Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

czekam na wiosne ja tez jestem troche spokojniejsza bo wlasnie wyczytalam ze z koncem 32 tc gdyby maluch sie urodzil to wlasnie rokowania sa dobre:) no ale u mnie dzieki Bogu jak narazie ok i oby tak już zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wiecie co chyba nie zaczne spac na stojaco:o wlasnie leze sobie odpoczywam po jedzeniu i normalnie ulezec nie moge:o zebra mnie bola tak ze szok!!co chwile zmieniam pozycje ale nie moge zadnej wygodnej sobie znalesc...heh masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niedawno zjadłam i po prostu czuję jakby mi coś siadło za mostkiem. Po prostu jest mi ciężko i też nie mogę się usadowić w żadnej dogodnej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam Was i mam to samo. Potrafię się przewracać z jednego na drugi bok przez kilka godzin nie mogąc znaleźć odpowiedniej pozycji. Żebra mnie bolą kręgosłup i nogi których nie mogę utrzymać w miejscu a z łóżka muszę się staczac bo normalnie zejść się nie da :-) dosłownie jakbym miała 100lat :-) co te maluchy z nami robią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już odczuwam te dolegliwości typu bolące żebra, biodra itp ale dzis rozmawiałam z kuzynka która pocieszyła mnie mówiac że to dopiero początek tych wszystkich nie miłych dolegliwości :) Dzis przez cały dzień chodził za mną twarożek więc razem z mężem zrobiliśmy sobie twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem no pycha normalnie :) nigdy chyba tak mi nie smakował twarożek :) Jutro rano ide oddać mocz i już myśślę jak tu przetrzymać cała noc bez siusiania gdy ja średnio co 2 godziny biegam siku a jak nie pójde to boli mnie brzuch a laborantka powiedziała że najlepiej żeby mocz był przynajmniej 5godzinny.... ostatnio udało mi sie wytrzymać do 6 rano :) teraz to chyba zrobie siusiu o ok 1 i bede trzymac do rana....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kręgosłup tez dokuczał swojego czasu ale jak kregosłup przestał to żebra zaczeły:o jak nie urok to...w dodatku cięzko mi się oddycha:o muszę troche ponarzekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jak narazie omijają te wszystkie bóle , jedyne co mi dokucza to budzenie sie w nocy co godzinę i to nawet nie do toalety tylko tak po prostu , straszne to jest bo raczej nigdy nie cierpiałam na bezsenność :( dzisiaj pewnie wogole nie będę spała bo właśnie sie obudziłam z poobiedniej drzemki :) Za to zauważyłam ze jestem bardziej placzliwa , wczoraj zadzwoniła do mnie klolezanka , jej córka w poniedziałek urodziła synka i opowiada ze wszystko ok ze poród wg jej córki nie był wcale taki straszny jak to wszyscy opowiadają itp , a ja zamiast mieć dobry humor po tej rozmowie ( bo to chyba dobrze usłyszeć ze nie jest tak zle) to sie poryczalam jak głupia , nie wiem o co chodzi , nawet jakoś strasznie sie nie boje , przecież wiem ze każda z nas musi to przeżyć ale wywołuje to u mnie jakieś mieszane uczucia ... Wieczorem przeczytałam artykuł , ze poród nie tylko dla nas jest bolesny ale dla maluszkow tez , tylko ten ból niby jest potrzebny itd i znów w ryk no koszmar jakiś , przecież nie pojadę na porodowke z płaczem ... No tak dziewczynki nic mnie nie boli to wymyślam :) maz stwierdził ze odłączy mnie od internetu i gazet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauddynka nie stresuj sie. Moja mala w 25,2d wazyla 865g i lekarz powiedziala ze jest wszystko ok. Co do kłucia w mostku to kiedys mialam to samo. Po zjedzeniu obiadu zaczelo mnie strasznie kluc, nie moglam ani siedziec ani stac, ani lezec, nic. Glebszego oddechu zlapac nie moglam. Akurat bylo to w dniu kiedy mialam wizyte u mojej gin. Zbadala mnie, porobila badania krwi i wszystko bylo ok.Poprostu mala uciskala mi na przepne. Wzielam leki i po 5ciu godzinach przeszlo, ale myslalam ze juz zejde. Na szczescie sie to juz nie powtrzylo. xx Powiedzcie mi dziewczynki czy Wy zwracacie uwage na to by spac na lewych bokach? Ja w wiekszosci spie na prawym, staram sie to kontrolowac i przewracac na lewy,ale kiepsko mi to idzie. Wogole ciezko mi tez juz znalezc jakakolwiek pozycje do spania. :/ xx milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka ja tez ostatanio w nocy znowu sie budze tzn w nocy bardziej nad rane ok 3-4 tragedia... ja z kolei nie mogę ogladac programów typu ''porodówka'' czy ''ciąza z zaskoczenia'' bo zawsze wtedy płacze...a kiedyś mnie takie cos wogole nie ruszało heh...a co do porodu to im bliżej tym i wiekszy strach odczówam...jest on nasilony tymbardziej że jestem w obcym kraju i w dodatku nie ufam tutejszym lekarza:o zaczynam snuc jakies czarne scenariusze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciążą zawsze sypiałam na lewym, mam refluks i przepuklinę rozworu przełykowego i zawsze na prawej stronie kończyło się to piekielną zgagą, na lewym boku zawsze była łagodniejsza. Tak więc spanie na lewym weszło mi w nawyk, choć ostatnio jest mi coraz bardziej nie wygodnie, to kręcę się na wszystkie możliwe sposoby, ostatnio nawet na plecach ale ponoć nie powinno się w ciąży bo dziecko może uciskać na żyłę główną, tak więc staram zasypiać się na lewym, podkładam sobie cieniutką podusię pod brzuch i jest znacznie wygodniej. Ogólnie jestem cała obolała przez łóżko sprężyny w nim zaczęły się wybijać, na dodatek mąż też w nocy "chodzi" po całym łóżku tak więc nie mam komfortowego spania, dobrze, że w przyszłym tygodniu przyjdzie narożnik, z większą powierzchnią spania i bez cholernych sprężyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@KlauDDynka: zazdroszczę narożnika :)) My u siebie nie zmieściliśmy. Będziesz miała królewskie wylegiwanie w dzień :) U mnie podobnie jak u Was też bóle bioder, a jak leżę na boku,to mam wrażenie, że wciskam swoim ciałem materac do samego spodu :P U mnie 10 kg na plusie, przez ostatnie 3 tygodnie przytyłam tylko 1 kg. Żebra też bolą, mam wrażenie, że mała wciska w nie swoje nóżki. Codziennie po śniadaniu jest mi duszno i ciężko się oddycha i od paru dni gorąco mi jak diabli, Wam też tak ciepło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka mi od jakiegoś czasu jest ciągle gorąco. Nie zasne przy zamkniętym oknie a zawsze bylam zmarzluchem :-) teraz jest mi ciągle duszno i ciężko mi się oddycha. Oj co te dzieciaczki z nami robią.. Ja zawsze spalam po 10godzin a teraz 2godz śpię a resztę się kręce z boku na bok bo wszystko mnie boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jest ciagle gorąco, w ssypialni mamy zakrecony grzejnik bo ja bym nie wytrzymałaa ale czytałam kiedys o tym, że tak jest że jest nam cieplej niz innym :) Dziewczyny a słyszałyście może o czymś takim, że pod koniec ciąży może wystąpić problem z utrzymaniem moczu i że kilka kropelek może polecieć? W ogóle to od 2 dni boli mnie dyży palec u prawej stopy, nie moge chodzic w kapciach i najlepiej jakby ta stopa była bezwładna wtedy jej nie czuć, jak nie przejdzie to chyba musze iść do lekarza bo kiedys czytałam o tym że bolacy paluch może oznaczac jakas chorobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kolejna sroda z rzedu masakryczna, pol wieczoru walczylam z pitem, no ale zakonczylo sie sukcesem... Co do bolow wszelakich, to ja nie miewam nic uciazliwego poza mrowieniem w lewym udzie jak za dlugo pochodze. Ale juz znalazlam sposob na to, musze wtedy odciazyc nerw - co robie zakladajac lewa stope o prawe udo i odciagajac lewe kolano w tej pozycji do tylu. Wyglada to komicznie - baba w ciazy np. Cwiczaca joge w kolejce do kasy :-) Teraz w koncu spie na boku i faktycznie nauczylam sie zasypoac na lewym, ale b. dlugo spalam na brzuchu, przynajmniej do 20tc, az mi brzuch uniemozliwil spanie nie nim :-) Materac mam dobry, na poczatku ciazy jak mi doskwieraly bole piersi przeogromne, kupilam sobie taki z pianki termoelastycznej, bo na sprezynowym nie dalo sie spac. Ten jest ciut miekszy i faktycznie cialo na nim sie fajnie uklada i relaksuje - jesli chodzi o spanie musze przyznac, ze niestety jestem jak ta ksiezniczka na ziarnku grochu. Dobranoc dziewczyny, padam na moj prosiecy ryjek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez sie przestan czepiac pomaranczowy pierdolcu!!! inaczej nie da sie opisac takiej osoby jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj przespałam całe 6h :) w szoku jestem ze udało mi sie tyle godzin przespac, ostatnio to spie po 2, 3 h wiec dzisiaj sukces. Ja dzisiaj mierzyłam obwód brzuszka i mam 103cm kurcze wydaje mi sie ze jak na 30t to mały mam brzuszek. Dziewczyny ale zobaczecie jak to pomarańczowe coś musi być zdesperowane zeby siedziec w nocy na wątku dla przyszłych mamusiek i czekac az ktos cos napisze, zeby móc skrytykowac, a tak w ogóle to zobaczcie jak ten psychol musi znac i pamietac o czym piszemy, ja nawet nie pamietam co ktos napisał wczesniej i myla mi sie czasami Wasze nicki a ten czub wszystko wie :) tak mnie śmieszą tacy ludzie którzy pisza na watku który ich nie dotyczy. Smutne zycie musi mieć to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią, każdy musi w zyciu na jakiegoś psychola trafić. Widocznie teraz przyszła na nas kolej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka wcale nie taki mały ja jestem w 32tc i mam mniejszy w obwodzie 93;) a co do pomarancz to mi sie wydaje że to musi byc ktoś kto albo kiedyś sie udzielał na czarno albo naprawdę jest to chora psychicznie osoba;) a ja w nocy jak zwykle musiałam sie budzić masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pomarańczowe wpisy omijam i nie komentuje w myśl zasady " nie ruszaj gówna, bo będzie śmierdzieć" Klauddynka - widzisz wyjaśniło się, wiec nie ma się też co martwić :) Co do ubranek, to nie sprawdzałam ich pod względem długości. Jak wezmę się za prasowanie to je porozdzielam na kupki i zobaczę ile dokładnie i w jakich długościach mam. Bo rozmiar rozmiarowi nie równy niestety. Anka - ja już od jakiegoś czasu mam chyba problem z nietrzymaniem moczu. W ogóle tego nie czuje, ale widzę po wkładkach, które nosze od początku ze względu na upławy. A teraz jak jestem chora i kicham, to już w ogóle tego nie kontroluje. Co do spania na bokach, to staram się spać na lewym, ale czasem aż mnie bolą kości z tej strony jak za długo na nim leże. Teraz to się kręcę we wszystkie strony żeby w ogóle usnąć, ale jednak staram się spać na lewym boku. Nie ma też sobie co wkręcać - rozsądek to podstawa :) Wczoraj nareszcie mimo przeziębienia wyszłam z domu na spotkanie z koleżankami. W domu samej to można bzika dostać... Na szczęście dziś piękna pogoda, aż chce się żyć :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dziś wstałam już przed 5 bo tak mi się chciało siku że szok ale do 5:30 wytrzymałam i myslałam że normalnie zasne ale moja córka sie rozbrykała że ja już nie zasnełam w ogóle, dopiero jak wróciłam z laboratorium to połozyłam sie i dopiero wstałam. Co do spania na leweym bolu to ja kiedyss sspałam albo na brzuchu albo na lewym boku i od jakiegos czasu nie moge spać na lewym boku, po prostu mi nie wygodnie, nie moge sie ułożyc. Wy już jesteście w 32 tyg a ja dopiero 28 zaczełam, troche wam zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny, nie musicie,
znosić tych parszywych obelg. Ta osoba popełnia przestępstwo według polskiego kodeksu karnego - znieważenia i to w postaci kwalifikowanej - za pomocą środków masowego przekazu. Czas zrobić z nią porządek, bo tacy ludzie na forach nie powinni w ogóle móc pisać. To nie jednorazowy wybryk, a ciągłe nękanie jakimiś chamskimi komentarzami na poziomie meliny. Zero odpowiedzialności za własne słowa. Namierzenie adresu IP to banał dla policji, a przynajmniej dostanie nauczkę. Właśnie przez takie jednostki nie lubię korzystać z ogólnodostępnego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny, nie musicie
Zajrzyj do kodeksu i wykładni przepisów. Znieważenie to przestępstwo wymierzone w godność człowieka, a nie jego dobre imię (to zniesławienie). Nie trzeba znać czyichś danych osobowych. Chcesz tutaj się popisać swoimi brakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny, nie musicie
Teraz może z ciebie się pośmiejemy? Udzielasz się w dziedzinie o której nie masz pojęcia. Mylisz znieważenie z innymi przestępstwami, sama sobie wymyślasz stan prawny. Nieprawda i wszystkowiedzący piszemy razem. Hahahahahahaha, jak fajnie się śmiać. Zadam takie mało dyskretne pytanie - czy ty dysponujesz jakąkolwiek wiedzą na poziomie chociażby minimalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiadomo o co temu człowiekowi chodzi??? Oo nikt mu nic nie zrobił a on najeżdża na nas wszystkie jakbysmy Bóg wie co robiły ja się tym nie przejmuje ale takich ludz nie rozumiem...to zawiść toba kieruje czy co?? dzieci nie możesz mieć?? straciłas dziecko że tak po matkach jeżdzisz?? no sorry ale dla mnie to jedynie wytłumaczenie chyba że naprawdę masz coś zz głową nie tak człowieczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieewczyny, dajcie spokój. Każda nasza odpowiedź karmi trolla. Ja ani nie czytam, jedyne co, to mogłybyśmy przenieść się na forum zamknięte, które jest odpowiednio moderowane, bo tutaj średnio z tą kontrolą. Ja śpię i na lewym i na prawym boku, na wznak przewracam się przez sen. Jak to mój lekarz powiedział, nie przesadzać z tym nie leżeniem na plecach, bo żadna z nas nie śpi całą bitą noc na plecach, a wkrótce i tak będzie nam to przeszkadzało - w moim przypadku ciężej się oddycha na wznak. Do porannego wstawania budzę się równo 3 razy na siku i coraz trudniej mi się podnieść z łóżka. Zazwyczaj wstaję o 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...najlepiej ignorować i nie wdawać się w dyskusje, niech pisze krejzol sam ze sobą... Ja mam to samo ze spaniem. Budzę się co godzinę, dwie i tak już od 2 tygodni, tylko że coraz trudniej mi potem zasnąć po takim spacerze do łazienki. Dzisiaj mam sesje zdjęciową. Pędzę zrobić włosy i make-up. Pazurki zrobione wczoraj :) Mam nadzieję, że nie wyjdę na zdjęciach jak orka bo brzuch mam pokaźny jak na początek 32tc :classic_cool: Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam ostatnio do modów, żeby przeczyścili nam wątek i tak też zrobili. Zasugerowałam też zablokowanie czasowo IP ze względu na chamstwo, przekleństwa itp ale chyba nie zablokowali, chyba, że tutaj kilka takich psycho-pomarańczy siedzi ;) no albo po prostu ma zmienne IP :o Na dodatek pomarańcza ma jakieś urojenia, pisałam już, że wymyśla lepsze baśnie niż Andersen "Z jednej się śmiejecie to pośmiejmy się teraz z zamożonej wszy " co jak co ale widziałam, że zdarzają się różne wątki na kafe, że dziewczyny tryskają na siebie jadem, wyśmiewają itp - na szczęście u nas tego nie ma, przynajmniej moim zdaniem, ja nie zauważyłam jakiegoś chamskiego zachowania i wyśmiewania siebie na wzajem. Najwidoczniej pomarańcza została wykluczona z jakiegoś wątku i teraz wcina się w nasz, próbując siać zamęt. Szyszka85 Też mi przeszło przez myśl o zamkniętym forum, co jak co troll ma niezłą pożywkę, pewnie każda nasza nowa wypowiedź to dla pomarańczy wielka ekscytacja, pewnie porównywalna do orgazmu ;) Ja wczoraj zasnęłam dopiero po 2, byłam siku wcześniej, a o 3 i o 4 znów musiałam wstać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wyszła dziewczynka a bedzie chłopak:d Wogole to ostatnio mi sie snilo ze byłam na usg i powiedzieli mi ze dziewczynka:D bardzo czesto sni mi sie moje dziecko ze albo je karmie albo rodzi się heh dzisiaj mi się snilo z kolei ze komuś cesarke robiłam:D:D:D masakra :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×