Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mam BIELACTWO

Mam BIELACTWO, pomocy czy jest ktoś taki jak ja????

Polecane posty

Gość Blazej

Te wszystkie naturalne metody o których piszecie to jest tzw uspokojenie samego siebie ze coś robię . Nie wiem czy to jest metoda czy takie  chwilowe zagłuszenie problemu . Próbowałem kilka z tych metod włącznie z Grande ale czas płynął a efektów nie widać , Prowadzimy rodzinna firmę i czas jaki poświęciłem temu smarowaniu , szukaniu skladnikow , przyrządzaniu , przestrzeganiu diety , praniu pościeli i ubrania przez żonę ,  jak zamieniłem na czas poświęcony pracy w firmie nie był warty zachodu . I w firmie mam dochody a na skórze efektów żadnych  . Tylko rozczarowanie i zniechęcenie zostało . Czyli straty . 
Czytam wiele wypowiedzi na forach i pomyślałem ze najbardziej logicznie brzmi mi leczenie dr Bourion . Wiem ze coś mi jest bo jestem zmęczony i drażliwy ale lekarze mówią ze to życie w stresie szczególnie jak prowadzi się firmę . To też ale u mnie jest coś czego oni nie znaleźli bo nie  szukali , Czuje że to coś innego że coś ze zdrowiem . . Bielactwo nie wzięło się z niczego a gadanie że ze stresu już mnie nuży bo moje dziecko mające 5 lat żyje bez stresów  . Jest za mały na stres a ma też bielactwo . Do tego że po mnie obciążenie ( wina ) u mnie jest podwójna 

Rzucam te wszystkie pseudo oszczędne metody i jadę do tzw mądrych. Warszawa mnie nie ciągnie bo korki tam straszne . Ale wiem ze na Towarowej mają parking i dobry dojazd bo w centrum. Dla mnie ważne jest że nie ma zadęcia jak to w Warszawie cwaniacy koszą gdzie się da. Im można wierzyć bo ona Wyleczyła u nas dziewczynę ma  26 lat I też opowiadała jak tam jest.  Ja odkładałem bo praca , bo nie chciało się jechać , bo są inne metody co ludzie opisują .a czas leciał . Już mam dosyć. Wez się w garść chłopie i rób co rozum karze nie słuchaj bzdetów . (To są też słowa żony ) Dziecko rośnie i mi wygarnie . Piszę ludziom co tu zaglądają tez żeby się dodatkowo zmotywować napisanym słowem bo tak po świętach to nic się nie chce . Odkłada się . Ale jak widzę że za chwile maj to ja mogę być 5 miesięcy w przód z leczeniem nas . . 
Zdrowie  jest najważniejsze . Poczekam jak trzeba ale już nie chce marnować czasu . Jestem szefem swojej firmy i wiem ze czas  to pieniądz . 
Tez rozumiem tych  co uważają tak samo .A ci co się reklamują na lewo i prawo swoimi nowościami na chybcika bo chcą zamortyzowac pieniądze a czy działa na nas  to nie ważne. Te nowości to odchodzenie od człowieka , człowieka nie wyleczy.  Sam firmy nie reklamuje . Wiem jak to działa. Dziś nowość to drogo Jutro ceny spadną bo będzie nowa nowość i ludzie zamykają firmy bo dZis nie nadarzy za produkcja nowości Każdy ... jak zarobić . W leczeniu ludzi tak nie powinno się robić . Rozum mówi ze maszyna mnie nie wyleczy  . Kłócą się wspólnicy bo reklama  kosztuje . O tej Bourion to słyszę od ludzi i czytam co piszą . Decyzja podjęta i tyle w temacie 
Zdrowego Nowego Roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara
Dnia 5.01.2018 o 15:42, Gość gość napisał:

Jest dobry preparat w toniku o nazwie Dermotan . Pokrywa plamy gdy go nakładasz i je leczy .


potwierdzam . Jest dobry . Ja im dziękowałam że to mają . Jestem już od niego uzależniona . Wszędzie zabieram go ze sobą . Jedno co mnie martwi to że jak coś dobre to na ogół wycofują albo podnoszą ceny , zmieniają nazwy , wykupuje ich inna firma . co chce zarobić więcej i podnoszą koszta . Oby tak się nie stało . Dla mnie ten tonik i krem powinny być tak nietykalne jak krem nivea . Jest od kiedy żyje i pamietam . 
 

Bardzo dobrze pokrywa i leczy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
Dnia 14.08.2012 o 21:25, Gość jarzębina czerwona napisał:

Wiele osób tak ma.Nie opalaj się.Nie ma na to lekarstwa.


 

nie głos zabobonnej propagandy . Idz na Towarowa w Warszawie to zrozumiesz że jesteś w dużym błędzie i że wprowadzasz w błąd innych . Kiedyś tak mówiono ale to było dawno . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ihihih

Na bielactwo najlepiej zjeść pyruszki ze smolcym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×