Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klauuuuudia

OPINIA SKLEPU

Polecane posty

Gość klauuuuudia

Cześć, zamówiłam buty w jednym internetowym sklepie http://sportowysklep.pl/sklep.php i zastanawiam się czy to był dobry wybór, bo opinie na jednym forum są mieszane, co prawda zakupy zrobiłam tam w poniedziałek, i do tej pory cisza, wczoraj meil wysłały, do tej pory zero odpowiedzi, pieniędzy nie stracę, bo wybrałam wysyłkę za pobraniem, ale baardzo byłam ''napalona'' na ten zakup i nie chcę się rozczarować, może wiecie coś na emat tego sklepu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia co to za sklep... a na przyszłość polecam przed zakupem sprawdzić opinie w sieci - internauci chętnie piszą o ewentualnych oszustach w sieci. jak chodzi o buty i odzież, to ja lubię stilago, fajne ceny, no i ciuchy w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyjan87e
też tak uważam, nie ma to jak Stilago i te wszystkie europejskie marki w jednym miejscu i w przystępnych cenach. Już nie muszę iść galerią i zastanawiać się na co mnie stać a na co nie. Wchodzę do butików, mierzę co mi się podoba a potem zamawiam ten sam model i rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy w sieci to czysta przyjemność, ale mimo wszystko trzeba zachować trochę rozsądku żeby nie dać się naciąć byle oszustowi. sklepy rosną jak grzyby po deszczu, wierzę że czasem można się pogubić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoświadczenieNajlepsząNauką
Cóż... jakiś czas już ten post wisi a tu koleżanka nie napisała jak poszło. Ja ze swojej strony radzę czytać regulaminy sklepów - tam masz wszytko co i jak napisane. Głównie czas realizacji zamówienia, warunki dostawy i zwrotu. Mam nadzieję że wszystko ok poszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauuuuudia
Wszystko poszło okej, buty przysłali nazajutrz od wstawionego tutaj pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka02222
witam, chciałabym zapytać o buty zakupione na sportowysklep.pl czy są oryginalne? jak trwałość? jakieś zarzuty? plusy, minusy? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×