Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość gość
I mnie oszukali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pobili na szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadiKrakow
Hello Zapraszam wszystkie TYGRYSKI na profesjonalny lapdance i nie tylko. Na codzien pracuje w centrali w Krakowie i zajmuje sie szkoleniem Kelnerek/Barmanek by podobieczne spelnialy standarty Klubu Cocomo. Zapraszam na ekskluzywne doswiadczenie z samym mistrzem Spotkania centrum Krakowa lub dojazd na zyczenie. MAGDA 881 582 613 xxxxxx Dziewczyny wszystkie wiemy czym sie zajmuje Cocomo bo sama was szkole jak okradac klientow i zrobic im dobrze. Nie ma sie czego wstydzic, Event dobrze za to placi, stac nas na solarium a innych zal sciaska temu zle o nas mowia Polecam prace w naszej firmie EVENT !!!!!!!!!!!!! xxxx Magda 881 582 613 Znajdziecie mnie rowniez w CENTRALI Ul. Armii Krajowej (przystanek Przybyszewskiego)Galileo 10 Pietro Zapraszam Serdecznie xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowcentrala
Informacja dla wszystkich z negatywnymi wypowiedziami i fochami. Misie dorosnijcie albo wracajcie sobie do domku, Event to powazna firma i nie szkolka niedzielna. Prosze sobie przemyslec decyzje przed przyjazdem szkolenie by pozniej nie plakac. Dodam rowniez w pracy obowiazuje regulamin jak kazdej innej firmie, na przyklad 2 tyg wypowiedzenia i sa kary w postaci zatrzymania wyplaty. Napewno nie bedziecie zarabiac u nas kokosow na wlasnych zasadych. Obowiazuje regulamin podpisany w umowie. W razie pytan zapraszam do mnie osobiscie rozwiejemy wszystkie watpliwosci. Dziekuje Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielecwawa
kazali mi sie tam rozbierac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno wez sie obudz. czy ty myslisz, ze ktos bedzie ci placil za wpatrywanie sie w twoje cycki, skoro moze za ta sama cene sobie z******** takie kluby istnieja , na poczatku to czysta robota, potem zaczyna sie presja, namawianie itd. jezeli kobieta pracuje w jednym klubie wiecej niz dwa miesiace to oznacza, ze jest juz k**wa! facet zaplaci ci za drinka i taniec pierwszy, drugi , trzeci raz pozniej chce cie zaprosic na kolacje, przynosi prezenty, wypytuje ci sie dlaczego sie tym zajmujesz, chce sie toba zaopiekowac i wyrwac z tamtad. To jest typowe miejsce dla frajerow, emocjonalnie tacy faceci sa bardzo slabi. Jak jestes cwana mozesz znalezsc w takim klubie dobrego sponsora. Jednak jesli masz inne intencje i jestes tam aby pracowac tanczac, kelnerowac lub serwowac drinki ( bo masz faceta itp) przygotuj sie na k******o po paru miesiach. dziewczyny, ktore tam pracuja dluzej to k**wy, ja ci to gwarantuje , ale z jedn roznica, robia to rzadziej. Psychicznie taka praca jest bardzo ciezka, nie jest latwo skubac z kasy stalych bywalcow klubu. To tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha dodam jeszcze, ze - Jakakolwiek kobieta tam pracujaca ( jesli ma mniej niz 30 lat ), w oczach wlasciciela klubu jest przeznaczona do innego typu pracy , jesli jak w twoim przypadku ubiega sie o prace KELNERKI/ BARMANKI/PROMOTORKI - To jest tylko taki proces (zwany ''REKRUTACJA'') przez ktory chca ci pokazac, ze taka praca Tancerki i prostytucja wcale taka zla nie jest, ze dziewczyny ktore sie tym zajmuja sa na poziomie i do tego sa bardzo ladne,duzo zarabiaja, zyja na poziomie , chca cie przyzwyczaic do tej caly atmosfery !!!!!!! Jak sie sama do tego nie przekonasz, to dadza ci kopa w d**e ze stanowiska kelnerki !!!!!!!, a po paru tygodniach sama bedziesz sie pytac o prace tancerki .... tak sie werbuje kobiety do klubow czy burdeli. Nie ma zadnego zmuszania, ale za to silna MANIPULACJA I PRANIE MOZGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie wyplacili pensji za 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tak samo, natomiast z poprzedniej pensji odliczyli 800 zl kary wogole z kosmosu ta kara nie wiadomo za co. W cocomo zarabia tylko wlasciciel zwlaszcza na okradaniu pracownikow i klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''gość 2014.07.29 Mnie pobili na szkoleniu.'' ej naprawde ??? a kto i dlaczego ??? Mnie tez pobito, ale byl bardzo mily ochroniarz i pomogl. odeszlam oczywiscie bez wyplaty. Event to sukin,,,syny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cocomo handluje kobietami ...cala tajemnica tej sieciowki. czemu polki sa takie glupie ??? ogarnijcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejnych dwóch mężczyzn twierdzi, że zostało oszukanych przez lubelski klub Cocomo. Prokuratora Rejonowa Lublin Północ prowadzi śledztwo w sprawie czterech pokrzywdzonych klientów klubu ze striptizem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy może ktoś powiedziec jak wgląda szkolenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na szkoleniu, uczyli nas techniki jak wyciągać kase od naiwniaków, nawijać im jacy to są męscy i przystojni, itd... Potem jak mamy wykorzystywać swoje "kobiece atuty". Zrezygnowałam bo to praca dla dziwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chodzi o szkolenie na kierownika badz menagera, ile dni trwa i wiecej szczegułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na cocomo, same pozytywne komentarze lecą z jednego IP :( Ja pracowałam, po dwóch dniach kazano mi ocierać się o klientów i iść z nimi "do kabiny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Ja byłam na szkoleniu, uczyli nas techniki jak wyciągać kase od naiwniaków, nawijać im jacy to są męscy i przystojni, itd... Potem jak mamy wykorzystywać swoje "kobiece atuty". Zrezygnowałam bo to praca dla dziwek.'' Hej niunie, ktos tam napisal powyzej, a ja mialam tak samo !!! chyba na 3 dzien kazano siadac klientom na kolanach. To byl koszmar od razu zrezygnowalam !!! Wogole szef tych klubow jest przestepca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne komentarze pisze ta sama osoba czyli ''rekruterka cocomo'' bo placa jej prowizje za kazda osobe wyslana na to ''szkolenie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ,że frajerek chcących u nich pracować jest coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was ja tam dlugo siedzialam i pracowalam i chce was ostrzec przed ta firma.Z pieniedzmi sie bujaja nie wyplacaja trzeba sie upominac a oni tylko mydla oczy... nie polecam w 100 procentach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści, nie wypłacili mi pieniędzy!!!! Są mi dłużni kilka tysięcy, dziewczyny, ostrzegam was, tam okradają kazdego - klientów i pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka 11
Hej wlasnie wrocilam ze szkolenia powiem wam ze bylo smiesznie :D. Zostalam wyslana na selekcjonerke ale mi sie nie podobalo wiec po jednym dniu poszlam na barmanke hihihi ale tam tez mi sie nie spodobalo :D i wkoncu dotarlam na swoje miejsce w tej firmie na kelnerka :D. Uwielbiam dziewczyny z klubu i atmosfere , na poczatku nie bylam pewna czy to dla mnie ale chcialam zaryzykowac i pojechalam .Pani w biurze mi powiedziała ze moge zmieniac stanowisko jakby mi sie nie podobało to przeszłam przez wszystkie :P i dzis lece pierwszy dzien do pracy tzrymajcie kciki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszusci zmieniają nazwy klubów .Wstyd im za Cocomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą udawać, że nie są siecią Szef Cocomo jest nieosiągalny dla prokuratorów. Ma też inne problemy niż te ze skarżącymi się klientami. Według naszych informacji fiskus dokładnie przygląda się interesom właściciela spółki Event. Medialne zainteresowanie wywołało również inne skutki. Jedna z pracownic Cocomo, która prosi o zachowanie anonimowości, relacjonuje, że w ostatnim czasie w klubach były pustki. - Klienci nie przychodzili po tym, co widzieli w telewizji albo przeczytali w internecie. Stąd wzięły się problemy z płatnościami. Dziewczyny nie dostawały pieniędzy od siedmiu tygodni. W dodatku operatorzy kart płatniczych wymówili umowy i można było płacić tylko gotówką, a to znacznie ograniczyło rachunki w klubach - opowiada. Z jej relacji wynika, że wpływ na kondycję finansową firmy miała też defraudacja, której dokonała jedna z pracownic centrali: - Zabrała naprawdę duże pieniądze i zniknęła. Z opowieści pracowników wynika także, że Jan Szybawski niedawno zakomunikował pracownikom, że kluby zmienią wkrótce nazwy - mają udawać, że nie tworzą już sieci. Ale sposoby działania mają pozostać takie same. Nie planuje też zwolnień ani zmiany wysokości wynagrodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Prezes Szybawski był dociskany o zaległe wypłaty. Oznajmił, że ma już dość takich pytań i żeby dać spokój, bo ogłosi upadłość - opowiadają pracownice Cocomo z Lublina. Nie dostały pensji - 8 tys. i 4,5 tys. zł - za siedem tygodni pracy. Tancerki grożą zaś, że pójdą do sądu. Jedna z nich twierdzi, że klub jest jej winny 40 tys. zł. A Cocomo w całej Polsce zmieniało dziś nazwy lokali Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,16586170,Cocomo__To_tylko_zmiana_szyldu__ale_nie_placa_pensji.html#ixzz3CQMl4ySH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , ten klub to istny balagan syf, ostrzegam wsyztskich aby nie dali sie zwisc ogloszeniom, pracowalam tam wiem, ze obiecane sa gruszki na wierzbie , kokosy a tak naprawde na pieniadze czeka sie dluugo i bardzo okrajaja pensje, nowo zatrudnione osoby wyyslane sa na szkolenia gdzie jest atmosfera straszna , sa ponizane a na wyplate czeka sie 3, 4 miesiace, z ksiegowoscia nie idzie sie skontaktowac nie odbieraja mwoia ze czekaj na decyzje a tak naprawde sciemniaja... ostrzegam was nie idzcie tam bo po pierwsze zniszczycie sobie opinie, drugie, nie otrzymacie kasy a jak sie wyda ze tam pracowliscie to zaden normalny pracodawca was nie przyjmnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce ostrzec wszytskich ktorzy dali sie nabrac, jedyne pozytywne komentarze wystawiaja pracownicy, ktorzy tam pracuja na stanosiskach np konsultantki, to smiech na sali zero wyplacania kasy, zero szacunku traktuja tam ludzi jak smieci nie licza sie , daja kary za zle zachowanie np 500 zloty za nieobecnsoci 100 zl za spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerkatrojmiasto
Nie wiem skad by sie bralo tyle negatywnych opinii gdyby to nie byla prawda... ja pojechalam zdesperowana z braku kasy... czekam na wyplate juz prawie miesiac po terminie... i caly czas mi tylko obiecuja ze dostane bo to i tamto i zebym przyjechala... i nabije im kolejna kase, strace na bilety i utrzymanie oraz stroje ktore wymagaja zmieniac a kasy nie zobacze... przykre ale oraeda jest taka ze kase dostaje pare osob w klubie a nowe sa ciagle wykorzystywane i oszukiwane... dziewczyny sa stratne po parenascie tysiecy i dostaja jakies precenty tego po tygodniach bo "przesuniecia"... skoro dziewczyna zarobi 4tys to 2powinna dostac bez laski ale Event poprostu nie chce placic i liczy na to ze dziewczyny odejda a kasa zostanie ..znajda sie inne na to miejsce o znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie w stu procentach z ostatnia wypowiedzią, poniewaz tez tak samo zostalam nabita w butelke... kaza jechac na szkolenie po czym czlowiek wyklada kase na bilety, na zycie tam a jest drogie w duzych miastach i nie dostaja zwrotu oni tylko obiecaja ze odadza, odadza... ostrzegam zeby nie ryzykowac i nie isc bo tylko popadniecie w gorsze dlugi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Jako jedna z oszukanych postanowiłam powiedziec STOP!!! Szukam dziewczyn które chcą sprawiedliwosci i kary dla tego "biednego burdelu"! Jezeli chcecie pomoc mozecie wysylac nawet anonimowe maile ze swoimi historiami! Postarajcie sie opisac wszystkie podejrzane szczegoly. Mail: oszukaneprzezevent@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×