja miałaby zabierać alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek33
Ja jestem zadowolona z pracy. Długo nie mogłam znaleźć niczego konkretnego a ta oferta spadła mi jak z nieba :) W innych miejscach jako barmanka zarobiłabym połowę tego albo i mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacia88
Również polecam pracę w Cocomo, pracuję w klubie w Gdyni jako promotorka, atmosfera jest fajna, tworzymy zgrany zespół :) Pochodzę z niewielkiej wsi z której ciężko było mi się "wydostać". Teraz mieszkam w mieszkaniu służbowym w centrum miasta i nie muszę martwić się o utrzymanie ponieważ zarobki pozwalają mi na wiele. Polecam wszystkim dziewczynom które znajdują się w podobnej sytuacji jak ta w której ja się znajdowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrali alkohol bo nie mieli pozwolenia na jego sprzedaż w Warszawie a tylko w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_90
Ja tam nie narzekam na prace w cocomo ,szczerze! Zarobki baaaaardzo zadowalające , atmosfera mega ,studiuje dziennie wiec godziny pracy jak najbardziej na rękę ;) Powiem tak: praca jak każda inna. Pluje sobie w brodę ,że marnowałam wcześniej swoj czas w jednej z większych korporacji zarabiając nie wiele więcej od najniższej krajowej...;/ Z pewnością nadejdzie czas odejścia by pracować w zawodzie, natomiast póki co ani mi sie sni! Do wszystkich chcących pracować w tym klubie- warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusiaa
Ja mam podobnie. Wcześniej miałam krótki epizod w jednej z firm tzw "sieciówek" i po pierwszym dniu miałam serdecznie dosyć! A tutaj pracuje już od grudnia i jest całkiem spoko. Jak skończę studia to wtedy będę myślała co dalej, być może zostanę bo praca naprawdę sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciskanie kitu jest naszą zaletą -,, dzienne studentki,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_Ol
Hej dziewczyny. Nie słuchajcie głupot jakie krążą na temat firmy, bo są to zwykłe oszczerstwa, które piszą chyba bardzo nudzący się ludzie. Najlepiej przekonać się na własnej skórze jak praca wygląda:). Ja pracuję od lutego i nie zamierzam rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alienata
no kompletne bzdury ludzie wypisują ehhh szkoda tracić czas na czytanie nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dzienną studentką i mogę w Cocomo pracować 24 godz. na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co wypisywać bzdury. Każdy sam decyduje czy chce pracować czy nie. Trzeba samemu się przekonać, bo to,że jednej osobie się nie podoba, to nie znaczy, że dla innej będzie to idealna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia445
Tak to prawda zarobki są bardzo bardzo dobre :) Atmosfera w klubie też jest fajna :) Polecam pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę tam pracować 48 godzin na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusiaa
48 na dobę to raczej będzie Ci ciężko tam pracować :P Chyba, że jakiś cud nastąpi i wydłużysz sobie i nam wszystkim dobę :) Poza tym promotorki pracują max 8h takze całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeraOl
Jestem promotorką w Ol i pracuję max 6 godzin ze względu na szkołę. Praca naprawdę spoko. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja jestem studentką i mogę pracować za darmo , tak dla przyjemności . A co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klub nie działa 48h na dobę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia90
Jak chcesz pracować za darmo to nie w Cocomo - tutaj płacą dobre pieniądze za pracę :D ze swojej strony polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanka12
i to dobrze płacą :D ja również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czego się bać, a warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WikiWawa
Dziewczyny ja też gorąco polecam, bo na prawdę warto. Nie ma co słuchać plotek. Zaryzykujcie a same zobaczycie, że warto. Jasne, że obawy mogą się pojawić, ale nie ma co rezygnować, bo zobaczyłyście kilka negatywnych opinii (często gęsto nie prawdziwych), albo usłyszałyście coś w tv (media muszą koloryzować, żeby material się sprzedał;) ). Ja pracuję już od roku i nie mam zamiaru zmieniać pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×