Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

oczekująca fajnie, że się starasz o dzidziusia:) ja też nad tym pracuję...tylko za 3 tyg mój mąż wyjeżdża na 4 miesiące na kurs i czasami wpadnie na weekend. Ciężko będzie trafić na płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) nie bede sie wypowiadac na temat pomaranczowych wpisow, bo to nie ma sensu, juz nieraz pisalam, ze trzeba ignorowac i nie wdawac sie w dyskusje :) agnes - nie zwracaj uwagi, nawet im nie odpisuj :) Bullitko - robie dzielnie prawko, teraz mam jazdy i mysle ze za miesiac bede mogla sie juz zapisac na egzamin :) oczekujaca - witam nowa staraczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręci mi się w głowie wcześniej dosyć często chodziłam do łazienki. Mam twardy brzuch jak bym była gdzieś w 4 miesiącu i bolą mnie jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa Mezatka mam nadzieje ze uda sie wam zaim maz wyjedzie ,a jak wroci to bedziesz miala dobre wiesci dla niego:) wy tez tak bardzo pragniecie dzieciatka?ja mimo swojego wieku bardzo chce tego.chcialabym zeby sie udalo nam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, niedlugo walentynki :) moze ktorej z nas bedzie miala "dziecinny" prezent dla mezusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wybieram teraz do gina, niedawno bylam i musze badania porobic, a mam wizyte u innego, bo ten moj taki niezbyt jakis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bedzie wiadomo przed walentynkamiczy bedzie dzieciatko juz nie moge sie doczekac a dni tak sie ciagna:/a moj mezus zaczynaa narzekac ze mu strasznie dokuczam i ze jestem rozdrazniona:p a wy kobietki dlugo staracie sie o bobaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja latem zaczelam starania, po odstawieniu tabletek, ale cykle mi sie rozregulowaly, mam plamienia zamiast @ i narazie musze badania porobic i sie podleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez byla jedna kreseczka w grudniu,ale teraz jakos inaczej sie czuje i strasznie pic mi sie chce:D mam nadzieje ze sie uda nam wszystkim ,a dziewczyny jakie wy testy stosowaliscie?bo rozne sa opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny o bardzo wczesnej porze. witaj oczekujaca skoro odstawilas w listopadzie tabletki daj dojsc do normalnosci organizmowi plamienia ciemniejsza krew twoje samopoczucie i inne dolegliwosci mysle ze jest to wywolane wlasnie odstawieniem tabletek. czytajac twoje wpisy to zauwazylam ze ty jak ja kiedys strasznie nakrecona jestes. lepiej wylooozuj i nie szukaj objawow nie potrzebnie. z testem bym sie wstrzymala i poczeksla do terminu nastepnej @. nagaanna ty rowniez poczekaj po co sie tak nakrecac i test robic co chwile. Poczekajcie do @. wiem to po sobie naprawde. Elli jestem ciekawa jak sobie poradzisz na nowych testach w tv mowili ze trudniej zdac. trzymam kciuki:-). Szczesliwa glowa do gory jak nie teraz to po powrocie meza bedziecie kontynuowac starania. jak wroci po tych 4m-cach to jego plemniki beda mega naladowane hihi. moj tez czesto wyjezdzal w tamtym roku i sie wkurzalam ale coz takie zycie. a czym zajmuje sie twoj maz? Bullitka co tak rzadko zagladasz? nawet na minutek pare pisz co u ciebie. badania zrobilas juz? no a u mnie stara bida. wykorzystuje meza poki jest w domu bo juz zapowiedzieli w pracy u niego ze w marcu wyjezdza w delegacje. naszczescie w Polsce wiec co dwa tygodnie jakis zjazd bedzie mial do domu. bardziej niz staraniem o dziecko teraz zajmuje sie leczeniem kolana jak wczesniej pisalam ze mam chore. no to chyba wszystko:-) rozpisalam sie ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - zapracowana jestem i to dlatego ale staram sie zagladac jak najczesciej. Mialam isc w srode do lekarza ale musialam przelozyc na za tydzien bo w pracy many zebranie. Ja juz w zeszlym tyg powiedzialam ze nie moge to specjalnie dla mnie zmienili na ten tydzien wiec teraz juz nie moge odmowic. A musze byc na zebraniu bo to tylko od szefow zmiany wiec nikt inny mi nie powtorzy co bylo. I musze wszystkie dobre rzeczy wywalczyc dla moich ludzi :). A ty co zrobilas z kolanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny:) moze macie racje ze sie nakrecam ale to dlatego ze chcialabym miec dzieciatko.co do tabletek to moj gin powiedzial ze nie powinno mi sie poprzerstawiac i w sumie @mam regularne co do dnia ale zobaczymy ja bedzie dalej.wogole tez mam problem z kolanem i kregoslupem niestety i skierowano mnie na fizjoterapie ale musze poczekac ,bo gdybym zaciazyla to zaszkodzi to malenstwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny:) moze macie racje ze sie nakrecam ale to dlatego ze chcialabym miec dzieciatko.co do tabletek to moj gin powiedzial ze nie powinno mi sie poprzerstawiac i w sumie @mam regularne co do dnia ale zobaczymy ja bedzie dalej.wogole tez mam problem z kolanem i kregoslupem niestety i skierowano mnie na fizjoterapie ale musze poczekac ,bo gdybym zaciazyla to zaszkodzi to malenstwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny:) moze macie racje ze sie nakrecam ale to dlatego ze chcialabym miec dzieciatko.co do tabletek to moj gin powiedzial ze nie powinno mi sie poprzerstawiac i w sumie @mam regularne co do dnia ale zobaczymy ja bedzie dalej.wogole tez mam problem z kolanem i kregoslupem niestety i skierowano mnie na fizjoterapie ale musze poczekac ,bo gdybym zaciazyla to zaszkodzi to malenstwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka juz od dawna mnie bolalo teraz jakos zle stanelam i kosc mi sie przesunela i boli. dlatego musze je leczyc koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się tak nakręcałam na ciąże, nawet mój mąż widział jakieś tam objawy... ale po zrobieniu testu okazywało się, że jednak nie, albo @ przychodziła. Ja robiłam "pink test" i "baby test". W baby test nie ma takiego pojemniczka do którego można "złapać mocz" jest pipetka i test płytkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes musisz zadbać o swoje kolano, bo nie wyleczone często powraca. Mi teraz strasznie włosy wypadają, boję się, że to może być coś z hormonami...już kiedyś tak miałam a leczenie trwało bardzo długo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa za tydzien mam wizyte u ortopedy. wczoraj bylam u chirurga i powiedzial ze prawdopodobnie lekotka uszkodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) cieplo sie zrobilo u mnie, coraz blizej wiosny :) a jak u Was? mam nadzieje, ze dobrze :) ciekawe co z Sawa? zapomniala juz o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli - nie zapomniałam :) czasem coś tam nawet poczytam. U mnie wszystko ok dni lecą niemal każdy taki sam. Właśnie przed chwilą skończyłam przebieranie ubranek córki i wszystkie za małe pochowałam w torbie pod łóżko :D Opróżniłam przy tym 1,5 szuflady na rzeczy dla małego. Już nie mogłam się oprzeć i kupiłam ostatnio kilka body dla chłopca, no ale nie chcę wam tu o tym smęcić, bo wiem że wam ciężko :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - opowiadaj :) musimy sie cieszyc czyims szczesciem :) to juz wiesz, ze chlopiec bedzie, co juz kupilas? pochwal sie :) Szczesliwa - ja tez zimy nie cierpie, czekam az wiosna przyjdzie, sloneczko bedzie, lzejsze ciuchy sie zalozy, ojj super bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) tak, ma być chłopiec, więc będę miała i córkę i synka. Nie ukrywam, że bardzo się z tego cieszę. W sumie to tylko kupiłam kilka body z długim i krótkim rękawem. Czekam aż mąż mi przyniesie z piwnicy wór ubranek po chłopcach mojej bratowej. Poprzednio wybrałam tylko kilka rzeczy bo miałam mieć dziewczynkę a teraz jak będzie chłopiec to pewnie więcej rzeczy wezmę. No i dopiero jak poprzebieram te ubrania z worka plus ubrania po córce (w kolorach pasujących też chłopcu), to będę kombinować co muszę jeszcze dokupić. Zostało mi jakieś 3,5 miesiąca do porodu. No a resztę wyprawki to mam po córce, więc nic mi nie potrzeba. No może jedynie moja mama uszyje poszewkę na kołdrę w niebieskim kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×