Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bullitka no wiesz testy robiłam prawie co miesiąć, odstawiłam tabletki anty rok temu i ciągle miałam nieregularny okres, poszłam do ginekologa, z usg powiedział, że widzi zespół policystycznych jajników, pózniej kazał zrobić badania hormnalne z którymi było wszystko ok i wykluczyły zespół. Miałam się jeszcze udać do endokrynologa planowałam w nowym roku, a od ginekologa wziełam luteine jak by sie okres nie pojawiał, powinnam brać ją przed 4 dni po 3 tabletki a ja wzięłam ją tylko 2 jednego dnia, bo zaczełam czuć nadchodzący okres i pojawił się w równy miesiąć wyliczyłam sobie dni płodne. No i kochaliśmy się dzień przed owulacją. A objawów prawie żadnych nie mam, tylko pobolewanie podbrzusza po stronie jajników tak jak na okres ale okresu nie dostałam. Wypiłam 2 drinki alkoholu na imprezie imieninowej i zrobiło mi się nie dobrze, póżniej wymiotowałam. Test zrobiłam z ciekawości jak co miesiąc gdy spóżniał się okres i żylam nadzieją, wolałam się upewnić. Oczekiwałam, że wynik będzie pozytywny. Była kreska czerwona ale mało zauważalna, zrobiliśmy drugi test i już jest wyraźniej. Teraz planujemy po świętach udać się do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chciałam troszkę schudnąć to przestałam jeść słodycze, wogóle nie mam na nie apetytu to pewnie przez ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszcze do @ dwa tygodnie a na wkladce dzisiaj pojawili sie plamienie. rety. w tamtym miesiacu okres ladnie sie zaczal w terminie a teraz jakes dziwne rzeczy sie zaczynaja dziac. castagnusa jz nie biore drugi miesiac myslalam ze wsxystko sie uregulowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to nie okres bo do soboty pewnie sie nie skonczy i bedzie buba. maz wraca i nie bedzie sexu. ostatni sex mielismy 24listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj jak teraz dostane @ to sie zalamie na maxa ale nie dlatego ze nie ciaza ale ze czekam na meza i sex jak tylko w progu sie pojawi:-):-) a tak nici .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam pakować prezenty, uff.... ciężka praca hehe ponad godzinę mi to zajęło :) Wszystko upakowałam do dwóch dużych toreb prezentowych i jedną mam torebkę osobno. No i jeszcze zostało mi zapakowanie lalki dla córki, ale prezent został w samochodzie żeby nie marudziła że chce od razu - a zajrzy w każdy kąt :D Trafiło mi się z tą lalą, bo najpierw zamówiłam z Tesco przez internet, ale nie dojechało, bo rzekomo nie było. A dziś pojechaliśmy do sklepu i owszem na dziale z lalkami jej nie było, ale na podium promocyjnym udało mi się wypatrzeć ostatnie dwie sztuki, więc nawet miałam "wybór" :) Lala ma długie włosy i grzebień w komplecie, bo córka lubi czesać i mi i tacie włosy - to teraz będzie mogła maltretować lalkę hehe agnes - skojarzyło mi się, że ja takie zawsze miałam szczęście, że dostawałam @ jak były Święta itp. Prawie w każdą Wigilię miałam zawsze okres i na maturze i na obronie pracy magisterskiej i na wielu wielu innych egzaminach. Jakieś fatum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Sawa wcale bym sie nie denerwowala gdybym miala okres teraz czy w swieta ale jest sytuacja inna. jakby maz normalnie w domu byl to spoko ale teraz to nie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazingcrazy - to super , a powiedz jak dlugo bolaly cie jajniki? Tzn brzuch od jajnikow?? Agnes - to nie mozliwe zeby to byl okres bo ja jeszcze nie mam a ty masz dopiero jak mi sie konczy. Tak bylo ostatnie pare miesiecy. A pozatym bola cie piersi wiec moze warto dodac dwa plu dwa Sawa - no widzisz jakie masz szczescie. Corcia bedzie szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka niewiem juz co myslec. rzeczywiscie zawsze mialas pierwsza okres. czy myslicie ze czeka mnie test? kiedy go bym miala zrobic hmmm. jeny i co sie zaraz nakrece jak zegar echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - poczekaj do planowanego okresu i wtedy zrob test. Zobacz jak dlugo masz te plamienia. Albo zrob test w wigilie :) moze akurat dostaniesz piekny prezent pod choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jajniki jakoś bolą od paru dni, ale to takie chwilowe uciski są, pewnie macica się rozciąga. Ale bolą. Na początku myślałam, że to może na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Bullitka poczekam zobacze jak te plamienia beda a wiecie co zrobilam sobie nalesniki z twarogiem i do lody. ale mieszanka co. a wogole to maz mi napisal ze przewrocil sie i cos z noga mu sie stalo i czeka w przychodni do lekarza. rety jak bedzie mial w gipsie to sie zastrzele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, mam nadzieje że z mężem będzie ok; a test może faktycznie zrób w święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a moze to i lepiej bo wroci szybciej do domu i zostanie z toba dluzej conajmniej 6 tyg Amazing - jak myslisz ktory to tydzien? A masz tak ze przy wysilku boli troche mocniej? Albo jak lezysz nie ruchomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy wroci szybciej w sumie do soboty to pare dni jest. nic jeszcze nie napisal. dalej czekam. Bullitka a coz tak sie wypytujesz o ten bol czyzbys cos przed nami ukrywala hmmmm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohna
Cześć dziewczyny:) staram się o dzidzię już bardzo długo. A od kilku lat żyję ze świadomością ,że jedyne wyjście w moim przypadku to in vitro. Tylko raz udało mi się 5 lat temu zajść w ciąże jednak niestety pozamaciczną. Za mną już szereg badań a ja tylko wierzę,że kiedyś się uda. Oczywiście co miesiąc staram się nie zwariować gdy dostaje @ i tym razem jest tak samo. Dziś 32 dc przy 30 dniowych cyklach. Zamiast @ lepki śluz i poza tym nic. No może lekko pobolewa mnie brzuch. Może podtrzymacie mnie na duchu:) I gratuluję wszystkim którym się udało , to ogromne szczęście i radość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bohna dwa dni spoznienia to w sumie nie spoznienie. ale jesli by Ci sie udalo to wielka radosc. trzymam kciuki za fasolke u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bohna - my wszystkie wiemy jak sie czujesz. My tez za kazdym razem sie smucimy jak dostajemy @. Dolacz do nas, razem zawsze latwiej a w szczegolnosci kiedy przezywamy to samo Agnes - nie , nie ukrywam niczego, mowilam juz ze mbie od 3 tyg jajniki bola ale myslalam ze moze to wina castagnus. A dzis mnie juz calkiem boli to czuje ze okres sie zbliza wielkimi krokami. I jak maz sie odezwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohna
dziękuję Agnes i Bulitka:) to ciężki okres dla nas i każde dobre słowo jest ważne. Możecie opisać troszkę swoje sytuacje? bo nie czytałam każdej strony po kolei. Z chęcią się udzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maz mial rentgen nogi i naszczescie tylko stluczona. obylo sie bez gisu ufff. jutro ma wolne od pracy ma nienadwyrezac nogi. Bohna no staramy sie z M juz ponad dwa lata raz poronilam. teraz z miesiaca na miesiac jakos tak dziwnie chociaz przestalam jyz nakrecac sie wkrecac i podczas sexu nie mysle o dziecku. a wogole dwa razy krew z nosa mi leciala tak malo ale leciala. nigdy tak mi sie nie zdazylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×