Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość Maj2013_Brunetka007
- smoczek (na wszelki wypadek, choć nie sądzę żebym dawała go Dziecku; mój pierwszy Synek nie był do tego przyzwyczajony i nie doił w ogóle) - chusteczki nawilżające również Premium Care- elikatne, odpowiednio nawilżone; ogólnie Pampers to najlepsza moim zdaniem firma, która produkuje wysokiej jakości pampersy i chusteczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj2013_Brunetka007
Sorki za taki spam, ale chciałam wszystko wkleić a Kafeteria wariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilla :) podaj termin porodu to Cię dopiszę:) Ja jutro zaczynam 35tc. Nogi teraz jak balony, ale dłonie jakoś nie puchną specjalnie. Kiedyś był do picia Urosan- taka śmierdząca herbatka na obrzęki-nie wiem czy jeszcze produkują. Brunetka -ja jednak zabiorę dodatkowe koszule. Człowiek się poci, poplamisz i potem jest niefajnie. Do higieny intymnej mam żel z korą dębu. Właśnie się zastanawiam nad Tantum-dziewczyny chwalą. U mnie dla noworodka potrzebna chusteczki i pieluszki w zapasie-tak napisali. Jak rodziłam poprzednio to nic nie było potrzebne, ani dla mamy ani dla dziecka. Ale teraz zamknęli szpital i będę rodzić w innym i czytam co potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*lilith-marlie a herbatkę z pokrzywy pijesz? *321 a Twój synuś jest już główką w dół? PS już nie wejdę na kompa a z tel nie dam rady poprzestawiac w tabelce, proszę pkpraw tam i wpisz się datami wg terminu porodu ;) *jodyna no to wielki mały człowiek będzie z Tomcia :) *Szyszka85 a znieczulenia to nie podaje sie jak jest rozwarcie 5cm? Bo wcześniej chyba nie wolno. *Maj2012_Brunetka007 a mi położne Tantum Rosa polecały i już zapakowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy tez macie tyle sluzu?bo ja mam caly czas "mokro" ale nie wiem czy to ze wzgledu na ten odchodzacy czop sluzowy czy to w miare normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrataka, jakas telepatia z ta pokrzywa chyba, bo stwierdzilam, ze nie ma co sie bac I po prostu sobie suszonej pokrzywy, zaparzylam do kolacji. Na swieta jak bylam u rodzicow, to babcia mi swieza puszke nabila: pokrzywa w pelni ekologiczna, bo wlasna z ogrodu :) parze doslownie 2 listki I za chwile siuskopedny napar gotowy. Z rana tez sie napije, to dam Wam znac czy troche ze mnie uszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, na temat sluzu to sie nie wypowiadam, bo dopiero przedwczoraj skonczylam brac kolejna porcje antybiotyku dowcipnego, wiec na razie u mnie susza totalna. Teraz kuruje sie probiotykiem, zeby flore odbudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie, Musze się wyżlic, byłam ponownie u okulisty i zalecił mi cesarkę:( od samego początku byłam nastawiona na poród naturalny, że teraz jestem w szoku. Prawie się popłakałam. Cały mój plan porodu musi się zmienić. Najbardziej mi żal tego, że nie dostanę Małej na cycusie po porodzie i jej nie nakarmię od razu;( Eh bardzo się boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................CYKL STARAŃ..........PŁEĆ..................TP Wisnia0606.........9m-c...................1.............. .. ......01.05.2013 Nikola2008.............1...................Synek......... ... .....01.05.2013 monitka1985...........3..................córeczka....... . .....01.05.2013 Zafasolkowana.........1....................1............. .. ......02.05.2013 Szyszka85...............0.....................1.......... ... .......03.05.2013 Maggi79...............4lata...................1.......... .... ......03.05.2013 8avis7....................1.................synek........ .... ......05.05.2013 jopka394.................6.................synek......... ...... ...05.05.2013 jodyna......................?.................synek...... .. ........07.05.2013 madrenka..................0................córeczka..... .. .... 07.05.2013 AniaW.....................2.............................. ..... ......08.05.2013 Nesia ......................0...............córeczka ...............08.05.2013 kamelia majowa........0..............córeczka..................10 .05.2013 juwelka.....................6..................synek..... ..... ....12.05.2013 Strojecka..................2...................1......... .... ......12.05.2013 Paulina .....................0.................synek ......... ......14.05.2013 madzia..glasgow.......50..................1.............. .. ......15.05.2013 Madallenna...............2...................?........... .. .........15.05.2013 alii.........................6 lat.........synek i córeczka.........15.05.2013 321........................3...............syn........................15.05.2013 katranka...................1................synek........ ..... ....17.05.2013 bede_mama..............3................córka........... .. ......17.05.2013 olkaaaaaaa...............6................synek.......... ... ......18.05.2013 mamanita..................1.....................1........ ..... .....19.05.2013 Path5.......................1......................1..... ...... ......19.05.2013 justa27...................ok27..............synek....... ..........20.05.2013 Moniaa89..............6miesiecy......córeczka.......... ........20.05.2013 majowamamusia.....3,5 roku........córeczka................. 21.05.2013 mama majowa............0................synek...................2 1.05.2013 Anka30!....................2..................córeczka.. ... .....22.05.2013 lilith-marlie................11..................syn..... .... ........22.05.2013 Martyna89.................0................synek......... ... .....22.05.2013 G2221.......................0................synek....... ..... ....22.05.2013 agrataka.....................1................synek...... .... .....24.05.2013 anula2487..................1..................?.......... .... ........25.05.2013 Mooniaaa86...............0..................?............ ... .......26.05.2013 TTO ..........................4..................1.............. ..... .27.05.2013 Luisamaj.....................1..................1........ ..... .......29.05.2013 MAMUSIE: NICK..................DATA UR........TC......CC/SN.......PŁEĆ......DŁ/WAGA czekam na wiosnę....06.04.13.......36t3d.....SN.......CH.....56/3100g Dzięki:) nie zauważyłam, że wpisy idą wg daty spodziewanego porodu:) Wg ostatniego USG był położony główkowo dlatego czkawkę odczuwam w dole brzucha a girki pod żebrami :) Odpowiem odnośnie znieczulenia; podaje się przy 3-4cm rozwarcia kiedy czynność skurczowa jest rozwinięta. Wcześniej nie bo może zaburzać regularność skurczy. Śluz obfity już od kilku tygodni, fizjologiczny. Szczególnie po siusianiu:) Taki jakby przepraszam za określenie "rzadki budyń" Ps. Prawą nogę mam bardziej opuchniętą niż lewą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik nie płacz:) cc nie jest przeciwwskazaniem do szybkiego karmienia piersią. W niektórych szpitalach mama przystawia dziecko już na sali operacyjnej. Głowa do góry. Okulistka wie co robi-widocznie silne parcie będzie miało niekorzystny wpływ na Twoje oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj2013_Brunetka007
agrataka -ja rozmwiałam z trzema i żadna... Każda mówiła, że jednak stary sposób najlepszy -czyli mydło szare. W pierwszej ciąży tak właśnie dbałam po porodzie o krocze i faktycznie szybko się goiło, po kilku dniach nie miałam ani jednego szwa:) Jednak są różne opinie. Spotkałam się i z takimi, że: dobra reklama to podstawa. I tu podobno głównie reklama działa. Jednak... Jak kto woli:) Ja wybrałam stary, sprawdzony przeze mnie i przez inne kobiety sposób. Do tego naturalny. Nie wierzę w 100%owe działanie chemii zawartej w takiej saszetce. Jak kto woli:) Prosiłabym również o dopisanie mnie do listy :)) Cykl starań 0, synek, termin 3maj2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrataka ja też czuje w dole brzucha jak mały ma czkawkę a nóżki wpycha mi pod żebra tylko u mnie mały już od 20tyg główką do dołu. A co do tantum rosa to polecam bardzo bo kiedyś pomógł mi ten preparat dlatego też już spakowałam do szpitala jeszcze tylko poszukuje buteleczki z atomizerem jak polecała czekam na wiosnę i na pewno będę używała po porodzie, zresztą każda z nas wie co dla niej będzie najlepsze jedna wybierze szare mydło a druga tantum rosa :-) a dla małego nic nie zabieram z tego co słyszałam szpital jest zaopatrzony w takie rzeczy dla malucha a jak coś będzie potrzebne to mąż dowiezie. spokojnej przespanej nocy mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj2013_Brunetka007
Juwelka -nie wiem dlaczego, ale ja wolę mieć swoje rzeczy.. Czuję się jaka pewniejsza. Dobranoc i miłych snów:) Co do czkawki.. Mój Synek ma ją kilka razy w ciągu dnia, dziwne uczucie w dole brzucha... Dobrze, dobrze, niech Maluchy ćwiczą :) Mam jeszcze pytanie. Macie już wózek? Jeśli tak, to jaki? My z Mężem myślimy, oglądamy, i nie możemy się zdecydować.. Tzn. ja bardziej... X-Move mieliśmy zamawiać, a mnie nagle się coś odwidziało nie wiedzieć czemu... Fotelik BeSafe Izi Go- nie mogę wyjść z podziwu nad wyglądem tego -dosłownie- jajeczka:) I oczywiście na 1. miejscu fakt, że dostał 4* w testach ADAC. Jakie wózki macie/zamierzacie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* agrataka - to jest alkohol cetylowy - dwie funkcje, w kosmetyku jest emulgatorem, sprawia, ze kosmetyk jest gęstszy, bardziej lepki, a jeśli chodzi o skórę jest emolientem, tworzy na skórze film i chroni przed utratą wody. Info o Ujastku będzie poniżej :) xxxxxx * Szyszka - no właśnie położna na Ujastku nas uświadomiła, że tamta z poprzedniego szpitala jakąś bajkę sobie napisała i tutaj nie będzie problemu z Engerixem (Wczoraj też sprawdziałam na doz i zdziwiło mnie, że jest dostępny skoro rzekomo tamta kobieta uważała, że jest niedostępny na rynku od pewnego czasu..) xxxxxxxx *Maj2013_Brunetka007 Mam to samo z wózkiem.Przez długi czas stawiałam na Adamex Royal, później uwidziałam El-Jot Tessa (lżejsza o jakieś 4 kg, tańsza o ok.50 zł) i tak się waham, skłaniam się raczej ku Adamexowi z tym, że odwidziały mi się już te duże koła - owszem do gondolki super wyglądają ale przy spacerówce okropnie, więc jeśli kupimy to z 12 calowymi. Fotelik mamy Maxi Cosi CarbioFix, kupiliśmy na Allegro w stanie właściwie idealnym http://pokazywarka.pl/y7qqfr/#zdjecie6060011 xxxxxxxxxxx INFORMACJA DLA DZIEWCZYN RODZĄCYCH W KRAKOWIE - SZPITAL UJASTEK. Dziś z Małżonem byliśmy w Ujastku. Wybraliśmy niby szybszą drogę (autostradą) a później trafiliśmy na takie manowce, że szkoda gadać, wracaliśmy już miastem i byliśmy o jakieś 10 minut szybciej. Pierwsze wrażenie - zadupie totalne, parking płatny (niestrzeżony 4 zł za całą dobę) i strzeżony pod samym oddziałem gin-położniczym 5 zł (chyba też za dobę czy tam dzień..) Ogólnie wchodząc do szpitala widać już, że jest bardzo nowocześnie, przestronnie i czyściutko. Weszliśmy na oddział gin-położniczy i tam czekaliśmy na położną. Przyszła kobietka taka w wieku może 45-48 lat, bardzo miła, dość bezpośrednia i zaczęła nas od razu odprowadzać. Są sale przedporodowe - wszystkie są jedynki i tam na okres rozwierania szyjki może przebywać osoba towarzysząca, jak i też rodzina, każda przedporodowa ma swoją łazienkę. Później jak zaczynają się parte to jest przejście z tego pokoju do sali porodowej i tam też może przebywać osoba towarzysząca. Później po porodzie (tylko nie dopytałam po jakim czasie, powinno być ok 2 h) matka z maluchem przenoszeni są do sali poporodowej - są sale jedno lub dwu osobowe, każda sala z własną łazienką. Jest możliwość aby osoba towarzysząca przebywała później cały czas z matką i maluchem na takiej sali, wtedy ma tam swoje łóżko itp i tylko to jest płatne i to koszt 300 zł za dobę. Później poszliśmy do sali konferencyjnej. Odnośnie szczepionki - bezpłatnie szczepią tymi co NFZ zapewnia, ale ponoć pytają się pacjentki czy chce żeby szczepiono Engerixem to wtedy pediatra wystawia receptę i tam jest apteka i można szczepionkę dokupić, jak apteka będzie zamknięta bo poród będzie w nocy czy coś to nie ma problemu bo dziecko można zaszczepić przed wyjściem tylko trzeba im powiedzieć, że chce się Engerixem i to koszt ok 45-50 zł ta szczepionka w aptece. A jakby np. w aptece nie było to można sobie kupić samemu tą szczepionkę, oni tylko wtedy mają wiedzieć z jakiej to apteki szczepionka no i musi być specjalnie opakowana. Położna sama powiedziała, że to jest w tym momencie b.dobra szczepionka bo ma o połowę mniej rtęci niż refundowane i nie ma takich odczynów poszczepiennych i nie ma żadnego problemu z jej zdobyciem - w Siemiradzkim twierdziło babsko, że jej nie ma na rynku, a jak chcę szczepić jak sama ją jakimś cudem dostanę to muszę podpisać zgodę, że na własną odpowiedzialność, a poza tym skoro tamte są na rynku to wcale nie są złe (PORAŻKA!) A no i Pani mecenas (bo w tej sali konferencyjnej była położna, mecenas i jeszcze jedna kobietka chyba też położna) poinformowała, że można odmówić szczepienia, nie wyrazić w ogóle zgody i nikt nie będzie robić problemów, tak samo z kąpielą np. są kobiety które nie wyrażają zgody na kąpiel dziecka przez pobyt w szpitalu no i nie kąpią. Do szpitala obowiązkowo dowód osobisty, karta ciąży i grupa krwi oryginalna - resztę badań np. jeśli chodzi o badania do ZZO oni i tak robią każdej na miejscu. ZZO bezpłatne (jak to określili w prezencie od właściciela szpitala), są też butle z podtlenkiem azotu. Dla dziecka mają być dwa zestawy ubrań - pakiet startowy w rożku (rożek i do rożka włożone chusteczki mokre, niedrapki, czapeczka, 1 szt body długi rękaw + pajac długi rękaw lub kaftanik i śpioszki) i to włożone do środka, osobno już drugi zestaw ubranek też z długim rękawem. Nie trzeba mieć ze sobą planu porodu (w Siemiradzkim kazali ze sobą mieć plan porodu :o, miał być także adres położnej środowiskowej i adres przychodni lekarza rodzinnego). W Ujastku potrzebują tylko adres przychodni (adresu położnej nie potrzebują), planu też nie (no chyba, że ktoś chce) jedynie można sobie napisać takie ważniejsze rzeczy, że np. Szczepić szczepionką Engerix itp. No i to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: Maj2013_Brunetka007
wepchalas sie tu na chama i zasmiecasz forum!! Wypad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: Maj2013_Brunetka007
wepchalas sie tu na chama i zasmiecasz forum!! Wypad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321----termin mam na 15 maja narazie 12 kg na plusie, oby już nie za dużo przybyło:) od paru dni kłuje mnie w lewym boku torba do szpitala spakowana, dziś mam wizytę u neurologa, zobaczymy jak sie wypowie w sprawie kręgosłupa miłego dnia ciężaróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wieksza czesc nocy meczyla zgaga myslalam ze zwariuje tym bardziej ze mleko tez nie pomagalo:/ a ponoc nie mozna pic teraz duzo mleka zeby dziecko nie mialo skazy bialkowej. U mnie w pasie 98cm a na plusie ok.11,5kg i tez mam nadzieje ze juz nic wiecej nie przytyje. Musze mojego meza zmusic zeby mi jakies zdjecia ciazowe zrobil bo juz coraz blizej konca a tu zadnego zdjecia. U nas dzis slonce sie przebija przez chmury zobaczymy co z tego bedzie ale na szczescie nie pada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................CYKL STARAŃ..........PŁEĆ..................TP Wisnia0606.........9m-c...................1.............. .. ......01.05.2013 Nikola2008.............1...................Synek......... ... .....01.05.2013 monitka1985...........3..................córeczka....... . .....01.05.2013 Zafasolkowana.........1....................1............. .. ......02.05.2013 Szyszka85...............0.....................1.......... ... .......03.05.2013 Maggi79...............4lata...................1.......... .... ......03.05.2013 Maj2013-brunetka007...0................syn.....................03.05.2013 8avis7....................1.................synek........ .... ......05.05.2013 jopka394.................6.................synek......... ...... ...05.05.2013 jodyna......................?.................synek...... .. ........07.05.2013 madrenka..................0................córeczka..... .. .... 07.05.2013 AniaW.....................2.............................. ..... ......08.05.2013 Nesia ......................0...............córeczka ...............08.05.2013 kamelia majowa........0..............córeczka..................10 .05.2013 juwelka.....................6..................synek..... ..... ....12.05.2013 Strojecka..................2...................1......... .... ......12.05.2013 Paulina .....................0.................synek ......... ......14.05.2013 madzia..glasgow.......50..................1.............. .. ......15.05.2013 Madallenna...............2...................?........... .. .........15.05.2013 alii.........................6 lat.........synek i córeczka.........15.05.2013 321........................3...............syn........... .............15.05.2013 anilla......................?................córka.......................15.05.2013 katranka...................1................synek........ ..... ....17.05.2013 bede_mama..............3................córka........... .. ......17.05.2013 olkaaaaaaa...............6................synek.......... ... ......18.05.2013 mamanita..................1.....................1........ ..... .....19.05.2013 Path5.......................1......................1..... ...... ......19.05.2013 justa27...................ok27..............synek....... ..........20.05.2013 Moniaa89..............6miesiecy......córeczka.......... ........20.05.2013 majowamamusia.....3,5 roku........córeczka................. 21.05.2013 mama majowa............0................synek...................2 1.05.2013 Anka30!....................2..................córeczka.. ... .....22.05.2013 lilith-marlie................11..................syn..... .... ........22.05.2013 Martyna89.................0................synek......... ... .....22.05.2013 G2221.......................0................synek....... ..... ....22.05.2013 agrataka.....................1................synek...... .... .....24.05.2013 anula2487..................1..................?.......... .... ........25.05.2013 Mooniaaa86...............0..................?............ ... .......26.05.2013 TTO ..........................4..................1.............. ..... .27.05.2013 Luisamaj.....................1..................1........ ..... .......29.05.2013 MAMUSIE: NICK..................DATA UR........TC......CC/SN.......PŁEĆ......DŁ/WAGA czekam na wiosnę....06.04.13.......36t3d.....SN.......CH.....56/3100g Bardzo proszę:) Miłego dnia dziewczyny. Ja chyba się jeszcze położę na godzinkę. Spałam fatalnie, 3x toaleta, jakieś dziwne sny. Oby do maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie noc też do tyłu, spałam 3 godziny. Może teraz uda się jeszcze zasnąć. Wracam do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę!!! :( Cały ranek nadrabiałam zaległości, późńiej upisałam się jak głupia i oczywiscie mi to wszystko wcieło. x Uciekam na zakupy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :-) wygląda na to, że już wieczorny napar z herbaty pomógł, bo wstawałam kilka razy do toalety w nocy - co prawda się nie wyspałam, bo musiałam jeszcze mojego M podwieźć do biura, ale w drodze powrotnej nawet sobie na flat white w McDonaldsie pozwoliłam :-) teraz zaczynam pić kolejny napar pokrzywowy, to może jeszcze trochę mi tej wody zejdzie. xx przyszła mi też pierwsza wypłata z L4 i o dziwo mam wrażenie, że wszystko jest dobrze policzone - czyli walka a'priori z paniami z firmy, która nam płace robi się opłaciła i mogę mężowi kupić urodzinowy prezent taki jak chciałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba troche tak, bo przynajmniej mnie tak nie bolą stopy i dłonie - widzę, że są jeszcze serdelkowate, ale nie bolą. No i siusiałam już 3 razy od 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.sosrodzice.pl/dziecko-urodzone-w-worku-owodniowym/ fajne zdjęcie, latwiej mi sobie wyobrazić jak mój maluch musi być u mnie ułozony (notorycznie nad pepkiem wypycha mi się twarda "górka" - tyłeczek;) Ostatnio chyba źle spi nam się obojgu, bo jak przewracam się na drugi bok w łozku, to mały zaczyna się wiercic i wyraźnie też się "układa" i zasypia. Za jakis czas odwracam sie na drugi bok - i to samo;] Zaczyna az mi go być żal bo ja sie potrafie tak całą noc przewiercić z powodu bolących bioder... Lilith - jak trzymiesz ręce/nogi w górze, ruszaj dłońmi i stopami ( tzw. wkręcanie żarówek;) Pracujące mięsnie przepychają płyny ustrojowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski Ja tez puchne, gdzies od tygodnia. W piatek zaczynamy 36 tydzien :) Ubralam lozeczko i sie nie moge napatrzec :) Na puchniecie lekarz kazal jesc duzo ryzu ii 2 dni w tyg. same owoce przez caly dzien. Mi niestety nie pomoglo! Straszne uczucie, bol rak i stop,najgorzej mam rano! W poniedzialek mam wizyte wiec moze umowimy sie na cesarke :) Zdjecie niesamowite! Moja mala tez pupke wypina kolo pepka :) najgorzej jak rusza glowka tam zaraz nad wzgorkiem lonowym to zaczyna kluc w pochwie. A czkawke tez czuje nad wzgorkiem tak z 2 razy na dzien. Dziewczyny kupujecie jakies poduszeczki do wozka? bo ja mam narazie sam kocyk i w sumie nie wiem czy to starczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) ja właśnie po wizycie i wyglada na to ze już nie będę musiała długo czekać na moja kruszynke , jest już glowka wystawiona do kanału , na ktg wychodzą skórcze , szyjka skrocona. Muszę przyznać ze trochę dziwnie sie z tym czuje, ale cóż teraz to nie ma już odwrotu , jakoś muszę urodzić :) I w koncu spakuje torbę do szpitala :) Ja tez miałam dzisiaj straszna nocke , od 3 zero spania , to było straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym się teraz dowiedziała ze poród będe miała na dnioach, tez bym się dziwnie czuła:D jakoś jeszcze to chyba do mnie nie dotarło... Ja kupiłam na allegro do wózka komplet niebieski: http://allegro.pl/poduszka-do-wozka-kolyski-lozeczka-nowe-kolory-i3127790009.html http://allegro.pl/koc-kocyk-mikrofibra-niemowlecy-puszysty-promocja-i3127789928.html oprócz tego kocyk biały i ecru rożek - super mięciutkie wszystkie:) sprzedawca tez swietny, przesyłkę miałam na drugi dzień raniutko u siebie w domu. Nie wiem czy kocykowe rzeczy nie będą za grube na lato, ale w sumie w upał i tak wystarczy pielucha, a w maju może być jeszcze rozmaicie ( patrząc na pogode za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja dzis tez noc do du..miałam:( znowu mnie przeziebienie meczy i przez ten cholerny katar sie budzialam w dodatku spalam z corcia a z nia sie wogole wyspac nie da bo na plecy mi wchodzi;p do konca ciazy postanowilam ze bede spala w salonie bo nie moge sie z moim wyspac normalnie:p Ja torbe do szpitala tez mam juz spakowana musze jeszcze tylko dokpakowac recznik i szlafrok no i jakies skarpetki musze jeszcze kupic i chyba to bedzie na tyle...nie bede szalec i pakowac sie jak na miesieczna wycieczke najwyzej jak bede czegos jeszcze potrzebowac to maz dowiezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Napisałam o hasło, godz 12:09 :) Oj teraz to nie wiadomo która z nas będzie następna, terminy terminami ale każdej z nas może zacząć się wcześniej. Ja planowo za 10 dni powinnam byc juz mamusią, dokładnie 19 kwietnia ma być cesarka. Masakra, ciężko aż w to uwierzyć :D Jejku to juz tak blisko, jak powiedziałam mężowi że to za 10 dni to był bardzo zdziwiony :) Mam nadzieje tylko że nie zaczne wcześniej rodzić, dzis jakos tak dziwnie mnie brzuch pobolewa a w nocy bolał mnie jak na okres :/ dlatego nie wyszłam jeszcze z łóżka i będe się max oszczędzać. A tak to byłam u diabetologa i wszystko super :) pani powiedziała że wyniki mam dobre, ze ładnie to prowadze i pilnuje cukrów. Dostałam recepte tylko na paski i mam dalej się badać, no i zobaczymy jak bedzie po porodzie. A tak się bałam. Aha nie będe miała możliwości pisania ze szpitala ale poprosiłam meża że jak juz urodze, to on tu napisze do Was i zda relacje co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×