Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kacha1234

Dobry ginekolog Kraków!!!

Polecane posty

Witam! Mieszkam w okolicach Krakowa. wraz z mężem planujemy drugie dziecko. Stąd moja prośba, czy możecie polecić DOBREGO ginekologa w Krakowie. W pierwszej ciąży miałam drobne komplikacje więc teraz od początku chcę chodzić do kogoś odpowiedniego. Kogoś, kto poprowadzi moją ciążę, zaopiekuje się w szpitalu itd, itp. Każda kobieta wie, o czym myślę:) Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że tylko jedna osoba ma coś w tej sprawie do powiedzenia. Kobiety, odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że tylko jedna osoba ma coś w tej sprawie do powiedzenia. Kobiety, odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella30_ooo
na ul.fieldorfa nila jet prywatny volumed i m in przyjmuje super babka dr nawara-baranek. polecam ją z czystym sumieniem. dodatkowym plusem jest jej podejście do pacjenta. słyszałam że przyjmuje na nfz ale nie wiem gdzie dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr.Dariusz Gołąbek - rowniez w scanmedzie i w volumedzie. bardzo rzeczowy, ale tez mruk. mowi tylko tyle ile potrzeba, ale jak mialam zle wyniki badan prenatalnych to przyjal mnie bez kolejki i za darmo na Ujastku u swojej kolezanki (nie pamietam nazwiska) - podobno wybitnej specjalistki w dziedzinie usg aby jeszcze raz spojrzala na maluszka (nie musial tego robic). nie wiem jaki jest przy porodzie bo w koncem ciazy przenioslam sie do innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
ja chodziłam do dr Kmiecia tez pracuje w Zeromskim, moge go polecic,minus jest taki ze ma duzo pacjentek i trzeba zazwyczaj czekac nawet jak sie jest umowionym ale to chyba o czym swiadczy... :) robił mi cesarke bo nieststy musiałam ja miec, w szpitalu przychodził do mnie jak był na dyżurze-ogółem lekarz godny poelcenia, przyjmuje na os Oswiecenia 100zł wizyta z USG, z dr Gachem spotkalam sie tez na porodówce, dwie dziewczyny ode mnie z sali do niego chodziły i mowiły ze jest ok... ale na mnie jakiegos szału nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszalas o nim ??? on robi usg i badania prenatalne ,ma prywatna klinike ...usg 3d i ogolnie fajny chlop i zna sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Dr. Gołąbek jest rewelacyjnym lekarzem, opiekował się mną na patologii ciąży, obawiam się że tylko prywatnie przyjmuje ale polecam go z całego serca. Doktor któremu nie poprzewracała w głowie pozycja zawodowa (jest, a przynajmniej dwa lata temu był zastępcą ordynatora na oddziale patologii ciąży). Na NFZ chodziłam do dr. Mogiły- Komorowskiego, jak dla mnie świetny lekarz, minusem jest to że nie ma w gabinecie usg (daje skierowanie i usg jest w tej samej przychodni, ale jednak nie on robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron.lubella
Poznałam dr Gołąbka jak leżałam na patologii ciąży na Ujastku. Wg mnie to dobry lekarz chociaż koleżanka z którą leżałam na sali troszkę na niego narzekała (był jej lekarzem prowadzącym). Ponoć chodziło o samą końcówkę ciąży gdy już znalazła się na oddziale ale o co konkretnie to nie wiem. Ja osobiście chodziłam do dr Jacka Bojara. Prywatnie w Chrzanowie. Pracuje również w szpitalu na Ujastku i zajął się mną konkretnie (a miałam komplikacje w ciąży). Przy czym w szpitalu (Ujastek) do którego trafiłam na dlugo przed rozwiązaniem zupełnie o mnie zapomniał. Nie ważne - bułam tam pod dobrą opieką i urodziłam zdrowego syna. Dobrym lekarzem (o ile płacisz) i kosztownym (niestety) jest dr M. Bałajewicz. Poczytaj sobie o nim. Problem pojawia się gdy idziesz do niego nie płacąc (przyjmuje m.in w LuxMedize w którym mam wykupiony abonament) i wtedy nie jesteś ważnym pacjentem - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropula
Rafał Ufnalewski przyjmuje prywatnie przy al. Pokoju. Kompetentny, uprzejmy, z szacunkiem podchodzi do pacjentek, prowadzi moją ciążę i nie zdziera skóry. Niestety nie przyjmuje w żadnym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
moja ciąże prowadziła dr trojnar-podleśny, pracuje na ujastku, poza tym ma gabinet www.gravida.pl jest bardzo dobrym lekarzem, nie jest szczególnie wylewna, ale miła, najważniejsze ze wie o co chodzi. jeśli chodzi o dr wiechecia, zajmuje się usg, polecam go na usg połówkowe, niestety nie prowadzi ciąży. generalnie dobrze jest mieć lekarza, który pracuje w szpitalu i w tym własnie szpitalu rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trudnych przypadkach lepiej korzystać z doświadczonych ginekologów. Sama uczęszczam do ginekologa pracującego w http://www.sofimed.pl/, mam do niego zaufanie. Pomógł mi utrzymać ciąże, która była zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałaś już takie doświadczenia z ginekologami to moim zdaniem gabinet ginekologiczny www.sofimed.pl zdecydowanie będzie idealny dla Ciebie. Korzystałam z niego od początku przy podobnych problemach jak Twoje i wszystko było prowadzone bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdall
Bardzo kulturalny i grzeczny jest doktor Tomasz Łabiak. Z lekarzami to różnie bywa, często się aroganci trafiają, a pana doktora muszę pochwalić. Miły, otwarty, słuchający pacjenta. Prowadzi gabinet na Podkowińskiego, można się umówić pod tel 664 062 050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dr Łabiak jest na Kopernika, ma mi cięcie cesarskie robić. Wie ktoś cos o tym lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilam do Sofimed. Wszyscy sa ok. Przychodnia dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka_susu
Sofimed jest dobry, ale do prostych przypadków typu upławy, nadżerki, infekcje - i to jeszcze nie zawsze!!! - a jeśli dojdą Ci problemy hormonalne-endokrynologiczne, to tak na prawdę nie mają tam odpowiednio dobrych specjalistów do tych bardziej złożonych problemów. z usg też różnie u nich bywa. ceny też piękne, bardzo krakowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojego czasu, w 2009 roku, chodziłam do dr. Gładysza ,wytedy przyjmował na NFZ chyba raz w tygodniu,a resztę na Galla już prywatnie plus oczywiście dyżury w szpitalu. Byłam bardzo zadowolona,nie jest może jakimś ekstatycznie radosnym lekarzem,ale konkretny,doświadczony i przede wszystkim NORMALNY. Nie wiem czy jeszcze pracuje,ale polecam,jeśli tak. Dr. Drzewiecki też sprawił na mnie dobre wrażenie,choć byłam u niego tylko raz na wizycie kontrolnej. Niestety nie wiem gdzie teraz przyjmuje. NIE POLECAM natomiast dr. Beaty Chmury- w 2009 r przyjmowała w przychodni na Kurdwanowie. Bezpodstawnie zawyrokowała ciążę pozamaciczną, na szczęście USG w szpitalu wykazało,że wszystko w porządku. Zmieniłam wtedy ją na dr. Gładysza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Ludwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×