Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikita220

Czemu blondynki maja wieksze powodzenie od brunetek ?

Polecane posty

Gość pomarańczlala
@berunningupthathill Słońce! Nie używaj więcej terminów takich jak "literatura fachowa", bo głowa od tego puchnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze wrażenie zalezy jednak od koloru, osoba nieprzystępna mając blond włosy wygląda przystepnie i łągodnie Pod tym cytatem się podpisuję, z tym że dla mnie "wygląda przystępnie i łagodnie" nie znaczy "łatwa" .Dalej to już według mojej skromej osoby fikuśna piszesz same brednie.Jak mi się kobieta podoba to kolor włosów ma małe znaczenie, wazniejsze by nie były zbyt krótkie,takie do ramion są już ok,fryzura na chłopczyce odpada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam, ja miałam wszystkie możliwe kolory włosów na głowie i nie było różnicy w "powodzeniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyny generalnie są
bardziej wyuzdane seksualnie i łatwiejsze do zaciągnięcia do wyra. Brunetki z reguły są bardziej wyrafinowane w łóżku lecz trzeba się bardziej postarać bo nie biorą byle fizycznie dobrze zbudowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Nie jest to jakiś fakt absolutny, ale blondynki są bardziej atrakcyjne. Wielu naukowców robiło badania pod tym kierunkiem. Przypuszczalnie wynika to raczej z niedostępności zakorzenionej jeszcze z czasów, kiedy farbowanie włosów było niemożliwe. Wtedy na świecie żyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretka ty nie miałaś
różnicy bo jesteś łatwa to jaka ma być różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwa to ostatnie co można o mnie powiedzieć. Uchodzę za "niedostępną", jako gówniara trochę poszalałam, ale było - minęło. Teraz żyję jak zakonnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primo - mówię o facetach secundo - niestety jestem biseksualna, to moja trauma życiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretka -ja to odebrałem jako żart :) fiku mikuuu fajnie ze w temacie o facetach wypowiada sie lesbijka Kto niby jest tą panią z wyspy Lesbos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berunningupthathill
Pamaranczlala...'literatura fachowa':D Na tym konczy sie moja znajomosc tego rodzaju terminow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jest dziewczyna szkaradna,
to i blond włosy jej nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikomu nie daję rad, a co najwyżej piszę co ja bymz robiłą - rozgranicz to. A znasz jedną osobę która nie ma zaburzonej osobowości? Z tego co tu czytam bijesz mnie na głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka
ja widziałam ostatnio gdzieś ankietę, w której 76% panów deklarowało, że wolą brunetki.:P ten spór jest prosty, zarówno ładna blondynka, jak i ładna brunetka będą miały powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam pisałas że masz jakiś uraz i wolisz kobiety, dla mnei to kwestia skrzywdzenia twojej zwichrowanej psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominam sobie słowa "uraz". Po prostu nie miałam w życiu kolorowo. Oreintacji seksualnej sobie nie wyrazbiemy - gdyby tak było za nic w świecie nie wybrałabym biseksualizmu. Ja przynajmniej żyję realnie, a nie wirtualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka
"a poza tym brunetka musi miec bardzo ladne rysy zeby sie podobac, z blondem srednia twarz ujdzie... " oj wątpię... osobiście sądzę, że blond wygląda ładniej od ciemnych włosów, a szczególnie nie lubię brązowych. Ale teraz jest pewna nagonka na blondynki, czyli tapeciary, solary, barbi, ograniczone umysłowo itp. , co oczywiście jest bzdurą, bo jak łączyć kolor włosów z inteligencją. Ale taki stereotyp jest i on wyrównuje szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie tak na oko jest więcej ładnych brunetek niż ładnych blondynek, aczkolwiek ładna blondynka rozkurwia kosmos i ładna brunetka przy niej to tylko dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×