Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pretensjonalna

Pomóżcie, Dobrzy Ludzie, dzieląc się swoim doświadczeniem

Polecane posty

Gość pretensjonalna

Nie wiem, czy to wynik tylko moich obserwacji, ale ogromna ilość ludzi, zwłaszcza młodszych, którzy obcują z komputerem, czy raczej: internetem na co dzień, chociaż raz w życiu doświadczyła czegoś, co się zwie: internetowa znajomość. Nie wnikam, czy tak łatwiej, czy możliwe by zakochać się w taki sposób. podejrzewam, że taki temat był już na forum wałkowany setki razy (jeśli ktoś sobie przypomni: proszę, niech powie gdzie znajdę takie tematy, choć link byłby ucieleśnieniem moich marzeń). Ale, mam pytanie: Czy również i Was to dotknęło? Kiedykolwiek? Doczekało się spełnienia (tu: spotkania twarzą w twarz)? Zachwyciłyby mnie również Wasze historie, mniej lub bardziej tkliwe, o tym JAK rozwijały się takie znajomości. I co z nich wynikło. Sama mam w zanadrzu dwa opowiadania na wyżej wymieniony temat. Choć unikałam ich [znajomości] jak ognia, zdarzyły się. Może dzięki sprawozdaniu którejś/któregoś z Was zdobędę mądrość, która pozwoli mi na odpowiednie pokierowanie tymi sprawami, na co liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×