Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

uciekam do domku, jak przezyje to sie odezwe wieczorkiem, a jak padne to pewnie jutro w pracy. mlego popoludnia tak czy inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
wlasnie tak sobie siedze i mysle czy nie isc nie kupic testu albo dwa na terazz i na rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ale zszalejecie, nie nadaze wszystkiego czytac :)) Iloska - matko, Ty to masz przezycia! wspolczuje co do szefowej - nie ufaj jej za bardzo, chce sie zabezpieczyc pewnie na wszelki wypadek jakbys zaszla w ciaze, z firma tak kolorowo nie jest, no ale zrobisz jak uwazasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - chce Ci bardzo gratulowac juz :))) pochwal sie ! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dopiero ide po testy wroce i szybko napisze wiec od teraz nic nie robcie trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Tak Agnes, zrób test i szybciutko dawaj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy - mamy podobnie, odstawilam tabletki anty - 2 pierwsze cykle co do minuty prawie ze a potem zaczely sie jazdy bez trzymanki, coraz dluzsze, martwie sie ze moga byc bezowulacyjne :( ale we wrzesniu mam wizyte i gin to sie doweim co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dopiero ide po testy wroce i szybko napisze wiec od teraz nic nie robcie trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
ja juz trzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj moja kolezanka patrzy na mnie i pyta czy w ciazy jestem co prawda mam wypukly brzuszek, nigdy plaskiego nie mialam, i az mi sie smutno zrobilo, nie dosc ze nie w ciazy to teraz mysla ze gruba :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Mnie co miesiąc pytają o ciążę :) mam 162 cm i 46 kg, a brzuch jakbym była co najmniej w 3m-cu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Ale za to z wystającym brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D mam kolezanki w ciazy, tak pieknie wygladaja :) kobiety w ciazy jakos pieknieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ale sie rozpisalyscie . az nienadazam czytac u mnie 12 dzien opoznienia i po @ ani widu ani slychu hheheh pozatym zaraz jade na spotkanko z kumpelami , na pogaduchy najgorsze to ze 3 z nich sa w ciazy 1 w zaawansowanej za 4 tyg termin druga w 6 mies i 3 w 4 miesiacu ah niewiem jak to pzretrwam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dowi - macaj brzuszki, moze sie zarazisz :D i na forum przynieś troche czarów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Dowi27 a czy Ty przypadkiem nie miałaś zrobić juz testu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyniose przyniose jak sie uda hehehe :) ja juz sie wsumie nie nakrecam brak mi juz sil naprawde , jakos niewiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve ja juz tyle testow robilam i kazde negatywne wiec juz nawet sie nie ludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - zmeczona jestes ciaglym mysleniem, trzeba odpoczac, odprezyc sie, przestac myslec i sie nastawiac ze "moze to juz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - zabrac lubego na spacer, kino, randke :) i nie myslec! oo albo do spa, aquaparku - gdzies sie zrelaksowac :) odprezyc, i nie nastawiac na seks po :D poprostu przestac myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ale Wy się rozpisujecie. Ja po prostu nie nadążam czytać za Wami, nie mówiąc o pisaniu z Wami :(:( Dzisiaj mam dzień wolny - też pracują w handlu :( - a nie wiem w co mam ręce włożyć :( zaraz zabieram się za robienie pierogów z kapustką i mięsem... Ilośka - współczuje przeżyć. A myślałaś może o tym, żeby nie korzystać z "dobroci serca" swojej szefowej i jeździć samej do pracy?? Macchiato - a powiedz działa na Ciebie ten menopur? Ile masz po nim pęcherzyków? Bo ja swego czasu jak wzięłam w jednym cyklu do poszło wszystko w ilość nie w jakość... Agnes - no to czekamy na wynik testu... Ja ostatnie cykle miałam 22, 24 dniowe (wcześniej 0d 33-38-39 dni) a dziś mam 29 dzień i tylko jakieś małe plamienie.A brzuch i jajniki mnie tak bolały, ze się normalnie położyłam wcześniej i przespałam godzinkę. A jeśli chodzi o moją teściową - to szkoda gadać...Temat rzeka :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dorotko :D podrzuc troszkę pierogow jak zrobisz :) uwielbiam pierogi :) a nie roczi czasem ktoras golabkow? mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli ale ja z mezem spedzamy tak wolny czas zwlaszcza ze na fjordy blisko woda blisko gory tkze wszystko pod nosem ah pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się tylko uporam z nimi to podrzucę - nie ma problemu :-D Dowi - dasz radę, zobaczysz...A jeśli nie czujesz się na siłach to odwołaj spotkanie z koleżankami. Wiedzą o Twoich staraniach, problemach, chęci posiadania dziecka? - jeśli tak to powinny to zrozumieć.... Powiem Wam tak na pocieszenie, ze z czasem taki stan przechodzi - to ciągłe myślenie, oglądanie się za wózkami z małymi dziećmi, złe reagowanie na kobiety w ciąży....Przynajmniej u mnie tak było...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×