Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

NIKOLA no mój właśnie drobinka...i mało je...a robiłam mu i na pasożyty,morfologie, posiewy, usg brzuszka i gastrologa też odwiedzaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka to chyba jestesmy na tym samym etapie ciązy u mnie 22t2d ?? ciekawa jestem jak mój maluszek bedzie przybierał na wadze i az sie boje, ze bedzie duzy a ja taka chudzina i jak ja go urodze ;) Ja mam usg 3d/4d pod koniec stycznia i mam nadzieje, ze mój synuś tez sie ładnie ,,ustawi,, do zdjecia i bedziemy mieli fajna pamiątke ;) ja robie to usg tylko ze wzgledu na to, ze mój lekarz nie ma usg z mozliwoscia przełaczenia na 3d/4d i nigdy nie dostaje zadnego zdjecia czy filmiku a chcemy miec jakas pamiątke zciązy :) widziałam zdjecie maluszka znajomej jak robiła w 3 d i mały tak ładnie podparł sie rączka, zdjęcie wyglądało uroczo :) fajnie tak móc zobaczyc buzke maleństwo jak jest jeszcze w brzuszku ;) Ja mam nadzieje, ze zylaki mi sie nie powiekszą, na razie nie mam skurczów łydek i mam nadzieje, ze uda mi sie uniknąc tego w ciazy bo wiem, ze ból jest okropny. Mi juz brzuszek zaczyna przeszkadzac w spaniu na boku, zaczyna sie robic niewygodnie ;) A co do chorobowego to ja jestem praktycznie od początku ciąży jak tylko bedac w pracy zaczełam plamic i pojawiły sie slady krwi poleciałam do lekarza i od poczatku jestem na zwolnieniu z zalecenia lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamlodego no widzisz chyba taki urok naszych dzieci;) lekarka mi powiedziala ze nie ma sie czym martwic bo dzieci w tym wieku maja swoje upodobania kulinarne...na snadanie chleb z maslem(czaaaasami z drzemem lub szynka) na okroglo tylko by jadla zupe pomidorowa jak jest drugie danie to podziubie i mowi ze sie najadla...no ale co zrobic moze z czasem nabierze innych nawykow;) a ja dzis zaczynam ostatni tydzien 2 trymestru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola to u Ciebie już poczatek 26tygodnia? chyba bedziesz pierwsza do rozpakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! :) pytanie, które mnie dręczy: wózek nowy czy używany? bo fotelik to już wiem, że nówka... znalazłam super idealny wózek, ale jego koszt mnie przeraża :( mąż mówi, że możemy go kupić, ale z drugiej strony, nie wiem czy nie lepiej kupić tańszy, a może nie do końca taki jak chcę, a pieniążki zaoszczędzić na inne rzeczy dla malucha... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz kupilismy fotelik Maxi Cosi a wozek bedziemy mieć Mutsy 4rider light. Nikola - jestes 2 dni przedemna :) chyba coś źle liczysz ;) dzisiaj konczysz 24tc czyli zaczynasz tydzien 25. Z tego co orientuje sie to trymestr drugi konczy sie wraz z koncem 6 miesiaca a ten liczy się od 23tc do27tc. (od daty ostatniej miesiaczki, niektore trakery licza od zaplodnienia wtedy bedzie od 21-25tc ale u Ciebie jest dziś rowniutko 24tc od ostatniej miesiaczki wg terminu porodu) 28tc otwiera 7 miesiac i trzeci trymestr ciazy. Jak sie myle to mnie poprawcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiosne no zaczynam 25 tc ale w organizerze ciazowym w telefonie jest napisane ze niby to ostatni tydzien 2 trymestru:p wiec ja juz sama nie wiem:d nawet juz sie pogubilam ktory to miesiac bo wszedzie jest napisane co innego:D juwelka ja generalnie mam termin na 28.04 wiec wszystko mozliwe hehe 8avis7 ja odkupilam wózek uzywany ale w stanie idealnym bo badz co badz wózki dla dzieci te z tych lepszych sa mega drogie:o za 2000 zl już mozna jakies złomowe auto kupic:D a powiedzcie dziewczynki macie problemy z oddychaniem? ja dzis w nocy myslalam ze sie udusze:o starsznie mi duszno bylo wogole ciezko mi sie juz od jakiegos czasu oddycha...mam taki jakby ''spłycony'' oddech:o i ciezko gleboki wdech czasem zlapac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola drugi trymestr trwal by wowczas 15tc :) ja tak jak Ty, tez bym chciala juz byc na finiszu :) ale jeszcze troche nam zostalo... Co prawda juz poza polową ale jakoś mi się to wszystko dłuży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku, jeden dzien mnie nie bylo, a tyle napisalyscie :-) u mnie 2.5kg na plusie a dziś kończę 21tc. &Jodyna, ja mam 167cm wzrostu, waga startowa 63.5kg. Wiec parametry mamy podobne, można porównywać. ostatnio pisalyscie o tych skurczach, czasami takie miewam jak za duzo po schodach pobiegam w biurze albo w domu, to też takie mam - wczoraj się strasznie zdenerwowałam na swojego, bo mnie chce w domu usadzic, a ja chce jeszcze popracowac, a nie mialam w domu nospy i zasypialam z takim twardym brzuchem. na szczescie w nocy przeszlo. wiec ja pracuje teraz czasami 8 a czasami 6 godzin dziennie, czasem mam spokojniejsze dni, a czasami zapiernic, ze nie wiem w co rece wsadzic. wczoraj gadalam z szefem i ustalilismy, ze moge sobie nawet krocej pracowac, albo w ogole robic home office, szczegolnie, ze u nas w firmie jest problem z grypa i innymi gardlowo-nosowymi sprawami. wiec jutro siedze w domu, a od przyszlego tygodnia to sroda-czwartek bede w domu lezec. No i chce popracowac w takim lzejszym trybie do 10 marca, zalezy mi, zeby wytrzymac do tego czasu bez zwolnienia, zeby miec wyzszy zasilek macierzynski, to bedzie chyba ok. 31tc jak skoncze prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola - ja mam problemy z oddychaniem. Mam takie uczucie, jakbym nie mogła złapać tchu do końca. Pytałam lekarza na ostatniej wizycie - powiedział, że jakieś dolegliwości w ciąży muszę mieć i mam się cieszyć, że tylko to. Powiedział mi, że to efekt ucisku brzucha i maluszka na przeponę... I że może być jeszcze gorzej... Mnie się podoba wózek mutsy evo - często jeżdżę 500 km do rodziców samochodem i ten jest malusieńki po złożeniu i leciutki... tylko ta cena... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8avis7 no wlasnie ja mam tak samo:o a co do wozka to moze popatrz gdzies na allegro albo ebay moze ktos bedzie mial uzywany na sprzedaż choc badz co badz i uzywane tez wcale az takie tanie nie sa:o ja juz wozek na początku kupiłam bo akurat trafiła się okazja za 60ł a nie dawno taki sam jak moj tylko ze inny kolor 150ł wiec dobrze mi się trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8avis7 no wlasnie ja mam tak samo:o a co do wozka to moze popatrz gdzies na allegro albo ebay moze ktos bedzie mial uzywany na sprzedaż choc badz co badz i uzywane tez wcale az takie tanie nie sa:o ja juz wozek na początku kupiłam bo akurat trafiła się okazja za 60ł a nie dawno taki sam jak moj tylko ze inny kolor 150ł wiec dobrze mi się trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8avis7 no wlasnie ja mam tak samo:o a co do wozka to moze popatrz gdzies na allegro albo ebay moze ktos bedzie mial uzywany na sprzedaż choc badz co badz i uzywane tez wcale az takie tanie nie sa:o ja juz wozek na początku kupiłam bo akurat trafiła się okazja za 60ł a nie dawno taki sam jak moj tylko ze inny kolor 150ł wiec dobrze mi się trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem z wózkiem...doradźcie coś....Mam roczniaka teraz i dla niego miałam roan marita...masywny, duży ciężki ale porządny wózek, duża wygodna gondola, spacerówka też. Świetnie nim się jeździło nawet po lesie ,po plaży....Poza tym mam spacerówkę trójkołową zooper zydeco....też jest świetna jesli chodzi o wygodę dziecka.... Ale teraz mam problem bo nie mogę dźwigać tych wózków...jeden 15 kg , drugi 11 kg, muszę kupić jakiś lekki spacerowy, już mam upatrzony taki 7kg wagi, chodzi o to żebym sama do auta z brzuszkiem go spakowała.... Ale w maju będzie przecież noworodek i co teraz????????? Czy sprzedać te dwa co mam w domu i dokupić do tej lekkiej parasolki taki podwójny??? Bo muszę z dwójką nieraz wyjść przecież.....czy zostawić ten z gondolą bo też przeciez zcasami samego męża tylko z jednym na dwór wygonie??? Kurde nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem z wózkiem...doradźcie coś....Mam roczniaka teraz i dla niego miałam roan marita...masywny, duży ciężki ale porządny wózek, duża wygodna gondola, spacerówka też. Świetnie nim się jeździło nawet po lesie ,po plaży....Poza tym mam spacerówkę trójkołową zooper zydeco....też jest świetna jesli chodzi o wygodę dziecka.... Ale teraz mam problem bo nie mogę dźwigać tych wózków...jeden 15 kg , drugi 11 kg, muszę kupić jakiś lekki spacerowy, już mam upatrzony taki 7kg wagi, chodzi o to żebym sama do auta z brzuszkiem go spakowała.... Ale w maju będzie przecież noworodek i co teraz????????? Czy sprzedać te dwa co mam w domu i dokupić do tej lekkiej parasolki taki podwójny??? Bo muszę z dwójką nieraz wyjść przecież.....czy zostawić ten z gondolą bo też przeciez zcasami samego męża tylko z jednym na dwór wygonie??? Kurde nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem z wózkiem...doradźcie coś....Mam roczniaka teraz i dla niego miałam roan marita...masywny, duży ciężki ale porządny wózek, duża wygodna gondola, spacerówka też. Świetnie nim się jeździło nawet po lesie ,po plaży....Poza tym mam spacerówkę trójkołową zooper zydeco....też jest świetna jesli chodzi o wygodę dziecka.... Ale teraz mam problem bo nie mogę dźwigać tych wózków...jeden 15 kg , drugi 11 kg, muszę kupić jakiś lekki spacerowy, już mam upatrzony taki 7kg wagi, chodzi o to żebym sama do auta z brzuszkiem go spakowała.... Ale w maju będzie przecież noworodek i co teraz????????? Czy sprzedać te dwa co mam w domu i dokupić do tej lekkiej parasolki taki podwójny??? Bo muszę z dwójką nieraz wyjść przecież.....czy zostawić ten z gondolą bo też przeciez zcasami samego męża tylko z jednym na dwór wygonie??? Kurde nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem z wózkiem...doradźcie coś....Mam roczniaka teraz i dla niego miałam roan marita...masywny, duży ciężki ale porządny wózek, duża wygodna gondola, spacerówka też. Świetnie nim się jeździło nawet po lesie ,po plaży....Poza tym mam spacerówkę trójkołową zooper zydeco....też jest świetna jesli chodzi o wygodę dziecka.... Ale teraz mam problem bo nie mogę dźwigać tych wózków...jeden 15 kg , drugi 11 kg, muszę kupić jakiś lekki spacerowy, już mam upatrzony taki 7kg wagi, chodzi o to żebym sama do auta z brzuszkiem go spakowała.... Ale w maju będzie przecież noworodek i co teraz????????? Czy sprzedać te dwa co mam w domu i dokupić do tej lekkiej parasolki taki podwójny??? Bo muszę z dwójką nieraz wyjść przecież.....czy zostawić ten z gondolą bo też przeciez zcasami samego męża tylko z jednym na dwór wygonie??? Kurde nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem z wózkiem...doradźcie coś....Mam roczniaka teraz i dla niego miałam roan marita...masywny, duży ciężki ale porządny wózek, duża wygodna gondola, spacerówka też. Świetnie nim się jeździło nawet po lesie ,po plaży....Poza tym mam spacerówkę trójkołową zooper zydeco....też jest świetna jesli chodzi o wygodę dziecka.... Ale teraz mam problem bo nie mogę dźwigać tych wózków...jeden 15 kg , drugi 11 kg, muszę kupić jakiś lekki spacerowy, już mam upatrzony taki 7kg wagi, chodzi o to żebym sama do auta z brzuszkiem go spakowała.... Ale w maju będzie przecież noworodek i co teraz????????? Czy sprzedać te dwa co mam w domu i dokupić do tej lekkiej parasolki taki podwójny??? Bo muszę z dwójką nieraz wyjść przecież.....czy zostawić ten z gondolą bo też przeciez zcasami samego męża tylko z jednym na dwór wygonie??? Kurde nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamomlodego - widzialam takie wozki z blizniaczym stelażem i montujesz w nią spacerówkę i gondolę równolegle. ostatnio na mieście widziałam też właśnie mamę z b. małą różnicą wieku - kilkumiesięczne niemowle i taki roczniak z hakiem i oni z kolei mieli gondolę a do niej na dole taką platformę domontowaną, że ten roczniak jakby mógł tak jak na hulajnodze jeździć. A orientujesz się czy można kupić roan marita - tylko samą gondolę? tzn. stelaż plus gondola głęboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamlodego - z tego co wiem to do wózka mutsy można dokupić właśnie taką platformę - znajoma ma dzieciaki z różnicą wiekupółtora roku i właśnie tak rozwiązała problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia z 2012
witam, pozbywam się ciążowych i nie tylko ubrań za grosze, pozdrawiam i życzę Wam szczęśliwych rozwiązań:) http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1070 1127 Ps. widzę temat wózku dla rodzeństwa... U mnie jest różnica 2 lata i 9 miesięcy więc większa ale mam taką platformę - dostawkę: http://allegro.pl/buggyboard-maxi-lascal-dostawka-do-kazdego-wozka-i2906271425.html kupiłam używaną za połowę ceny i chwalę sobie. Tylko mój starszak jest już słuchający i wie że ma stać na podstawce jak jedziemy - a półtoraroczniak myślę że nie za bardzo będzie chciał stać na podstawce, może o być męczące i niebezpieczne jak np. w trakcie jazdy będzie chciał schodzić... Piszę ze swojego doświadczenia - mój urwis by nie ustał tak długo spokojnie w tym wieku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamlodego a moze cos takiego http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://bobowozki.com.pl/images/2319_0gl.jpg&imgrefurl=http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id%3D1980%26%253CosCsid%253E&h=403&w=429&sz=39&tbnid=lXG78XYx-H2hzM:&tbnh=86&tbnw=92&prev=/search%3Fq%3Dw%25C3%25B3zek%2Brok%2Bpo%2Broku%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=w%C3%B3zek+rok+po+roku&usg=__lA2ROmnNJiPWxj1oC4kd9OvYbkg=&docid=AfNHw4FaJ6vhwM&hl=pl&sa=X&ei=Ll7sUJfxDbSU0QXygYHQDA&sqi=2&ved=0CDsQ9QEwAw&dur=323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola ja tez mam czasami takie problemy z oddychaniem, az ciezko mi sie chwilami oddycha. A co do tygodni, miesiecy ciazy to ja tez sie juz w tym gubie bo wszedzie co innego pisze na tej stronce pisze ze drugi trymestr kończy sie 26tygodniem a 27tyg zaczyna sie trzeci trymestr http://trymestr.pl/ciaza-miesiac1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina nie wiem jakiej firmy są te moje rajstopy :) ja mam takie na receptę od lekarza Juwelka my prawie tak samo :) ja mam 22t 4 d :) Ja z tymi wózkami to mam już taki metlik w głowie ze chyba zostanę wkoncu bez wózka :( chciałabym mieć już wszystko gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×