Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polka Polka :)

Czy są tu Polacy z Vorarlberg?

Polecane posty

Gość gość
mariusz01krakow@wp.pl Mieszkam w bregenz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musrehefco1972curmg
to super, bo ja w Feldkirch facet czy kobieta? no moze i coraz wiecej, ale ja nie znam nikogo obracam sie w innych kregach, nie mam czasu nikogo poznac, tylko praca praca... ehh. praca, ktora lubie ale mimo wszystko... Jasne http://per.pe/13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON z PL
Ktoś chetny na jakies wyjscie w ten weekend :) ? płeć i wiek obojętny ja co to piszczcie na mariusz01krakow@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djabeu
Witam. Czy ktoś wie może, gdzie za tanie pieniądze można wypożyczyć busa? Lustenau i okolice. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani jeski ktos tu jeszcze wchodzi prosze o odpowiedz. Chlopak mieszka w Dornbirn aktualnie ale chcemy sie tam wyprowadzic razem tylko nie wiem czy to brak umiejetnosci jego czy zrzadzenie losu nie potrafi znales mieszkania takie w przestepnej cenie mamy dziecko potrzebujemy do konca lipca sie wyprowadzic moze byc nawet lawalerka na poczatek. Jak byscie wiedzieli cos o jakis mieszkaniach piszczie na maila blissa1@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djabeu
Hej. Niestety, ale kawalerki nikt Wam nie wynajmie. Przepisy dotyczące dzieci. Każde dziecko musi mieć swój pokój. My z żoną mamy dwójkę i po kilku miesiącach z trudem udało Nam się wynająć trzypokojowe mieszkanie. Każdy Nam odmawiał, mówiąc że muszą być co najmniej cztery pokoje. Nawet w Niemczech (Lindau i okolice). Poszperam, jak coś znajdę to napiszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam z zona i z dziecmi w bludenz. czy jest ktos z bludenz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djabeu
Witam. Ja z żoną i dzieciakami w Lustenau. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego djabeu mieszkasz tu na stale z rodzinka?ja tez mam dwojke dzieci szukam znajomych zeby z kims pogadac i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam pracy na ciezarowke. moze ktos slyszal o dobrej firmie w okolicy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na stałe tu mieszkamy. Możemy się umówić na jakąś kawkę, żaden problem. Napisz do mnie na maila - adam_kr86@o2.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Djabeu. Jak bys wiedzial cos o mieszkaniu do wynajecia byla bym wdzieczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djabeu
Nie ma problemu. Napisz mi tylko przedział budżetowy i gdzie? Dornbirn? O jakim zasięgu? Bo samo Dornbirn ciężko i dość drogie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ,czy jest ktoś w okolicach Diepoldsau?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Witam. Polakow jest bardzo dużo. We Feldkirch , Rankweil Meiningen i nie tylko. Pozdrawiam z Feldkirch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remlix40
Witam:)Mieszkam w dornbirn juz 3,5roku czy ktos jest chetny zeby popisac czasami pracuje jako opiekunka i czasami doskwiera samotnosc.moj e.mail renia4011@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z dziewczyną i córeczką, mieszkam w Hard'zie. Pozdrawiam. czechor@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dorbrin są polskie msze raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Witam. Jestem z okolic Bludenz. Jak co to pisać chętnie sie spotkam pogadać z kimkolwiek bo mieszkam tu sam 3 lata prawie. PS : poszukuje motocyklisty na zielonym kawasaki z rejestracjami polskimi KBR!! Spotkałem cię w Frastanz. Kolego na skrzyżowaniu mówiłem ci cześć z golfa. Też mam motocykl i chętnie pośmigam z kimś w sezon!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chcemy razem z dziewczyną wyjechać do Austrii mianowicie bregenz i okolice, byłem w 2012 i okoliczności zmusiły mnie że nie mogłem wrócić, teraz na początku lutego planujemy wyjazd i mam pytanie czy znajdą się osoby skłonne do pomocy, wiadomo jak to jest na początku za miedzą, chodzi mi o formalności, mieszkanie a może nawet podesłanie Nas komuś do pracy ja znam angielski podstawa i zajmowałem się trockenbau znam system ich pracy i nie odwalam lipy,a Justyna angielski komunikatywnie niemiecki podstawa a praca to cokolwiek wiadomo bez przesady... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinka
Ponad dwa lata temu los rzucil nas do Feldkirch i pamietam nasze poczatki tutaj. Nie bylo latwo, jak wszedzie. Teraz sami pelni swiadomie szukamy wlasnego miejsca do zycia i na pewno nie bedzie to Vorarlberg. Za sprawa regionu turystycznego, ,,Kata,, trzech granic, ceny prawie za wszystko jak z kosmosu (Przynajmniej dla nas) mieszkan do nwynajecia jak na lekarstwo, o cenach wynajmu nie wspomne, chyba ze mowimy o mieszkaniu na wioskach. Kto tutaj mieszka ten wie. Male miescinki, poza kilkoma wiekszymi miastami i to wszystko. Nie wymagam od zycia zbyt wielu wygod, ale Cale zycie mieszkac tutaj nie chcielibysmy. Dlatego, jezeli zabladzi tutaj ktos z Salzburga chetnie nawiaze korespondencje, bo to Punkt docelowy naszego austriackiego zycia. Pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.Dorota jestem z Feldkirch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinka
Jak milo :) ja zawsze myslalam, ze tutaj jest tak niewielu rodakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo jest tylko po prostu nie każdy się ujawnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dorota gdzie mieszkasz w Feldkirch? ja tez z Feldkirch. masz dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcielibyśmy z mężem i synem wyjechać do Austrii do Vorarlberg na stałe. Czy ktoś mógłby nam podpowiedzieć gdzie najlepiej szukać mieszkania? Z góry dziękuję za każdą wskazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,z rodziną na stałe mieszkamy w Wiedniu,ja przyjeżdżam co roku do Hard w sierpniu na 2 tyg.z rodzina w ktorej pilnuje dzieciaki. moj maz zawsze zima ma pause zimowa w pracy od grudnia do marca,chcialby sobie w tym czasie coś dorobić ale w wiedniu zima jest ogólny przestój w każdej branzy i tak sobie myślę ze moze tu zimą mozna znaleźć jakąś prace np.w gastronomii lub coś innego? podpowiecie coś,czy jest jakas szansa? inneg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
Mieszkamy razem z mężem i dwójką dzieci w Dornbirn od połowy czerwca.....próbujemy jakos sie z tym wszystkim uporać z podstawowa znajomoscia jezyka i brakiem znajomych rodakow do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SebaB
Witam..odnośnie mieszkania proszę o kontakt ...będę pracował w Rankweil od stycznia 2017 jako inżynier, czy ktoś ma jakieś dwu-pokojowe mieszkanie? Chętnych proszę o kontakt s.brzoskowski@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×