Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DominikaSz

Praca w szkole/przedszkolu-podpowiedzcie

Polecane posty

Gość DominikaSz

Witam. Jestem magistrem edytorstwa po Uniwerku. Chciałabym ze względu na zero perspektyw na rynku pracy, zmienić zawód..Bardzo chciałabym zostać nauczycielem wychowania przedszkolnego lub wczesnoszkolnego. Mam 32 lata. Co mogłabym zrobić w tym kierunku i czy w ogóle jest sens w tym wieku? Proszę, podpowiedzcie,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sino
Musisz skończyć przynajmniej licencjat na początek, jeśli chodzi o kierunek to są nazwy różne na różnych uczelniach: pedagogika wczesnoszkolna, edukacja elementarna, pedagogika przedszkolna itp. musisz się dowiedzieć jakie uprawnienia daje Ci skończony kierunek (czy tylko klasy 1-3 czy też przedszkole). Uprzedzam, że z pracą kiepsko, chyba że masz dobre "plecy" lub mieszkasz lub zamierzasz pracować w dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sino
A co do tego czy Ci się opłaca w tym wieku robić... Cóż teoretycznie będziesz pracowała gdzieś do 67 roku życia, więc chyba ważne by robić co się lubi przez kolejne 30 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaSz
Mieszkam w Warszawie, widzę tu mnóstwo ogłoszeń pracy w prywatnych przedszkolach oraz punktach przedszkolnych. A nie wystarczy podyplomowe 2 letnie studium wychowania przedszkolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sino
Wydaję mi się, że nie, (chyba, że chcesz być tylko pomocą nauczyciela w przedszkolu) takie oferty podyplomówek są chyba dla absolwentów innych "pedagogik", chcących rozszerzyć swoje kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sino
Jeśli chodzi o pracę w klasach 1-3 na pewno musisz mieć magistra. Możesz zacząć pracować po licencjacie, ale dalej studiować, aż będziesz miała magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaSz
Czy ktoś mógłby jeszcze coś podpowiedzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaSz
Proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reinaq
A ja się przebranżawiam bo jestem po pedagogice przedszkolnej i pracy nie mogę znaleść od 5 lat. W przedszkolach etaty dawane są znajomym a jak ktoś dostanie tam pracę to sie jej kurczowo trzyma a po latach przekazuje miejsce wnuczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za matol....
ja ty matole piszesz "znaleść" to niedziwne ze nikt cie nie chce zatrudnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×