Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polka Polka :)

Czy są tu Polacy z Vorarlberg?

Polecane posty

Gość Sebola
Cześć mieszka ktoś może w pobliżu lustenau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djabeu
Sebola - Tak. Ja mieszkam w Lustenau. W czymś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie chciałbym pogadać z rodakami bo z niemieckim słabo tu masz mojego mesengera Sebola Sebola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak będzie prościej +43 681 207 793 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo chce się przeprowadzić do Feldkirch by w końcu zamieszkac ze swoim chłopakiem, jednak szukam najpierw jakiejś pracy. Czy ktoś może mi cos podpowiedzieć? Znam w miare dobrze niemiecki, mam doświadczenie w logistyce. Będę wdzięczna za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) piszę z zapytaniem ponieważ planuje przeprowadzić się do Feldkirsch gdyż nawiązałem kontakt z klubem koszykarskim i mam trenować młodzież. Znam bardzo dobrze niemiecki. Byłbym bardzo wdzięczny za informację w jaki sposób szukać najlepiej mieszkania bądź małego domku ? czy jest możliwość wynająć bezpośrednio od prywatnych osób ? Jak wygląda sytuacja z pracą czy lepiej szukać pracy przez Urząd Pracy czy poprzez prywatne agencje pracy ?? mój mail: nowitzki41@poczta.onet.pl Pozdrawiam serdecznie wszystkich Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebola
Ma ktoś ogar na wolno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam polskiej fryzierki mieszkam w Thuringen Austria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy mieszkamy w Bregentz chcielibysmy poznac rodakow z okolicy....Basia i Edeward

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) My tez mieszkamy w Bregenz. Chetnie sie poznamy :) Jutro jest spotkanie polonijne o 17:00 w Höchst, Bruggerhorn 5, Ghf sParadisel wiec zapraszamy :) http://www.polonia-vorarlberg.com/ Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie...poszukuje pracy jako kierowca moze ktos mi cos polecic doradzic . Posiadam wszystkie kategorie prawa jazdy aktualna karta kierowcy...pozdrawiam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien Dobry.... mamy do odstapienia kilogram chalwy z Odry w Brzegu.. mieszkamy w Bregenz...pozdrawiamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przeprowadzamy sie do Feldkirch z Londynu z dwojka dzieci(5 i 10 lat) chetnie sie spotkamy w miare mozliwosci z osobami z regionu, pozdrawiam Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Paweł pracuje i przebywam w lauterach pozdrawiam i do spotkania w Dornbirn w salce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy i gdzie to spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×