Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

tak maz mial rentgen nogi i naszczescie tylko stluczona. obylo sie bez gisu ufff. jutro ma wolne od pracy ma nienadwyrezac nogi. Bohna no staramy sie z M juz ponad dwa lata raz poronilam. teraz z miesiaca na miesiac jakos tak dziwnie chociaz przestalam jyz nakrecac sie wkrecac i podczas sexu nie mysle o dziecku. a wogole dwa razy krew z nosa mi leciala tak malo ale leciala. nigdy tak mi sie nie zdazylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohna
Agnes wiesz ja wiem jak ciężko jest sobie nie wkręcać jeśli tak bardzo się tego pragnie. Wtedy niestety każdy znak w ciele to oznaka ciąży i wielki żal gdy @ się pojawia. Przykro mi,że poroniłaś:/ i chyba nie znam odpowiednich słów by załagodzić tą gorycz i strach ale zawsze pozostaje nadzieja. Nie wiem czy Ty już przechodziłaś swój "kryzys" ale ja już jestem po nim i czasami wraca ale już nie z takim uderzeniem. Teraz chyba spokojnie z tym żyje i staram się czekać choćby i do ostatniego dnia płodnego w moim życiu. Tobie i innym życzę szybkiego zafasolkowania bo o to nam się rozchodzi. Dziś jestem dobrej myśli mimo tego,że pewnie jutro dostane @. Trudno :) trzeba podnieść głowę i iść dalej z nadzieją:) a cóż to się stało Twojemu M,że rentgen nogi miał? złamana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohna
ah :) nie doczytałam ,że stłuczona:) za szybko czytam chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w pracy sie przewrocil czy cos i stlukl. no ja dzisiaj mialam jakes plamienia a okres za tydzien albo 10dni dopiwto. pietsi bola i tez nie wiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawa probowalam Cie obronic(nik niebieskooka555) bo widzialam topik.na Twoj temat hihi. ale ludzie sie nudza na maksa. echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohna
Agnes a jak Ci krew z noska leciała to jakaś anemia się mogła przypałętać. O tej porze o nią nie trudno. No i który dzień cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
hej dziewczyny dołącze do was. Dwa miesiace temu poroniłam w 7 tc. Naszczęście oczyściłam się sama. Teraz spóżnia mi sie okres zrobilam jeden test pozytywny na drugi dzien nastepny i tez pozytywny bylam dzis u lekarza ale nic nie bylo widac. juz nie wiem co myslec okres mialam ostatni 15 listopada moze za wczesniej jescze albo te testy jakies wadliwe byly. Jutro chyba pojde na bete ale troszke sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa nie wydaje mi sie ze po tamtej ciazy jeszcze hormon sie utrzymywal. bardzo mi przykro z powodu poronienia. moze jestes we wczesbej ciazy i usg jeszcze jej nie wykryje. skoro testy wykryly wiec cos sie dzieje. idz na bete i daj nam znac. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
po poronieniu hormon spadl do zera bo robilam dwa tygodnie po dla sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
nie chce sie nakrecac zeby nie bylo tak jak ostatnio. ale nie potrafie o niczym innym myslec. mam za tydzien isc do lekarza ale nie wytrzymam i chyba pojde ta bete zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to mozemy ci pogratulowac. podobno najszybciej zajsc zaraz po urodzeniu albo poronieniu jak hormony sie nie unormuja. ja zaluje ze po moim poronieniu nie zaczelismy sie starac. ale coz moze tym razem sie uda. Sawa ludzie sa glupie i nie kumaja zwrotow niektorych. a na tym forum to zauwazylam ze takie glupoty to malolaty pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
jutro z rana polece okolo 15 wynik to dam znac.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - chciało by się powiedzieć, że... kiedyś było inaczej, ale z tego co pamiętam (bo Kafe czytam od dawna, ale kiedyś nie pisałam a jedynie czytałam) to dawniej też było podobnie, choć może nie na aż takiego "bezczela" jak teraz :D Choć pewnie to też zależy od rodzaju tematycznego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie. milion milionow dalabym aby byc w ciazy. echhh jakos smutno mi sie zrobilo. ale z.waszych ciaz sie ciesze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa ja to od niedawna pisze czytam i najczesniej wieczorem i w nocy stwierdzam ze niektore topiki sa oki mozna pogafac ale wiekszosc tematow to gowniarstwo ktoremu sie poprostu nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
tobie tez napewno sie uda. ja przez dwa lata sie staralam ciagle tylko testy. a po tym poronirniu dalam sobie spokoj a tu prosze dwa testy pozytywne. jeszcze jutro sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dzięki :) Też tak sobie myślę, że skoro ktoś się potrudził żeby o mnie temat napisać to powinnam się czuć zauważoną w całej toni Kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono. a wogole taki temat to chyba juz dawno byl a ona go z histori wyciagnela. echhh ludzie sie nudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohna
Moniaaa świetna wiadomość:) czekamy na potwierdzenie jutro:) Agnes jeśli to 20dc to do niczego mi to krwawienie nie pasuje. Ani implantacyjne,ani około owylacyjne. Może poczekaj kilka dni a jak znów sie pojawi to do lekarza. Jeśli się nabawiłaś anemii to i z hormonami może być problem. Osobiście przerabiałam ten temat:/ ale uszy do góry :) wszystkie damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa to Ci @ wiedziała w jakich momentach się pojawiać :( Bullitka myślę, że to 7 tydzień od dnia ostatniego okresu, ale może być krócej, bo robiłam test 2 dni temu i była delikatna kreska, nie wiem czy z powodu takiego, że robiłam go z popołudniowego moczu czy po prostu wczesna ciąża. Też mysłałam, że to okres ale trwał pare dni i bół tylko po bokach czyli jajniki i dość mocny ból inny niż na @ Bohna witamy :) ja starałam się rok, nieregularne cykle i teraz mi sie udało :) tak test pokazał wczoraj, jeszcze ciąża nie jest potwierdzona przez lekarza agnes dobrze, ze to tylko stłuczenie Monia trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a siedze sobie :) ja pozno chodzę spac :) ale za to długo i spokojnie spie :) popołudniu byłam senna ale jakoś nie mogłam usnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×