Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikita220

Czemu blondynki maja wieksze powodzenie od brunetek ?

Polecane posty

Gość nikita220

Napewno zaraz usłyszę ze to nie prawda. Ale to jest prawda,,po mimo tego że jestem ładna i jestem bruntką nie mam takiego powodzenia jak przeciętna blondykna.Nawet ostatnio na umprezie zauwazlam ze cała impreza kręci się wokół blond dziewczyn. szukam jakiegos logicznego wytłumaczenia i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita220
widziałam że to usłyszę...ale to również nie jest argument. ..mam sporo koleżanek blondynek i więm ze to nie prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnfvhnfv
pierwsze słyszę.. może dlatego ze masz 'takie' towarzystwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Jestes brzydka i dorabaisz filozofie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mancyka1234
TO PRAWDA AUTORKO . NAWET NIE WIDZE KONKURENCJI JAK JESTEM W KLUBIE ZE ZNAJOMYMI. CZARNE SIĘ CHOWAJĄ. AMEN, TRZEBA SIĘ Z TYM POGODZIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mancyka1234
hnfvhnfv pierwsze słyszę.. może dlatego ze masz 'takie' towarzystwo.. TA PIERWSZE SŁYSZYSZ...HAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berunningupthathill
A tam,piertolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMUS443
jA bardziej czarne uważam za łatwe..może dlatego że troche przezyłem i wiem:) a blond to raczej kolor nie winnosci i czystosci, przynajmniej ja facet tak to odbieram, piękna kobieta o blond włosach to wyższa liga i każdy facet to wie, i dla mnie to logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku99
czarne to łatwe szmaty,o blondyne trzeba się postarac bo wyżej stawia poprzeczkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiv
smyku taa........ hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem blondynką i właśnie mam wrażenie że to brunetki bardziej przyciągają facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berunningupthathill
Buhahaha:D Wam sie na mozgi rzuca.Co maja wlosy do przystepnosci??Poza tym...brunetki maja ladniejsza skore i pozniej zaczynaja sie starzec.Trudniej im rowniez zrobic z siebie tandetna Barbie.Fakty,fakty. Na blondyny leci zwykle pewien typ mezczyzn,ktory nie jest moim targetem. Wole mezczyzn, ktorzy nie maja problemow z uzytkowaniem mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berunningupthathill Sama sobie przeczysz kobieto ! piszesz że kolor włosów nie ma nic do rzeczy by za chwilę zmieszać z błotem facetów lubiących blondynki... pustostan zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
Dopiero ktoś pisał, że blond tipsiary zmieniły się w czarne mamby, teraz znowy odwrotnie. Zrób się, dziewczyno, na rudo i dopiero będziesz miała powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka____
.brunetki maja ladniejsza skore i pozniej zaczynaja sie starzec. swietne, ale się uśmiałam :) zapomiałaś dodać że mają jeszcze ładniejsze stopy i rzadziej zapadają na raka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0909-0
to zafarbuj się na blon i bedziesz miał powodzenie, jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berunningupthathill
Ammarie rozumiem,ze jestes blondynka i lubisz sie rzucac?Nic nowego.Otoz wyjasnie: celuje w mezczyzn,ktorzy nie wstaja rano z mysla 'musze byc z blondynka'.Z tego prostego powodu,ze nie ma to dokladnie zadnego znaczenia i nikt przy zdrowych zmyslach nie twierdzi,ze blond to latwe,rude trudne ,a brunetki spia do gory nogami.Gdzie zmieszalam kogos z blotem,he?Potrafie docenic piekna kobiete,jakiego koloru by na glowie nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berunningupthathill
Juka...jak skonczysz sie smiac to poczytaj literature fachowa.Nie mialam na celu obrazania blondyn,brunetki tez maja pewne wady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berunningupthathill Ja się nie rzucam tylko dyskutuje a to róznica . Wkurza mnie generalizowanie blondynka to a tamto,a brunetka to taka i taka co za bzdury. Uroda to ważny aspekt ale nie sądzę aby ktos zainteresował sie piękną kobietą z mózgiem wielkości orzeszka,chyba że taki sam iloraz inteligencji. Włosy zawsze można przemalować i kolor naprawde nie jest wyznacznikiem inteligencji,obycia czy charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze wrażenie zalezy jednak od koloru, osoba nieprzystępna mając blond włosy wygląda przystepnie i łągodnie (wypróbowałam na sobie), zarazem sprawia wrażenei głupiutkiej (mając naturalny kolor wygladałam intligentniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×