Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

dziewczynyyyy retyyyy ale to bol. myslalam ze nie dam rady. juz chyba nie zrobimy sobie wiecej. moj pol godziny tylko ale moj maz to zuch 3godziny wytrzymal. pierwszy to na piersi mamy swoje imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, wpadlam na chwile zyczyc Wam, aby Nowy Rok byl szczesliwszy od tego co mija, i zeby spelnily sie nasze marzenia! :) pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) no i zaczynamy nowy rok, z nowymi nadziejami :) mi sie @ konczy, wiec niedlugo zaczynam przytulanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki :) mi nieciekawie zaczał sie ten rok :( na laptopa wylało mi sie troche herbaty i nie dzialają mi niektore przyciski :( dziwne, bo było tego mało w dodatku nie dzialaja przyciski w miejscach gdzie sie nie wylało :( najgorsze jest to, ze kupilam go 3 miesiace temu. Oddam go na gwarancje. Poza tym naszczescie mija przeziebienie obyło sie bez tabletek, mam nadzieje, że z dzieckiem jest wszystko ok. Dziś sniło mi sie, ze urodziłam slicznego chłopczyka. Mało ostatnio jadłam wiec udało mi sie tez schudnać 2kg :) to dobra wiadomosć gdyż mam nadwage i lekarz zalecał dbanie o siebie, by nie przytyć za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. a u mnie w domku grypka panuje. maz na zwolnieniu i sie ciesze bo mial zaraz jechac w delegacje a tak to mozemy podzialac hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. a u mnie w domku grypka panuje. maz na zwolnieniu i sie ciesze bo mial zaraz jechac w delegacje a tak to mozemy podzialac hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) a ja dzisiaj jeszcze wolne mam, jutro do pracy, strasznie mi sie nie chce :( chlip chlip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w lozku leze maz gra w pilke na ps3 dalam mu czas do 20-tej bo pozniej ogladanie filmow. dzisiaj mam 12dc i nie wiem kiedy bede miala plodne bo znowy cos pokicialo sie u mnie i cykl skrocil. teraz to na wyczucie. odkad skonczyla mi sie @ to kochamy sie z mezem codziennie niektore dni to nawet bylo 2-3razy ale nie bo sie bardzo staramy tylko ze nam sie tak chcialo:-):-):-). jak pisalam wczesniej odpuszczamy sobie i nie myslimy chorobliwie o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witajcie, czy moge sie przylanczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - ooo, to moze nowy rok rozpocznie Ci sie szczesliwie, mi sie @ konczy, niby nie mysle o staraniach a ciagle mi to po glowie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli oby oby i nawet nie mysle i chyba tak lepiej jest. maruska przylanczaj sie i opowiadaj co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnes - widocznie cis w tym jest ze ktos tam u gory chce aby twoj mezus byl w domu, najpierw noga a teraz grypa :)!!! Nic nie dzieje sie bez przypadku Elli - wiem jak to jest ale my przeciez sie nie staramy. Musisz myslec co by tu zrobic aby nie wpasc , zapomnialas? ;) Witam nowa kolezanke :). Przylacz sie do nas Amazingcrazy - a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes taka mysl mi sie podoba :) nam sie udalo w nieplanowane dni, seks tylko dla przyjemnosci, no i udalo sie :) ja juz czuje sie troche lepiej ale nadal mam sucy kaszel i troche katar, w sumie wyleczylam sie bez zadnyc lekarstw, bralam tylko apap przez 2 dni, nadal brak apetytu, zero objawow na ciaze, czasem sobie mysle, ze moze lekarz sie pomylil. Za tydzien już bedzie malenstwo widac :) mam nadzieje, ze z nim wszystko ok pomimo mojej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ciezko mi bylo wstac rano do pracy, po takim dlugim leniuchowaniu :) pogoda - szaro buro, nic tylko spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie caly dzien pada deszcz i zimno gdybym nie musiala z psem wyjsc wogole bym nosa poza drzwi nie wychylala. maz lezy dopiero drugi dzien a juz ma zachciewajki chyba zdrowieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie pochwalilam Wam, ze robie prawo jazdy, wlasnie wrocilam z pierwszej jazdy :) baardzo mi sie to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Jestem tu nowa... Od 4 miesięcy staramy się z mężem o dzidzie. Kochaliśmy się w dni płodne. Dziś powinnam dostać @ ale się nie zanosi, od kilku dni mam mdłości i często czuje ocet :-( zastanawiam się kiedy zrobić test... nie chce się znów rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Antosia test mozesz zrobic dzisiaj zazwyczaj sie robi w dniu spodziewanej @.i oczywiscie daj znac co wyszlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×