Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka papryczka chili

dieta 1000-1200 kalorii+ ruch :D w pogoni za zdrowiem i sylwetką :D

Polecane posty

właśnie widzę że Ty sporo schudłaś :D gratuluję :) i widzę na zdjęciu że dbasz o ciało bo chudniesz a "nic nie zwisa" czyli robisz to z głową no i ćwiczenia dużo pewnie dają :) już blisko celu jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka papryczko - ten cel to dla mnie stumilowy krok ;) bo ja malo obcinam z kalorii i redukuje wszystko tylko cwiczeniami wiec spada mi moze z 200g tygodniowo ;) co dla niektorych na pewno jest zaaaa wolno, w niektorych tyg w ogole nic nie spada:) ale dla mnei wazne jest to, ze jestem zdrowa :D Ty na bank swoja dieta i cwiczeniami mnie przegonisz hehe :classic_cool: ja nie mam na tyle silnej woli by ograniczac kalorie ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie gratuluję CI :) a wiesz jedzenie 2000tys kalorii i chudnięcie na tym wymagać może więcej siły woli i zaparcia niż moja dieta :P bo znając mnie to bym sobie pozwoliła to na 2 kawałki pizzy zamiast jednego to na kebab z dużą ilością sosu zamiast bez sosu :) jak bym miała jeść więcej :P a tak to nawet mnie nie ciągnie zresztą na okres wakacji na wsi u rodziców w sadzie pracuję przy zbiorach to ani nie ma gdzie niezdrowo zjeść ani pokus do tego mnóstwo własnych owoców i warzyw i ruchu przy pracy :) gorzej jak się zacznie rok akademicki :/ a powiedz mi jakie mniej więcej treningi/ćwiczenia wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. wlasnie musze sobie rozpisac treningi bo tyle bym chciala robic i tyle mozliwosci jest a czas ograniczony i gubie sie:) zaraz sobie rozpisze to Ci podam dokladniej :) widzisz a ja fast foodow i sosow nie jem w ogole, niedobrze mi jak patrze na frytki :classic_cool: ogolnie jem sporo orzechow i nasion a to tez kaloryczne moje sniadania maja zawsze ok 400kcal, salatki maja czasem do 600kcal :P a nie ma w nich nic mega zabronionego :D ale coz nie oszukujac sie, czasem mnie zgubi biale pieczywo, albo makaron, albo za duzo ryzu ;) czasem czekoladki :P i tyle z grzeszkow :D okej ide rozpisac ten trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta88
cześć dziewczyny;) ja mam już dzisiaj za sobą standardowo 60 min pedałowania. próbowałam ten trening cardio, ale wytrzymałam tylko do połowy, głównie ze względu na ból ramion. Bardziej mi zależy na spaleniu sadełka z brzucha, więc na tym się jednak skoncentruję. wiecorkiem myślę, że jeszcze jakieś pół godzinki pojeżdzę. Ze skakanką też dobry pomysł:) co do menu dzisiejszego, to na śniadanko zjadłam mussli z mlekiem 0%, drugie śniadanie razowa tortilla z tuńczykiem i warzywami, na obiadokolacje będą warzywa z patelni, jajko sadzone i mizeria, na deser truskawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta88
ja za słodyczami i białym pieczywem nie tęsknię, ale tak bym zjadła pizze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) rozpisalam sobie zawsze daje 5 min rozgrzewki na poczatku wiec tego juz pisac nie bede :) poniedzialek : 20 mins rowerek 10 mins cwiczenia na talie (waist workout) Tiffany Rothe 2x 7 mins bikini abs Tiffany Rothe 10 mins mountain walk Tiffany Rothe 10 mins bieg dookola osiedla wtorek: 20 mins bootcamp cardio Denise Austin 2x 7mins triceps Tiffany Rothe 5 mins abs Tiffany Rothe 10 mins sexy back (abs i biodra) Tiffany Rothe 10 mins rowerek (na maxa) sroda: 20 mins boxer babe Tiffany Rothe 10 mins biceps Tiffany Rothe 10 mins biegania 5 mins abs Tiffany Rothe 10 mins hula hoop czwartek: 15 mins cardio Mel B 10 mins abs Mel B 10 mins arms Mel B 20 mins hula hoop piatek : 30 mins rowerek 20 mins bootcamp cardio Denise Austin 10 mins abs Mel B sobota - wolne :D:D:D:D niedziela - to samo co w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodka papryczka chili
andziam- widzę że trening nie zajmuję dużo czasu ale jest ciężki :) i masz szczęście że Cię nie kusi do sosów itp bo mnie bardziej niż do słodyczy :/ Judyta tortilla z tuńczykiem pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam max godzine na cwiczenia bo zaczynam dopiero po 20 wiec nie moge za dlugo cwiczyc :) niestety tak mam dzien ponapinany ze od 5.30 rano do 20 czasu nie mam nawet sekundy dla siebie 😭 ale mysle ze ta godzina powinna styknac Papryczko - a jakie ty sosy jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm domyśl się po nicku :D chili mogłabym jeść na surowo uwielbiam wszystkie pikantne :D ale najgorsze to kebaby sam w sobie jako dużo kalorii nie ma taki mały ale jak już w środku sos to niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. 5. 30 pobudka szykowanie dzieciakow do przedszkola i siebie do pracy wychodzimy 7.45 praca od 9-17 odebrac dzieciaki zawrot glowy w domu (obowiazki, zabay, szykowanie spac) i mniej wiecej od 20 czas dla siebie ;) ja z chilli to lubie czipsy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejna rzecz chipsy słodkości mogły by dla mnie nie istnieć a akademiku ktoś zawsze chipsy w pokoju miał i piwo było to spowodowało mój obecny stan trochę się boję października jak wrócę tam ale wiem że na pewno będę mieć dużo ruchu z facetem mamy 2 razy w tygodniu na basem chodzić no i biegać on wysportowany nie to co ja :/ no tak rodzina wymaga poświęceń ja jak na razie nie chce mieć dzieci przed 30stką i tylko jedno ale kto wie może mi się zmieni :D w sumie wieczorem to i z mężem możesz "poćwiczyć" :D a pracę masz siedzącą czy bardziej w ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta88
o taak ostre sosy,w ogóle wszystko co pikantne uwielbiam:D i taka też zazwyczaj jest moja kuchnia, ale chili samo w sobie chyba nie ma dużo kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta88
no, ale można zrobić sobie w domu sos chili na bazie jogurtu nautralnego, ewentualnie z niewielka ilością majonezu. ja robie również czosnkowy w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie pierwszy dzien minał. zaliczam do udanego . zjadłam sniadanie omlet z orzechami z 2 jaj z lyzeczka soku malinowego plus kawa 350 kcal 2 sniadanie 2 wafle ryzowe obiad piers z kurczaka podwieczorek 2 wafle ryzowe i kilka kulek winogronu koalcja zupa warzywna razem jakies 1200 kcal moze dziwny ten jadlospis ale niestey caluy dzien poza domem bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm omlet z jajek 350? o ile dobrze wiem to jajko ma 140 kalorii a nie może w sumie i się zgadza :D zaczynam kolejny dzień diety i chyba muszę cały talerz pomidorów pokroić i polać octem :O bo jestem mega głodna... pogoda znowu beznadziejna a trochę szkoda bo na rower nie można iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta88
ja dzisiaj mam już za sobą godzinkę na rowerku. musiałam pedałować tak wcześnie, bo dzień dzisiaj mam bardzo zajęty i mogłabym nie mieć czasu później. na śniadanko płatki fitness i mleko 0%. pozdrowienia i miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak omlet z dwóch jajek licze za 350 kcal bo jajko ma 100 kcal i orzechy tez ich troche maja. ja juz po wysilku 1500 przeskoków przez 30 minut i 20 minut rowerka . na brzuch a6w. wieczorem jeszcze pocwicze na pupe ;] jestem po sniadaniu platki owsiane czterdziesci gram na mleku 100 ml plus kawa nieslodzona 250 kcal i 2 śniadanie kromka pumpernikla z szynka i pomidorem 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak ładnie widzę dużo ruchu u was widzę :D :D ja właśnie mino że kropi i wieje przeraźliwie chyba wyję na rower :) no i skakanka musi być... uu ja to nie lubie pumpernikla a niby ma niski indeks glikemiczny ale mi nie smakuje tak jakbym kwaśne błoto jadła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja po ruchu :D godzina roweru pod wiatr ciężko jak nie wiem no i skakanki 20 minut:P czuję że będą zakwasy bo wczoraj już mnie coś po skakance brało :P zjedzone dziś 300g kalafioru z bułką tartą, 50g piersi z kurczaka, garść orzechów laskowych, pół szklanki mleka 3,2%, 4 śliwki, i jak zwykle nie wiem co na kolację :D hmm mam problem z okresem od zawsze cykl mniej więcej trwa od 35 do 40 dni i właśnie chyba mi się jutro pojawi tylko że nie wiem czemu tyle dni trzeba zawsze czekać i nie wiem czy to raczej normalne skoro zawsze tak mam czy iść do ginekologa? jak Wam minął dzień pomyślnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka papryczko chili ;) ja mam cykle od 33 do 45 dni :) tez nigdy nie wiem kiedy sie pojawi ;) dla mnie pumpernikiel sie za bardzo lamie ;) ja tam zwykly pelnoziarnisty chlebek z nasionami:D jedna kromka 137 kcal - czyli generalnie na kanapke (czyli ser z salata i pomidorem albo inne cuda wianki) wychodzi mi ok 500kcal ;) ale zjem takie cos i ze smakiem i wiem, ze zdrowo i syto :D nie wiem czemu nie moge sie zabrac za skakanke ;) miesnie kegla mi jeszcze troszenke nawalaja po dwoch porodach i boje sie ze po 15 minutach bede miec mokro hehehe :D ekler22, judyta88 - super dajecie rade!! i cwiczenia i zdrowe odzywianie oby tak dalej dziewczyny:) milo patrzec jak topic sie trzyma a nie pada :D papryczko - praca jest siedzaca 😭 8 godzin siedzenia przed kompem!!! aaaaaa... szczerze?? pizdzielca idzie dostac szukam innej roboty jak szalona ale trzyma mnie tutaj dobra kasa i ... ekhmm.. totalny luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mnie jakoś w ogóle do pieczywa nie ciągnie i naprawdę wolę same mięcho zajadać niż z chlebem :) no niestety po porodzie w ciele kobiety zachodzi mnóstwo zmian... a skakanka nie wszystkim pasuje bo obciąża kostki... przy kompie to faktycznie nudna praca :P coś wiem trochę programuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×