Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kmicicowaona

leczenie uzależnienia od alkoholu to absurd

Polecane posty

Gość gość
Leczyłem się u nich http://www.uzaleznienia-terapia.pl/leczenie-alkoholizmu z dobrymi wynikami. Spełniłem marzenie o założeniu własnej firmy za granicą. Niestety z przyczyn osobistych po terapii musiałem się wynieść z Polski. Warto się zapisać, dopóki się jeszcze za mocno nie zniszczyło życia bliskim. Bardzo dobra kadra, w tym byli alkoholicy, więc w zasadzie pełne zrozumienie. Uczysz się przez modelowanie pozytywnych zachowań na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie prowadził Pan Waldemar z ośrodka Want na Kaszubach. Zaufałem mu od razu, bo to były alkoholik jednak z ogromnym doświadczeniem. Jak dla mnie wzór człowieka, który uporał się ze swoimi demonami. Tylko z takimi warto współpracować. Tutaj więcej o tym człowieku http://www.uzaleznienia-terapia.pl/kadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka, z którą odnowiłam kontakt ostatnio wyleczyła się w ośrodku Want, a raczej rozpoczęła tam metamorfozę. Od pięciu lat nie rozmawiałyśmy, ale w końcu do mnie dotarła. Inny człowiek, dlatego mam nadzieję, że moja informacja ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się chce przestać pić to pomoc specjalnych osrodkow jest wskazana. Np w http://virtus.bialystok.pl/ bardzo pomogli mopjemu wujkowi. Wyszedl z nalogu poszedl normalnie do pracy i funkcjonuje juz od kilku lat. Tylko podstawa jest fakt, by isc tam dobrowolnie i samemu bardzo chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki absurd?! Dobry biznes nigdy nie jest absurdem! Klient, stały, pewny to i pieniądze pewne a i pracę naukową napisać można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal Alkoholik
Czytając twojego posta dostrzegam jedną rzecz. Ty również masz problem z alkoholem. Jeżeli dla ciebie bardziej cenne jest grill niż zdrowie partnera to poczekaj aż przyjdzie etap picia chronicznego. Acha. Alkoholizm to choroba która prowadzi do śmierci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubczak952
To absurd? Nie zgodzę się. To uzależnienie, które jest niezwykle niebezpieczne, gdyż prowadzi do wyniszczenia organizmu. Na http://ograniczpicie.pl/ można poznać ofertę jednego z krakowskich ośrodków leczenie uzależnień. Czy myślisz, że gdyby nie było ono niebezpieczne, to takie miejsca byłyby otwierane? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest absurd, takie są warunki. Ja swoją drogą uważam że najlepszą decyzją jest wyjazd do ośrodka leczenia uzależnień takiego jak ten - http://leczenieuzaleznien.com wtedy opiekują się nami doświadczone osoby i jest największa szansa na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub_FR
Nie uważam, aby nazywanie leczenia uzależnienia od alkoholu absurdem było zasadne... Każda osoba, która jest uzależniona i chce otrzymać pomoc, powinna ją otrzymać. Najlepiej, skorzystać z pomocy serwisu http://ograniczpicie.pl/ prowadzonego przez krakowskie Centrum Dobrej Terapii, cieszące się świetną opinią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie nadal jest mozliwe za darmo.Prawie w kazdym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam że to normalne warunki leczenia. Skoro ma silną wolę i może odmówić podczas grilla imprezy urodzin czy sylwestra to czemu wcześniej tego nie robił? Z jakiejś przyczyny zdecydowaliście się na leczenie....tutaj poczytaj sobie i innych zasadach http://terapie.net.pl/odwyk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labonna
Nie jest to żaden absurd, dzięki leczeniu bliska mi osoba pokonała nałóg. Sama by tego nie osiągnęła. Znaleźliśmy ośrodek dla niej na Rankingu Ośrodków (osrodkiterapii.pl) i udało, zmieniła swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłem się u nich http://www.uzaleznienia-terapia.pl/leczenie-alkoholizmu z dobrymi wynikami. Spełniłem marzenie o założeniu własnej firmy za granicą. Niestety z przyczyn osobistych po terapii musiałem się wynieść z Polski. Warto się zapisać, dopóki się jeszcze za mocno nie zniszczyło życia bliskim. Bardzo dobra kadra, w tym byli alkoholicy, więc w zasadzie pełne zrozumienie. Uczysz się przez modelowanie pozytywnych zachowań na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinka56
Ja mogę polecić dobry ośrodek leczenia uzależnień w Wiśle - Tratwa. Mąż się u nich leczył jakiś czas temu i efekty są naprawdę dobre, nie pija już od roku czasu, terapeutów mają z dużą wiedzą i co najważniejsze skutecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zacznie palic blanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliss
czemu absurd? uważam że taki wyjazd do ośrodka na leczenie moze na prawdę zdziałać cuda. Moja siostra była w ośrodku przebudzenie , pomogli jej, komfrtowe warunki, doskonali specjaliści, szczerze mówiąc pomogli jej i dalej się trzyma bez picia! jest to doskonałe miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek433
Jeśli ktoś jest po dobrze przeprowadzonej terapii gdzie otrzymał fachową pomoc to nie powinno być z tym problemu. Mój brat był przez 2 tygdonie w Ośrodku Arka w Wiśle na programie, który pozwolił mu się uporać z uzależnieniem od alkoholu.. Oczywiście, od razu po programie, po którym otrzymywał jeszcze pomoc z ośrodka, unikaliśmy sytuacji, w których mógł pojawić się alkohol. Bylo to dla jego dobra. Teraz, po 2 latach, nie ma już z tym problemu, ale na początku trzeba dać czas.. to w końcu poważna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu sami spamerzy- lepiej jest pic niz dac zarobic bandzie cwaniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olmaa
a ja uważam że nie jest to absurd! grunt to wlasnie mieć dobry ośrodek. ja trafiłam do ośrodka przebudzenie i mi bardzo pomogli. dostępna pomoc terapeutów o kazdej porze, dobre spokojne otoczenie...myślę ze nie mogłam trafić lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kudzu rod nie wazne jak to sie pisze jest przyprawa w azji i tam nie ma alkocholików moze sa jacys ale po spozywanie przez 2 miesiace powoduje wymioty po spozyciu alkocholu przynajmniej tak u mnie było po wypiciu 2 piw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia k
Mój mąż miał problem z alkoholem i uważam, że leczenie alkoholizmu jest konieczne. Alkoholik często nie wie , że jest uzależniony, ja również nie wiedziałam , że mam męża alkoholika, do momentu aż zaczął wariować na poważnie. Uważam, że ośrodki leczenia uzależnień takie jak OTU Stare Juchy robią dużo dobrego dla człowieka. Na chwilę obecną mąż jest 3 tygodnie po terapii i na razie jest dobrze, nie sięgnął po alkohol, zobaczymy co będzie dalej. Dla tych co mają podobny problem podaję dane ośrodka : Ośrodek Terapii Uzależnień Stare Juchy ul. Mazurska 33 19-330 Stare Juchy k.Ełku strona internetowa: http://www.otu.pl e-mail: otu@otu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hollka
no Ośrodek Przebudzenie to dobre miejsce na spokojne przemyślenie i postaranie sie na wyjście z uzaleznienia. także myślę ze jest to dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balinka54
Moja siostra wyleczyła się z uzależniania od alkoholu, była w ośrodku Tratwa w Wiśle, terapeutów mają z dużą empatią i dobrze wyszkolonych. Było ciężko ale udało im się sprowadzić ją na dobrą drogę. Także jak ktoś szuka sprawdzonego ośrodka to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luumka
a ja nie uważam tego za absurd - dobre miesjce do leczenia uzaleznienia jest bardzo istotne! i akurat ośrodek przebudzenie takie jest! doskonałe miesjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglupy i mieczaki nie umieja unikac obrabiania sobie nawzajem doop i uchlewania ryjow bo tylko to robia ludzkie gowna na imprezkach. No faktycznie duzo byscie stracili hehehehehehihihihihahahahahaha :D grille imprezki itd :D beka nie z tej ziemi z przyglupow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twórca wątku musi być totalnie nie związany z tym problem, inaczej by tak nie napisał... Mój ociec dzieki odwykowi tutaj: http://osrodekprzebudzenie.org/ nie pije juz ponad rok. Udało mu się. Wczesniej próbował sam to rzucić i nic... Teraz w końcu mu się udało. Dzięki ośrodkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summika
no bo jak sie dobrze wybierze odpowiedni ośrodek to można na prawdę sobie pomóc. a jak widać ośrodek przebudzenie jest doskonałym miejscem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomka
No ja nie uważam że to absurd – jak trzeba to warto pójść do takiego ośrodka bo można w spokoju powalczyć z nałogiem. I np. w takim Ośrodku Przebudzenie na Dolnym Śląsku można sobie pomóc – komfort i profesjonalna pomoc jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRA ZMIANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×