Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość Amber32xxx
Cześć dziewczyny ja jestem z Sosnowca , w wekednd mam mało czasu na komputer ale w tygodniu to się rozpisze na bank :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pewien problem kochałam się z chłopakiem 3 razy w tym miesiącu. okres mam co 28 dni. zauważyłam śluz lepki przeźroczysty. Nigdy nie konczyl wemnje A jak to ostatnio robiliśmy miałam tam bardzo mokro i ledwo co zdążył wyciągnąć i miał wytrysk na zewnątrz czy jest możliwość ze jestem w ciąży? Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naganna skoro byl sex to ciazy nie mozna wykluczyc. poczekaj do okresu jak dostaniesz w terminie to ciazy nie ma jesli ci sie bedzie spoznial dzien lub dwa zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę mam mieć okres lecz niepokoi mnie to ze mam powiększona szyjkę macicy i leci mi śluz Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaanaanaana
witajcie! To i ja sie dolacze- mam 32 lata, 5 letniego syna i staramy sie o drugie;) Mam nadzieje, ze bedzie coreczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagaanna a skad wiesz ze masz powiekszona szyjke macicy? no to do soboty poczekaj cierpliwie i wszystko sie wyjasni. ananana witaj i opowiadaj cos wiecej dlugo sie staracie o drugie? masz jakies problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaanaanaana
staramy sie o dziecko od dwoch miesiecy. Na razie cisza;) Odstawilam tabletki po 5 latach;) Problemow zero-z tego co wiem-ale jestem juz po 30stce wiec zobaczymy jak sie potoczy. A Wy ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naganna to moze przed okresem sie lekko powiekszyla. anana ... ja mam 33 i juz sie staramy dluuugo. nie chce byc zlosliwa ale nie chce mi sie powtarzac co chwile tego samego prosze przeczytaj o nas we wczesniejszych postach i bedzie prosciej niz co chwile powtarzac to samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaanaanaana
Ok przeczytam;) sorki ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko annnaaa nie masz za co przepraszac. mam nadzieje ze sie ty obrazilas i zostaniesz na naszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, caly weekend mnie nie bylo bo mielismy gosci :) wiec troszke poimprezowalam ale juz do Was wrocilam :) widze ze przybyly nowe kolezanki - wiec witajcie :) u mnie po staremu, narazie chyba odpuszczam, wiem ze juz to mowilam ale zmeczona jestem wypatrywaniem u siebie dni plodnych i nakrecanie sie na przytulanki :) narazie to odkladam, musze porobic badania, zobaczyc co wyjdzie, a potem sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj był szwagier z rodzinką, potem teściowa zadzwoniła żeby do niej wpaść, bo wszystkie jej dzieci się zjeżdżają.... przyjeżdżamy a tam "dzień babci i dziadka". Rodzeństwo mojego męża ma dzieci- łącznie 6 bobasów się kręciło po domu. 2 dzieci cały czas do mnie chodziło to na ręce to na kolana. Po ok 2 godz pojechaliśmy do domu, ciężko było na to patrzeć:( a potem w domu rozmowa o wizycie u gin, badaniach itp. Czuję, że mnie boli prawy jajnik. P.S mój mąż marzy o SYNKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja tez bylam na dniu babci i dziadka w weekend :) szkoda ze tylko dzieci nie mam :) no ale coz :) tak widocznie ma narazie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak sypie, ze ledwo co widac, bialo, bialo, bialo .... a co u Was slychac? nie zasypalo Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rano musialam sprawe zalaywic pewna jak wrocilam to sprzatalam obiad teraz dopiero usiadlam. nie mam juz dziadka niestety a z babcoa kontaktu nie utrzymujemy jakos tak wyszlo wiec nie skladam zyczen nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj maz pojechal do pracy pierwszy dzien po zwolnieniu. na szczescie jest na miejscu i w delegacje nie wyjezdza. mowil ze 47osob z pracy zwolninli pracownikow u niego. normalnie szok. mam nadzieje ze jego nie zwolnia. a ja sie wam pochwale zw mam dzisiaj imieninki:-);-);-);-). Bullitka zyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen, duzo duz zdrowia :) i upragnionych 2 kreseczek :) stol lat, stol lat :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wyprawilam meza do pracy i spac mi sie nie chce glowa mnie boli cos. a co tam u nowych kolezanek slychac amber i ananana...? Bullitka tez cicho siedzi czyzby ma nerwy okresowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez czekam na dzidzie na mój malutki CUDczekam juz 5lat mam za sobe nie mily.bagaz doswiadczen przezyc wynkajacy z Nieplodnosci jest to bardzo trudne dla mnie rok nie zaczol sie dobrze po leczeniu zostaje mi IVF -ICSI ale finanse nie pozwalaja:o na was przyjdzie pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ... to ja mam tak samo. dopiero co sie obudzilam i zaraz wstaje. pospalabym jeszcze ale nie bede przeginala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×