Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Tak mowicie o cycuchach ja tez juz mam dosc hehe moje sa juz dosc spore i ciezkie:o nawet nie chce myslec jak beda wygladac potem:o maz mnie wydziedziczy:o najgorsze jest to ze jeden jest wiekszy:p pamietam jak po urodzeniu malej odciagalam sobie pokarm potem jak je dotknelam to sie najzwyczajnej w swiecie rozplakalam:p to byly dwa workio_O pozniej troszke do siebie doszly ale troche sama musialam je podreperowac ciekawe jak bedzie teraz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i calkiem spoko - kupil w cubusie 2 polarowe komplety na 74: polarowy pajac i polarowy dresik, ale takie lekkie - jednowarstwowe, nie takie ocieplane. A w mothercare kupil polarowa parke na 80 cm no i te koszulke daddy rocks :-) Z ubranek poczatkowych brakuje nam juz tylko czapeczek, kaftanika i moze polspiochow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stala forumowiczka
juwenalia - temat glukozy juz byl!!! Poszukaj kilka stron wczesniej a nie dublujesz pytania. Nie jestes tu najwazniejsza. katarynka - film pod tytulem: "jak nalac dziecku wody do oczu" beznadziejny w dodatku w zwolnionym tempie. I ta muzyka depresyjna...ble nie wiem czym sie zachwycasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stala forumowiczka
juwenalia - temat glukozy juz byl!!! Poszukaj kilka stron wczesniej a nie dublujesz pytania. Nie jestes tu najwazniejsza. katarynka - film pod tytulem: "jak nalac dziecku wody do oczu" beznadziejny w dodatku w zwolnionym tempie. I ta muzyka depresyjna...ble nie wiem czym sie zachwycasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stala forumowiczka
juwenalia - temat glukozy juz byl!!! Poszukaj kilka stron wczesniej a nie dublujesz pytania. Nie jestes tu najwazniejsza. katarynka - film pod tytulem: "jak nalac dziecku wody do oczu" beznadziejny w dodatku w zwolnionym tempie. I ta muzyka depresyjna...ble nie wiem czym sie zachwycasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie tez ten film nie podoba
noworodkom nie leje sie wody do uszu, nie dusi się głowy i nie podtapia się ich :D hahahaaa ale jajca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczkom dziekujemy. Mojego przyjaciolka jest polozna, pol roku temu zostala mama i tak wlasnie myje swoja corcie :-) tez bym tak chciala, ale nasza umuwalka sie do tego nie naaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Nie spodziewam się żeby osoba z IQ tchórzofredki zakumała o co w tym filmiku chodzi ;] Niemowlaki kochaja taki czuły dotyk, w ogóle uwielbiają byc masowane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co za nalot pomarańczowej debilizacji???? Dziewczyny glukoze to ja nie wiem jak zniosę...rok temu ledwo nie zwymiotowałam....:)A teraz jakoś nastawiam się że g będzie a nie badanie....Poza tym nie uśmiecha mi się siedzenie 2 godziny w laboratorium gdzie pełno "grypowców" i do tego muszę z kimś zostawić młodego a póki co wszyscy chorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prenatalka
hej dzisiaj Was tylko podczytałam, ale też chcę zapytać czy macie jakieś dokładne info ILE TRWA MACIERZYŃSKI W MAJU 2013 NA 2DZIECKO I JAK JEST Z TYM ROCZNYM URLOPEM, O KTÓRY TYLE BYLO KRZYKU CZY PRZEGLOSOWALI PANOWIE POSLOWIE NA NASZA KORZYSC CZY SWOJĄ :(?????????????????? ZNACIE JAKIES WIARYGODNE LINKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noworodki nie lubia byc
Dotykane po glowie!! Glowa jest najbardziej unerwiona i wrazliwa czescia ciala u dziecka. Juwenalia widac stara ci czesto mozg masowala w efekcie czego usmiercila ci znaczna czesc szarych komorek :) Sama sobie nalej wody do oczu i uszu bedziesz miala good fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prenatalka, jest gotowy projekt ustawy, niedlugo ma byc glosowany w sejmie. Roczny macierzynski obejmie wszystkie mamy rodzace po 17marca br. Dziecku nie leje sie wody do uszu, ale jakos 9 miesiecy caly taplal sie w wodach plodowych. Jak tam waga dziewczyny? U mnie 66.9kg czyli 3.4kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co do pomaranczowych wpisów to omijam je bo sa dla mnie tak płytkie że szkoda czasu na czytanie :) wiecie młodzież ma ferie i szuka zainteresowania w internecie.. Proponowałabym im załozyc forum dla idiotów tam poczuja sie na pewno szczęsliwi :) Filmik jest cudowny, widac na nim jak maluszkowi jest dobrze przy tak czułej opiece :) mamamłodego ja tez nie wiem jak zniose ta glukoze, niektórym dziewczynom ona nawet smakuje ;) i to siedzenie 2 godz tez mi sie nie widzi ale cóz jak mus to mus... Damy rade :) Prenatalka ja na temat macierzynskiego nic nie wiem, wiec nie pomoge bardziej interesuje mnie wydłuzony do 8tyg tacierzyński który miał wejsc w styczniu i myslałam ze mój mezus sie załapie ale niestety ustawa nie weszła i nie wiadomo kiedy wejdzie, takze nas juz raczej nie obejmie chyba ze ktos bedzie chciał wykorzystac urlop po jakims czasie a nie zaraz po ur. dziecka. Lilith u mnie caly czas około 6,5kg na plusie i pomału rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Cóż, widocznie według niektórych noworodek w łonie matki siedzi nie w wodzie a w trocinach;) najwięcej do powiedzenia mają zawsze Ci z najmniejsza wiedzą na temat;) Co do macierzyńskiego to z tego co ja słyszałam ustawa ma być podpisana w marcu, a wejsc w zycie od 1 wrzesnia. Wobec tego mamy od wrzesnia mają mozliwość przejścia na urlop roczny płatny w 80% , lub pól roku płatny 100%, drugie pół 60%. My jako mamy majowe jeżeli chcemy urlop roczny, pozostaje ta druga opcja, tzn we wrzesniu przedłużamy sobie o kolejne pol roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, to o trocinach mi sie podoba :-D Czyli bedzie trzeba zrobic oszczednosci, zeby miec gorke na druga polowe macierzynskiego... Jak mus, to mus. my juz zobie policzylismy, ze jak sie nam uda z drugim potomkiem, to do konca 2015 w domu. No i do tego czasu musimy dom rozbudowac i wykonczyc, bo potem to roznie z kasa moze byc. Ja z glukoza zrobie tak, ze wezme od mojego gina skierowanie na nfz i pojade robic je do takiej przychodni tu w okolicy. Bo dojechac na czczo w porannym korku 25km do przychodni na z8ma jest dla mnie niewykonalne. A w razie nawet jakby bylo platne, to chyba majatku kosztowac nie bedzie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith jesli masz skierowanie od gina to chyba nic placic nie bedziesz...nie bojcie sie tak tej glukozy czekaja nas znacznie gorsze rzeczy:P wezcie sobie cytrynke na zagryche w torbe jakas drozdzówe zeby po badaniu moc sobie cos przekąsic,wypic wszystko jednym duszkiem i az tak nie czus tej słodkosci...ja w sumie nie mialam wczesniej z tym rpoblemu bo z regguly pije bardzo slodko herbate;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & katarynka
Kolejna specjalistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & katarynka
Kolejna specjalistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & katarynka
Kolejna specjalistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & katarynka
Kolejna specjalistka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Ja przynajmniej mam wykształcenie w tym kierunku, ty tylko złosliwy pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & katarynka
I zero klasy i kultury masz katarynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O wlasnie o takim braku
Kultury mowilam :) prostaczka ze wsi katarynka pokazala ze jej sloma z butow wystaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, oczywiście:) Tylko jak chcesz się pode mnie podszyć to błagam, chociaz pisz poprawnie, bo to juz nawet nie jest żałosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollicę zgłaszam do usunięcia:) Powiedzcie mi kobietki, czy czujecie mniej więcej codziennie tak samo ruchy dzieciaczków? Ja od paru dni odczuwam jakos słabiej i się stresuję - wiem że pewnie sama sobie wkręcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwa pomarańczo jesli masz ochote kogos pojechac to wypieprzaj na ogół jesli nie masz nic mądrego do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×