Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

albo możesz udawać przed mężem, że jesteś z niech zachwycona, że jest super hiper i że on się nie zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda kura szuka sznura ja niestety okresu nie dostalam ale 1 kreska, naszczęscie mój narzeczony wspiera mnie i przekonuje ze trzeba sie starac i jeszcze zajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenes654
moj maz chyba ma slabsze nerwy ode mnie. wkurzony byl i wykrzyczal w zlosci brzydkie slowa do mnie.:-(:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka85 to ale masz cyrk z tą szefową, myślę, że najlepiej jezdzić samemu niż kogoś się prosić i wychodzic 16.30 a do pracy wchodzic 8.29 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny spokojnie
ja zaszlam po 3,5v roku dopiero w ciazy:) glowy do góry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenes654
bo on taki glupi jest co miesiac nastawia sie ze w ciazy bede a gdy mowie ze dostalam @ to juz swiruje. a propo @ wcale nie leci jak trzeba. wcale i blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah ehh ohh
agenes654 nie panikuj bo @ sie dopiero rozkreca jak sie bedzie tak nastawiac i swirowac to sie nigdy nie uda:O a twoj facet robil badanie nasienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! nie odzywalam sie wczesniej bo jakos dzisiaj weny nie mialam, jestem juz po ginie, na razie pechezyki sa bardzo male i brak dominujacego... wiec ogolnie dobrze nie jest. mam pojawic sie u niego w poniedzialek i jak nadal bedzie lipa to kolejny cykl stymulacji. zebym wyszla od niego w pozytywnym nastroju to nie powiem. niby owu normalnie po porzednich stymulacjach mialam w 16dc, a dzisiaj mam 10 wiec moze jeszcze urosna na tyle ze bedzie cacy. obejrzal wyniki nowych badan, powiedzial, ze sa cacy i ze traz tylko czekanie nas juz czeka. przytulac wolno nam sie dzisiaj, a pozniej do poniedzialku poiwedzial, ze mamy poscic, bo nowe plemniczki maja sie wyprodukowac w duzej ilosci. iloska-- nie musi dac Ci podwyzki, jezeli to firma prywatna to nawet jak bedziesz robila za 5 osob to nic nie musza Ci podnosic pensji. a jak zaczniesz sie stawiac to maja prawo Cie zwolnic i napisac, ze redukuja Twoje miejsce pracy. szefowej powiedz, ze nie chcesz przejsc na jej system bo ksiegowa i prawnik Ci odradzaja. powinna sie odstosunkowac, a sama wychodz na razie pozniej o 1 lub 5 minut. odwali sie w pewnym momencie. tez mialam takiego posranego szefa, ale w koncu mu sie znudzilo. teraz znikam robic pierogi ruskie i zapisac sie na rosyjski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki dziewczynki :) jak tam nastroje dzisiaj? macchiato - rosyjski? skad taki pomysl? agnes - czemu sie na ciebie wkurza maz? bo @ dostalas? a on badania robil? Iloska - niezla szefowa, widac ze ma nerwy na ciebie jakies :) ale nie denerwuj sie - sa ludzie i ludziska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agenes654 to nie dobrze ze facet nei zrozumie, tak to jest. wiele razy ktos mi mowil ze jak sie chce meic dziecko to sie bardzo dlugo czeka nie jest wcale tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
nie robil badan. uwaza ze jak raz juz bylam to on moze miec dzieci. on podchodzi do tego tak ze zloscia bo tyle patologi w ciazy chodzi albo juz z dziecmi a mu sie nie udaje i on sue wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak.....
amazingcrazy wcale nie prawda ze jak sie chce miec dziecko to sie dlugo czeka jak np ktos ma problemy i sie leczy to jest to raczej zrozumiale ze bedzie sie napewno czekac o ile wogóle sie bedzie mialo znam mnustwo par ktore robia pyk i juz jest i bardzo chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
nie nie mamy poronilam ponad dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba ktoś miał szczęscie,, że zaraz od razu sie udało, znajome prary po ślubie mówią, że to tak wczesnie i szybko sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak.....
amazingcrazy zalezy co masz na mysli, bo dla mnie dlugo to moze byc np 2 ii dluzej lata a do roku starania to standard w sumie agnes przykro :( ale nasienie sie zmienia 2 lata to jednak dlugo wiec warto bylo by to sprawdzic bo plemniki sie zmieniaja ale to juz twoja decyzja mam znajoma ktora ma juz 1 dziecko a o drugie starali sie 2,5 roku nie mogal nie moga okazalo sie ze jej meza plemniki pogorszyly sie o 100% i sie leczyli udalo sie dopiero za za inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak.....
mialo byc udalo sie za 3 próba inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy. rozmawialam z mezem ze chyba zrobi badania musze sie dowiedziec gdzie jak i po ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
po poronieniu jakies 3miesiace po robilam badania i wszystko oki jest i wtedy zaczelismy intwnsywnie sie starac i sie staramy i staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes no czasem tak jest :D ze sie jest w ciazy i sie nie wie bo sie poroni, my staramy sie od czasu gdy odstawilam tabletki anty czyli listopad, co prawda mam jeszcze czas bo jestem młoda mam 22 lata ale juz slub zaplanowany i pragne malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja mam 33 to juz czassss maz ma 26 to mlody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak.....
amazingcrazy spokojnie jestem mlodziutka wszystko w swoim czasie powiem wam tyle ze ja juz przeszlam troche staralam sie 5 lat o dziecko ale sie udalo dzieki wlasnie 5 -inseminacji wszystko przeszlam mnustwo badan leczenie itd itd czasem trzeba czekac na swoja kolej czy to miesac czy to rok czy to dluzej teraz mam 33 lata i roczna córcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak.....
e tam czas facet moze caly czas gorzej jest z kobieta mojej znajomej facet ma 32 a jeszcze nie maja mojn maz zostal ojcem jak mial 33 lata wiec glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
o matko jak moj maz bedzie mial 33lata to ja juz staruszka bede :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak.....
takze dziewczyny bedzie okej tylko trzeba CIERPLIWOSCI!!!! wiem co mówie ja walczylam do ostaniej resztki sil i warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tez nie mam w tym miesiacu dobrych wiesci :( okres przyszedl. I to jeszcze jaki bolesny jak juz od lat nie mialam!!! Najpierw 1wsze dwa dni bylo tylko plamienie brazowe i dzis sie rozkrecilo na dobre!! Tak strasznie boli brzuch i plecy ze nawet tabletka nie pomogla!!! A stan psychiczny jeszcze gorzej. Za to mezus powiedzial ze mam sie nie martwic bo jak tak odrazu w ciaze sie zajdzie to wcale nie jest fajnie bo potem juz sie starac nie mozna a to takie przyjemne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×