Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość daga2307
ale teraz mam obawy czy moze byc to ciaza pozamaciczna... lekarz nic na usg nie widzial... mam przyjsc w 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez bieglam siku zawsze odrazu ale kuztn mojego powiedzial zeby lezec z nogami do gory czyli robic tak zwana swiece. Kazal tak lezec z pol godziny. Teraz bede tak starala sie robic, jak nie z nogami do gory to bede starac sie lezec z piduszka pod pupa a nie odrazu siusiu i wszystko poszlo do ubikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga - nawet tak nie mysl ze pozamaciczna. Naszej amazingcrazy tez lekarz nie wiidzial bo ciaza za wczesna. U ciebie pewnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
pewne osoby oskarzyly mnie, ze zlapalam chlopaka na dziecko. od poczatku powiedzialam mu, ze na 99% nie moge miec (1 % jest zawsze niepewnosci) on tez sie przestraszyl i mowi, ze to moja wina bo mialo byc 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga nie przejmuj sie tym co ludzie mowia. w swoim czasie podczas wizyty u lekarza potwierdz ciaze i sie cieszcie ze swoim facetem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga bedzie dobrze przeciez mowilas na 99% a nie na 100. no u mnie lekarz widzial zarodek dopiero, bo to wczesna ciaza ale ja potwierdzil gdyby to byla ciaza pozamaciczna lekarz przeciez by ja zobaczyl na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Jakie plany na dzisiaj? Ja ide do kosmetyczki na oczyszczanie skoty. Kiedy przestalam brac tabletki to strasznie pogorszyla mi sie cera. Teraz jak juz nie pale 2 miesiace to tez te toksyny wszystkie wychodz i moja twarz nie wyglada za ciekawie. Wiec wpadlam na pomysl ze te pieniadze ktore wydawalam na papierosy to teraz bede eydawac na siebie :). 80 euro kosztuje jednorazowy zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zrobiłam dziś test, bo nie mogłam wytrzymać. 1kreska :-(:-( więc czekam na znienawidzona @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia - a ile ci sie spoznia? Moze to jeszcze wczesna ciaza i na test za szybko? Czasem testy klamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Antosia glowa do gory nastepnym razem sie uda:-) co do planow na dzisiaj to ide do tesciowej na obiad zostawiam meza w domu samego wkurza mnie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dopiero 3 dzień się spóźnia, ale wydaje mi się, ze test już by wykrył. Mówi się trudno... Nie można się załamywać, przecież starania są bardzo przyjemne :-):-) postaram się tak bardzo nie nakręcać, bo to w niczym nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia jak nie teraz to nastepnym razem, ja zrobilam test 13dnia od kiedy planowalam, ze dostane okrses i test pokazal slaba kreseczke, tylko nie wiem jak to jest, bo lekarz twirerdzi, ze owulacja mi sie przesunela. Mam nadzieje, ze lato w tym roku nie bedzie az tak upalne, bo porod na 18 sierpnia i duuuuzy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 sierpnia braliśmy ślub :-) życzę Ci wszystkiego najlepszego i ślicznego dzidziusia :-) napewno będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) Antosiaaa - glowa do gory :) starania tez sa przyjemne :) ja wlasnie wrocilam z jazdy, odkrylam nowa pasje hihi :) niee sadzilam, ze jazda samochodem daje tyle radosci :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli mi tez sie bardzo podobala jazda autem :) zebys zdala za 1 razem :) antosia pomylilo mi sie termin mam na 15 sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka a jeszcze nie widać, chyba ze wczesnie a czuje sie dobrze, mdlosci minely, tylko rano jeszcze kaszelek mnie meczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Bullitko - egzaminu jeszcze nie mam ustalonego, dopiero prawko zaczelam :) ale jak bede zdawac dam Wam znac, bedziecie trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - dam Ci znac :) jak Wam dzien mija? u mnie ponuro, deszczowo, dzien leniuchowania mam :) tak zerknelam na wczesniejsze wpisy to bylo nas duzo, zostalo pare :) ciekawe jak tam u reszty, czy pozachodzily w ciaze :) kazda sie deklarowala, ze bedzie zagladac i bedziemy sie wspierac i zostalysmy tylko my, ale nie narzekam, bo zostalysmy w fajnym gronie i jest przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - masz racje ale wiesz jak to jest. Sama zaczelas ten topik od tych slow ze trudno sie wtopic to istniejacego juz watku. Powstaja nowe inne topiki o tej samej tematyce. Choc masz racje szkoda ze nie ma nowych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - mam nadzieje, ze niedlugo nasz topik przemieni sie i bedziemy tu opisywac swoje ciaze a potem bedziemy sie radzic w sprawie swoich maluszkow :) ojj jak bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - ja tez tak bardzo bym tego chciala ale cos mi sie wydaje ze ja bede jeszcze dlugo czekac :(. Mysle ze bez fachowej pomocy nigdy nie zajde w ciaze. Wczoraj urodzila moja sasiadka. Na oknie wisi ogromny niebieski napis : huurraa jest chlopiec"!!!! Az mi sie z domu nie chce wychodzic zeby tego nie widziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pochmurny dzien i mysli szare. echh ja dzisiaj tez mam smutasny nastroj. a co do poczatkow topiku to juz wczesniej sobie patrzalam ze duzo bylo nas a teraz garsteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dzisiaj taki smutny nastroj, jakos pogoda tak na mnie wplywa, tez bym juz chciala sie cieszyc malenstwem, ale Bullitko - tak jak mowisz - u mnie bez fachowej pomocy tez sie nie uda :) niby wszystko ok, tylko @ nieregularne, teraz zaczynam zalowac ze wogole tabletki bralam przez tyle lat :) chociaz, to moze nie wina tabletek? moze poprostu organizm swiruje sam. Pod koniec stycznia umowilam sie do dobrego ( z opinii ) lekarza, zobacze co mi doradzi, czy cos przypisze i czy na badania skieruje a teraz dziewczynki glowy do gory :) niedlugo walentynki, trzeba cos wymyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli walentynki jeszcze miesiac jest czas na pomysly. my z mezem mamy mala rocznice w ten dzien. zaczelismy sie spotykac i w tym roku 3rocznica przypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - w moim przypadku to nie wiem co jest. Okres mam regularnie, co 28-30 dni. Jak bylam ostatnio u ginekologa to mialam piekny pecherzyk owulacyjny i mowil ze mam sie starac bo to czas ale i tak nic z tego nie wyszlo . To juz 14 miesiecy. Moze mi nie dane zostac mama?? Agnes - dopiero 3 rocznica od spotkania? To ile juz jestescie malzenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka przepraszam pomylilam sie w lutym 4rocznica bedzie odkad jestesmy razem a w pazdzierniku 3slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×