Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Czesc dziewczyny.mam do was pytanie.czy was tez tak boli w pachwinach, tzn ciagnie.ja mam wrazenie jak bym sie rozjechala do szpagatu i teraz mam zakwasy... I podbrzusze tez pobolewa.czasem tak delikatnie jak na @ a czasem jak wlasne zakwasy...moj maly po ostatnim usg o 2 tyg wiekszy niz wiek ciazy.z 32+5 zrobilo sie 34+4 wiem ze to pomiary szacunkowe ale jak na wypisie zobaczylam data przypuszczalnego porodu 4.05 ( a byl 15-17.05) to torbe zaczelam pakowac.zeby bylo malo to w pon. W nocy wyladowalam w szpitalu.siedzialam z m na kanapie to bylo kilka min.przed snem i nagle zlapal mnie ostry bol pod mostkiem.stwierdzilam ze maly ucisnal na zoladek juz raz tak mialam przylozylismy lod zeby uciekl ale nic nie pomagalo.bol sie nasilal i brzuch jak skala do tego stopnia ze az na czworaka chodzilam.zaczelam bardzo wymiotowac i zaczal brzuch u dolu pobolewac.nie moglam swobodnie oddychac i slabo mi bylo. zajechalismy na pogotowie tam nas od razu skierowali na polozniczy bo zaawansowana ciaza...okazalo sie ze mialam ucisk na zoladek ktory zaczal puchnac i zabieral oddech.potem mocz zbadali i wyszlo bialko...a na ktg lekkie skurcze i musieli zrobic badanie czy szyjka sie nie skraca i czy nie ma rozwarcia....o matko co ja przezylam....mam antybiotyki na infekcje drog moczowych.bylam u poloznej i cisnienie mam 144/88 wiec kazala przyjsc za tydz.zeby sprawdzic czy bialko znika z moczu i co z cisnieniem....boja sie stanu przedrzucawkowego....mialam stracha jak nie wiem.34 tyg. Ciazy przeszlam jak by jej nie bylo a tu nagle takie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis po wizycie,nie mialam usg wiec nie wiem jak tam mlody z odwroceniem sie ale serduszko bije bo to takim malym urzadzeniem sprawdzala;)mam zalozony pessar bo szyjka jest b.krotka(nie wiem dokladnie jak krotka) i zaczal juz mi odchodzic czop sluzowy,nastepna wizyta 25kwietnia to mysle ze usg juz bede miala zrobione i mam nadzieje ze do tego czasu maly juz bedzie odwrocony. Musze zrobic tez badania do nastepnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia z glizdą
lila, lila&maryla to od ruchania w dupsko tak ci się zrobiło. Tak to jest jak się bierze dwa korniszony na raz :D było nie szaleć na dwie dziury i nie przesadzać z analem. A ty sie rypałaś aż nutella płynęła ci z otworów o ktorych istnieniu nie mialaś wcześniej pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia z glizdą
i dobrze ci tak!! Ja się morduję całą ciążę. Jakaś sprawiedliwość powinna być!!! Nie szkoda mi cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia z glizdą
i dobrze ci tak!! Ja się morduję całą ciążę. Jakaś sprawiedliwość powinna być!!! Nie szkoda mi cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia z glizdą
i dobrze ci tak!! Ja się morduję całą ciążę. Jakaś sprawiedliwość powinna być!!! Nie szkoda mi cie!!! xxxx xxxx lila, lila&maryla to od ruchania w dupsko tak ci się zrobiło. Tak to jest jak się bierze dwa korniszony na raz :D było nie szaleć na dwie dziury i nie przesadzać z analem. A ty sie rypałaś aż nutella płynęła ci z otworów o ktorych istnieniu nie mialaś wcześniej pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Niemoc mnie dopadla straszna. I na dokladke moj cukier cos szaleje. Ale wyjatkowo w druga strone. Zamiast tak jak zwykle godzine po jedzeniu, to jest niski jakbym nic nie jadla. Dziewczyny cukrzycowe jak u Was? Niby to moze byc objaw starzenia sie lozyska i jego mniejszego oddzalywania na organizm, z drugiej strony nie wiem czy to nie za wczesnie...w koncu to 36tc wiec jakby nie patrzec to miesiac jeszcze przede mna. Eh nie wiem. Jak wasze cukry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i pytanko z innej beczki. Kupujecie laktotor? Mam elektryczny ale taki tani i chalsliwy. Zastanawiam sie czy kupic reczny np Aventa Natural? Niby do szpitala by sie przydal bo po cesarce mleko pozniej sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) kupiłam dzisiaj herbatkę na laktację, ale i tak nie wierzę, że mi z tych moich cycków coś wyleci III madzia glasgow - wyobrażam sobie Twój strach dobrze, że szybko zwinęliście się do szpitala i od razu to zbadali a jak wyszła Ci ta infekcja? miałaś bakterie w moczu? też coś mam, a nie wiem jeszcze co i ostatnio sama przez swoją głupotę się załatwiłam - chodziłam po tej śniegowej brei pół dnia i myślałam, że mi podwozie wypadnie ból okropny uniemożliwiający poruszanie lekarz mnie zbadał, popatrzył jak na debila, kazał leżeć i się oszczędzać, a nie biegać, bo zaczęło mi się robić rozwarcie III Lilith - zaliczyłabym to do uroków ciąży, jak nie jedno to drugie, a niczego nie da się przewidzieć też bym bardzo chciała rodzić sn, a na ostatnich badaniach wyszła mi jakaś bakteria, badania muszę już jutro powtórzyć jak nie uda się wyleczyć to też z porodu sn nici ale oby Maluchy były zdrowe III jopka - mam tylko ręczny laktator III dzisiaj "zważyli" i "zmierzyli" moją małą jesteśmy w 35 tc mała ma niby 2,6 kg i pół metra ja za to mam już 78 kg III Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkam na wiosnę...
kamelia - ja tez od kilku dni stosuję herbatkę na laktację Hipp-a. Czekam na efekty :) xx madzia.glasgow - nie mamy wplywu na pewne rzeczy, glowa do gory, to "juz" 34tc a nie "dopiero" ;) sluchaj wskazan lekarza i kontroluj to cisnienie w domu bo z tym nie ma zartow. Wiem bo mi przymetkowali gastozę. Bialkomocz pewnie powoduja bakterie po antybiotykoterapii powinien zniknac. Masz jakies obrzeki, opuchniecia? xx jopka - mialam nie kupowac laktatora poki co ale dostalam w rezencie na baby shower wlasnie ten manualny laktator Avent Natural. Poki co nie uzuwalam wiec jestem w stanie zaopiniowac od strony wizualnej tylko :) wyglada konkretnie i nie skrzypi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jopka: Czytałam, że łożysko zaczyna się powoli starzeć od 36 tyg. ciąży, ale jakie to ma odniesienie do poziomu cukru to nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez czytalam ze bialkomocz moze byc wlasnie przez bakterie...miejmy nadzieje ze zniknie...antyybiotyk mam do jutra a wizyte u poloznej w czwartek... czekam na wiosne tak mam obrzeki stopy lydki i palce u rak takie ze czasem sie nie da zgiac bo bola...polozna mi naciskala mocno na piszczel i trzymala kilka sekund a pozniej sprawdzala czy miejsce nacisku jest wklesle i bylo i zapisala opuchlizna konczyn.. powiedziala ze jak by tylko sie cos dzialao natychmiast do szpitala mam jechac... a ja nie wiem czy to ja zchizuje czy tak jest...coraz czesciej mam skurcze przepowiadajace.dzis lezalam sobie w wannie i byly takie dosc odczuwalne...pewnie to moj strach ale jako pierworodka nie wiem czego sie mam spodziewac i co jest normalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do infekcji pierwsze co zrobili to wlasnie zbadali mi mocz i stwierdzili ze bakterie i bialko. jesli o laktator chodzi to ja tez mam z tomiee tippiee i jak dla mnie to tez buczy glosno...ale juz nie bede wymyslac,i zostane przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka85 masz racje lozysko starzeje sie, a to wlasnie ono blokuje naturalna insuline wytwarzana przez organizm matki, a co za tym idzie stezenie cukru we krwi rosnie. Ale w poprzedniej ciazy do konca walczylam z cukrem i nawet musialam zwiekszac ilosc insuliny wstrzykiwanej...a teraz zupelnie inaczej. W poniedzialek zadzwonie do diabetologa mojego. Dzis zrobilam doswiadczenie i zjadlam ptasie mleczko i to w duzej ilosci. Mierzylam cukier co 20min i nawet w max stezeniu nie przekraczalo to normy. Nie wiem czy sie cieszyc czy martwic...czlowiek swiruje pod koniec jak widac. Boje sie zeby nie odwrocilo sie to w druga strone i za nisku cukier byl...bo to tez zle. x A co do laktatora to chyba kupie ten Avent Natural reczny. Nowosc i jak widac po ich akcji reklamowej super opinie sa w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia - bedzie dobrze :) Ja właśnie od 34tc odczuwam skurcze przepowiadajace znacznie bolesniej. Do tego towarzyszy im bol w odcinku krzyzowym kregoslupa. Wiem co znaczy opuchlizna. Ja to czasami kubka w reku nie moge utrzymac. Nie kazdemu pisane bezproblemowo przejsc przez ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiosne: bardzo mocno trzymam kciuki!!! Bedziesz pierwsza z nas ze slicznym bobasem w objeciach, zobaczysz. Daj znac kochana jak tylko bedziesz mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiosne: bardzo mocno trzymam kciuki!!! Bedziesz pierwsza z nas ze slicznym bobasem w objeciach, zobaczysz. Daj znac kochana jak tylko bedziesz mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Powodzenia Kochana ! Co to się dzieje na innym forum majówek dwie się już rozpakowały miały termin na 11 i 20 maja a u trzeciej zaczyna też coś się dziać .Kurde jestem przerażona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiosnę - trzymamy kciuki! i za Bobasa, silnego, zdrowego, i za pierwszą rodzącą Mamę - obyś urodziła jak najszybciej i najmniej boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia na porodówce czy jest jakaś różnica między nospą forte a nospą max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wiosnę ale fajnie będziesz pierwsza rozpakowana :-) trzymam kciuki i dawaj znać jak tylko będziesz mogła co u Was. Dziewczyny jak to jest z położna która przychodzi do domu przez kilka dni po porodzie?czy trzeba sobie opłacić taka położna czy do każdego dzieciaczka taka osoba przychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wiosne trzymam kciuki:) Dasz radę...kurcze ale fajnie masz:) npowodzenia kochana** Juwelka mój maz po urodzeniu malej zglosil ja do przychodni i tam wybieralismy sobie polozna ale przyszla tylko raz i nic nie placilam... Mam takie pytanko do dziewczyn z UK sluchajcie jak to tutaj jest z rejestracja noworodkow? Tzn mam na mysli polski akt urodzenia i pesel, trzeba to bezposrednio w Polsce zalatwiac czy mozna jakos przez konsulat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×