Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

ojjj ja tez nie moge spac zasypiam 2-3-4-5zalezy od dnia..echhh juz mnie ta bezsennosc meczy powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tęsknisz za męzem, ja w ciąży a jeszcze jakoś ta wiadomość do mnie nie doszła, nie mogę w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja mam 22 lata i czekałam rok, boję się, że to testy mogly się pomylić, bo okres nadal miałam nieregularny a ginekolog nie potrafil mi odpowiedzieć co jest przyczyną, moje gwałtowne 15kg przytycie po odstawieniu tabletek tłumaczył tym że bez odstawienia tez bym przytyła. Staram się znaleść jakiegos ginekologa by móc umówić się na piątek, a potencjalny przyjmuje tylko pon i śr a to świeta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes jeszcze bardzo mloda ja mam 33i to mj brak ciazy mnie przeraza. co do ginekologow u mnie w miescie trudno dostac sie normalnie na.NFz a prywatnie to w wybrane dni. kiedys jak potrzebowalam to poszlam poprostu na oddzial do szpitala popoludniu i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce iśc na NFZ, bo wiadomo jak traktują pacjentki a tu chodzi o życie, o dziecko, które tak dlugo trzeba było się starać. Na NFZ są nie mili a prywatnie od razu inny człowiek Słonce nie dołuj się, potrzeba czasem czasu, mi też lekarz nie wiedział co jest, mimo ze hormony były wporzadku. A co Ci kochana lekarz powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nic specjalnego mi nie powiedzieli bo bylam u dwoch ze trzeba robic i bez stresu bo mam psychike zryta. no tak w skrocie. nooo u nas w sumie tak samo na nfz a prywatnie calkiem inaczej. ale coz kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze doslownie nie powiedzieli mi ze mam psyche zryta tylko ze mam dac sobie na loozzz i to bardzo. ja poprostu tak sobie przetlumaczylam ich slowa. tak poronilam 3lata temu. samoistnie nawet nie wiem ktory tydzien bo to bylo w domu a jak poszlam do szpitala to nic juz nie zostalo poprostu wyczyscili i juz. przepraszam ze pisze tobie takie rzeczy kobietom w ciazy nie powinno sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes dlaczego nie powninno? nic nie szkodzi chętnie Cie wyslucham, może tak wtedy miałobyć, ja jak myslalam na sile o dziecku i bardzo chcialam je miec i zazdroscilam innym to nie moglam zajsc, troszke odpuscilam, kochalismy sie nadal bez zabezpieczenia ale juz nie myslalam o dziecku dopiero wtedy gdy nie bylo okesu, ja juz myslalam, ze nie moge miec dzieci, bo lekarz nie wiedzial co mi jest. Wiedziałam, że po nieregularnych cyklach ciężko będzie mi zajść, po pierwszym regularnym okresie udało się. Narazie tak mocno się nie cieszę, bo boje się, że może hormony mi buzują i oszukały test. Słońce nie możesz rozmyslać o tym co było, to Ci nie pomożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Tu takie rozmowy a ja w pracy :( . Ja chyba zaraz dostane okres bo brzuch boli coraz bardziej :( Witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
hej dziewczyny byłam na becie ale o 15 wynik w necie już sie doczekać nie mogę:) a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
weszlam z ciekawosci i juz sa wyniki bety 469,0 mIU/ml;)) czyli wychodzi ze jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
ciesze sie ale nadal sie martwie ze na usg nic nie bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie panikuj jestes we wczesnej ciazy to na usg moze nie widac nic jeszcze. gratuluje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
wiem ale to jednak obawa jest aby nie bylo tak jak ostatnio. ostatnio mi lekarz powiedzial ze to byla ciaza biochemiczna ale na usg bylo widac prawie centymetrowe zaplodnione jajeczko. wiec boje sie zeby nie bylo tak jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mam dola dzisiaj plakac mi sie chce. poklocilam sie z mezem. on swiat nie chce. chce zebysmy te dni potraktowali jak normalne. rety. i jeszcze napisal bez zadnych durnych ozdob i tego typu swiatecznego nastroju bo nie mamy konu przekazywac tradycji swiatecznej. a ja sie ciesze zawsze ze swieta sa ten nastroj ozdoby. jutro wszystko posprzatam i nie bede z nim rozmawiala przez te dni. a i wogole jedzenia nie mam dzykowac swiatecznego. az lzy mi leca jak to pisze. przepraszam ze marudze ale tylko tutaj wam moge sie pozalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się agnes, powiedz mężowi że ozdoby i nastrój robisz dla samej siebie a nie dla przekazywania tradycji. A świąteczne jedzenie smakuje ci najbardziej właśnie zimą. Mój brat z bratową to też by najchętniej nie obchodzili świąt - woleliby całe przespać :D A ja kocham święta i uwielbiałam dekorować mieszkanie i pierniczki jeszcze zanim się jakiekolwiek dzieci w rodzinie u nas pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa ja też lubię ten okres świąteczny, u nas w rodzinie jeszcze nie ma małych dzieci, gdy będą od nowa będziue się przezywac swieta tak jak za dziecinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja to bym takie najchętniej "dziecięce" święta urządzała.. Mikołaj, prezenty, pierniczki udekorowane, słodycze itd. A mój brat z bratową to zakazują kupowania czegokolwiek - zabawek nie, słodycze najmniej jak się da, nawet na książki krzywo patrzą. Jakieś sobie w tym roku składkowe wymyślili na prezent za 1000zł dla jednego i za kilka stów dla drugiego syna, a dzieciaki i tak rzucą szybko to w kąt i nic z tych świąt nie będą miały co wspominać :o Jak ja byłam mała i Wigilia była u mojej babci to moja mama lub wujek grali na pianinie, moja kuzynka na skrzypcach a ja na flecie a reszta śpiewała kolędy. I jeszcze dziadek płacił dozorcy żeby się przebrał za Mikołaja i przyniósł prezenty w worku :) ehh... fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem co myslec. jeszcze mnie dol brzucha pobolewa. kiepski mam strasznie nastroj przed swietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam swieta ale nie w tym roku. Mam nadzieje ze szybko zleca i zakonczy sie szybko ten caly dramatyczny rok :(. Tyle nieszczesc nas spotkalo w tym roku, choroba taty i zaraz potem jego smierc. 2 tyg po pogrzebie taty maz siostry mial wypadek, lezal tydzien w spiaczce i caly polamany , cala twarz mial polamana . Teraz juz jest lepiej ale to juz nie ten sam czlowiek. A teraz jeszcze w ciaze nie moge zajsc. Okropny ten rok :( Agnes - nie martw sie. Wiem jal sie czujesz . Kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) nowe i "stare" :) amazing - GRATULACJE! jednak jestem dobra wrozka :) szkoda tylko, ze sobie nie wywrozylam fasolki :( ale ciesze sie ze Wam sie udalo :))) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dalej mam plamienie lekkie piersi juz tak nie bola wczoraj w nocy lekko podbrzusze mnie bolalo. z mezem na wojenneh sciezce echh do dupy wszystko. przepraszam ze znowu marudze i sie zale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - po to jestesmy zeby wysluchac zale i marudzenia :) mow smialo :) a z mezem czasem warto byc na wojennej sciezce :) inaczej by bylo za bardzo "cukierkowo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli masz racje tylko ze my czesto sie klocimy i to jak on jest w delegacji. bo jak w domu jest to nie. tak bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×