Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bullitka moze ten okres taki jest cieniutki. kiedys tez taki mialam ze tylko wkladki uzywalam ani jednej podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa - pewnie ze mozesz. Opoeiedz cos o sobie? Agnes - to nie okres. To brazowe plamienie. Trwa juz tydzien czasu :(. W srode do lekarza to moze sie wygasni co i jak. Mam nadzieje ze moze jakies badania z hormonami mi zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa - pewnie ze mozesz. Opoeiedz cos o sobie? Agnes - to nie okres. To brazowe plamienie. Trwa juz tydzien czasu :(. W srode do lekarza to moze sie wygasni co i jak. Mam nadzieje ze moze jakies badania z hormonami mi zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka to rzeczywiscie wizyta u lekarza moze wyjasni sprawe. ja do lekarza na luty sie umowie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś o mnie?? hmm.. Mam 24 lata od 4 lat jestem mężatką. Razem z mężem zaczynamy starania o bobasa. Czuje w sobie ogromną chęć, żeby mieć dziecko, ale jak na razie to robie tylko za "dobrą ciocię". Czekam na swoją pociechę... ale kiedy to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 lutego mam wizytę u gina. w grudniu i styczniu byłam przekonana że pojawią się 2 kreseczki ale jednak nie. Wcześniej miałam problemy ze zdrowiem. Dlatego plany o dziecku odchodziły na dalszy plan. Od lekarza do lekarza, mnóstwo kasy na leki i kilka kg nadwagi. Teraz jest ok tylko kg zostały. Marzenia o dziecku są jednak większe i ważniejsze niż kilka kg więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak minal dzien.? macie jakies fajne plany na weekend? ja dzisiaj ani jednym slowem sie do M nie odezwalam i on do mnoe tez nie. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dlugo . jakies 3lata temu poronilam i od tamtej pory dzialamy . w sumie dopiero od jakegos roku tak na prawde sie starany. bralam tabletki castagnus podobno mialy pomoc ale nie mi. w lutym umawiam sie do endykronologa i ciekawa jestem co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa... ostatnio cos serwer nawala chyba i dlatego posty pokazuja sie z opoznieniem albo podwojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes mam nadzieję, że już niedługo pojawi się od Ciebie wiadomość, że zostałaś mamą. Ja jak tylko się dowiedziałam o ciąży moich przyjaciółek, to byłam załamana, łezka w oku... i i złość na siebie i na męża dlaczego to nie ja jestem w ciąży. Tydzień temu robiłam taką małą domówkę i w towarzystwie kobiet tylko ja nie byłam w ciąży:( a wszystkie z brzuchami i opowiadają sobie co i jak, o badaniach o ruchach dziecka itp. a ja standardowo dobra mina do złej gry...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber32xxx
Cześć dziewczyny czy ja też mogę dołaczyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa... u mnie to pewnie nie predko. wspolczuje ci takiej sytuacji gdzie nie mozna pogadac ze znajomymi o czyms innym niz ciaza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber pewnie ze tak bedzie nam bardzo milutko. mam nadzieje ze nowe dziewczyny zostana na dluzej z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, nowe i stare ;P zapraszamy wszystkich, bez wyjatku :) u mnie dzien szybko minal, tylko czekam na weekend, zeby sie wyspac i odpoczac :) u mnie sniegu duuzo, juz bym lato chciala :) Bullitko - szkoda, ze 1 kreseczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - a czemu sie nie odzywacie do siebie? trzeba zakopac topor wojenny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli wczoraj sie poklocilismy i dzisiaj tylko wyzwiska jakies dziwne zlosc trzyma. echhh szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberamber32
Dziekuje Wam bardzo ostatnio byłam na jednym forum i wiecie co jakaś masakra wieczne kłótnie wyzwiska i zero zrozumienia dla drugiego człowieka. U mnie to tak kochane wygląda po krótce staramy się ponad 3,5r ja miałam wszystkie badania i jestem zdrowa mój mąż ma słabe nasienie, w tamtym miesiącu byłam w ciązy ale niestety poroniłam, mam żal do siebie że nie utrzymałam tej ciąży jest mi smutno jestem rozgoryczona. Jakoś się trzymam ale nie wiem co dalej chyba trzeba się udac do jakiejś dobrej kliniki co wy na to???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Amber tak mi przykro. ale glowa do gory bedzie dobrze. ja tez raz poronilam i sie staramy ciagle. nie trace nadziejii ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber przykro mi bardzo. glowa do gory najgorsze to sie poddac. zobaczysz bedzie dobrze. jszcze z nas pierwsza oznajmisz dwie kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×