Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Hej dziewczyny, piszę teraz, bo moi rodzice w drodze i być może nie odezwę się w najbliższym czasie, szaleję w kuchni ;) Pascha zrobiona, dzisiaj jeszcze babka i zaraz zabieram się za obiad. Do wózka podłożę latem pieluszkę tetrową/flanelową, na zimniejsze dni mamy kocyk do wózka i śpiworek. Nikola: trzymam kciuki za usg :)))) U mnie też lekarz mierzył wody płodowe usg brzusznym, ale długość szyjki zawsze mierzy sondą dopochwową. Lilith: rozbawiłaś mnie swoją historią z lotniska :) Przypomniał mi się mój lot Szcin-Wawa sprzed paru lat. Miałam przyjemność siedzieć obok p. Niesiołowskiego, który miał wieczne adhd. Wiercił się, rozglądał, przeglądał nerwowo stos gazet ;) Dość zabawne to było :) Trzymajcie się dzisiaj dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w domku od godzinki :) wypuścili mnie do wtorku :) Ale się cieszę :D u mnie piękna pogoda +15 Na święta (niedz+pon) jedziemy do znajomych więc w tym roku palcem w kuchni nie ruszę :p co mnie cieszy niezmiernie bo się tak słabo po tym szpitalu czuję że masakra. Mąż mi zrobił super niespodzianke bo poskręcał mebelki dla juniora. Jutro przychodzi kobitka, która sprząta u moich znajomych, zrobi mi generalne porządki. Bedzie do nas przychodzic raz w tygodniu. Potrzebna mi taka pomoc bo nie mam tutaj żadnej bliskiej rodziny a sama nie dam rady wszystkiego ogarnąć. Ani teraz w ciąży ani potem z małym dzieckiem. Z resztą tu godzie mieszkam takie usługi są stosunkowo niedrogie. xx Nikola - super z tym usg, wreszcie się doczekałaś :) Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameliowa-tak babcia to Zofia:) Ja zarówno dla pierwszej jak i drugiej dziewczynki miałam wybrane Nina-ale cóż nie dane mi było mieć córci. Ja jestem na etapie karpatki prawie skończonej i roladek z kurczaka. Czekam na wiosnę-zazdroszczę nic nie robienia w kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**czekam na wiosne-super ze cie wypuscili! *ja od tej luteiny mam caly czas zgage normalnie juz nie moge,musze ja poprosic w piatek jak bede o dopochwowe bo zwariuje,tyle mleka mi schodzi ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w to zimowe popołudnie :) nastroju wielkanocnego niestety nie odczuwam , to moja pierwsza Wielkanoc bez wyjazdu do polski , dostałam bezwzględny zakaz wyjazdu od mojego lekarza :( ma to tez swoje zalety tzn święta po niemiecku bez gotowania i ogromnych porządków :) wyjdziemy sobie na obiadek , jakiś spacerek i będziemy odpoczywać , zaczęliśmy już dzisiaj bo u nas wielki piątek tez jest dniem wolnym :) I nareszcie wybraliśmy wózek :) już zaczęłam sie martwić ze nie zdążymy . Czekam na wiosne... super ze cie wypuscili do domku :) 321 miałam nie komentować twojego wpisu na temat tego ze musialysmy komuś " podpasc " ale nie mogę tego przemilczec ponieważ twój komentarz jest conajmniej dziwny ... piszesz ze to ze mamy nasza pomarańczowa koleżankę to właściwie nasza wina i ze na innych forach internetowych tego nie ma , nie zgodzę sie z tobą ponieważ na większości forów kafaterii jest wręcz tłoczno od nawiedzonych pomarańczy i zapewne wynika to z tego ze na kafaterii może pod pomarańczowym nikiem bez logowania napisać dosłownie każdy :( Dziewczynki odpoczywajcie dużo i sie nie przepracujcie :) Lilith mam nadzieje ze pasztecik sie udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wiosne - to teraz maz moze Cie rozpieszczac w domu, dobrze tez, ze pomoc bedziesz miala. Xx Niespodzianka, robie z tego przepisu http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/przepisy-na-pasztet-schab-i-makowiec,80042.html Na razie sie gotuje ta masa, ale juz pachnie super :-) Xx Jopka, wiem, ze w spiworku moze sie ukisic, ale to wlasnie na chlodniejsze dni, a tak to tylko pieluszkami wylozyc. Haha - pytalam taty, co na spod wozka, a on od razu wypalil: jak to co? Ceratke, zeby nie przesikal :-D Mezczyzni sa jednak pragmatyczni... Xx Co do pogody, to nie wiem jak u Was, ale u mnie dowalilo sniegu i wciaz sypie gesty. Mam nadzieje, zew maju to juz lato bedzie, przynajmniej po zimnej zosce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka popieram Twoja wypowiedź odnośnie 321, też miałam nie komentować ale.. Wystarczy wejść na forum kwietniowek żeby zobaczyć że ten sam pomaranczowy psychol również tam się wypowiada. Skacze po wszystkich forach i dręczy przyszłe mamusie. Także stwierdzenie że musiałysmy mu/jej podpasc jest nie na miejscu.. Czekam na wiosnę ale fajnie że Cię wypuścili ja dzisiaj leże cały czas bo kluje mnie i ciągnie jakby dol brzucha. Sama już nie wiem co to :-( 2no spy już poszły w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka - ja od tygodnia mam takie klucie, szarpanie w dole brzucha i w.....odbycie. Lekarz powiedzial ze to dlatego ze dziecko jest duze, obnizylo sie i wstawia sie w kanal rodny. Chodze jak kaczuszka. Co nie oznacza, ze od razu urodze, to proces, wiec moze chwilke potrwac. xx Ktoras z dziewczyn pisala, ze ma rozwarcie wewnetrzne na 1cm. Na ostatnim usg wyszlo mi to samo. Mam zalozony pessar i rozwarcia zewnetrznego nie mam, jakos trzyma, szyjka tez twarda. Lekarz mowi, ze to z powodu niskiego ulozenia glowki i ciezaru dziecka. Rada na to jedna - jak najwiecej lezec, najlepiej z poduszka pod pupa, zeby odciazyc szyke. W czwartek maja mi zdjac pessar (po skonczonym 36tc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny, że tak przyjęłyście mój wpis. Po prostu widzę,że jedna osoba dokładnie śledzi ten wątek i dowala imiennie każdej. Na innych topikach owszem grasują pomarańczowe wpisy, ale jest ich całe mnóstwo i nie są powiązane ze sobą. Możliwe, że to tylko moje odczucie, ale nie zaprzeczycie, że ktoś kto tu się udziela na pomarańczowo jest bardzo skrupulatny w obserwacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama niedługo ?
czekam na wiosnę dziękuje za tak cenna radę Leze już z poduszka pod pupa. :-) mam nadzieję że wytrzymam do tego 34 tc chociaż to niby tylko 10 dni ale dla mnie AŻ :( Też miałam takie kłucia i co się okazało szyja centymetr skrócona i rozwarcie centymetr a powiedzcie czy to rozwarcie to naprawdę taki dramat? :( i czy Ciągle mam leżeć i wstawać tylko do wc? Moja gin powiedziała że mam prowadzić tryb emerytki . Czyli? :( w święta mogę z rodzinką zjeść przy stole śniadanko? Usiąść na pol godz ? Dziękuje za odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321 skoro tak wnikliwie obserwujesz inne topiki i inne pomarańcze to może przeczytaj nasz wątek od początku i oswiec nas komu zrobiłysmy tak wielka krzywdę ze teraz będzie nas przesladowal do końca ciazy ? Jeśli tak cie to zaintrygowalo to napisz co twoim zdaniem zrobiłysmy pomarańczy ? Może nam doradzisz jak ja " przeprosić " ? Pozostałe dziewczyny przepraszam was za to ze sie troszkę unioslam i za mój komentarz tak bardzo nie pasujacy do naszego forum ale jakoś nie mogłam w spokoju czytać tego ze to nasza wina ze nas pomarańcze atakują :) już nie będę :) to chyba te hormony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama niedługo :) myśle ze skoro nie dostalas bezwzględnego nakazu leżenia to spokojnie możesz zjeść sniadanko z rodzina, emerytki przecież nie tylko leżą w łóżkach :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, może moja pierwsza wypowiedź została nie tak "ubrana w słowa". Zauważyłam tylko pewien fakt, a tu teraz zrobił się ambaras straszny. Ok, już się nie odzywam. A pomarańczowe wpisy ignorować- to chyba najlepsza metoda na trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama niedługo ?
hi hi powiedziała,bym że niektóre mają więcej energii niż niektóre nastolatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka u mnie też chyba hormony dają o sobie znać hehe :-) a co do wypowiedzi 321 to poczytaj forum kwietniowek i zobaczysz że ten sam psychol pod tym samym nickiem udziela się na różnych forach o przyszłych mamusiach. I nie są to różne osoby tylko ta jedna pod tym samym nickiem. Czekam na wiosnę kurcze ja dopiero dzisiaj zaczęłam odczuwać takie kłucie i ciągniecie a wizyta dopiero w czwartek mam nadzieję że szyjka jakoś się jeszcze trzyma od ostatniej wizyty. Lekarz na ostatniej wizycie mówił że mały trochę odbił do góry co zawdzięczam swojemu leżakowaniu bo już też był bardzo nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) Witamy nowe mamusie. U mnie w ciągu 2 godzin tyle nasypało, że stwierdziliśmy że zająca wielkanocnego pójdziemy sobie ulepić:) Wczoraj odwiedziłam galerię w poszukiwaniu spodni ciążowych (szybko mi się przypomniało, nie ma co). Ale nic ciekawego nie znalazłam i w sumie zastanawiam się czy jeszcze jest sens kupować. A dziś od samego rana zabrałam się za okna i ogólnie pojęte pucowanie domu. Teraz już odpoczywam, bo plecy zaczęły pobolewać. Jakoś mnie natchnęło i zaraz zabiorę się za pisanki.:) Jeśli chodzi o pościel do wózka to chciałam kupować, ale stwierdziłam ile tak naprawdę będę z tego korzystać.Mam śpiworek i kocyki, więc nie ma co szaleć. Jak będzie ciepło to i sama pieluszka wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro "toto" lata po całym forum o ciąży , to znaczy, że ma jakiś problem ze sobą:( A Was przepraszam za niefortunne stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama niedługo ?
Kurcze nie wyświetla portów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama niedlugo - bez przesady, nic się nie stanie jak posiedzisz z rodziną przy stole :) nie dzwigaj, nie schylaj się, nie chodz za dużo i bedzie ok. Masz juz 32tc skończone. Bedzie dobrze. Ze mna lezala w szpitalu dziewczyna z rozwarciem 1,5-2cm od 29tc. Urodzila kilka dni temu w 39tc. Nie leżała non stop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama niedługo ?
dziękuje :) mam nadzieję że damy radę z Malutką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale "toto" ma tego samego nicka? Myslalam, ze przyjmuje rozne, ze sie tak wyraze hybrydowe nicki. W ogole to nie wiem czemu, ale mam wrazenie czasami, ze to cos jest facetem. Nastoletnim facetem. Bo jakos sobie nie umiem wyobrazic, zeby kobieta nawet niewychowana, uzywala takich slofmulowan I slownictwa, ktore tutaj czasami padaja. No ale rozumek moge miec niewielki, a przez ciaze jeszcze mniejszy, wiec moze I sa takie kobiety. Xx Babe jeszcze drozdzowa robie, tzn. Zostawilam mamie baby do wyrosniecia I pasztet do zmielenia, a teraz czekam na mojego lubego - jakies opoznienie chyba przez te sniegi niestworzone. Xx Dziewczynki cesarkowe - pytanie mam do Was, Wy te cc macie miec po rozpoczeciu akcji porodowej czy zupelnie "na zimno"? Tak mnie to jakos zainteresowalo, bo zastanawiam sie czy to ma jakies znaczenie dla dobrostanu nowonarodzonego I matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka :) ja tez z niecierpliwością czekam na piatkowa wizytę bo nie wiem co z tym moim skracaniem , dzisiaj jak mała sie wiercila to miałam wrażenie ze zaraz urodze , normalnie czułam ta ruchy jakby w ... kroczu . Madrenka nas tez zasypalo :) i nie przesadzaj z tymi porzadkami:) Lilith same pysznosci :) Nikola super ze wkoncu sie doczekałas wizyty i usg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dolacze sie do was stekajacych i nazekajacych. Caly dzien byl ok, smigalam sprzatalam, ale umiarkowanie i juz mialam wychodzic z M na zakupy, kucnelam zeby zalozyc buty i cos mi strzyknelo w kroku. Wyprostowalam sie, stanelam prosto i niby ok, ale juz nie moglam zrobic kroku. Zeszlam twardo 2 pietra, ale wymieklam juz na dworze. Stwierdzilam ze do auta juz nie dojde, nie mowiac o chodzeniu po sklepie. Wczolgalam sie do mieszkania z powrotem i lezalam 2 godz. Teraz chodze ale baaardzo powoli bo boli nieprzyjemnie. Tak jakby kosci. Jak tak dalej pojdzie to w swieta pojade do szpitala zeby rzucili okiem co tam sie dzieje. Spojenie lonowe??? Wiezadla sie poluzowalay??? Ale zeby az tak to bolalo??? x lilith-marlie ja jeszcze nie wiem jak to ma wygladac u mnie z cc. Lekarz tylko wspomnial o tym, ale wiecej sie dowiem dopiero 11 kwietnia. Poprzednia ciaza skonczyla sie cesarka ale tylko dlatego ze nie reagowalam na kroplowke a cisnienie corki raptownie wzroslo. x madrenka odpusc sobie portki ciazowe. Nie ma sensu juz. Zaraz koniec:) x Podziwiam was dziewczyny, ze macie tyle energii na pichcenie i pieczenie. Owszem ja swieta mam u rodzicow, ale mimo wszystko nawet w domu nie chce mi sie szorowac wszystkiego na blysk...choc M powtarza ze u mas nie powinno sie chodzic tylko lewitowac, bo wtedy nie produkuje sie okruszkow, ktore mamusie wyprowadzaja z rownowagi;) Dla mnie pasztet czy inne rolady miesne to abstrakcja. Max to biala kieblasa i jajka nadziewane pieczarkami i wsio. Serniki i ciasta piecze M. Ja nawet sie za to nie zabieram. x A jutro z rana farbowanie jajek z cora. Oczywiscie w skorkach z cebuli:) Ciekawe czy dojde/odwaze sie wyjsc do kosciola zeby poswiecic koszyczek. Oj ciekawe, ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith to ,,coś,, na forum kwietniowek pisze pod tym samym nickiem co tutaj czyli lila maryla. Swoją droga to nieźle musi mieć to coś w głowie jak zna tak dobrze historię każdej z nas. Ja myślę że to jakaś zdesperowana niedoszła mama bo komu innemu chciałoby się skakać po forach dla przyszłych mamusiek :-)no dobra przestaje się nad tym zastanawiać bo się wciągnęłam jak nic ;-) to chyba te hormony. Mnie od jakiegoś czasu ruchy małego czasami tak bolą że muszę zmienić pozycję bo z bólu nie wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-maryla
Juwenalia widze ze zrobilam na tobie ogromne wrazenie bo nie mozesz wyjsc z podziwu nad moja osobą. To ja kinguszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-maryla
Juwenalia widze ze zrobilam na tobie ogromne wrazenie bo nie mozesz wyjsc z podziwu nad moja osobą. To ja kinguszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-maryla
Pamietacie mnie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, skończmy sie zastanawiać nad motywami pomaranczowego stwora, bo i tak tego nie zrozumiemy (i dzięki Bogu, bo to oznacza że psychike mamy zdrową:)) My mamy szczęsliwe, poukładane życie, partnera, rodzinę, dzieci, a to "coś "tylko forum i nienawiść do każdego kto ma się lepiej;) Olejcie dziada:) Ja z racji, szału nabiałowego piekę sernik i roladę śmietankową;] I niech kalorie idą w biodra, a nie w cycki;] poza tym żurek i schab w sosie chrzanowym, nic więcej nie robię specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×