Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał, 23 lata

Dlaczego kobiety są takie podłe?

Polecane posty

Gość zabrinnada
ja wierze autorowie -kasjerki zarabiaj ok 900 zl-i nawet jak taka nieszczsnica mieszka z rodzicami -to za takie góenian e pieniadzes enie zaszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialoscss
Jak pokonać nieśmiałość? Chcesz pokonać swoją nieśmiałość? Przypomnij sobie taką sytuację: jesteś na imprezie u znajomych. Znasz mało osób. Naprawdę miałeś ochotę tutaj przyjść, odprężyć się po całym tygodniu pracy i poznać kogoś nowego, może nawet Twoją drugą połowę? Spotykasz kilka znajomych osób, widzisz też wiele nowych twarzy. Ktoś podchodzi do Ciebie, zaczyna rozmowę. Próbujesz spojrzeć mu prosto w oczy i nagle czujesz, że mimowolnie się spinasz, a Twoje policzki płoną żywym ogniem, blokuje Cię nieśmiałość. Próbujesz coś powiedzieć, ale wielka kula w twoim gardle ledwo pozwala Ci wydusić kilka słów. W Twojej głowie włącza się tak dobrze znane Ci pytanie: „Co oni o mnie pomyślą?. I myslisz, że tylko od Twojej inicjatywy - wedle zasady strzelać, czy dać się ustrzelić i przedsiębiorczości zależy, czy wpadniesz w oko... I w duchu obiecujesz sobie, że już nigdy więcej nie pójdziesz na żadne spotkanie. Siedząc w swoich czterech ścianach jesteś sam, ale tylko tak możesz poczuć się bezpiecznie. Chowanie się przed światem na nic się jednak nie zda. Nie przyniesie Ci radości. Nadszedł czas, by stawić czoła nieśmiałości. Uwolnij swój potencjał! Gdyby mężczyźni i kobiety mówili tym samym językiem, autorzy takich artykułów, uznający poważne podejście nie mieliby pracy. Rozmawiajmy, jak najczęsciej o tym, jak zrozumieć partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrinnada
w tivi gadali o fryzjerce co zarabia 600 zl-oczywscie mieszka z rodzicami-gówniane pensje na gówno pozwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrinnada
ktos sie wyzej podszywa -to byly wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebrinnna
przestan sie podszywac -złamasie -tivi to skrot od telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol jakie zenujace
za duzo grasz.. zrob se przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attalia
ja mu wierze - wmalych dziurach zycie to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie rowiesnik
Kolego! Sądzę że brakuje Ci wewnętrznej motywacji i wiary w siebie. Jestem od Ciebie o rok starszy i udzielę Ci kilka rad(od razu zaznaczę że jestem w szczęśliwym związku z fantastyczną kobietą - ktorą anonimowo pozdrawiam:P): 1. Stulejka to nie problem! Skoro aktualnie twierdzisz ze jest to bariera do związania się z dziewczyną to znaczy że nigdy sie nie kochałeś z kobietą. Też mam stulejkę (taką nie pełną, bo napletek zchodzi do połowy) i nigdy żadnej dziewczynie z jaka się kochałem to nie przeszkadzało! Ba! a nawet jest to w pewnym sensie atut, bo dzięki temu mogę dłuzej uprawiać seks - co daje więcej przyjemności Tobie i Twojej partnerce:) Ponadto ewentualne pozbycie sie jest niegroźne - jest to zabieg a nie operacja (znieczulenie miejscowe z pełna świadomością). Byłem z tym u urologa i dowidziałem się co nieco:) więc reasumując, też mam stulejkę i mógłbym się jej teoretycznie pozbyć. A praktycznie nie zamierzam, bo czyni to ze mnie demona seksu - wynika to z faktu że skoro główka nie jest w pełni na wierzchu to trzeba bardziej sie strać by doszło do finału:) ale uwierz mi że kobiecie się to spodoba - znam to z autopsji:) 2. co do samochodu - wprawdzie mam taki a prawko zrobiłem zaraz po 18-nastce, ale wydaje mi sie ze nie jest to żaden wyznacznik. Nie wiem jak jest w małych wioskach, bo jestem z warszawy gdzie są praktycznie tylko korki, wiec z samochodem niewiele jeżdżę - tu poruszamy się metrem, tramwajem i busami, a na fakt posiadania furki nikt nie patrzy. 3. Co do dobrze płatnej pracy- wprawdzie mam taka (zarabiam powyżej średniej krajowej), ale nie zawsze tak było i dziewczyny też miałem:) ponadto znam wiele osób ktore tak sobie zarabiają i mają kobiety:) Tak na podsumowanie, sądzę że brakuje Ci chyba odwagi siebie - mieszkasz z rodzicami i do tego sie przyzwyczaiłeś. Najlepiej byś wziął sprawy w swoje ręce! Bądź panem swojego życia i rób to na co masz ochotę, a nie to na co Ci mama pozwoli!:) Kobiety kochają mężczyzn silnych i pewnych (nie mówię tu o sile mięśni) - a taki nie musi być wcale po studiach i z dobrą pracą. Skoro sądzisz że mala miejscowość ogranicza Twoje możliwości to ją opuść- wielkie miasto zaprasza! Nauczysz się samodzielności (bez rodziców), będziesz mógł skończyć studia (choćby 3 letni licencjat) a samochód nie będzie Ci potrzebny - a praca jest tu lepiej płatna:) Pozdrawiam Cie ze 100licy!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdy powiedziałem że Mama nie pozwala mi iść na prawo jazdy i że nie chcę leczyć stulejki bo wstydzę się powiedzieć o tym rodzicom żeby mnie zapisali do lekarza" masz 23 lata? a mamusia nie pozwala Ci isc na prawko? a mamusia musi Cie zapisać do lekarza? Ty pipa jakaś jesteś a nie mężczyzna. Tu masz przyczynę swoich niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku56667
michał racje ma baby to wredne istoty prócz kasy to wygląd się dla nich tylko liczy nic po za tym lecz nie każda ale niestety większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał masz racje! Sam jesteś ciamajdą jakich mało ale z tym że kobiety interesuje wygoda to masz 100% racji. Nie miałem nic dosłownie nic no poza 20tys długu. Szkoły nie skończyłem jestem tylko po gimnazjum. Miałem 18 lat pracowałem na budowach zarabiałem jako tako stać mnie było na passata b2. Zainteresowanie u kobiet zerowe i nie pomagało dbanie o siebie i wkładanie sporej ilości czasu w to żeby wyglądać dobrze. Dziś dalej nie mam szkoły ale mam pieniądze :) Do wszystkiego doszedłem sam a mieszkam w miejscowości 200 mieszkańców. Chwytałem się wszystkiego co można ktoś chciał jechać do Niemiec po auto ja po całym dniu pracy wiadałem jechałem z nim żeby coś zarobić wracaliśmy a ja dalej do pracy nie do łóżka! Zajmowałem się stolarstwem do dziś się zajmuje początki były takie że postawiłem 4 słupki nakryłem folią i robiłem wszystko najtańszymi narzędziami od drewnianych nagrobków po budki dla ptaków. Dziś mam pieniądze narzędzia festoola buduje porządny warsztat stolarski i dziwnym trafem kobiety zaczęły same do mnie zagadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrolan

Michale, doszedłeś bardzo szybko do wniosków do których dochodzą raczej starsze osoby,  władza pieniądze i seks - domena dam, i tam tam, racja racja racja, i brak motywacji do uprawiania hobby to też prawda, może powstanie gatunek pierwotny Kobieta kobieca, czego życzę Tobie i innym optymistycznie patrzącym na życie.... Są też bowiem ludzkie odruchy jak choćby najnormalniejsza w świecie bliskość czy przytulenie, brak odrzucenia, czy bycie ze sobą i dla siebie, ale to obce dziś, nieprawdaż???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×