Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego mam za to płacić

Krajowy Rejestr Pracowników i Pracodawców -opłata za wpis

Polecane posty

Gość dlaczego mam za to płacić

Witam. Dostałam dzisiaj list z w/w instytucji z załączonym dowodem wpłaty i kwotą 115 zł do zapłaty za wpisanie mojej firmy do tego rejestru (opłata rejestracyjna) Firmę założyłam dwa lata temu, zostałam wpisana do ewidencji działalności gospodarczej tak jak każda inna firma w tym kraju-standardowa procedura. Nikt się mnie nie pytał czy chcę być wpisana do krajowego rejestru pracowników, nikt mnie nie informował, że takowy rejestr istnieje i że mam za to płacić Jak sobie pomyślę jak to nasze cudowne państwo robi nas na każdym kroku w chooja to krew mnie zalewa! Pomyślcie ile jest w pl firm i każda ma zapłacić, ktoś tu ubija na tym niezly interes żeby było ciekawiej Krajowy Rejestr Pracowników i Pracodawców jest zarejestrowaną spółką z o.o.! czy ktoś się orientuje czy ta opłata jest obowiązkowa? nie zamierzam ponosić dodatkowych kosztów, tym bardziej, że zawieszam działalność bo wyjeżdzam z t tego miodem i mlekiem płynącego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opłata jest dobrowolna
tylko jest to dopisane gdzieś bardzo drobnym druczkiem, nie musisz wpłacać pieniędzy, poprostu zignoruj to pisemko, choć wielu ludzi się na to nabiera, bo wyglada to tak, jakby faktycznie opłata była konieczna- sama bym się na to nabrała kilka miesięcy temy gdyby nie program w tv, który widziałam nieco wcześniej przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz regulamin
spójrz paragraf 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego mam za to płacić
Złota, a jakże! Dzieki za odzew, już sobie poczytałąm o tej firmie i ich działaniach :-O co za złodzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak rejestrował firmę w marcu i mu to przyszło, poczytaliśmy o tym w necie i nie wpłacił tych pieniędzy. Ty też nie płać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×