Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polka Polka :)

Czy są tu Polacy z Vorarlberg?

Polecane posty

Ja dawno dawno temu pracowalam w Schoppernau(bregenzerwald) w gorach.puzniej w Lustenau ;) Moja kolezanka tam dalej mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka Polka :)
no prosze jak sie towarzystwo ladnie zgaduje :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsel
mieszkam z rodzina w feldkirch.moze w poblizu sa rowniez jacys poacy.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka Polka :)
ja też mieszkam w Feldkirch, może odezwijcie się na priv inidn@op.pl będzie łatwiej się zmówić niż tu na forum :) miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliszzzzz
Witam Polaków z Vorarlbergu, ja mam 23 lata i razem z chłopakiem mieszkamy niedaleko Feldkirch od listopada. Co Wy na to, żeby zrobić jakieś spotkanie??!! piszcie na maila g.kozak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_San
Hej! Mam na imię Paulina (26) i od niedawna mieszkam w Dornbirn, a wcześniej byłam pół roku w górach. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliszzzzz
witamy Paulina:Dwyżej masz mój adres, odzywaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataLauterach
Hej ja mieszkam z mężem w Lauterach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy. My mieszkamy w doren i tez szukamy nowych znajomych mieszkajacych w vorarlberg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiB
Hi, my tez w Vorarlbergu. Jest tu nas troche wiecej, nio ale pelna konspiracja. pozdrawiam, MiB ps.Feldkirch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy w Doren. Ja pracuje w Hohenems zona w Hart. Moj nr telefonu 06804052743.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemka wszystkim rodakom... Ponieważ niedziele mam wolne,a samemu mi się nudzi,to chętnie spotkam się na jakieś pogawędki. Gdyby był ktoś zainteresowany to proszę pisać- brunatny5@interia.pl Pozdrawiam,Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie.ciekawy temat ja razem z kolegami mieszkamy w nenzing .jestesmy tutaj juz cały rok.poznalismy tylkojednego polaka.mieszkamyw voralbergu a pracujemy w lichtensteinie .jestnas coraz wiecej.jutro mykamynad jezioro w nenzing zapraszamy chetnych...pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jak sie ciesze, że tylu Polaków mieszka w Feldkirch :) ja wybieram sie na przelomie pazdziernik-listopad wlasnie do Feldkirch i jestem na etapie szukania pracy dla siebie. Dlatego chcialam Was zapytac jak wyglada rynek pracy dla kogos, kto zna jezyk na poziomie A2-B1, gdzie najlepiej szukac i jak zyje sie Wam w tym malowniczym miejscu? Pozdrawiam serdecznie i byc moze do zobaczenia :) P.S. takie spotkanie w polskim gronie to bardzo dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodee moja droga.jesli cie to in teresuje a twoj niemiecki jest na poziomie dobrym to jest praca w mojej firmie.Moj szef szuka dziewczyn y do biura,klasyczna papierkowa robota odbieranie telefonów itd,itp.mysle ze dosyc ciekawa oferta,zreszta z bardzo przyzwoite pieniadze.mieszkanie w razie potrzeby tez sie znajdzie.warunek konieczny ,,,dobry niemiecki.aha pracujemy w lichtensteinie a mieszkamy w feldkirch.pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek34
Ja pracuję w dornbirn pisać jak coś maxiu_xxpl@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej od maja tez mieszkam w Vorarlbergu w Höchst z mężem. Szukam znajomych wsròd rodaków. Adres email mosia19910@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablus86
Mieszkam w gorach Becau ale czesto bywam w Dorbnirn , Bregenz 27 lat facet , moj mail dubin1@wp.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskaaaa
Witam, mieszkamy w Feldkirch od miesiąca i nie znam mieszkających tu rodaków, a byłoby raźniej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia1229
ja jestem :) okolice Feldkirch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdykam jeszcze zacznijcie wymiary podawac :D:D tego i tamtego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie. Podalem tu na forum swoj nr tel ale jak widze nikt nie szuka nowych znajomosci. Szkoda. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam z bregenz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka81
Pozdrawiam z Lauterach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskaaaa
fajnie wiedziec, że jest nas tutaj troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koni 2
Beata Mazur-Fleisch ************************** Stowarzyszenie Polakow w Vorarlbergu Verein der Polen in Vorarlberg Feldweg 34 A-6800 Feldkirch zapraszam wszystkich Tel. 0699 17087073 www.polonia-vorarlberg.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koni 2
http://www.polonia-vorarlberg.com/ Kalendarium 13.04.2014 16:00 Wielkanocne spotkanie w sali przykościelnej 17.05.2014 11:00 Vereinsmesse w Feldkirch 18.05.2014 09:00 Vereinsmesse w Feldkirch 24.05.2014 15:00 Polonijne spotkanie rekreacyjno-sportowe " Trzy godziny dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×